Śluz w ciąży - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2009-03-23 19:26:53

kicia127
Niewinne początki

Śluz w ciąży

Domyslalam sie, ze na forum jest sporo matek...wiec chcialam sie dowiedziec jaki mialyscie sluz na poczatku ciazy...okres spoznia mi sie 1 dzien i powoli zaczynam panikowac...mam uczucie suchosci ale jest tez troche sluzu przezroczystego ciagnacego sie...co on oznacza?

#2 2009-03-23 22:21:48

justin_master89
Tajemnicza Lady

Re: Śluz w ciąży

też ostatnio chodzę poddenerwowana rozstałam się z chłopakiem i  a)pobelewaja mnie jajniki b) boli mnie brzuch c)miałam dziwny śluz taki prawie że przezroczysty lejący się(zawsze mam biały i gęsty).PS używam nuva ring od paru miesiecy czy to mozliwe ze jestem w ciazy?Wiem jest prawdopodobienstwo jakies ale nigdy nie bralam go na powaznie a teraz to juz chyba za pozno.Jestem bardzo ale to bardzo poddenerwowana.Prosze pomozcie odpiszcie jakie sa objawy ciazy i co to moze byc jesli nie ciaza.PSS ja to mialabym pecha jesli okazaloby sie teraz gdy rozstalam sie z chlopakiem ze jestem w ciazy.Masakra,masakra,masakra

#3 2009-03-23 22:26:32

Noelle
Przyjaciółka Forum

dziewczyny zacznijcie używać wyszukiwarki!!!!!!!! po to ona jest-by nie powielać wątków i by znajdywać interesujące nas tematy!!!!!!!

justin_master89 wpisz w wyszukiwarkę hasło "objawy ciąży"

Ostatnio edytowany przez noelle87 (2009-03-23 22:26:56)

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

#4 2009-03-23 22:34:09

justin_master89
Tajemnicza Lady

noelle87 juz przeczytalam chyba wszystkie wypowiedzi z mozliwych z innych watkow ale podpielam sie pod ten watek zeby ktos jeszcze jasniej odpowiedzial na ten temat.co do sluzu to przeczytalam to co wiem ze jest on objawem dni plodnych ale przeciez ja nie powinnam miec dni plodnych skoro uwywam antykoncepcji hormonalnej.Boje sie strasznie dlatego sie podpielam pod ten watek.Rece mi sie trzesa.Gdyby bylo dziecko poradzilabym sobie kochalabym je najbardziej na swiecie ale nie wiem czy one byloby szczesliwe wiedzac ze tata mieszka tam gdzies sobie osobno i ze jego mama i tata sie nie kochaja(nie sa ze soba).Zawsze chcialam miec dziecko ale tylko wtedy gdy bylabym pewna ze bedzie szczesliwe a wrecz najbardziej szczesliwe na swiecie(czyli stworze mu dobry dom,najlepszy ,taki jaki powinien byc)Zaraz zemdleje ze stresu

#5 2009-03-23 22:40:16

kasiula810
Cioteczka Dobra Rada

Nie mdlej.
Wybierz sie do lekarza, on rozwieje Twoje watpliwosci.
Moj synek ma 3 latka, o ciazy juz zapomniala jaki mialam sluz.
A kiedy mialoby nastapic zaplodnienie?
Ile czasu temu?

Ostatnio edytowany przez kasiula810 (2009-03-23 22:40:27)

#6 2009-03-23 22:45:37

Noelle
Przyjaciółka Forum

zamiast mdleć to skocz do apteki po test, albo najlepiej do lekarza!! dziewczyny ja Was nie rozumiem.. skoro nie jesteś pewna niczego to po co się tak męczyć czekaniem na odpowiedzi na forum? czy nie lepiej po prostu stawić czoła spawie i skonsultować się ze specjalistą?? a co jak napiszemy że jesteś w ciąży to co uwierzysz?? justin mnie sie wydaje że to stres a do tego wymyśliłaś sobie że może to ciąża i dlatego jest jeszcze gorzej.. fakt łatwo popaść w paranoję ale myślę że sobie poradzisz i wtedy się wszystko unormuje!!

Ostatnio edytowany przez noelle87 (2009-03-23 22:46:19)

#7 2009-03-23 22:48:06

justin_master89
Tajemnicza Lady

jeszcze tydzien do okresu.tak jak pisalam rozstalam sie z chlopakiem kochalismy sie jakos na poczatku (w pierwszym tygodniu stosowania antykoncepcji).Widzisz jestem w szoku i sama musze pomyslec dokladnie jaki to byl dzien.Pamietam ze pare dni po seksie bardzo bolal mnie prawy jajnik(zlekcewazylam to) teraz bola mnie jajniki i brzuch mam wrazenie ze macica mi sie powiekszyla.Koszmar jeden wielki nawet nie umiem logicznie myslec.Zawsze bylam panikara ale teraz czuje ze to moze byc ciaza tylko dlaczego teraz kiedy zdecydowalam sie ulozyc sobie zycie sama.Moj byly dalej o mnie ubiega ale rozstalam sie z nim dlatego bo wiedzialam ze nie bedzie dobrym ojcem dla moich przyszlych dzieci skoro mnie czasem nie szanowal wybuchal zloscia i agresja.Jestem w szoku co za koszmar przez to gdyby te dziecko bylo i od samego poczatku mialao by przechodzic przez takie cos.

#8 2009-03-23 22:52:12

justin_master89
Tajemnicza Lady

macie racje takie pisanie na forum nic nie da ale ja jestem klebkiem nerwow.Musze isc po ten cholerny test i zmierzyc sie z rzeczywistoscia.

#9 2009-03-23 22:56:12

Noelle
Przyjaciółka Forum

posłuchaj- pomyśl ile osób stara się o dziecko każdego dnia, każdej chwili-nie zabezpieczają się, a Ty byłaś zabezpieczona-tabletka działa już pierwszego dnia, więc skoro bierzesz tabletki od dawna nie powinno być szans na ciążę, nie popadaj w paranoję- nie wmawiaj sobie niczego dopóki tego nie potwierdzisz.. staraj się mysleć racjonalnie!! a poza tym ja myślę że ciągle przeżywasz rozstanie i to skutkuje pomieszaniem z poplątaniem w Twoich myslach-będzie dobrze- ból brzucha zdarza się nawet zdrowym kobietom-taka nasza natura smile a o powiększonej macicy nie wspomnę-co masz aparaturę usg w lustrze ?  big_smile

#10 2009-03-23 23:09:49

justin_master89
Tajemnicza Lady

kiedys bralam tabletki anty a teraz stosuje  od paru miesiecy krazek nuvaring(dziala tak samo jak tabletki anty).Wlasnie dlatego ze mam doswiadczenie z tabletkami i z krazkiem to bardzo sie boje bo nigdy sie tak nie czulam jak teraz.Moze wmawiam sobie ale faktem jest ten dziwny sluz i faktem jest bol jajnikow i bol brzucha i dziwny twardy brzuch w okolicach macicy ale macie racje trzeba myslec racjonalnie tylko ze pare dziewczyn napisalo ze bralo tabletki anty a zaszlo w ciaze potem dopiero zaczelam myslec o tym ze przeciez nie ma 100% pewnosci ze sie nie zajdzie a ja zawsze bylam tego taka pewna.Wmawialam sobie ze te kobiety ktore zaszly w ciaze nie przestrzegaly zasad w zazywaniu antykoncepcji hormonalnej.Bylam taka pewna tego a teraz  w ogole nie jestem.
noelle87 moze masz racje ze to przez zerwanie z chlopakiem bo wlasnie odkad z nim zerwalam na dobre ,zaczelam myslec o tej ciazy.Teraz ta mysl mnie paralizuje.Tylko myslec racjonalnie.Jesli sie okaze ze wszystko jest wporzadku(nie jestem w ciazy) bede w przyszlosci uzywala nuva ring plus prezerwatywy dopoki nie bede pewna 100 %po 5 latach zwiazku ze to ten jedyny.

#11 2009-03-23 23:22:39

Noelle
Przyjaciółka Forum

o widzisz i w końcu zaczynasz myśleć jaśniej- te objawy to może przed miesiączką-ja zawsze mam śluz, bóle brzucha, poddenerwowanie.. poczekaj z tym do miesiączki ale wcześniej zrób test - żeby się uspokoić, jeśli objawy nie miną po miesiączce to koniecznie udaj się do lekarza!! wiem że trudno Ci racjonalnie mysleć ale spróbuj-dla własnego spokoju..

#12 2009-03-23 23:43:06

justin_master89
Tajemnicza Lady

noelle87  bardzo bym chciała żeby to były objawy przed miesiączką a wczesniej ten bolacy jajnik byl spowodowany przez seks (w sensie ze moze bylo za mocno(a w czasie stosunku tego nie czulam:)) moze sie ustawilismy w dziwnej pozycji i potem bylam obolala na nastepny dzien i pare dni po).Dzieki wielkie noelle87  za wsparcie bo juz troche sie uspokoilam.Masz racje ze stosuje antykoncepcje juz dlugo niektorzy nie umieja zajsc w ciaze po tak dlugim stosowaniu antykoncepcji.Pewnie wszystko sobie wmowilam ale i tak na przyszlosc pomimo ze bede pewna( lub bedzie mi sie tak wydawalo)partnera bede stosowac dwie antykoncepcje naraz.To juz naprawde bylby szczyt wszystkiego gdybym zaszla w ciaze stosujac nuvaring i prezerwatywe(hehe i nagle pomyslalam ze jednak bylaby taka mozliwosc:D)

#13 2009-03-23 23:47:39

Noelle
Przyjaciółka Forum

pamietaj spokój jest najważniejszy zwłaszcza że pewności nie masz.. oddychaj.. a najlepiej połóż się spać, może wypij melissę przed snem.. bądź dobrej mysli- a ja przepraszam że tak na poczatku na Ciebie wyskoczyłam ale nie lubię bałaganu na forum i staram się z nim walczyć smile lecę spać ale daj znać jutro jak się czujesz i czy kupiłaś test.. dobranoc smile

#14 2009-03-24 00:07:17

justin_master89
Tajemnicza Lady

posłucham Twojej rady i właśnie idę spać.Dziekuję jeszcze raz za wsparcie.Co do tego że powiedziałaś na początku ze mam nie robic balaganu i wyszukac w wyszukiwarce ten temat to nie jestem zla bo wiem ze dziewczyny sie tu trudza by utrzymac porzadek.Jak napisalam wczesniej przeczytalam wszystkie opinie na ten temat ale z nerwow podpielam sie do tego watku z nadzieja ze ktos wiecej powie na ten temat a moze przede wszystkim w tym momencie mnie uspokoi.

#15 2009-03-24 15:36:33

kicia127
Niewinne początki

postanowilam kupic test i teraz zastanawiam sie czy moge juz go zrobic zeby wynik byl wiarygodny.ostatni stosunek mialam 6 marca, miesiaczke powinnam dostac 22 marca.czy test trzeba zrobic koniecznie rano?bo ja chyba z nerwow nie wytrzymam do rana sad

#16 2009-03-24 16:15:39

Noelle
Przyjaciółka Forum

najlepiej rano.. wtedy większe prawdopodobieństwo prawdziwego wyniku.. wytrzymaj-dasz radę..

#17 2009-03-24 17:29:11

justin_master89
Tajemnicza Lady

kicia127 trzymam za Ciebie mocno kciuki.Jesli chodzi o mnie postanowilam wyluzowac do okresu(przeszly mi jakos z dnia na dzien wszystkie objawy czyli bol brzucha jajnikow i ten sluz dziwny) ale do tego czasu bede o siebie lepiej dbac gdyby sie okazalo jednak ze to dzidzia.Po okresie zapisze sie do ginekologa bo takie objawy mogly cos sugerowac jak nie dzidzie to moze jakas infekcje.
noelle87 jestes wielka bo to dzieki Tobie uspokoilam sie i wyluzowalam i nawet te objawy mi przeszly.Nie ma co sie martwic na zapas ale bede ostrozna PS tez bym zrobila test ale u mnie jak nigdy w tym miesiacu krucho z kasa az tak ze musialam pozyczyc na bilet od brata zeby dojechac na zajecia.Naszczescie kasa powinna przyjsc lada dzien i wtedy zrobie test a jak nie to poczekam jeszcze te pare dni do okresu(z 7 lub 8 dni)byle byc dobrej mysli.Przesyłam buziaki noelle87 dziekuje!!

#18 2009-03-24 22:51:34

kasiulka188
Przyjaciółka Forum

ja pamiętam jak raz spóźniała mi sie miesiączka 5 dni. Myślałam że zawriuję po 3 dniu zrobiłam test wynik był negatywny a ja dalej dygotałam po 5 dniu zrobiłam kolejny i dalej był negatywny. Odcchodziłam od zmysłów bo myślałam że jednak jestem w ciąży a wtedy uważałam że to zawcześnie. Oczywiście następnego dnia dostałam okres jakaż była moja radość...a teraz kiedy jestem w takiej sytuacji życiowej jakiej jestem żałuje że wtedy nie wpadłam przynajmniej miałabym ułożone życie. Także zależy jak się patrzy na ciążę. Aha wtedy co mi sie miesiączka spóżniała tak długo to w sumie okres miałam nie uregulowany. Póżniej poszłam po tabletki i wszytko było już w normie przy tabletkach nigdy mi sie okres nie spóźniał.
Ale radzę jednak zrobić jeden test i jeśli jest negatywny wynik to czekac do ookresu:) te testy żadko kłamią

Super jest niekiedy a niekiedy to wcale...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wczoraj to już historia, jutro to tajemnica, a dzisiaj to dar losu!

#19 2009-03-25 08:28:44

kicia127
Niewinne początki

test negatywny smile mam nadzieje ze wyszedl wiarygodny wynik

#20 2009-03-25 12:19:31

justin_master89
Tajemnicza Lady

ciesze sie kicia127  ze wszystko jest po Twojej mysli.Ja poczekam jeszcze pare dni ale juz mam wrazenie ze nie jestem w ciązy.Zobaczymy

Ostatnie tematy :

Stopka forum