Na czym polega zwi您ek? Za ma這 uwagi i czu這軼i? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, w豉郾ie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady u篡tkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : mi這嗆, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj si !!!

#1 2012-07-16 11:24:53

MalaSzyszka
Niewinne początki

Na czym polega zwi您ek? Za ma這 uwagi i czu這軼i?

Pisz do Was drogie Netkobiety aby軼ie mi przem闚i造 do rozumu. Na co dzie w moim zwi您ku jest wszystko dobrze, nawet bardzo bardzo dobrze - kochamy si, nigdy si nie k堯cimy, potrafimy pokojowo rozmawiaj帷 rozwi您ywa nasze problemy itd. Przyjaci馧ka 鄉ieje si, 瞠 mi za dobrze i wymy郵am problemy - mo磧iwe, 瞠 to prawda st康 pytanie o potwierdzenie.

Zaczn od podstaw czyli co jest: spotykamy si cz瘰to, kiedy tylko ma czas przyje盥瘸 do mnie b康 ja do niego, w ci庵u dnia piszemy, zazwyczaj pami皻a o tym co u mnie si dzieje i pyta, pyta jak mi min掖 dzie gdy si nie widzieli鄉y itd. Gdy go o co poprosz wiem 瞠 mog na niego liczy (nie prosz cz瘰to i o wiele, ale wiem 瞠 poproszony zawsze by si zgodzi.)Nigdy mnie nie ola, nie ok豉ma, nie zignorowa. Mog na niego liczy.

W czym problem? Brakuje mi takiej innej romantyczniejszej uwagi z jego strony. Zawsze zdawa豉m sobie spraw, 瞠 jako facet mniej mo瞠 potrzebuje r騜nych gest闚 ni kobieta. Ale te tak sobie my郵, 瞠 jak si kogo kocha to si chce drug osob uszcz窷liwia - my郵i si nad tym jak jak przysporzy rado嗆 - na pewno ja o tym my郵 i dlatego czasem dostaje ode mnie jakie ma貫 drobiazgi niespodzianki, pisz mu czasem lub m闚i jakie wyj徠kowo mi貫 s這wa, ile dla mnie znaczy itd. Nie doczeka豉m si w tym wzajemno軼i mimo, 瞠 m闚i豉m 瞠 uwa瘸m 瞠 zwi您ek takimi gestami nale篡 piel璕nowa. Twierdzi, 瞠 pisa czy m闚i tak nie potrafi bo jest konkretny, je郵i chodzi o  jakie drobiazgi to nawet pewnie do ko鎍a ich nie zauwa瘸 - u鄉iecha si, ca逝je mnie i tyle. Nigdy nie planuje co b璠ziemy robi, 瞠by鄉y si u niego nie nudzili, bardzo rzadko gdzie wychodzimy raczej z mojej inicjatywy. Jestem chora przewlekle, niby mnie wspiera - ale gdyby on by chory to czyta豉bym wszystko o leczeniach, jak mu pom鏂 itd - mam 瘸l jak my郵 瞠 potrafi godzinami czyta o pi販e no積ej a o czym co mnie (wi璚 mo瞠 i nas) dotyczy b璠zie przez ca貫 篡cie nie czuje zainteresowania by zg喚bi temat. Mo瞠 za wiele wymagam?

Ostatnia rzecz - czu這嗆. Na pocz徠ku zwi您ku wci捫 mnie cmoka to w policzek, cz馧ko, r瘯, nawet jak stan瘭i鄉y po prostu przed przej軼iem dla pieszych, zawsze mnie obejmowa jak siadali鄉y ko這 siebie. To si sko鎍zy這 i nie umiem si z tym pogodzi. Nadal mnie ca逝je oczywi軼ie czy trzyma za r瘯 ale to ju raz na jaki czas, ju nie czuje potrzeby obj璚ia mnie gdy siedzimy obok siebie i martwi mnie to bardzo. Nie potrzebuje si te tak cz瘰to kocha jak ja, przy czym przy braku mojego orgazmu, m鏬豚y moim zdaniem podwoi wysi趾i.

Podsumowuj帷: mo瞠 ja za du穎 analizuje? mo瞠 chce go ocenia miar kobiet - bo my jeste鄉y zazwyczaj te kt鏎e bardziej chc romantyzmu itd a faceci s konkretni i nie widz problemu? Na co dzie jestem bardzo szcz窷liwa naprawd - zw豉szcza je郵i on ma przeb造sk i jest bardziej czu造, gdy w jakiej kryzysowej sytuacji mi pomaga. Wiem, 瞠 mog mu ufa, nie widzi innych kobiet, wspiera mnie na sw鎩 spos鏏, s逝cha jak m闚i i to s te fundamenty zwi您ku. Ale co jaki czas budzi si we mnie ta w徠pliwo嗆, 瞠 skoro on nie my郵i jak mi sprawi przyjemno嗆 to mo瞠 mnie tak naprawd nie kocha? Wybijcie mi prosz jako te g逝pie my郵i z g這wy. To m鎩 pierwszy zwi您ek i chyba pragn by by idealny. Prosz o rady bardziej do鈍iadczonych

#2 2012-07-16 11:43:45

czekoladka7
Przyjaciłka Forum

Re: Na czym polega zwi您ek? Za ma這 uwagi i czu這軼i?

Mo瞠 na pocz徠ku ile jeste軼ie razem? Z do鈍iadczenia wiem,瞠 z zbiegiem czasu faceci ju si tak nie staraj jak na pocz徠ku. Jestem aktualnie w zwi您ku nie jest on d逝gi dopiero 7 miesi璚y trwa ale na pocz徠ku by豉 wielka fascynacja motyle w brzuchu itp dziennie rozmowy ale to potem min窸o i nie jestem przez to mniej szcz窷liwa nie jest tak jak na pocz徠ku ale ja nie narzekam. Jestem szcz窷liwa w swoim zwi您ku. Na pocz徠ku oni si staraj ale jak zdob璠 i mija ju jaki czas to wiadomo,瞠 nie b璠zie tak jak an samym pocz徠ku. M闚isz,瞠 jeste szcz窷liwa w swoim zwi您ku wi璚 mo瞠 pora przesta sobie stwarza wyimaginowane problemy? Mi facet te nie zawsze m闚i to co chce us造sze,te czasami chcia豉bym 瞠by by bardziej czu造 ale tego si nie wymusi. Jak czuje potrzeb pos這dzenia to s這dzi big_smile

Co do Twojej przewlek貫j choroby to te mam problemy z zdrowiem i b璠 ju mia豉 na sta貫 i m鎩 tylko mnie wypyta na czym to polega ale nie zag喚bia si w t wiedz ja nie widz w tym problemu i potrzeby aby to robi skoro teraz si czuj dobrze jemu to nie przeszkadza zaakceptowa tak jak jestem a jemu ta wiedza do szcz窷cia potrzebna nie jest.

GG:15836900

#3 2012-07-16 11:56:01

MalaSzyszka
Niewinne początki

czekoladka7 napisa:

Mo瞠 na pocz徠ku ile jeste軼ie razem? Z do鈍iadczenia wiem,瞠 z zbiegiem czasu faceci ju si tak nie staraj jak na pocz徠ku. Jestem aktualnie w zwi您ku nie jest on d逝gi dopiero 7 miesi璚y trwa ale na pocz徠ku by豉 wielka fascynacja motyle w brzuchu itp dziennie rozmowy ale to potem min窸o i nie jestem przez to mniej szcz窷liwa nie jest tak jak na pocz徠ku ale ja nie narzekam. Jestem szcz窷liwa w swoim zwi您ku. Na pocz徠ku oni si staraj ale jak zdob璠 i mija ju jaki czas to wiadomo,瞠 nie b璠zie tak jak an samym pocz徠ku. M闚isz,瞠 jeste szcz窷liwa w swoim zwi您ku wi璚 mo瞠 pora przesta sobie stwarza wyimaginowane problemy? Mi facet te nie zawsze m闚i to co chce us造sze,te czasami chcia豉bym 瞠by by bardziej czu造 ale tego si nie wymusi. Jak czuje potrzeb pos這dzenia to s這dzi big_smile

Co do Twojej przewlek貫j choroby to te mam problemy z zdrowiem i b璠 ju mia豉 na sta貫 i m鎩 tylko mnie wypyta na czym to polega ale nie zag喚bia si w t wiedz ja nie widz w tym problemu i potrzeby aby to robi skoro teraz si czuj dobrze jemu to nie przeszkadza zaakceptowa tak jak jestem a jemu ta wiedza do szcz窷cia potrzebna nie jest.

No a nie my郵isz w ten spos鏏, ze skoro jeste/powinna by dla niego najwa積iejsza osob to by sam chcia zg喚bia temat Twojej choroby? Ja wiem, 瞠 z mojej strony tak by w豉郾ie by這. Ja zawsze pytam jak on si czuje po pracy itd, a on mnie nie pyta mimo mojej choroby. Dopiero jak widzi, 瞠 mnie co boli to spyta czy boli i bym wzi窸a procha i tyle.

Sta 11 miesi璚y wi璚 te nie du穎. Nie dosta豉m nigdy nawet kwiatka, prezent na urodziny tylko. On wie, 瞠 nie zale篡 mi na 鈍i皻ach typu Dzie Kobiet ale tak bez okazji to by這by mi bardzo mi這 i to chyba oczywiste. Uzna, 瞠 skoro nie to nie i pogodzi si z tym, 瞠 nigdy nie b璠 zaskakiwana?

#4 2012-07-16 12:11:34

czekoladka7
Przyjaciłka Forum

Mi ch這pak bez okazji nie robi prezent闚 nie dostaje kwiat闚 jedynie na Dzie Kobie czy Walentynki b康 urodziny wie,瞠 to dla mnie wa積e dni i wtedy co dostaj ale tak to nie nawet bym si g逝pio czu豉 jakbym mia豉 co od niego dosta tak o. Wystarczy,瞠 p豉ci za mnie np w restauracji czy w kinie. Ja mu sama te 瘸dnych drobiazg闚 nie daj uwa瘸m,瞠 to zb璠ne. Jako nigdy nie zastanawia豉m si nad tym czemu nie czyta na temat mojej choroby. Ja bym pewnie poczyta豉 ale on takiej potrzeby nie ma i nie uwa瘸m 瞠by kocha mnie przez to mniej. Ciesz si,瞠 pomimo,瞠 mam problemy jest ze mn wspiera mnie. Mojego aktualnie nie ma 3 tygodnie w Polsce bo jest w pracy w Holandii zjedzie za 3 dni na tydzie i te nie wypytuje ci庵le jak ja si czuje tylko co s造cha albo jak zlecia dzie. Mam wra瞠nie,瞠 na si喚 szukasz problemu tam gdzie go nie. A facet tak na prawd wcale nie musi robi niespodzianek. Wiem,瞠 to mi貫 ale wymusi tego nie mo瞠my.

#5 2012-07-16 13:16:11

lilia80
Przyjaciłka Forum

drogie autorki post闚 tak zak這potane o przysz這嗆 swoich zwi您k闚...

przeczyta豉m uwa積ie i dok豉dnie wasze rozwa瘸nia i szczerze m闚i帷 wynosicie same z tych''wypis闚 ''wi璚ej ni pewnie wam si wydaje.
ot騜 obraz i poj璚ie mi這軼i jest r霩norakie  z perpsektywy jakiej na ni patrzymy.dla jednych b璠zie to ''bycie''zwyczajne ze sob ,obok siebie i dla siebie a dla innych ''bycie na wszystko''.

Owszem pierwsze  skowronki mi這sne zawsze przynosz mi鏚 i rozkosze ,a czas weryfikuje dawki tego miodu.z czasem uodparniamy si na miodek i staje si on produktem niszowym.jednak nie znaczy to ,瞠 mi這軼i brak.nie!ona jest ,ale wystepuje ju w innej formie ,bardziej dojrzalszej.nie mo積a zatem sprowadza tego braku nieustaj帷ej czu這軼i do braku zainteresowania,odkochania itd.

mi這嗆 jest by豉 i b璠zie w nas.powoli odkrywac b璠ziemy jej nowe oblicza,do鈍iadcza innego jej dzia豉nia.
brak wszechogarniaj帷ej ,wylewnej czu這軼i to nie jest znak zaniedbywania.

je郵i istniej powa積e podstawy  uczucia(tak w tym wypadku ewidentne zainteresowanie i mimo wszystko troska)to nie ma te sensu oskar瘸 swoich serc o zaniedbania.

je郵i tak wa積e i istotne jest pragnienie uwywn皻rznienia (w dobrym s這wa znaczeniu) sprawy owej choroby ,to nale瘸這by to zrobi w dojrza造 i bardzo konkretny spos鏏.
posadzi osobe przed sob szczerzeporozmawia i zapyta o wszystko to z czym mamy problem lub co wywo逝je w nas to poczucie ''niezainteresowania'';

dorabianie sobie  pewnej demagogi do tematu to najgorsze co mozemy sobie zafundowa.nie wolno!nam decydowa i wypowiada si za inn osob.nikt do konca nie zna swoich my郵i.czasem sami zaskakujemy siebie ,a co w sytuacji gdy autorem wypowiedzi ma by kto inny?

postawmy na gruntown szczero嗆.ona b璠zie odpowiedzi na wszystkie nurtuj帷e nas pytania.bowiem jakim to jest zwi您ek ,w kt鏎ym nie mo積a rozmawia o wszystkim?

*je郵i boli,zapytaj dlaczego,
*jesli boli ,a on nie zapyta dlaczego -ty wyjdz pierwsza i zapytaj jego -dlaczego nie pytasz?
*je郵i jeste niezaspokojona,powiedz mu to,

najprostsze komunikaty(rozmowa)jest lekarstwem na wi瘯szo嗆 problem闚  w zwi您ku.

Szcz窷cie nie jest kolorowym motylem, za kt鏎ym musisz pobiec, je郵i chcesz go z豉pa. Szcz窷cie jest jak cie: pod捫a za tob nawet wtedy, gdy o nim nie my郵isz

#6 2012-07-16 13:31:18

MalaSzyszka
Niewinne początki

lilia80 napisa:

drogie autorki post闚 tak zak這potane o przysz這嗆 swoich zwi您k闚...

przeczyta豉m uwa積ie i dok豉dnie wasze rozwa瘸nia i szczerze m闚i帷 wynosicie same z tych''wypis闚 ''wi璚ej ni pewnie wam si wydaje.
ot騜 obraz i poj璚ie mi這軼i jest r霩norakie  z perpsektywy jakiej na ni patrzymy.dla jednych b璠zie to ''bycie''zwyczajne ze sob ,obok siebie i dla siebie a dla innych ''bycie na wszystko''.

Owszem pierwsze  skowronki mi這sne zawsze przynosz mi鏚 i rozkosze ,a czas weryfikuje dawki tego miodu.z czasem uodparniamy si na miodek i staje si on produktem niszowym.jednak nie znaczy to ,瞠 mi這軼i brak.nie!ona jest ,ale wystepuje ju w innej formie ,bardziej dojrzalszej.nie mo積a zatem sprowadza tego braku nieustaj帷ej czu這軼i do braku zainteresowania,odkochania itd.

mi這嗆 jest by豉 i b璠zie w nas.powoli odkrywac b璠ziemy jej nowe oblicza,do鈍iadcza innego jej dzia豉nia.
brak wszechogarniaj帷ej ,wylewnej czu這軼i to nie jest znak zaniedbywania.

je郵i istniej powa積e podstawy  uczucia(tak w tym wypadku ewidentne zainteresowanie i mimo wszystko troska)to nie ma te sensu oskar瘸 swoich serc o zaniedbania.

je郵i tak wa積e i istotne jest pragnienie uwywn皻rznienia (w dobrym s這wa znaczeniu) sprawy owej choroby ,to nale瘸這by to zrobi w dojrza造 i bardzo konkretny spos鏏.
posadzi osobe przed sob szczerzeporozmawia i zapyta o wszystko to z czym mamy problem lub co wywo逝je w nas to poczucie ''niezainteresowania'';

dorabianie sobie  pewnej demagogi do tematu to najgorsze co mozemy sobie zafundowa.nie wolno!nam decydowa i wypowiada si za inn osob.nikt do konca nie zna swoich my郵i.czasem sami zaskakujemy siebie ,a co w sytuacji gdy autorem wypowiedzi ma by kto inny?

postawmy na gruntown szczero嗆.ona b璠zie odpowiedzi na wszystkie nurtuj帷e nas pytania.bowiem jakim to jest zwi您ek ,w kt鏎ym nie mo積a rozmawia o wszystkim?

*je郵i boli,zapytaj dlaczego,
*jesli boli ,a on nie zapyta dlaczego -ty wyjdz pierwsza i zapytaj jego -dlaczego nie pytasz?
*je郵i jeste niezaspokojona,powiedz mu to,

najprostsze komunikaty(rozmowa)jest lekarstwem na wi瘯szo嗆 problem闚  w zwi您ku.

Bardzo 豉dnie napisane, zw豉szcza o tych etapach mi這軼i. Na szcz窷cie mamy umow, 瞠 m闚imy sobie o wszystkich w徠pliwo軼iach i tak czyni (bo do tej pory tylko ja je mam). M闚i豉m mu o tym wszystkim, oczywi軼ie nie na raz tylko po jednej sprawie - rozmawiali鄉y o chorobie - powiedzia 瞠 wspiera b璠zie. O tych czu造ch s這wach - 瞠 si postara ale chyba tak nie umie bo jest konkretny itd. Po prostu potrzebuje pos逝cha s堯w m康ro軼i od innych, o ich zwi您kach, upewni si, 瞠 wszystko jest ok tak瞠 bez kwiat闚 i nadmiernej czu這軼i. Chyba po prostu nie chce si obudzi kiedy, 瞠 篡je w zwi您ku z rutyn, bez krztyny romantyzmu, co przecie nadaje smak naszemu 篡ciu..

#7 2012-07-16 14:23:00

czekoladka7
Przyjaciłka Forum

Zawsze wychodz z za這瞠nie,瞠 jak co nie pasuje to rozmawiam jak rozmowa nie daje skutku a ja si dalej 幢e czuj to to ko鎍z a nie m璚z si w relacji kt鏎a mi nie odpowiada wink

A zwi您ek raczej powinien opiera si na zaufaniu,mi這軼i,na tym,瞠 wiem,瞠 na partnera mog polega w ka盥ej sytuacji a nie na tym,瞠 oho da mi prezent bez okazji to jednak mnie kocha ale jak nie daje to hmmm chyba ju mnie nie chce i nie kocha.

P.S Lilia ja wcale nie jestem zak這potana o przysz這嗆 swojego zwi您ku bo nie mam zastrze瞠 co do niego.

Ostatnio edytowany przez czekoladka7 (2012-07-16 14:28:21)

#8 2012-07-18 12:31:17

lilia80
Przyjaciłka Forum

witaj ma豉myszka-wspaniale si poczyta這 ,瞠 jednak wiesz jakimi kierujesz si zasadami i masz ustalone priorytety.ka盥y w swoim 篡ciu staje w miejscu ,w kt鏎ym zamiast pcha g豉z do przodu zastanawia si:po co ja go wog鏊e  pcham?
jednak ty jak widz potrafisz zdrowo popatrze na te relacj;nie zawsze musi by tak ,瞠 si g豉szcze.wi瘯sz warto嗆 ma ta mi這嗆 kiedy wiesz ,瞠 jest szczera i prawdziwa do b鏊u ,ani瞠li ok豉mywana i trzymana za r瘯 dla widza.
zatem ciesz si niezmiernie ,瞠 twoje w徠pliwo軼i to chwila zastanowienia ,a nie g喚boki kryzys wywo豉ny chwiejnymi emocjami;oby tak dalej.篡cz duuuuuu穎 zdr闚ka i MIΜ列I;

Szcz窷cie nie jest kolorowym motylem, za kt鏎ym musisz pobiec, je郵i chcesz go z豉pa. Szcz窷cie jest jak cie: pod捫a za tob nawet wtedy, gdy o nim nie my郵isz

#9 2012-07-19 21:00:18

Biedronka89.91
Do zakochania jeden krok

A jezeli pr鏏ujemy rozmawia ze swoim partnerem o swoich problemach,a on nam odpowiada ze przesadzamy to co wtedy...? Jeszcze gorszy ma sie m皻lik w g這wie...

#10 2012-07-20 00:54:36

fairytale
Przyjaciłka Forum

Tw鎩 facet my郵i 瞠 jeste z nim szcz窷liwa, wi璚 po co mia豚y si wysila? On po prostu na to nie wpad, 瞠 Ty chcesz tego czy tamtego, nie jest jasnowidzem i po prostu o tym nie wie.
Jest na to bardzo prosta metoda :>
Wystarczy powiedzie czego oczekujesz. Prosto z mostu i konkretnie. Ja m闚i facetowi 瞠 chcia豉bym dosta co tam czy p鎩軼 gdzie tam. I on mi to daje. Nie z musu, bo przecie  go nie zmuszam. M闚i tylko "Kochanie, ja bym chcia豉 p鎩軼 tam, wiesz?" no i facet dzia豉 i jest zadowolony z tego, 瞠 mi si to podoba. Sam z siebie by na to nie wpad, ale gdy mu powiem o tym to realizuje moje pragnienie. Ty uwa瘸sz, ze jak sie kogo kocha to powinien sam z siebie... No niby tak, ale faceci nie maj takiej potrzeby wznios貫go udowadniania swoich uczu, mo瞠 na pocz徠ku zwi您ku gdy chc kobiecie zaimponowa to owszem, ale p騧niej gdy ju s razem proces zdobywania sie ko鎍zy. I trzeba wtedy si odezwac i przypomnie o swoich potrzebach tongue

#11 2012-07-20 01:22:28

Daga28
Wrżka Bajuszka

nie ma zwiazk闚 ani ludzi idealnych,z tego co piszesz to Tw鎩 zwiazek jest bardzo udany i powinna sie cieszy,faceci maj zupe軟ie inne my郵enie ni my miej to na uwadze,a gdy bardzo Ci cos z biegiem czasu nie bedzie odpowiada這 to mu to m闚 wprost,on sie nie domy郵i!szanuje Cie i mu zale篡! m鎩 eks zaraz Ci powiem jaki by czu造 jak mnie np raz na miesi帷 g這wa zabola豉 to wypali mi tekst jak zwykle ciagle Cie co boli i co by na to powieidzia豉??fakt jest taki ze mam co miesi帷 okropne b鏊e menstruacyjne ale tylko 3 dni wiec biore silne leki i jest w porzadku,pewnego razu wesz豉m z pracy do pokoju a on leza na 這zku i oglada telewizor,leki nie dzia豉造 my郵a陰m ze zemdleje z b鏊u,powiedzia豉m ze strasznie mnie boli ,wiesz jaka by豉 jego reakcja??zadna zero reakcji,nawet sie nie posun掖 dopiero jak mu powiedzia豉m zeby sie posun掖 to to zrobi,a ja sie zwine豉m sie z b鏊u i czeka陰m az mi przejdzie,a co najlepsze on twierdzi ze mnie kocha i mimo ze nie jestesmy juz razem ,nawarstwi這 sie wiele r霩nych rzeczy on pono wci您 mnie kocha.Co Ci chce przekaza to 瞠 mi這sc to nie trzymanie za r瘯e,ale troska szacunek!a to ze on nie domy郵i sie czego od niego oczekujesz to ma takie prawo bo nei jest przeciez Twoj kopi wiec nie wie,wiec tylko rozmowa,masz fajnego ch這paka i uszanuj to.

#12 2012-07-20 12:56:42

Anaa21
Do zakochania jeden krok

Mi這嗆 ma swoje etapy. I z tym nale篡 sie chyba pogodzi. Te wydaje mi si, 瞠 mam wyj徠kowego faceta. A mimo to wiele rzeczy mi nie pasuje, robie z  niczego problemy. Nie rozmy郵ajmy nad tym co jest nie tak. Cieszmy si z tego co jest. Z tego, 瞠 kochamy i, 瞠  jeste鄉y kochane.smile

My郵a豉m, 瞠 篡cie to kabaret. A Ty mi m闚isz, ze jeden wielki orgazm.

Stopka forum