Chcialabym się zakochać! - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2012-07-19 21:28:49

enya
Przyjaciółka Forum

Chcialabym się zakochać!

Tak jak w temacie, chciałabym się zakochać ale jakoś czuje się zablokowana... Są momenty, kiedy brakuje mi bliskiej osoby... Są momenty, że zapominam o tej tęsknocie i jest mi dobrze tak jak jest.

Najbardziej jednak dziwi mnie to, że obecnie nikt nie jest w stanie wzbudzić mojego zainteresowania. Nikt nie wzbudza fascynacji, jakiś emocji...

Chciałabym się umówić, bo pamietam, jak to jest..., ale kiedy mam ku temu okazję ogarnia mnie obojetność.

Nie wiem nawet po co to piszę, czego oczekuje po tym wpisie. Może zwyczajnie chciałam się wygadać...

#2 2012-07-19 21:59:25

Emanuelle1209
Słodka Czarodziejka

Re: Chcialabym się zakochać!

a moze sprobuj jakies portale randkowe.
Czemu czujesz sie zablokowana? Boisz sie czegos? Jakies zle przezycia z facetami?

#3 2012-07-19 22:13:52

navyblueberry
Dobry Duszek Forum

Na portalach randkowych nie raz niezłe przypały się przewijają. Może powinnaś wychodzić ze znajomymi gdzieś, tak jest zawsze łatwiej i myślę bezpieczniej kogoś poznać, metodą znajomy znajomego itd. I przede wszystkim zmienić nastawienie, bo jak będziesz tak podchodzić to choćby na rzęsach wokół Ciebie chodzili to i tak nic z tego nie będzie...

#4 2012-07-19 22:17:47

enya
Przyjaciółka Forum

Przejścia jak przejścia... Każdy jakieś tam swoje doświadczenia ma. Moje nie doprowadziły mnie do wielkiej miłości ale najgorsze nie są.

Czuje się tak jakbym nie potrafiła się zakochać chociaż tęsknię za uczuciem, za bliskością itp. Jakbym emocjonalnie zapadła w jakiś "zimowy sen", z którego trudno się wybudzić. Jakby wszystkie pojawiające się flirty, rozmowy mnie nudziły, brakuje ciagle tego czegoś...

#5 2012-07-19 22:46:59

myślęnadtym
Wkręcam się coraz bardziej

Świetnie Cię rozumiem i wiem, że to co napiszę wyda się banalne ale uwierz!: co jest Ci pisane to Cie nie ominie ; )
Czemu tkwisz w stagnacji? Może nie przejawiasz wgle  chęci zainteresowania płci przeciwnej, może zapadłaś w letarg, że tak już to chwilę trwa i to zdołało Cię pochłonąć, omamić, że nie ma szans na większe uczucie. Więc jedyną rzecząą jaką mozesz obecnie zrobić to uwierzyć! Uwierz w siłe, która drzema na dnie Twego serca, która daje Ci nieograniczoną moc, która spełnia marzenia. Którą masz w sobie, tylko musisz zaistnieć i trwać w przekonaniu, że jesteś atrakcyjna, zaradna, wesoła. Mężczyźni dostrzeżą Twoją pewność siebie, zdecydowaaną kobietę niżeli "szarą myszkę", która nie wie czego chce.
UWIERZ ;*

"Gąbka, która cierpi, bo nie może napełnić się wodą,
Rzeka, która cierpi, bo odbicia obłoków i drzew nie są obłokami i drzewami".

#6 2012-07-20 00:29:14

opuszczona23
Zaglądam tu coraz częściej

Może nie spotkałaś jeszcze tego odpowiedniego wink) Przy którym serce ci zadrży a kolana zmiękną !
Myślę, że powinnaś poczekać... wychodzić ze znajomymi dobrze się bawić korzystać z życia ! a miłość cię sama znajdzie nawet nie będziesz wiedziała kiedy wink

#7 2012-07-20 12:53:18

Anaa21
Do zakochania jeden krok

Podstawą jest wiara. Zacznij wierzyć, że  niedlugo spotka Cię wielkie uczucie. Ja tak zrobiłam pewien czas temu, maiałam tak samo. Wcześniej żadnych wielkich miłości, przelotne zauroczenia. Zaczełam wierzyć, że i mnie może spotkać coś wyjątkowego. I takim oto sposobem od ponad roku jestem w szczęśliwym związku. smilebig_smile
Życzę Ci powodzenia!smile

Myślałam, że życie to kabaret. A Ty mi mówisz, ze jeden wielki orgazm.

#8 2012-07-20 15:06:16

cytrynka1985
Cioteczka Dobra Rada

Skąd ja to znam;/ mam dokładnie tak samo;/
Tylko raz w życiu sie zakochałam i dałabym wszystko zeby znów sie tak czuc jak wtedy:) ale nigdy sie to nie powtórzyło jak do tej pory...

Myślę, że byc moze to z powodu tego, ze nie spotkałysmy taki facetów, którzy rozbudzą w nas takie uczucia:)

#9 2012-07-20 18:40:15

enya
Przyjaciółka Forum

Z pewnością jeszcze nie spotkałam tego jedynego..., wówczas czułabym zdecydowanie coś innego..., byłabym w innym miejscu swojego życia, doświadczałabym innych stanów, emocji...

W swoim życiu zakochana może byłam tylko dwa razy... Jednak myslę, że to też nie było to co można by nazwać miłością.

Jednak kiedyś ludzie potrafili mnie fascynować... Często spotykałam mężczyzn, co do których może nie byłam zakochana ale jednak odczuwałam jakąś ekscytację, zadowolenie z możliwości poznania kogoś nowego, odczuwałam chęć rozmowy, flirtu itp. Odczuwałam przypływ energii, niekiedy szczerą fascynację... Dzisiaj wszystko jest mi obojetne... Rozmowy mnie nudzą, nie odczuwam żadnych chęci...

W sumie to niełatwo się zakochuję. Mężczyzna musi mnie czymś ujać - głównie mam tu na myśli zachowanie, sposób bycia...

Z jednej strony pragnę normalności, a z drugiej strony ta noramlność wydaje mi się być nijaka.
A mężczyźni "intrygujący", tajemniczy zazwyczaj okazują się być problematyczni i na dłuższą metę nie do zniesienia.

#10 2012-07-20 22:42:28

theduedonne
Na razie czysta sympatia

Nie szukaj nikogo na siłę,najlepsze momenty się zdarzają gdy się ich w ogóle nie spodziewamy. Kiedyś sobie pomyślałam fajnie jest mieć kogoś,do kogo możesz się przytulić,pocałować i mieć w kimś oparcie. Nie szukałam nikogo i nie myślałam o tym notorycznie, miesiąc później napisał do mnie mój obecny chłopak i tak się zaczęło,spotkania, pisanie do nocy po prostu się zakochałam a nie spodziewałam się w ogóle i zdarzyło się to niespodziewanie . Jestem szczęśliwie zakochana od 2,5 roku. Życzę ci dużo cierpliwości , pamiętaj że nie na czego szukać na siłę. Pozdrawiam ;-)

haustami piję miłość
a gdy trzeba
mam więcej łez niż ocean.

#11 2012-10-28 19:03:16

enya
Przyjaciółka Forum

Obecnie jestem zmienna z chwili na chwilę. Potrzebuję się wygadać.

W każdym razie sama siebie nie rozumiem bo ostatnio nie potrafię określić czego chcę. Mężczyzna np., na którego zwróciłam uwagę raz mi się podoba, innym razem już nie. Z jednej strony chcę aby się do mnie odezwał, a zaraz potym jak już się odezwie ogarnia mnie niechęć. Chcę z nim kontynułować znajomość, myślę o nim, czekam na kontakt, a mimo to z drugiej strony odczuwam obojętność i niechęć.

Obecnie chyba nikt tak naprawdę mi się nie podoba - mowa o facetach. Każdy wzbudza we mnie jakieś wątpliwości, do każdego mam jakieś ale... Żaden nie podoba mi się tak w pełni, tak naprawdę abym czuła, że pragnę, chcę...

Wygląda na to, że to wcale nie takie proste się zakochać!

#12 2012-10-28 19:19:24

yoghurt007
net-facet

To się nazywa strach przed bliższym poznaniem, przed zaangażowaniem i strach przed ewentualnym zranieniem.

Trust me, when I woke today I had no plans to be so sexy...but shit happens !

Deep in my soul there is a warrior that I'm afraid of...

#13 2012-10-28 19:38:18

saffari
Przyjaciółka Forum

enya napisał:

W każdym razie sama siebie nie rozumiem bo ostatnio nie potrafię określić czego chcę. Mężczyzna np., na którego zwróciłam uwagę raz mi się podoba, innym razem już nie. Z jednej strony chcę aby się do mnie odezwał, a zaraz potym jak już się odezwie ogarnia mnie niechęć. Chcę z nim kontynułować znajomość, myślę o nim, czekam na kontakt, a mimo to z drugiej strony odczuwam obojętność i niechęć.

Obecnie chyba nikt tak naprawdę mi się nie podoba - mowa o facetach. Każdy wzbudza we mnie jakieś wątpliwości, do każdego mam jakieś ale... Żaden nie podoba mi się tak w pełni, tak naprawdę abym czuła, że pragnę, chcę...

A moze po prostu na sile probujesz sie zakochac? ale nie spotykasz osob w ktorych moglabys sie zakochac i stad Twoje zmienne nastroje. Czasem masz ochote z nim rozmawiac, innym razem juz nie.. wydaje mi sie ze to nie to. Gdyby Ci na nim zalezalo to bys po prostu wiedziala ze to jest to.

Moze wyluzuj troche, i na sile nie probuj nikogo szukac bo zazwyczaj ma to odwrotny efekt. Milosc przychodzi z nienacka wink

Relationships are like addiction. Cut it off clean and fast. If you ever find yourself tempted to go back, run away and don't look back!

#14 2012-10-28 19:40:26

supermenka
Tajemnicza Lady

enya napisał:

A i owszem, nie takie proste.
Może wzbudzę ty  niezdrowe komentarze ale pomyśl ... tak na wszelki wypadek, żeby się upewnić, że nie ...
Co myślisz o kobietach ... 
Sama mam ambiwalentny do tego stosunek ale skoro takie rzeczy się zdarzają...?
życzę Ci aby to było to o czym koleżanki już napisały -  Nie spotkałaś właściwego. Może to taki współczesny poskramiacz niezdecydowania kobiety??? Jak już radziły Ci niezawodne forumowiczki - bywaj wśród ludzi i kto wie... kto wie

niekiedy z homo sapiens najlepsze jest tylko "SAPIE"

#15 2012-10-28 19:49:10

enya
Przyjaciółka Forum

Ogólnie odczuwam tęsknotę za byciem z kimś, za uczuciem. Odczuwam niecierpliwość. Może też sama coś sobie potrzebuje udowodnić, jednocześnie chcę aby faceci mi udowodnili, że są w stanie naprawdę kochać i się starć. Wiem to straszne, że tak myslę. Po prostu chyba potrzebuje odzyskać wiarę w miłość.

Nie ujmując nikomu, po prostu wszyscy faceci wydają mi się być nudni, nijacy...

Mam też wrażenie, że dużo łatwiej jest facetom znaleźć ładną dziewczynę niż kobiecie znaleźć atrakcyjnego faceta.

Owszem najważniejszy jest charakter, osobowość. Ale jakby nie było wrażenia wizualne też są istotne.

Jednocześnie aby wymagać trzeba samemu też mieć co dać. To nie jest tak, że szukam księcia na białym koniu. wink

Supermenka, nic z tych rzeczy....

Ostatnio edytowany przez enya (2012-10-28 19:53:50)

#16 2012-10-28 20:00:35

saffari
Przyjaciółka Forum

Daj sobie czas. Jak poznasz jakiegos chlopaka to nie mysl od razu o nim jak o ewentualnym partnerze, a o koledze z ktorym mozna sie spotkac, pogadac a nawet przytulic. bo mozna, prawda?  W zyciu trafiamy i na nudziarzy i na nie nudziarzy. Tak wiec moze nastepny partner okaze sie bardziej interesujacy smile

Relationships are like addiction. Cut it off clean and fast. If you ever find yourself tempted to go back, run away and don't look back!

#17 2012-10-29 12:39:50

Katarina87
Cioteczka Dobra Rada

Jakbym widziała siebie smile rok temu ktoś mnie strasznie zranił, ale niespodziewanie szybko się pozbierałam. Po jakimś stwierdziłam, że w zasadzie uwolniłam się od wspomnień i mogłabym się zakochać, ale jakoś nie było obiektu godnego uwagi smile I z jednej strony cieszyłam się, że nie ma nikogo na kim by mi bardzo zależało, że nie jestem w nic zaangażowana, że mam święty spokój wink a z drugiej chciałam tego wszystkiego, chciałam bliskości drugiej osoby... Teraz jestem zakochana, jest mi źle i dochodzę do wniosku, że już lepiej nie być w nic zaangażowanym sad ale jak mi przejdzie, to znów za tym zatęsknię smile

#18 2012-10-29 12:44:13

Bardzo Samotny
Net-Facet

Enya skąd jestes ile masz lat?

#19 2012-10-29 18:04:08

enya
Przyjaciółka Forum

A co Bardzo Samotny chcesz się umówić? wink

Mam 30+

#20 2012-10-29 19:57:03

Bardzo Samotny
Net-Facet

możliwe;)

#21 2012-10-29 20:34:36

klarek
Net-facet

Boisz się Boisz się Boisz się
Idź do psychologa, bo te twoje "starania" tylko będą kogoś ranić, a ciebie utwierdzać w słusznej drodze.

Ostatnio edytowany przez klarek (2012-10-29 20:35:25)

Stopka forum