Zdrada jak z tym żyć? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2009-03-21 23:46:16

kasiamruczek1
Przyjaciółka Forum

Zdrada jak z tym żyć?

Zostałam zdradzona,nie wiem jak mam sobie z tym poradzić.Dziś dowiedziałam się,że mąż mnie zdradził z kobietą któłrą bardzo dobrze znałam,która ma swoja rodzinę i dwoje dzieci.Zawsze mówiła,że ona jest nastawiona do takich rzeczy(mam na myśli zdradę),a zrobiła to z moim mężem.Nie wiem jak sobie z tym poradzisz mamy dwójkę dzieci.To boli!!!Jak sobie z tym poradzić???????????

Proszę o szybką odpowiedż.

Miłość, wierność, zaufanie.. - W dzisiejszych czasach to już chyba archaizmy...

#2 2009-03-21 23:54:28

kasiulka188
Przyjaciółka Forum

Re: Zdrada jak z tym żyć?

hhhmm to zależy czy chcesz sobie z tym wogóle poradzić czy raczej wolisz odejść i uciec od tego wszystkiego...
Ja ci mogę powiedzieć tyle zdrade da się wybaczyć, przeboleć a nawet częściowo zapomnieć albo raczej zesłać na samo dno pamięci tylkko kwestia tego że trzeba bardzo chcieć, bardzo kochać, za wszelką cenę próbować na nowo zaufać i najważniejsze mieć cholernie silną psychikę że tak się wyrażę!
Kwestia tego czy odnajdujesz się w tych cechach? dla roziny warto walczyć ale jeśli wiesz że nie dasz rady to lepiej odpuścic i "uciec" dzieci będą mniej cierpieć.
Kolejnym ważnym aspektem jest też to jaka to była zdrada? Notorycznie cię zdradzał czy jednorazowo?
No i najważniejsze czy wogóle twój mąż tego żałuje i co mówi na ten temat?

Super jest niekiedy a niekiedy to wcale...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wczoraj to już historia, jutro to tajemnica, a dzisiaj to dar losu!

#3 2009-03-22 00:02:39

kasiamruczek1
Przyjaciółka Forum

To był romans który podobno trwał od roku.Nie dowiedziałam się o tym od męża tylko od osób trzecich.Dopiero dziś do tego śię przyznał.Kocham go ale nie wiem jak mam z tym sobie w tej chwili poradzić.Z tego co mi wiadomo spotykali się co miesiąc lub dwa.A jeszcze w poniedziałek mówił mi że on by nigdy nie zrobił tego z inną kobietąkłamstwo!!!!!!!!!!jak sobie dac z tym rade????

#4 2009-03-22 00:11:26

kasiulka188
Przyjaciółka Forum

Hhhhmmm od roku to sporo czasu ale z drugiej strony żadko się spotykali...
chociażjest niestety ta najgorsza wiadomość on się do tego nie przyznał, dowiedziałaś se od osób trzecich a to nie dobrze bo oznaczaa że on nie zamierzał się przyznać a wręcz zamierzał to ciągnąć dalej... pozostaje juz tylko jedna kwestia czy on chociaż tego żałuje bo jeśli tak to jest szansa że uda wam się naprawić małżeństwo ale na to potrzeba dużo czasu i naprawdę sporych chęci obu stron.
Co do tego jak sobie msz z tym poradzić tu tylko czas ci pomoże myślę że nic innego nie uleczy ból.
Porozmawiaj z mężem choć zapewne to trudne i spytaj jak on teraz widzi waszą przyszłość przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz, wyczujesz to w końcu znasz go nie od dziś

Super jest niekiedy a niekiedy to wcale...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wczoraj to już historia, jutro to tajemnica, a dzisiaj to dar losu!

#5 2009-03-22 00:32:06

kasiamruczek1
Przyjaciółka Forum

Kasiulka kiedy zadałam mu to pytanie od mi powiedział co ja mam z tym zamiar zrobić? ?Ja najchętniej zabrałabym dzieci i uciekła daleko stąd choć to by była ucieczka przed problemami.Najbardziej to boli,że się kogoś kocha a on ci wbija nóż w plecy.Kocham go ale nie wiem czy potrafię zyć z ta świadomością,ze dtykał innej kobiety a ja mu poświęciłam moje życie bo był moim pierwszym.Może i mam trudny charakter ale można było ze mną porozmawiać i powiedzieć co go boli a nie iść do łożka z inna kobieta ajak się przysięgało miłość i wierność na całe życie!!!

#6 2009-03-22 09:47:45

Selena
Gość Netkobiet

Jeżeli jest prawdziwa miłość między dwojgiem ludzi-przezwycięży ona uczucie zdrady,zagubienia.Musimy tylko umieć się przyznać,wyznać grzech,przeprosić,żałować.Znam to z własnego doświadczenia.Miłość wszystko wybacza-to jest prawda.

#7 2009-03-22 10:02:32

szirina
Przyjaciółka Forum

zapytaj go dlaczego to zrobił. czy czuł się źle przy tobie skoro poszedł do innej, zapytaj dlaczego nic nie powiedział że jest mu nie dobrze w małżeństwie ?? wszystko zależy teraz od jego odpowiedzi na te pytania i od pokory jaką teraz wykazuje, o ile ją wykazuje ........ jeśli żałuje i prosi o wybaczenie i jeśli jest skłonny o tym rozmawiać naprawić to sądze że warto walczyć o taką miłość, przecież macie już rodzine, jesteście rodziną.

If you wanna be somebody
If you wanna go somewhere
You better wake up ......
... and pay attention !!!!!!!!

#8 2009-03-22 10:08:30

beatabieg
Wkręcam się coraz bardziej

Nigdy czegoś takiego nie przeżyłam, ale serce mi peka na samą myśl o takiej możliwości. Przykro mi bardzo, że tak cierpisz, jednak podstawowe pytanie to: czy będziesz umiała zapomnieć? Tak, żeby nie stało to między Wami już zawsze. Macie dzieci i teraz najważniejsze są one. Czy jesteście w stanie zamknąc ten rozdział i iść razem dalej??? ale bez zerkania na zegarek jak się chwile spóźni, bez wypominania tego co było???
Jak o tym myślę, to chyba bym nie umiała. Pamiętaj, że im więcej nieporozumień, zadr, pretensji między Wami, tym gorzej będą odbierały to dzieci. A one maja 6 zmysł i nawet jak nie słyszą kłótni, to zawsze wewnętrznie wyczują, że coś nie tak. Boże, co w tych facetach siedzi, że nie potrafią utrzymać swego .... na miejcsu. Kilka lat temu miałam w rodzinie przypadek zdrady w trakcie miesiąca poslubnego. On zdradził, okazało się zaraz, że żona w ciąży, więc o rozstaniu nie było mowy. Męczą się ze sobą już 6 lat, przyszło następne dziecko, a nienawiść czuś już od furtki na podwórko. Straszne. Znam może 3 pary w takiej sytuacji i nikomu nie udało się wyjść bez poważnych ran. Nie ma szans na zabliźnienie.
Zyczę Ci szczęścia i żebyś podjęła trafną decyzję, dobrą zarówno dla dzieci, jak i dla Ciebie przede wszystkim

www.filip-autyzm.blog.onet.pl

#9 2009-03-22 10:22:02

nieśmiała
Powoli się zadomawiam

Zdradę można wybaczyć ,ale nie  da się zapomnieć.Jeśli kochasz męża- to daleka droga przed Tobą do zapomnienia.Możesz udawać ,że jest ok, ale nie będzie.Wiem jak to jest- mój obecnie były też zdradził mnie ze znajomą ,bolało ,oj bardzo bolało  -przestało ,kiedy moje uczucie do niego zmalało i się wypaliło.Nie można usprawiedliwiać zdrady,nie możesz szukać winy w sobie. To on nie jest nic wart.!!!Żyjemy w świecie cywilizowanym , w którym się rozmawia.Nie rozmyślaj dlaczego - chciał i to zrobił i nie ma na to usprawiedliwienia!!!.Ty zacznij  myśleć o sobie i zrób dla siebie coś co sprawi Ci przyjemność. Rozpamiętywanie nic nie da - wypali się tylko Twoja dusza i poczujesz pustkę.
Jeśli natomiast umiesz wybaczyć i zapomnieć to zrób to , ale tylko pod jednym warunkiem ,że Ty tego chcesz, nie mąż , nie dzieci tylko Ty ..., bo to TY jesteś dla siebie najważniejsza.!powodzenia!

#10 2009-03-22 10:27:11

Selena
Gość Netkobiet

Mądre podsumowanie przez Nieśmiałą-zgadzam się z nią w 100%.

#11 2009-03-22 13:20:04

kasiamruczek1
Przyjaciółka Forum

Dziękuję dziewczyny ale nie wiem co zrobię bo nie wiem czy on coś jeszcze do mnie czuje choć ja bardzo go kocham.W tej chwili wszystko we mnie się gotuje(jak on mógł mi to zrobić!!!)Ja nigdy nie posunełabym się do takiego czynu choć nie wiem jakby mi było żle to nigdy!!!jak to przezwyciężyć mam?

#12 2009-03-22 13:35:09

szirina
Przyjaciółka Forum

może napisz nam jak teraz wygląda sytuacja w domu. Czy on jest w domu co z dziećmi czy wiedzą jak to wygląda będzie łatwiej nam coś doradzić

If you wanna be somebody

#13 2009-03-22 14:01:11

kasiamruczek1
Przyjaciółka Forum

narazie jest w domu,dzieci nie wiem czy coś wiedzą bo jedna ma 6lat,druga4,może czują że coś jest nie tak.Po rozmowie z nim dowiedziałam się że nie wie czy coś z tego wyjdzie ale obydwoje nie wiemy jakie bedzie najlepsze rozwiązanie dla nas.Nie wiem jak on to sobie wyobraża żyć razem a jednak osobno???Kiedy zapytałam się go czy mu było z nią lepiej jak to robili,powiedział mi że sex jak sex,ale po co były te zapewniania pare dni wczesniej ze on nie mogł by z inna kobieta tego nie rozumiem,a trwał to rok choć mówi że to było ze cztery razy.jak to bardzo boli:(

#14 2009-03-22 14:18:01

szirina
Przyjaciółka Forum

wiem jak to boli sad współczuję. Ja nie mialam dzieci z moim chłopakiem więc nie wiem dokładnie co czujesz ale wiem jak boli zdrada. 4 lata przekreślił dla innej z którą teraz będzie miał dziecko. No cóż też byłam zapewniana o miłości a robił swoje. więc wiem doskonale jak to boli. Ale tak jak mówię nie miałam dzieci i latwiej mi było z tym bo byłam sama dla siebie.

If you wanna be somebody

#15 2009-03-22 14:37:55

kasiamruczek1
Przyjaciółka Forum

Mam wybaczyć i żyć dalej z tą świadomością,czy przekreślić dziewięć lat naszego małżeństwa? Ułożyć życie z kimś innym na nowo nie realne bo będę miała świadomość ,że ta druga osoba może zrobić mi to samo.Najbardziej boli mnie to że kocham męża i byłabym wstanie mu to wybaczyć ale wiem że to co zrobił będzie we mnie siedzieć.

#16 2009-03-22 14:43:41

szirina
Przyjaciółka Forum

ja nie umiałam wybaczyć i wiem że to nie realne w mojej sytuacji było. Mimo że tak kochałam mocno bardzo mocno !! o boże jak ja go kochałam smile nie jestem w twojej sytuacji i nie wiem co poradzić ja bym pakowała jego torby i kazała się wynosić nie zniosła bym nawet widoku jego w domu. nie piszesz nic o tym że on żałuje swojego czynu więc jak dla mnie sprawa jest jasna. rozwód z orzeczeniem o jego winie i koniec. . . . .

If you wanna be somebody

#17 2009-03-22 14:56:56

Selena
Gość Netkobiet

kasiamruczek1 napisał:

Mam wybaczyć i żyć dalej z tą świadomością,czy przekreślić dziewięć lat naszego małżeństwa? Ułożyć życie z kimś innym na nowo nie realne bo będę miała świadomość ,że ta druga osoba może zrobić mi to samo.Najbardziej boli mnie to że kocham męża i byłabym wstanie mu to wybaczyć ale wiem że to co zrobił będzie we mnie siedzieć.

Jeżeli kochasz,to jesteś w stanie przebaczyć.Wiem,to ,znam ten stan.Ocenić może taką sytuację tylko osoba,która przez to przeszła.Dla dobra dzieci-warto zawalczyć .

#18 2009-03-23 16:19:04

xibalbaa
Netbabeczka

kasiamruczek1 też jestem w podobnej sytuacji. Jesteśmy już miesiąc ze sobą odkąd przestał zdradzać, odkąd się dowiedziałam, odkąd próbujemy od nowa. Tyle że nie jesteśmy małżeństwem, nie mamy dzieci. Da się wybaczyć. Da się spróbować na nowo. Tylko musisz wiedzieć, że on Cię kocha i nie jest z Tobą tylko dlatego, że tamta ma męża, że on ma żonę. Musicie porozmawiać, szczerze. Po tej rozmowie będziesz wiedziała co robić. Wyczujesz.
Da się wybaczyć. Będzie to bardzo długotrwały proces, niezbyt przyjemny. Ale się da. Musisz wiedzieć, czy mu w ogóle zależy.
Ludzie błądzą...

Co dręczyło mnie we śnie
Niech zachwyci mnie na jawie

#19 2009-03-23 21:52:55

małami24
Niewinne początki

Autorko strasznie Ci współczuję... to najgorsze co można zrobic drugiemu człowiekowi...
Jestem ze swoim chłopakiem 4 lata i wczoraj dowiedziałam się że on pisze o nas o mnie z inną dziewczyną ona niby też jest w zwiazku ale pisze mu ze nie jest szczęśliwa kiedyś wypisywała do niego że się w nim zakochała obiecał mi że nie będzie z nią utrzymywał kontaktu i co się okazało że z nią pisze to może nie taka zdrada jak ta o której piszesz ale czuję się zdradzona on jej pisał o co się kłócimy że go czymś denerwuję itd jak tak można a jak był ze mną to mnie przytulał i było dobrze... nie potrafię sobie z tym poradzić... powiedziałam mu że to koniec ale jest mi tak źle nigdybym nie pomyślała że on może pisać tak do kogoś ona go wypytuje czy jest szczęśliwy a on pisze że nie wie.. dlaczego mi tego nie powie.... najgorsze jest to jak ta myśl że to mój kochany... jak on mógł...

#20 2009-03-23 22:13:41

Noelle
Przyjaciółka Forum

słuchajcie zdrada to cios którego się nie da wyczuć, przewidzieć.. jest taki mądry cytat który wiele mówi o sytuacji w jakiej znajduje się osoba zdradzona..

"Zło i dobro, doznane z czyjeś strony, nie redukują się do zera, bowiem dobro znika, a zło pozostaje"

ja zdrady bym nigdy nie zapomniała, wybaczyć.. pewnie tak ale po jakimś czasie ale nie sądzę że umiałabym zaufać.. nie umiem pojąć jak można jednego dnia mówić komuś że się go kocha, slubować wierność a potem szukać wrażeń z kimś innym, dla mnie to niewytłumaczalne i nie do przyjęcia.. i racją jest- zapomnieć sie nie da, a jednocześnie człowiek zapomina o tym co było dobre..

poza tym to sprawa indywidualna każdej kobiety- umiesz wybaczyć, kochasz to zostań, jeśli boli i cierpisz, czujesz że nie dasz rady-odejdź.. niby to trudne ale możliwe-zawsze trzeba jednak przeanalizować wszystkie za i przeciw.. i ile jesteśmy gotowi/e znieść dla miłości..

Ostatnio edytowany przez noelle87 (2009-03-23 22:21:47)

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

#21 2009-03-23 22:35:02

kasiula810
Cioteczka Dobra Rada

Da sie wybaczyc.
Zapomnie trudno.
Ale tak jak juz pisaly Dziewczyny to trwa dlugo ale oboje musicie tego chciec.

Ostatnio edytowany przez kasiula810 (2009-04-19 00:17:38)

#22 2009-03-24 00:58:43

kasiamruczek1
Przyjaciółka Forum

Dziś było cudonie,kochaliśmy się,nie wiem czy to miało dla niego jakieś znaczenie ale dla mnie ogromnie.Niemyślałam o tym co się stało,ale czy damy radę iść dalej przez życie tego nie wiem i chyba nikt nie wie czas pokaże.Jestem dobrej myśli:)

#23 2009-03-24 01:09:52

kasiamruczek1
Przyjaciółka Forum

małami24 napisał:

Autorko strasznie Ci współczuję... to najgorsze co można zrobic drugiemu człowiekowi...
Jestem ze swoim chłopakiem 4 lata i wczoraj dowiedziałam się że on pisze o nas o mnie z inną dziewczyną ona niby też jest w zwiazku ale pisze mu ze nie jest szczęśliwa kiedyś wypisywała do niego że się w nim zakochała obiecał mi że nie będzie z nią utrzymywał kontaktu i co się okazało że z nią pisze to może nie taka zdrada jak ta o której piszesz ale czuję się zdradzona on jej pisał o co się kłócimy że go czymś denerwuję itd jak tak można a jak był ze mną to mnie przytulał i było dobrze... nie potrafię sobie z tym poradzić... powiedziałam mu że to koniec ale jest mi tak źle nigdybym nie pomyślała że on może pisać tak do kogoś ona go wypytuje czy jest szczęśliwy a on pisze że nie wie.. dlaczego mi tego nie powie.... najgorsze jest to jak ta myśl że to mój kochany... jak on mógł...

Mi tęż nie powiedział co go denerwuję co go drażni z czym mu jest żle,po prostu to zrobił to przykre ale prawdziwe.Mężczyżni mzją całkiem inny tok rozumowania czego nie umiemy pojąć.Zamiast porozmawiać z drugą osobą to rozwiązują swoje problemy w inny sposób trochę egoistyczny i dla nas nie zrozumiały.Mnie też ogromnie boli krzywda którą mi zrobił ale myślę,że jestem w stanie mu wybaczyć i odbudować cały związek na nowo.Zyczcie mi powodzenia!!!

#24 2009-03-24 10:40:53

kasiula810
Cioteczka Dobra Rada

Powodzenia smile smile smile smile smile

#25 2009-03-24 14:33:12

kasiamruczek1
Przyjaciółka Forum

Wielkie dzięki:)

#26 2009-04-25 23:40:09

kasiamruczek1
Przyjaciółka Forum

Przepraszam że znów poruszam ten temat,ale teraz wiem na czym stoję.Wiem,że mój związek nie ma przyszłości,ale wiem tylko tyle,że postawiłam wszystko dla dzieci by one były szczęśliwe i jak najmniej w tym wszystkim ucierpiały.Ja już się nie liczę!!! Więc choć ten związek nie ma najmniejszych szans na przetrwanie,zrobię to dla nich.

#27 2009-04-26 12:43:39

Amelia*
Zbanowany

teraz,wydaje mi sie,ze nie wybaczylabym zdrady.Mam za slaba psychike,
nie zaufalabym ponownie,nie moglabym sobie poradzic sama z soba.
Ale nie wiem jak naprawde bym sie zachowala gdyby on zdradzil,bo
bardzo go kocham,a milosc wszystko przetrzyma,wszystko wybaczy.
Moze bym przebaczyla? Nie wiem.
Mam nadzieje,ze nigdy nie bede w takiej sytuacji.I Tobie zycze powodzenia.

#28 2009-04-27 10:13:48

kasiamruczek1
Przyjaciółka Forum

Dziękuję Amelio,ja też tak myślałam,że jakby mnie ktoś zdradził niebyłabym wstanie wybaczyć,ale jest zupełnie inaczej.Wiem,że dałabym radę,ale cóż z tego jak osoba którą tak bardzo kocham już nic do mnie nie czuje,ale jeżeli my sobie zniszczyliśmy życie dlaczego mamy je zniszczyć również dziecią,one nie są niczemu winne.Pozdrawiam cieplutko:)

#29 2009-04-27 17:18:17

Amelia*
Zbanowany

pomysl o sobie.Glownie chodzi o dzieci,ale wydaje mi sie,ze
nie chcesz zeby patrzyly na nieudane malzenstwo swoich rodzicow.
Czasami lepiej odpuscic.

#30 2009-04-27 21:44:23

kasiamruczek1
Przyjaciółka Forum

To prawda nie chcę by patrzały na nieudane małżeństwo,ale pragne też by wychowały się w pełnej rodzinie są jeszcze takie małe i  bezbronne.A kiedy dojdzie do rozwodu to ja wrócę do moich rodzinnych stron a to ponad 500 kilometrów od miejsca w którym obecnie jestem,więc jaki kontakt będą miały z ojcem praktycznie rzaden,więc jakie będzie najlepsze rozwiązanie???Poświęcić siebie czy skrzywdzić dzieci?

#31 2009-04-27 22:10:35

Amelia*
Zbanowany

To naprawde trudna sytuacja.Z jednej strony,to powinnas zostawic
drania i dac sobie szanse na ulozenie zycia z kims innym,ale z drugiej
to faktycznie dzielic Was(dzieci i meza) beda duze kilometry,a to jest
problem.Wybor nalezy do Ciebie.Niestety,ale nikt nie podejmie
za Ciebie tej decyzji.
Wydaje mi sie,ze ja jednak zostawilabym go.
A dzieci z czasem wszystyko zrozumieja.
W tym wszystkim jest to najgorsze,ze dorosli( w tym przypadku
Twoj maz) narobia balaganu,a cierpia niewinne dzieciątka.

#32 2009-04-27 22:14:04

nokia
Przyjaciółka Forum

Dużym zagrożeniem jest to iż jak ktoś zdradził ...
i przekroczył tą magiczną linie wierności... to za drugim razem będzie mu łatwiej przekroczyć ja  jeszcze raz..

Jak to się mówi -pierwszy raz jest najgorszy.

Właściwie to nie chce oceniac i doradzać co robić...bo nie wiem jakie jest stanowisko drugiej strony...
Czy żaluje. co to spowodowało, jakie są relacje małżeńskie itp.

#33 2009-04-27 22:33:01

kasiamruczek1
Przyjaciółka Forum

To mądre słowa,już mi to kiedyś ktoś powiedział,że jak zrobił to raz to zrobi i drugi.I jak się jest dalej z takim człowiekiem to nie ma juz zaufania i bez przerwy są podejrzenia.Kiedyś miedzy nami było ogromne uczucie,zresztą ja nadal go kocham,ale on mnie chyba już nie.Zaczęło się miedzy nami coś psuć jak na świat przyszły dzieci,nie miałam w nim żadnego wsparcia i pomocy.wszystkie obowiązki spadły na mnie a do tego jeszcze praca,więc miałam już serdecznie wszystkiego już dość,więc nasze relacje w łóżku bardzo sie pogorszyły,więc chyba to go popchnęło do zdrady,a ja obudziłam się dopiero wtedy gdy już było za póżno.Mamy dwoje dzieci ,dwie córeczki jedna ma 6 lat druga teraz skończyła 4,praktycznie dziecko po dziecku więc spadł na mnie ogromny ciężar jak miałam się zająć sama zupełnie dwójką malutkich dzieci,więc gdzie tu jeszcze mowa o szalonym sexsie a mój mąż ma wiele spontaniczności w wsobie i w łóżku,a ja w pewnym momencie miałam już dość!!!Myślę że tylko dlatego odsuneliśmy się tak bardzo od siebie i się porózniliśmy.

#34 2009-04-27 22:38:29

nokia
Przyjaciółka Forum

Może zaczniecie od początku..
Czyli spróbujecie sie jakoś pogadać...może Ci pomoże w codziennych obowiązkach domowych i Cie troche odciąży??smile

#35 2009-04-28 01:01:00

kasiamruczek1
Przyjaciółka Forum

Nie wiem nokia czy to ma jakikolwiek sens skoro on mi powiedział,że to była zdrada emocjonalna i chyba kocha tą kobiete z która to zrobił,ale ich związek nie ma przyszłości bo ona ma też męża i dwójkę malutkich dzieci i też teraz stara się ratować swój związek,bo znam tą kobietę.A nie mam tej pewności czy jak ona byłaby wolna to że by nie chciał z nią ułożyć sobie życia.Ale mimo to on twierdzi że nie jest tak że on nic do mnie nie czuję,więc jak ja mam to odebrać,bo dla mnie to trochę głupie,chyba że już zupełnie się w tym wszystkim pogubił,ale myśle że nie ma szans na wspólny poczatek bo już nie będzie tak samo i skąd mam mieć tą pewność że nie zrobi tego poraz drugi.

#36 2009-05-03 22:36:18

Bożena
Moderator

Przeniesiony post iziaaaaak

iziaaaaak napisał:

Wybacz, aby na nowo zaufać

#37 2009-05-03 22:36:36

Bożena
Moderator

Przeniesiony post Ana608

Ana608 napisał:

kochasz go?? myslisz ze jak ci zdradzal od roku to o n kocha ciebie?? myslisz ze jestes w stanie mu to wybaczyc??i zyc dalej swiadomoscia z cie zdradzil??i kiedy bedzie cie dotykal i calowal to ty bedziesz miala w glowie tamta kobiete?? myslasz ze wsze zycie sexualne bedzie tak wspaniale jaki kiedys?? bo mi sie wydaje ze nie... ale powinnas ratowac swoj zwiazek tylko z powodu na dzieci... bo domyslam sie ze macie dzieci??

#38 2009-05-03 22:36:54

Bożena
Moderator

Przeniesiony post agat29

agat29 napisał:

Można wybaczyć, ale zapomnieć się nie da. To cholernie boli. Można spróbować, ale to nie będzie łatwe. Mówi się, że kto zdradził raz zrobi to ponownie. Decyzja trudna. Z facetami to jest tak: dwie szufladki w jednej sex, w drugiej miłość i jedno z drugim nie ma związku, z kobietami to jest tak: jedna szufladka, w której jest i miłość , i sex. To współgra. Czasami się zdarza, że takie sytuacje potrafią bardzo związek scementować. Może to przed Wami. Trzymam kciuki. Każda decyzja musi być dobrze przemyślana, jaka by ona nie była..

Stopka forum