Pęcherzyk ciążowy a negatywny test - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Pęcherzyk ciążowy a negatywny test

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Pęcherzyk ciążowy a negatywny test

Mam problem, który wygląda następująco i zastanawiam się czy któraś z Was miała podobnie.

Tydzień temu byłam u ginekologa, poszłam ze względu na nudności, wymioty i bóle w podbrzuszu. Okazało się, że mam w macicy pęcherzyk. Jest to możliwe, ponieważ podczas okresu ostatniego dnia współżyłam bez zabezpieczenia (cykl mam 92dniowy od 7 lat, walczymy z tym bezskutecznie). Kolejną wizytę mam dopiero we wtorek. Zrobiłam dwa testy - wyszły pozytywne, ale kreski były blade. Doszedł do tego ból, obrzęk i swędzenie piersi oraz ogromna senność. Zrobiłam kolejne dwa testy wczoraj i dzisiaj - wyszły negatywne. Co innego oprócz ciąży może objawiać się pęcherzykiem w macicy? Czy jest możliwe, że testy się mylą? (moja siostra ma podobne problemy hormonalne i jej test do 3 miesiąca ciąży wychodził negatywny). Proszę o podpowiedź.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pęcherzyk ciążowy a negatywny test

Możesz mieć to rodzinne wink

Jeśli jest pęcherzyk to prawdopodobnie jesteś w ciąży, aczkolwiek umów się na wizytę do ginekologa powiedzmy za 2-3 tygodnie a wtedy będzie coś wiadome...
A jeśli masz powiedzmy 30-40 złotych więcej idź do najbliższego labolatorium i poproś o badanie Beta-HCG to jest tak jakby test ciążowy z krwi wink
Wynik będziesz znać już następnego dnia ;D

Życzę pomyślnego wyniku :*

3

Odp: Pęcherzyk ciążowy a negatywny test

Mysle że będzie dzidzia:-) Powodzenia

4

Odp: Pęcherzyk ciążowy a negatywny test

Co do kresek na teście mysle że to bardzo wcześna ciąża i poziom hcg,raz jest mocniejszy a raz słabiutki, choc moge sie mylić ,kiedyś czytałam że to probówki z moczem jesli dostanie się kuleczka z powietrzem to wynik bedzie negatywny

5

Odp: Pęcherzyk ciążowy a negatywny test

test w laboratorium I POWTORZYĆ 48 GODZIN PUŹNIEJ-JEŚLI WZROŚNIE JESTEŚ W CIĄŻY smile

6

Odp: Pęcherzyk ciążowy a negatywny test

Niestety, byłam u innej pani doktor - wykonała USG dopochwowe, które nie pokazało śladu po żadnym pęcherzyku. Co dziwniejsze, dostałam okres, gdzie spodziewałam się go dopiero we wrześniu (cykl 92-dniowy). Teraz zastanawiam się, czy okres w tym przypadku oznacza, że pęcherzyk był, ale nie udało mu się zagnieździć w macicy czy też poprzedni pan doktor popełnił karygodny błąd i pomylił jajnik z macicą. Dziękuję Wam za zainteresowanie, ale myślę, że temat można zamknąć skoro wszystko jest jasne smile Pozdrawiam.

7

Odp: Pęcherzyk ciążowy a negatywny test

Powodzenia przy staraniu się o dzidzie:-)

8

Odp: Pęcherzyk ciążowy a negatywny test

smile NIE ROZMYŚLAJ tylko działaj........ powodzenia smile

9

Odp: Pęcherzyk ciążowy a negatywny test

Hehe, prawdę mówiąc dzidzia nie była zaplanowana i pojawienie się jej na świecie, przyznaję, wywróciłoby mój świat do góry nogami. Jednak po dłuższym zastanowieniu, uznałam, że byłoby to coś wspaniałego i w przypadku moich cykli wręcz niewiarygodnego smile Z panią doktor rozpoczynamy kurację pobudzającą jajeczkowanie smile

10

Odp: Pęcherzyk ciążowy a negatywny test

Jest to dobry post do illustarate cały problem, że większość kobiet mają do czynienia w dniach fermentacji.

11

Odp: Pęcherzyk ciążowy a negatywny test

Fermentacji? yikes

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Pęcherzyk ciążowy a negatywny test

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024