Dziwna Zgaga - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Dziwna Zgaga

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: Dziwna Zgaga

Witam. Od jakiegoś czasu meczy mnie zgaga. Nie jest ona ciągła tylko co jakiś czas. Do tego dochodzi ciągłe odchrząkiwanie (tak co 3-5 min.) i lekka chrypka. Czasami też mdłości. Czytałam że to mogą być objawy refluksu ale nie jestem pewna. Czy ktoś miał podobne objawy do moich i zdiagnozowano coś konkretnego?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziwna Zgaga

ja bym poszła do lekarza, nieraz głupia zgaga może oznaczać jakąś chorobę oczywiście nie strasze cie ale z własnego doświadczenia przekonałam sie że nie należy lekceważyć niektórych dolegliwości jeśli trwają pne jakiś czas np pare dni, u mnie była okropna zgaga, sam kwas mdłości i gorączka i nie była to błachostka idz do lekarza  sakura

3 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-02-28 15:33:59)

Odp: Dziwna Zgaga

fakt, jak cię męczy zgaga nie ma co się zastanawiać tylko pójść do lekarza, żeby coś poradził. Ale jeśli masz taki problem od czasu do czasu poszukaj sobie domowych sposobów, jak mleko, czy migdały, albo jeśli problem jest dla ciebie uciążliwy zaopatrz się w spam, naturalny środek, który doskonale się sprawdza w tego typu dolegliwościach.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Dziwna Zgaga

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024