Fantazje seksualne? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Fantazje seksualne?

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 72 ]

1 Ostatnio edytowany przez mcnt (2012-07-13 00:00:07)

Temat: Fantazje seksualne?

Mój chłopak jest debilem. Jakiś rok temu przyznał się że dzień po tym jak przegadał pół wieczoru w klubie z naszą koleżanką która się do niego lekko przystawiała zwalił sobie wyobrażając sobie że ona robi mu loda. Dziwił się jak się o to burzyłam(przykro mi było jak cholera sad  bo tamtego dnia tak jakby mnie nie było)
Po kilku moich pretensjach w końcu przyznał się że głupio zrobił i przeprosił aczkolwiek uznał że nie ma nic złego w fantazjach i że ja też tak powinnam.
Z tym że ja nie mam fantazji seksualnych z żadnym znajomym ani żadną inną osobą! Jestem w związku więc nie potrzebuję takich głupot
On tego nie rozumie a ja nie mogę przeboleć. Kto w tym wszystkim wychodzi na głupa? Czyżbym była zacofaną cnótką zakonnicą z VIII wieku? Jak macie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Fantazje seksualne?

Wakacje się zaczęły i gimnazjum się dorwało do komputera.

3

Odp: Fantazje seksualne?
Iskra1221 napisał/a:

Wakacje się zaczęły i gimnazjum się dorwało do komputera.

big_smile Haha! Swieta prawda big_smile

4

Odp: Fantazje seksualne?

Rzeczywiście debil... Kto normalny przyznałby się do tego, że sobie zwalił myśląc o koleżance dziewczyny...
Ty nie możesz zrozumieć jak on może fantazjować, a on nie może zrozumieć jak Ty nie możesz fantazjować. Się chyba nie dogadacie.

5

Odp: Fantazje seksualne?

Sorry, gimnazjum już bardzo dawno skończyłam tongue
Po prostu pewnych rzeczy nie pojmuję a facet ten ma 30 lat i nie rozumiem jak może mi takie rzeczy mówić?!

6

Odp: Fantazje seksualne?

Widzicie babeczki, kolezanka gimnazjum skonczyla,wiec nie traktujcie Pani z gory wywyzszajac sie,bo macie dluzszy staz i wieeecej postow na forum wink Serdecznie niektorzy tutaj nowicjuszy witaja,a przeciez kazdy ma jakis swoj problem ....
Co do Twojego postu,to rzeczywiscie jest debilem! Nie wyobrazam sobie,ze moj kochany ,wlasny facet mowi mi takie rzeczy.... Ja tez sobie fantzjuje, sny sie zdarzaja,ale zostawiam to dla siebie i zdarza sie,to bardzo rzadko,bardzo,bo w wiekszosci fantazje sa z moim lubym..... '
Wymsknelo mu sie, mam nadzieje,ze zrozumial swoj blad i nie sprawi Ci przykrosci nastepnym razem,tylko ugryzie sie w jezyk....

7

Odp: Fantazje seksualne?
mcnt napisał/a:

Sorry, gimnazjum już bardzo dawno skończyłam tongue
Po prostu pewnych rzeczy nie pojmuję a facet ten ma 30 lat i nie rozumiem jak może mi takie rzeczy mówić?!

Jak ma 30 lat i Ci mowi takie rzeczy, to lepiej uciekaj smile

8

Odp: Fantazje seksualne?
paulla777 napisał/a:

Widzicie babeczki, kolezanka gimnazjum skonczyla,wiec nie traktujcie Pani z gory wywyzszajac sie,bo macie dluzszy staz i wieeecej postow na forum wink

Szszszszaa młoda, nie odzywaj się tongue

mcnt napisał/a:

Sorry, gimnazjum już bardzo dawno skończyłam tongue
Po prostu pewnych rzeczy nie pojmuję a facet ten ma 30 lat i nie rozumiem jak może mi takie rzeczy mówić?!

No ja też nie rozumiem jak on może takie rzeczy Ci mówić... weź pozbieraj zabawki i uciekaj. Kurcze jakby mój mi powiedział, że przebawił się całą noc w klubie z koleżanką, a potem na zakończenie w kiblu zwalił gruchę wyobrażając sobie jak mu ciągnie, to przecież to wyobrażnie o nim jak on w tym momencie wyglądał więcej by mnie powikłało niż sam fakt, że sobie coś wyobrażał! To jest tak śmieszne w swej tragiczności, że cała moja miłość skończyłaby się z dnia na dzień.

9

Odp: Fantazje seksualne?

Teo..... spojrzałam tylko na ilosc Twoich postow....grrrrr. juz uciekam ;D

10

Odp: Fantazje seksualne?
paulla777 napisał/a:

Teo..... spojrzałam tylko na ilosc Twoich postow....grrrrr. juz uciekam ;D

Nnno! Posłuch musi być tongue big_smile

11

Odp: Fantazje seksualne?
mcnt napisał/a:

Mój chłopak jest debilem. Jakiś rok temu przyznał się że dzień po tym jak przegadał pół wieczoru w klubie z naszą koleżanką która się do niego lekko przystawiała zwalił sobie wyobrażając sobie że ona robi mu loda.

Masz na myśli, że on przyznał się rok temu, że była taka sytuacja? Czy przyznał się teraz, a to wydarzyło się rok temu?

12

Odp: Fantazje seksualne?

Zawsze możesz to odebrać jako wielką zaletę faceta bo chciałbyć szczery i nie mieć przed Tobą tajemnic wink a co do fantazji to hmmm, to normalne smile najważniejsze żeby fantazje nie przekładały się na rzeczywistość.

13

Odp: Fantazje seksualne?

heh, moj ex tez mi powiedzial kiedys, ze przy zdjeciach jakiejs laski sie zabawil ze soba...:| po czym chcial, zebysmy nie uprawiali normalnego seksu, tylko oralny, powiedzial, ze z jego byla seksu nie uprawial, tylko oralny, ja osobiscie mu powiedzialam, zeby albo sobie walil gruche dalej, albo wrocil do swojej bylej a z nami koniec:] ja osobiscie nie zamierzam takich rzeczy tolerowac, a jak tak robi to niech to trzyma dla siebie, albo niech wraca do niej;)

14 Ostatnio edytowany przez mcnt (2012-07-13 18:29:27)

Odp: Fantazje seksualne?

Nie pisałam że przegadał całą noc z nią podczas gdy ja sobie siedziałam w zupełnie innym miejscu. On z nią sobie tak wesoło pogadywał naprzeciwko mnie i jej chłopaka. Niezbyt fajnie się czułam(on też) Dziewucha się podsuwała o on jak to oni "nie chciał być chamski i gadał z nią"
To  było z rok temu i właśnie mniej więcej wtedy o tym mi powiedziałam potem jak mu zaczęłam robić wyrzuty z powodu tamtego wieczoru.
Samo moje wyobrażenie odnośnie tej sytuacji nie dawało mi co jakiś czas spokoju choć bardzo chciałam to olać, wmawiając sobie że przesadzam(a może i tak jest)
Ten mi pare razy w złości wygarnął że widocznie go nie zaspakajałam( wiem, bez komentarza...) a wtedy nie mógł się powstrzymać choć próbował
Ale ile to czasu było potrzeba...Dopiero niedawno przeprosił i przyznał że to było głupie(wcześniej tak jakby nie rozumiał że zachował się jak kompletny idiota). Twierdzi że ona go nie interesuje i nie rozumie co nim kierowało( tu wymienia jej rzekome skazy na urodzie wink )

No ale kurde to zostało! Jak jakiś bolesny pryszcz. Niby nic takiego ale w połączeniu z innymi problemami jakie z nim mam(a raczje on ma ze sobą) to daje niezłą mieszankę



Hmmm, może to normalne że ludzie fantazjują sobie nt. kogoś innego niż partner? Ja czegoś takiego nie doświadczyłam, jestem inna ?!


Pozdrowienia dla gimnazjum wink

15

Odp: Fantazje seksualne?

mcnt, nie nie ma nic nadzwyczajnego w tym, że fantazjował o kimś innym niż Ty. To się często zdarza, tylko rzadko kiedy ktoś się otwarcie do tego przyznaje partnerowi. Dziwne jest właśnie to, że on Ci o tym powiedział, a nie że to zrobił. A skoro dorzucił jeszcze, że go nie zaspokajasz- i to nie raz, to chyba coś w tym jest. Może faktycznie go nie zaspokajasz? Jednak jest kretynem, że zamiast normalnie porozmawiać, rzuca na bezczelnego takimi tekstami.

16

Odp: Fantazje seksualne?

Rzeczywiście DEBIL. Ma facet tupet, żeby prosto z mostu takie rzeczy własnej dziewczynie powiedzieć nie ogarniam.

17

Odp: Fantazje seksualne?

Tu nie chodzi o tupet tylko o nieświadomość pewnych podstawowych spraw. Trzeba uważać na to co się mówi i mieć świadomość że każde zachowanie niesie ze sobą jakieś skutki

@red
Powiadasz że się zdarza...tylko czemu ja czegoś takiego nie mam?! Nie rozumiem, skoro to takie powszechne to czemu jak ja fantazję to tylko o swoim partnerze(pomijając sny wink )

18

Odp: Fantazje seksualne?

Ja też nie fantazjuję o żadnych innych:) I wiele kobiet tak ma. Ale drugie tyle nie potrafi myśleć wtedy o swoim lub nawet o nich razem uprawiających seks- dla nich to jest dziwne i wolą wyobrażać sobie inne paru lub przypominać sceny z filmów:) Co kto lubi.

19

Odp: Fantazje seksualne?

A ja powiem Wam tak... Co prawda nie miewam fantazji (o innych) podczas seksu, ale sny mi się zdarzają, rzadko bo rzadko ale się zdarzają... Wiem jednak jedno... nawet gdybyśmy chcieli, to nie mamy wpływu na myśli naszych partnerów. Nie jest możliwością, zabronić lub nakazać myślenia (fantazjowania) o czymkolwiek. Podstawową sprawą tutaj jest to, czy jest to jedynie fantazjowanie. Jeśli tak, to pozostają dwa wyjścia, albo pogodzić się z tym, albo odejść (jeśli nie jesteśmy w stanie znieść tej sytuacji). Bo innych opcji nie ma...

20 Ostatnio edytowany przez mcnt (2012-07-13 23:24:15)

Odp: Fantazje seksualne?

Sny erotyczne jeszcze da się przegryźć. Sama czasem takie mam. ostatnio śniło mi się że uprawiałam seks z moją koleżanką choć nie jestem lesbijką i nie pociągają mnie kobiety w żaden sposób big_smile

A czy to nie jest takie jakby "zdradzanie"  partnera emocjonalne? Dla mnie te sfery są nierozłączne. Obejrzę się za obcym facetem, stwierdzę że jest przystojny, ale na tym się kończy.
Nawet starałam się fantazjować na temat innych(wiem że to idiotycznie, ale wydaje mi się że w ten sposób się poczuję jakąś ulgę "że nie tylko on myśli o innych". Nie wiem jak to wytłumaczyć, mam chyba poczucie odrzucenia)

No a że problem może siedzieć we mnie to też racja. Tylko jak ja mam go zaspakajać seksualnie skoro blokuje mnie to co on mówi nt. innych panienek? wink

21

Odp: Fantazje seksualne?

No wiesz, jeśli on MÓWI o tym otwarcie, to już inna piłka. To nie jest fair. Może to nie "zdradzanie" ale coś czego mówić nie powinien. A może to on ma "problem"? Spytaj go dlaczego fantazjuje o innych a potem ci o tym opowiada. Może chce po prostu dać ci znac, że chciałby urozmaicenia w seksie, a tak mu łatwiej to powiedzieć (choć niezbyt przemyślany to sposób).

22

Odp: Fantazje seksualne?
Iskra1221 napisał/a:

Wakacje się zaczęły i gimnazjum się dorwało do komputera.

Witam, i SORRY , ale to forum jest coraz bardziej koszmarne, nie mozna mieć tu swojego zdania, i zaraz negatywnie się ludzi ocenia, po prostu SZOK

23

Odp: Fantazje seksualne?
radka napisał/a:
Iskra1221 napisał/a:

Wakacje się zaczęły i gimnazjum się dorwało do komputera.

Witam, i SORRY , ale to forum jest coraz bardziej koszmarne, nie mozna mieć tu swojego zdania, i zaraz negatywnie się ludzi ocenia, po prostu SZOK

No wybacz...
W regulaminie jest punkt gdzie można dowiedzieć się, że forum jest dla ludzi pełnoletnich.
Po przeczytaniu pierwszego post, od razu nasuwa się myśl, że dziewczyna nosi jeszcze na plecach "plecak".
Zauważ, że w następnych postach,autorka przedstawiła  problem już całkiem jasno i naświetliła  ogólnie sprawę, gdzie wszystko nabrało konkretów.
Czasami tak bywa, że ktoś opisze problem w taki sposób, że forumowicz ma prawo zastanowić się nad wiekiem autora bądź dopatrywać się kogoś kto się nudzi i trolluje. Bywa jednak tak, jak w tym przypadku, autor wątku bardziej zagłębi się w istotę problemu i wszystko nabiera"sensu"

Bez nerwów wink

24

Odp: Fantazje seksualne?
mcnt napisał/a:

Sny erotyczne jeszcze da się przegryźć. Sama czasem takie mam. ostatnio śniło mi się że uprawiałam seks z moją koleżanką choć nie jestem lesbijką i nie pociągają mnie kobiety w żaden sposób big_smile

A czy to nie jest takie jakby "zdradzanie"  partnera emocjonalne? Dla mnie te sfery są nierozłączne. Obejrzę się za obcym facetem, stwierdzę że jest przystojny, ale na tym się kończy.
Nawet starałam się fantazjować na temat innych(wiem że to idiotycznie, ale wydaje mi się że w ten sposób się poczuję jakąś ulgę "że nie tylko on myśli o innych". Nie wiem jak to wytłumaczyć, mam chyba poczucie odrzucenia)

No a że problem może siedzieć we mnie to też racja. Tylko jak ja mam go zaspakajać seksualnie skoro blokuje mnie to co on mówi nt. innych panienek? wink

Lo jezu ale powaga zawialo... Emocjonalna zdrada tez mi cos. 
Fantazje sa ok. Kazdy jakies ma. Czy to singiel czy to w zwiazku. Ja bedac mezatka miewam fantazje o innych i co z tego?
Duzo natomiast zalezy od tego co z tymi fantazjami zrobimy.
Jesli w ich efekcie zrobimy komus krzywde to takie fantazje sa zle. Ale jesli od czasu do czasu po prostu sobie wyobrazimy sex z Inna osoba to jaka tu krzywda? Gdyby moj maz miewal fantazje to mnie by to nie zabolalo. Kurcze nie mozemy przeciez kontrolowac podswiadomosci drugiej osoby.

25

Odp: Fantazje seksualne?

Fantazje- ok, dopóki nie przekładają się na rzeczywistość. To że ci to powiedział to raczej burackie. I ten flirt z koleżanką, czy jak wolisz rozmowa.... no gdyby to było  w porządku nie czulibyście się z tym chłopakiem głupio. Odnosze wrażęnie że jesteście ze sobą dla seksu i ze wokół tego krąży cały wasz związek. Może warto by się zastanowić czy jest tu uczucie, choćby przyjaźń. Czy naprawde wszystko musi kończyć się i zaczynać na seksie?

26

Odp: Fantazje seksualne?

Dla seksu? Hahaha! big_smile
No coś ty. Nasza znajomość zaczęła się od bardzo mocnej przyjaźni i na tym jest głęboko osadzona.
Z tymi seksualnymi sprawami to raczej jestem zblokowana bo to....mój pierwszy partner, nigdy mi na tym jakoś specjalnie nie zależało. Może w tym jest odpowiedź?

27

Odp: Fantazje seksualne?

No to jak to? Zabawiał się sam ze sobą bo "jesteś zblokowana" i "nie zależało Ci na seksie" . Może po prostu nie jest to włąściwy partner dla ciebie...

28

Odp: Fantazje seksualne?
baziula napisał/a:

No to jak to? Zabawiał się sam ze sobą bo "jesteś zblokowana" i "nie zależało Ci na seksie" . Może po prostu nie jest to włąściwy partner dla ciebie...

Matko jedyna... Zabawiał się chłopak i nie potrzebnie palnął, że myślał wtedy o koleżance.
Nie wszyscy w fantazjach ograniczają się tylko do partnerów.
W końcu nie dlatego nazywa się to FANTAZJĄ.

29

Odp: Fantazje seksualne?

No tylko autorka ma najwyraźniej problem skoro pisze iż jest zblokowana itp. A że palnął... no cóż sama czułbym niesmak po takim wyznaniu wink

30

Odp: Fantazje seksualne?

Dzięki dziewczyny za wszystkie posty!

Pozbierałam trochę to wszystko do kupy i pogadam z nim na spokojnie bez żadnych wymówek

To całe "gimnazjum" wzięło się z tego że pisałam trochę rozemocjonowana, a ja mam to do siebie że gdy emocje mną zawładną to się wyrażam trochę chaotycznie wink
Następnym razem postaram się ochłonąć zanim cokolwiek napiszę smile

31

Odp: Fantazje seksualne?

No to ciesze sie ze sie wyjasnilo smile Uwierz mi fantazje sa ok pod warunkiem ze nie wprowadza sie ich w zycie na sile albo kosztem drugiego czlowieka.
Przeciez moj maz naprawde nie musi wiedziec ze czasem zamykam oczy i widze...kogos innego. big_smile I jestem pewna ze on czasem tez...:D Ale nic dobrego z tego nie wyniknie jak sie dowiem ze to np moja kuzynka...Nie bez kozery mamy powiedzenie "im mniej wiesz tym dluzej zyjesz" big_smile

32

Odp: Fantazje seksualne?

Trochę dziwne żeby twojego faceta pociągała wasza koleżanka na tyle że zrobił taką rzecz. Moim zdaniem to ty powinnaś najbardziej go pociągać a nie inne kobiety. Każdy facet ma fantazje,ale można fantazjować a nie robić takich rzeczy. Wydaje mi się że mimo tego że to zrobił, nie powinien ci o tym mówić bo to trochę żałosne. Lepiej niektóre sprawy zostawić dla siebie. A może twojemu facetowi brakuje bliskości z Tobą skoro fantazjuje o innej ?

33 Ostatnio edytowany przez fairytale (2012-07-19 12:31:22)

Odp: Fantazje seksualne?

Wiesz, jeżeli najpierw pozwala się przystawiac jakiejś lasce do siebie, a później fantazjuje o niej waląc konia i jeszcze Ci o tym mówi i uważa że to normalne.... Nie, to nie jest normalne, ze on Ci o tym powiedział. Dzięki za taką szczerość! Nie o wszystkim sie powinno mowić. Jeżeli za przeproszeniem zrobisz kupe to nie musisz o tym kogoś informować. Powinno być mu głupio i jeżeli już ma jakieś fantazje z Twoimi koleżankami to niech to zachowa dla siebie, a nie sie tym chwali i uważa to za normalne i jeszcze ma pretensje do Ciebie, ze Ty się czepiasz...No dobra, Ty nie masz fantazji o innych facetach. Ale gdybyś miała pewnie byś wolała to zachowac dla siebie bo nie chciałabyś urazić swojego faceta. No bo po co o tym mowić? Wiadomo, że druga osoba może poczuć się tym faktem zraniona, bo wiadomo, zaczną się myśli "a może ja go nie podniecam" etc. A jeżeli do fantazji o innych dochodzi zaspokajanie siebie - to jak informacja o tym wpływa na poczucie wartości partnera? Chyba nikt nie chce usłyszeć od tej drugiej osoby "zaspokajam sie  myśląc o innych". No przynajmniej ja bym tego nie chciała i nie wydaje mi się to przyjemne...  A zresztą tutaj nie chodzi tylko o fantazje, tylko o to, ze Twój facet pozwala się jakimś laskom przystawiać do siebie, a poźniej się tym chwali. No halo, jest w związku! Ciekawe co by powiedział, gdybyś Ty sobie całą noc flirtowala z jakimś facetem i dodała że miałaś ochotę się z nim kochać w kiblu i fantazjowałaś o tym caly kolejny dzień masturbując się? Myslisz, ze by się cieszył?

34

Odp: Fantazje seksualne?

Eh już myślałam że moja "rana" się wygoiła ale pare postów mi ją rozdrapało
Fakt faktem, przy nim czuję się brzydka(przy innych nie)
On mi powiedział (nie wiem po co!!! ;( ) że wyobrażał sobie że ona robi mu loda(niby go to śmieszyło)
Fakt faktem że mnie nie kręcą takie rzeczy o czym wielokrotnie dałam mu znać. Więc może to dlatego że ja "tego" nie robiłam

Zresztą od jakiegoś czasu mówi że ona jest brzydka itp.(pewnie żeby mnie uspokoić), ale i tak do dziś mam ochotę jej ryja obić smile

35 Ostatnio edytowany przez Leila01 (2012-07-19 18:40:12)

Odp: Fantazje seksualne?
mcnt napisał/a:

Eh już myślałam że moja "rana" się wygoiła ale pare postów mi ją rozdrapało
Fakt faktem, przy nim czuję się brzydka(przy innych nie)
On mi powiedział (nie wiem po co!!! ;( ) że wyobrażał sobie że ona robi mu loda(niby go to śmieszyło)
Fakt faktem że mnie nie kręcą takie rzeczy o czym wielokrotnie dałam mu znać. Więc może to dlatego że ja "tego" nie robiłam

Zresztą od jakiegoś czasu mówi że ona jest brzydka itp.(pewnie żeby mnie uspokoić), ale i tak do dziś mam ochotę jej ryja obić smile

Ja tam bym wolała jemu.
Pajac nie facet.

P.S. Zmieniłam zdanie bo oświeciłaś nowymi "rewelacjami".

36

Odp: Fantazje seksualne?

Hej dziewczyny!

Olać już to że kiedyś tam...no wiadomo. Ta dziewczyna jak zapewnia w ogóle go nie pociąga.

Może i jestem przewrażliwiona...(jak ktoś tak myśli to się nie obrażę jeśli tak napisze)

Mamy obecnie wyjechać. Obecnie wychodzi na to że wyjeżdżamy tylko w trójkę z naszym przyjacielem,
który z tego co widzę raczej zrezygnuje bo on jest samotny i stwierdził że dziwnie będzie się czuł przy parze(która na dodatek się często i kłóci)
I ten mój chłopak proponuje żebyśmy wyjechali z tą dziewczyną i jej facetem. Z obojgiem się przyjaźnimy. tzn. ja tylko z jej facetem
Problem w tym że ja nie chcę tej baby oglądać przez 10 dni pod rząd smile Wiem że on nic z nią nie będzie robił. Nie o to chodzi. Po prostu nie mogę na nią patrzeć, zwłaszcza jak jest przy nim
Facet mój mnie nie pojmuje i tylko się wkurza. No już nie wiem co mu powiedzieć żeby nie było ciśnienia

Może to ja przesadzam? Może jacyś faceci też coś napiszą?

37

Odp: Fantazje seksualne?

No wiecie co? smile
Ja się wcale nie dziwię, że jesteś przeciwko.
Mało Ci wrażeń dostarczył odnośnie tej panny?

Nie zgodziłabym się w życiu. Co to za odpoczynek zresztą by był...

38

Odp: Fantazje seksualne?

Ja bym się tez nie zgodziła na wyjazd w obecności tej baby.
Powiedziałabym, ze nie jadę jeśli ona tam będzie, że nie wypoczęłabym tylko sie męczyła w jej towarzystwie.
Zaproponowałabym, żebyśmy się wymigali z tego wyjazdu, a potem pojechali gdzieś sami smile

39

Odp: Fantazje seksualne?

Aha....sami...nie pamiętam kiedy on ostatni raz coś takiego zaproponował jak wyjazd we dwoje. Zawsze jak coś robimy/wychodzimy to z kupą ludzi

40

Odp: Fantazje seksualne?
mcnt napisał/a:

Aha....sami...nie pamiętam kiedy on ostatni raz coś takiego zaproponował jak wyjazd we dwoje. Zawsze jak coś robimy/wychodzimy to z kupą ludzi

No to własnie idealny moment aby dla odmiany pojechać gdzies tylko we dwoje.

41

Odp: Fantazje seksualne?

Ja mam go namawiać do tego? On by wolał z kupą ludzi...
Smutno mi z tego powodu ale co poradzić, jeszcze posądzi mnie o to że chcę mieć go tylko dla siebie

42

Odp: Fantazje seksualne?

A czy to źle że chcesz go miec tylko dla siebie, chociaż raz na jakiś czas? wink Spytaj go o to smile
Powiedz, że teraz wyjedziecie sami, a następnym razem znów z grupą. Że potrzebujesz od czasu do czasu pobyć z nim samym.

43

Odp: Fantazje seksualne?

Tylko wiesz....to takie wciskanie się na siłę. Bo co z tego że ja chcę skoro on nie za bardzo? hmm

44 Ostatnio edytowany przez Margolinka (2012-07-22 22:30:59)

Odp: Fantazje seksualne?

Ale jak się zgodzi, a na wyjeździe mu się spodoba (a to już Twoja w tym głowa żeby tak było), to może zmienić zdanie z czasem smile Czasem faceta trzeba przekonać do czegoś prawie na siłę, potem gdy mu sie spodoba, sam przyzna rację wink

To tak jak z moja koleżanką, kiedyś się żaliła że mąż jej nie pomaga, mówiła "ale ja nie chce na siłe, chciałabym żeby on tak sam z siebie..." wiesz co jej odpowiedziałam? "to czekaj dalej..." tongue Taka prawda, faceci nie zawsze...baaaa niezbyt często robią coś tak "sami z siebie", czasem trzeba ich do tego popchnąć...namówić...przekonać... i to żeby tylko...czasem trzeba pogonić big_smile tongue

45 Ostatnio edytowany przez fairytale (2012-07-22 22:51:13)

Odp: Fantazje seksualne?

Najpierw Ci gada że wali konia myśląc o niej, a teraz chce jechać z nia na urlop... Ten twój facet to ma tyle taktu, ile swinia w korycie tongue
Jeżeli Ci to nie pasuje (nie ma się co dziwić) to nie zgadzaj się na to. Niby czemu musicie jechać we czwórke? Jeżeli Ty nie lubisz jednej osoby z tego towarzystwa to naturalnym jest, że będziesz się źle czuła. I po co psuć sobie wyjazd. A jeżeli ten gówniarz (inaczej tego nazwać nie można) tego nie rozumie to ma pecha, sam doprowadził do takiej sytuacji, ze nie lubisz tej laski. Trzeba było z nią nie flirotwać i się tym nie chwalić tongue
Nie jedź po prostu. Dla mnie naturalnym jest, że jak się jedzie we dwoje to wybiera się we dwoje miejsce, towarzystwo etc. a nie, że jedna osoba decyduje, a druga nawet jak jej coś nie pasuje to "musi" jechać.

Edit: Ile macie lat? Bo wiesz, trochę mi trąca hot 18 (bez urazy)

Edit 2:

mcnt napisał/a:

Tylko wiesz....to takie wciskanie się na siłę. Bo co z tego że ja chcę skoro on nie za bardzo? hmm

Wciskanie się? Prośba o wyjazd we dwójke to wciskanie się? Jesteście w związku czy w czym? Bo nie rozumiem tego podejścia. Jeżeli tworzycie związek partnerski (mówie o dojrzałym związku a nie szczeniackich zalotach) to nie potrzebujecie do wszystkiego znajomych, tylko potraficie sami sobie organizowac czas a przede wszystkim rozmawiać o swoich potrzebach.
Ale podejrzewam że Wasz związek jest na etapie szczeniackich zalotów niestety, stąd moja prośba o wiek.

46

Odp: Fantazje seksualne?

mcnt pasujesz do swojego faceta jak siodło do świni... ani to rodeo ani ani wyscigi, ani skoki przez przeszkody....

47 Ostatnio edytowany przez mcnt (2012-07-22 23:04:43)

Odp: Fantazje seksualne?

Czyżbym się zachowywała tak że można było by pomyśleć że mam 18 lat? wink
Ja mam 24 on 30. Jak go ponad dwa lata temu poznałam to myślałam że jest o wiele bardziej mądry(przynajmniej takie zdawał wrażenie)
No wstyd mi, wstyd że piszę ten wiek....

Dowiedziałam się że właściwie to zależy mu głównie na tym żeby spędzić wakacje z jej chłopakiem a ona jest bo jest. Zaproponował mi żebym namówiła jej faceta aby pojechał z nami bez swojej dziewczyny.
Problem w tym że w przeciwieństwie do mojego chłopaka mam troche taktu i nie będę faceta namawiać do tego żeby pojechał ze mną i z moim chłopakiem bez swojej dziewczyny tongue
Do tego ma pretensje że robię problemy. Tymczasem ja uważam że robię dobrze tongue

On chyba nawet nie jest świadomy że zachowuje się idiotycznie. Czasami odnoszę wrażenie że się cofnął w rozwoju. Kiedyś był mądrzejszy. Ma pracę której nie lubi i rozsiewa negatywną energię wokół


Mam trochę przechlapane na starcie bo na chwilę obecną z racji udziału w kilku projektach i pleneru związanego ze studiami we wrześniu praktycznie nie mam kasy i wychodzi na to że on mi będzie stawiał ten wyjazd.
Robi mi wyrzuty że nie dość że jest zmęczony i zestresowany pracą i jeszcze mi stawia wyjazd a ja marudzę

Trochę licho się w tej sytuacji czuję bo NIE PŁACĘ hmm

48

Odp: Fantazje seksualne?

Jak zaproponował, to niech płaci. A jak jeszcze raz Ci wypomni to powiedz że nie jedziesz jeśli dodatkowy wydatek tak go drażni.
Ja bym nie odpuściła i namawiała go dalej na wspólny wyjazd we dwoje. Powiedz mu, że nie pożałuje big_smile I dotrzymaj obietnicy, a wtedy już nigdy nie będzie chciał jechać z kolegą wink

49

Odp: Fantazje seksualne?

Pretensji że płaci nie ma. Wkurza go tylko że ja mam pretensje i wg. niego wszystko komplikuje a przecież to on płaci(ja mu niczego nie kazałam tongue)

Masz rację, namówię go(chyba że przyjaciel znajdzie dziewczynę wink )

50 Ostatnio edytowany przez fairytale (2012-07-22 23:18:57)

Odp: Fantazje seksualne?

Nie, to on się zachowuje jakby miał 18 lat. A załozyłam że jego partnerka jest w podobnym wieku dlatego tyle dałam Wam obojgu.

30 lat.... No to teraz jestem w szoku, bo facet naprawde sie zachowuje jakby miał 18. Pogratulować młodości ducha (na Twoje nieszczęscie).
Po 1. Czy on się nigdzie nie może ruszyć bez kolegów?
Po 2. Czemu sam nie namówi kolegi żeby jechał bez dziewczyny, przecież to on sam tak bardzo chce z nim jechać i skoro mają dobre kontakty to czemu zwala to na Ciebie? żenada.
Po 3.Jeżeli to że on placi oznacza, ze ma dyktowac warunki to nie jedz. Nie daj sobą pomiatac.

Aha, mam pytanie jeszcze jedno. Czy Twój facet w ogole ma jakieś zalety? Bo z tego co piszesz to jest serio beznadziejny i niedojrzały.

51

Odp: Fantazje seksualne?

mcnt, dokładnie jak mówi fairytale...jak on ma dyktować ci warunki dlatego że płaci za wyjazd...to ja też bym podziękowała...
Krótka piłka..."albo jedziesz ze mną i będziemy się razem dobrze bawić, albo ja nie jadę i jedziesz sobie sam..." Bo ja nie pojechałabym za nic z dziewczyna, o której ostatnio słyszałam od swojego faceta takie historie, nie ważne że to były tylko jakieś tam głupie fantazje, nie życzyłabym sobie wypoczynku w jej obecności i tyle. On powinien to zrozumieć, jest ponoć dorosłym facetem.

52

Odp: Fantazje seksualne?

Dokładnie, najpierw sam narobił bigosu i naopowiadał o swoich fantazjach i flircie, a teraz się dziwi że nie chcesz z nią jechać tongue
No ok, płaci, ale czy dla niego Twój komfort w ogole nie jest ważny?

53 Ostatnio edytowany przez mcnt (2012-07-22 23:34:52)

Odp: Fantazje seksualne?

1.Tu nawet nie chodzi o kolegów, on musi być w grupie. Możliwe też jest że się mnie obawia bo ja jestem dość ruchliwa i to podobno drażni(a może i nudna?)

2.Sam nie namówi kolegi bo organizacją miałam się zajmować ja i przyjaciel. On sam z kolei twierdzi że jest zbyt znerwicowany żeby się takimi rzeczami zajmować(serio, on potrafi się stresować z powodu takiej głupoty)


Ma facet zalety, ma, ale ten temat nie powstał po to żeby się nim zachwycać tongue

A zalety to min. pracowitość, porządkowy jest(nie to co ja, bałaganiarz tongue), nie zdradza, jest b. inteligentny, zdolny i inne

Za to jest zbyt delikatny i naiwny


o tym niby flircie minie mówił bo to widziałam. Właściwie to ta panna się przyczepiła(i przyczepiała przez jakiś czas), ale to nie jest wytłumaczenie mógł ją jakoś zbyć i zwrócić na mnie uwagę bo ja też jestem

54

Odp: Fantazje seksualne?

1. Musi być w grupie? To znaczy, że nigdy nie spotykacie się sam na sam? (nie mówię tu o sprawach łozkowych, tylko ogólnie o spotkaniach) Wiesz, to trochę dziwne. Jesteś jego dziewczyną... W podróż poślubną też by zabrał kolege? Uważam, że go tlumaczysz. Nie musi, tylko raczej chce, a z Tobą chyba nie do końca się liczy. A co z Twoimi potrzebami?

2. Według mnie usprawiedliwiasz jego brak zaangażowania. Facet zbyt zestresowany żeby pogadac z przyjacielem o wyjezdzie? Troche naciągane tlumaczenie.

55 Ostatnio edytowany przez Margolinka (2012-07-22 23:44:27)

Odp: Fantazje seksualne?

ale odchodzimy od tematu moja droga wink jak już zauważyłaś nie będziemy tu rozmawiać o jego zaletach wink Całe szczęście że ma ich sporo wink tongue chodzi o komfort psychiczny, który podczas odpoczynku musisz mieć i TY
Wiesz kiedy ja ze znajomymi zawsze jeździliśmy grupą na wakacje i spędzaliśmy ze sobą niemalże 24godz na dobę? W w liceum tongue Potem juz lubiłam zostawać sam na sam ze swoim facetem a on ze mną wink big_smile

Z tym zestresowaniem, co do organizacji i rozmowy z kolegą, to tez uważam że to naciąganie i po prostu nie chce mu sie i wyręcza się Tobą tongue

56 Ostatnio edytowany przez mcnt (2012-07-22 23:50:36)

Odp: Fantazje seksualne?
fairytale napisał/a:

1. Musi być w grupie? To znaczy, że nigdy nie spotykacie się sam na sam? (nie mówię tu o sprawach łozkowych, tylko ogólnie o spotkaniach) Wiesz, to trochę dziwne. Jesteś jego dziewczyną... W podróż poślubną też by zabrał kolege? Uważam, że go tlumaczysz. Nie musi, tylko raczej chce, a z Tobą chyba nie do końca się liczy. A co z Twoimi potrzebami?

Spotykamy się sam na sam ale jak siedzimy u niego w domu. Jeśli chodzi o wyjścia to zawsze z kimś. Nawet do kina hmm Na spacer go oczywiście nie wyciągnę bo jest zbyt zmęczony(właściwie to na spotkania przy piwie z przyjaciółmi to czasami ledwo co się doczołguje albo w ogóle nie idzie)


Serio uważacie że się wyręcza? Nawet jego mama mówiła żebym to ja ogarnęła bo on nie wyrabia
Ale macie rację, nie dam sobą pomiatać. Przez te jego stresy sama jestem zestresowana, dlatego też ostatnio postanowiłam trochę od niego odpocząć


Ehhh w ogóle chora sytuacja big_smile

57 Ostatnio edytowany przez Margolinka (2012-07-22 23:55:41)

Odp: Fantazje seksualne?

mcnt, nie chce żebyś mnie źle zrozumiała... POMÓC można, ale nie wyręczać we wszystkim BO ZESTRESOWANY... wiesz...bez przesady... wink A z tym wyjazdem to tak na spokojnie... wiesz musisz połechtać jego męskie ego wink Powiedz, że tak bardzo byś chciała chociaż od czasu do czasu, pojechać z nim sam na sam, że tego potrzebujesz i w ogóle, że byście odpoczęli, on by się odstresował...nikt by wam nie przeszkadzał... Powiedz, że postarasz się aby ten czas był dla was miły i żeby nie żałował że sie w końcu zgodził smile

58

Odp: Fantazje seksualne?

Kurcze, nawet do kina nie możecie iść we dwoje? A na kolacje? No nie mów, że on Cie nigdzie nie zabiera... A proponowałaś wyjścia we dwoje? czy po prostu on zawsze stawia na swoim i nawet nie pyta Cie o zdanie?

59

Odp: Fantazje seksualne?

Może jakbym mu zaproponowała to by poszedł. Problem w tym że ostatnio mam mizerne dochody i ledwo co mi starczało na materiały na studia a co dopiero by mówić o przyjemnościach typu kino. Oczywiście pewnie by mi postawił, jednak głupio mi jest po raz kolejny "wisieć". Zresztą czasami wydaje mi się że on przez to czuje się nade mną, ale to mogą być tylko moje wymysły.
Jego stawianie na swoim polega na tym że nie rusza tyłka, a sama nie wyjdę(chociaż chyba zacznę)
Jak mieliśmy parę miesięcy temu rocznicę to rzecz jasna byliśmy sami. Postawił mega wypasioną kolację, potem poszliśmy wieczorem oglądać pokaz na powietrzu(szczegóły mało istotne) no i jako że była sobota zadzwonił jak co tydzień nasz wspólny przyjaciel co robimy bo by się zobaczył. Ja rzecz jasna odpowiedziałam że sobie chodzimy po mieście bo mamy rocznicę. Przyjaciel zrozumiał i już nic na temat piwa się nie dopominał. Z kolei mój chłopak tak jakby gdyby nic dopytywał się czy ów przyjaciel ma ochotę się spotkać wyraźnie nie mając nic przeciwko.
Widocznie jestem z innego świata bo dla mnie takiego typu imprezy nie powinny być "skażone" kumpelskim spotkaniem przy browarze...

60

Odp: Fantazje seksualne?

mcnt, nie jesteś z innego wiata, to Twój facet jest nie z tej ziemi tongue Wiesz dlaczego on tak się zachowuje? Bo Ty mu na to pozwalasz wink Protestowałaś jakoś szczególnie w takich sytuacjach?

61

Odp: Fantazje seksualne?

Tzn. w jakich? Że nie chce mu się dupy ruszyć? Siłą go przecież nie podniosę. Jestem w stanie na nim coś wymusić, jednak muszę liczyć się z tym że będzie cały czas marudził

62

Odp: Fantazje seksualne?

Chodzi mi o ten Wasz dzień rocznicowy, on Ciebie zaczął wypytywać czy ten przyjaciel chciał się spotkać? Czy sam do niego zadzwonił? W końcu spotkaliście się z tym przyjacielem, czy resztę wieczoru spędziliście sami?

63

Odp: Fantazje seksualne?

Nie no, nie spotkaliśmy się bo ja nie byłam chętna. On nie dzwonił, to przyjaciel zadzwonił do mnie.  Ale założę się że gdybym powiedziała że nie mam nic przeciwko to chętnie by go przyjął do naszego spotkania.
Z samego tego powodu odczuwam niesmak, tak jakby coś ze mną było nie tak

64

Odp: Fantazje seksualne?

To on Ci wszystko stawia w sensie, ze nie musisz zwracać kasy, czy po prostu pożycza? Bo to jest różnica.

65

Odp: Fantazje seksualne?

To już jakiś mały plus dla niego, że nie starał się Ciebie zbytnio przekonywać wink Jednak Ty staraj się stawiać od czasu do czasu na swoim. Spróbuj mu wytłumaczyć, że gdy to dla Ciebie ważne, to spędzacie czas razem (bez towarzystwa), czyli w takie dni kiedy chciałabyś pójść z nim do kina, gdy macie jakąś swoją "okazję na świętowanie"... i że w inne dni, nie masz nic przeciwko, bo tez lubisz pójść między ludzi itp. Tak jak Ci mówiłam, czasami trzeba połechtać męskie ego wink Powiedzieć mu, że w takie wasze święta wolisz spędzić czas ze swoim ukochanym itp big_smile Wiesz jak jest...co będę ci tłumaczyć wink Facet lepiej przyjmie fakt, że nie chcesz spotkać się ze znajomymi z "jego powodu" niż ten że po prostu nie masz na to ochoty wink

Posty [ 1 do 65 z 72 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Fantazje seksualne?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024