Open University UK-zna ktos z autopsji? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Open University UK-zna ktos z autopsji?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Open University UK-zna ktos z autopsji?

Witam serdecznie!
Mieszkam juz jakis czas w Szkocji skończyłam tutaj kurs
W collegu niestety z racji tego ze pracuje nie
Moge sie dalej uczyć w takim trybie a lubie sie uczyć.pomyslalam ze moze
Mogłabym zapisać sie na Open University ale nie
Wiem czy to faktycznie takie dobre rozwiazanie?czy ktos tam studiował?chcialabym zrobic na tym Open University matematykę bo widze ze chcąc iść na studia na wielu kierunkach ja wymagają(ja mam Polska maturę zdana z biologii i chemii).
Proszę was o opinie pozdrawiam :-)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Open University UK-zna ktos z autopsji?

Chcesz zaczac studia undergraduate na Open? Od wrzesnia oplata za rok studiow ft (120 kredytów) na Open bedzie wynosic ?5000 za rok!
Jesli chodzi Ci tylko o kurs z jednego przedmiotu to moim zdaniem jakis lokalny college dla doroslych jest duzo lepszym i tanszym rozwiazaniem.

3

Odp: Open University UK-zna ktos z autopsji?

Nie zdawałem sobie sprawy ze to taka droga zabawa zobaczyłam cenę jednego z podstawowych kursów z matematyki-200? i pomyslalam ze to nawet rozsądna cena.
A cena za undergraduate niestety nie jest dla mnie...

4

Odp: Open University UK-zna ktos z autopsji?

Jesli jest ci potrzebny dodatkowy przedmiot zeby zdobyc odpowiednia liczbe kredytow w celach dalszej edukacji to rzeczywiscie lokalny college ci wystarczy. Te 200 funtow to wlasnie mi wyglada na oplate w collegu. Nie ma sensu robic matmy na open uniwersity bo to tak jakbys chciala ukonczyc w polsce studia chemiczne by dawac korepetycje smile
Zrob matme w collegu, sprawdz czy masz wszystkie potrzebna punkty i potem dzialaj dalej. Zamierzam zrobic to samo tylko troszke pozniej smile
Pamietaj ze w Open Uni nie wystarcza zrobic jednego roku. Musisz zrobic 3+1 a wiec lacznie 4 lata. To kupa kasy podczas kiedy w collegach rowniez zrobisz dobry kurs za mniejsze pieniadze.

5

Odp: Open University UK-zna ktos z autopsji?

Moja koleżanka tam robiła reklamę bodajże, ale ceny koszmarne... wzięła na to kredyt w Polsce praca w uk, w końcu to spłąciła, ale było jej cieżko. a w zawodzie i tak nie pracuje tongue

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Open University UK-zna ktos z autopsji?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024