Kiedy wiemy czy to ta jedyna niepowtarzalna miłość? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2009-03-18 18:22:34

zagubiona88
Niewinne początki

Kiedy wiemy czy to ta jedyna niepowtarzalna miłość?

Jestem z moim chłopakiem od pół roku i jestem szczęśliwa jednak czuje niepewność czy naprawde go kocham i czy napewno to ten jedyny.Zastanawiałam się nad przerwą bo uważalam ze znajde odpowiedz lecz  boje się ze jezeli to uczynie to spowoduje ze sie ostatecznie rozstaniemy i juz nie bedzie powrotu i nie bedzie szans nawet na przyjaźń.. Co robić?sad

#2 2009-03-18 18:31:47

Verissimo
Przyjaciółka Forum

Re: Kiedy wiemy czy to ta jedyna niepowtarzalna miłość?

Pół roku to bardzo krótko ja po 12 latach dalej nie mam pewności czy to był dobry wybór, oczywiście jestem zwolenniczką wyszumienia się przed pakowaniem w trwały związek bo po co później żałować straconych lat . Decyzje musisz podjąć sama ja jednak wierze że jeśli się kochacie to tak czy inaczej będziecie razem nawet po przerwie jeśli nie widać nie on był ci pisany.

#3 2009-03-18 18:53:22

Noelle
Przyjaciółka Forum

dobry temat, może przy okazji ma ktoś jakieś historie, wskazówki mówiące że to jest ten jedyny- jak się nie pomylić, nie stracić szansy?? zastanawiałyście się kiedyś nad tym ??

Ostatnio edytowany przez noelle87 (2009-03-18 18:53:38)

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

#4 2009-03-18 18:59:44

zagubiona88
Niewinne początki

dokladnie jestem w podobnej sytuacji to moj pierwszy powazny związek i moj chlopak tak samo mowi mi ze mnie kocha i ze nie chce mnie stracic a ja tez go kocham ale boje sie ze nadal nie ejstem gotowa i ze go zranie bo powinnam sie jescze "wyszumiec"

#5 2009-03-18 18:59:58

szirina
Przyjaciółka Forum

ja zawsze wiem kiedy to długo nie potrwa smile przyprowadzam faceta do domu i patrzę na minę taty kiedy z nim rozmawia. Mojego pierwszego faceta co mnie zdradził, nienawidził od początku. Mówił że ma w sobie coś fałszywego i mam go nawet nie prosić o to by był dla niego miły bo nie umiem po prostu i koniec.
hmm wyszumieć się hmm to chyba zależy od charakteru kobiety, inne potrzebują tego inne nie. Ja np potrzebowałam i się wyszumiałam rok takiego życia mi starczył hehe

Ostatnio edytowany przez szirina (2009-03-18 19:04:06)

If you wanna be somebody
If you wanna go somewhere
You better wake up ......
... and pay attention !!!!!!!!

#6 2009-03-18 19:04:06

Modliszka
Wkręcam się coraz bardziej

Dla mnie każda miłość jest wyjątkowa i niepowtarzalna.Jestem uzależniona od zakochania.Uwielbiam ten stan.Czasem myślę że jestem kobietą z duszą mężczyzny.Uwielbiam zdobywać i "gonić króliczka"A kiedy już dostaję to co chcę.Ech,szkoda gadać.Może tak naprawdę nie potrafię kochać,a może nie trafiłam na tą miłość o jakiej piszą wieszcze.

#7 2009-03-18 19:31:24

Noelle
Przyjaciółka Forum

a może jakieś mężatki mogłyby nam poradzić-jak to jest wiedzieć że to ten jedyny??? skąd pewność że za miesiąc, rok, dwa nam się nie odwidzi?? :> jak przyjdą dzieci, wspólne problemy, wszystko inne wspólne trudno będzie już cokolwiek zmienić.. pytam, bo zastanawiam się czy wystarczy kogoś bardzo kochać by zdecydowac się na bycie ze sobą już do końca?? czy może kryje się za tym coś jeszcze??

#8 2009-03-18 19:42:59

zagubiona88
Niewinne początki

Ja jestem pewna tego że jezeli nam nie wyjdzie to chce sie nadal przyajznic i pozostawac w kontakcie jednak moj chlopak odpowiedzial ze to jest nie mozliwe i ze rozstanie w takiej sytuacji jest najlepsze.Boje sie ze jestem z nim bo nei wyobrazam sobie zycia bez niego jako przyjaciela.Zapomnialam dodac że do tego zwiazku zostalam lekko zmuszona bo mialam alternatywe albo jestesmy arzem albo sie nie spotkamy i widac jak wybrałam.Teraz oabwiam sie ze pierwsze powinnam sie wyszumiec i byc pewna swojej decyzji.

#9 2009-03-18 19:48:51

Noelle
Przyjaciółka Forum

w Twoim wypadku bym wybrała-rozstanie- po co się męczyć, skoro on nie chce przyjaźni, o co trudno po burzliwym związku..to nie. zostaw go jesli go nie kochasz. bedzie bolało ale chyba lepiej troszkę pocierpieć niż męczyć się w nieskończonośc?

#10 2009-03-18 19:58:59

zagubiona88
Niewinne początki

problem w tym ze tak naprawde sama nie wiem co bedzie dla mnie dobre.I nei mecze sie.Moze zle sformulowalam wypowiedz,po prostu jednego dnia jestem szczeslwia i mysle ze to jest to a drugiego jestem zagubiona i niczego nie jestem pewna a widze jak on mocno sie angazuje.Na dodatek jest strasznie wrażliwy bo zostal juz mocno zraniony przez swoją bylą i boi się ze ja postąpie z nim tak samo.To odbija sie na mnie poniewaz gdy mowie o nowym znajommym on juz doszukuje sie najgorszego czyli tego ze go wymienie na lepszy model...

#11 2009-03-18 20:14:08

szirina
Przyjaciółka Forum

nie powinnaś tak się martwić "czy to jest to czy to nie jest to" żyj i się przekonasz. Każdy nowy związek nas czegoś uczy i nie wolno żałować żadnego związku czy to z dobrym czy mniej przyjemnym zakończeniem. smile ustalcie wspólne zasady i będzie dobrze. tylko trzeba ich się trzymać.

If you wanna be somebody
If you wanna go somewhere
You better wake up ......
... and pay attention !!!!!!!!

#12 2009-03-18 20:15:14

Noelle
Przyjaciółka Forum

jak dla mnie to jest coś między Wami nie tak-on Ci nie ufa, boi się że go zostawisz.. a Ty pewnie wybijasz mu to z głowy ale jednocześnie sama myślisz o tym czy by nie odejśc od niego.. pytanie podstawowe brzmi- kochasz go?? jeśli mówisz mu że tak, ale myślisz że nie jesteś pewna.. to musisz to dobrze przemyśleć.. wydaje mi się że oboje się obawiacie czegoś.. porozmawiaj z nim szczerze ale nie na zasadzie ataku, ale otwarcie... będzie dobrze, tylko musisz odnaleźć źródło problemu..

#13 2009-03-18 20:57:33

zagubiona88
Niewinne początki

oczywiście nie żałuje tego że spróbowałam bo cokolwiek sie nie stanie wyciagne wnioski a poza tym mam piękne wspomnienia:) wkońcu to moja pierwsza milosc bez znaczenia na to czy ostatecznie bedziemy razem czy nie.A co do rozmowy to rozmawialismy poprzedniego dnia i powiedzielismy sobie co nam lezy na sercu.Jezeli chodzi o dialog to naprawde nie mam zastrzeżeń:).Poczekam jak wszystko potoczy sie dalej:)

#14 2009-03-18 21:01:11

Noelle
Przyjaciółka Forum

i dobrze-może przesilenie wiosenne ma wpływ na nasze rozterki smile

#15 2009-03-18 21:04:43

zagubiona88
Niewinne początki

smile możliwe

#16 2009-03-19 08:08:59

Verissimo
Przyjaciółka Forum

Moja najlepsza koleżanka zakochała się w wieku 16 lat to była wielka i szalona miłość byli tylko oni i nikt więcej  mijały lata a oni mimo kłótni , rozterek byli razem po 4 latach zamieszkali razem (mając lat 20) pracowali razem mieszkali płacili rachunki i miłość zaczęła się ulatniać , problemy codzienności przyćmiły wszystko. Mimo to moja koleżanka stwierdziła że to ten jedyny i po 2 latach ustalili datę ślubu. Po ślubie ona zaczeła świetnie zarabiać on założył własną firmę, kasy mnóstwo tyle że ona nagle zapragnęła się bawić wyszumieć a on chciał żony w domu i dzieci. I zaczęło się piekło ciągłe afery , kłótnie w końcu ona odeszła po 2 miesiącach wróciła bo jednak go kocha ale to już nie było to oboje mieli żal każde żyło swoim życiem w końcu ona znalazła kochanka on kochankę i od roku ciągnie się sprawa rozwodowa. Po siedmiu latach chodzenia i 2 latach małżeństwa jednak okazało się że to nie to.
Jaki morał a dokładnie taki - nie starajcie się drogie kobiety zbyt szybko ubrać się w rodzinę, bo realia życia codziennego to nie czułe słówka , kolacyjki i sex od zmierzchu do świtu. Poznajcie partnerów i sprawdźcie jak według nich ma wyglądać wspólne życie, poobserwujcie  rodziny waszych ukochanych , i nie liczcie że po ślubie panowie się zmienią . I puki nie ma dzieci obowiązków obiadków nie izolujcie się od ludzi , bo po paru latach może się okazać że książę to żaba a wy jesteście same jak palec.

#17 2009-03-19 17:45:33

zagubiona88
Niewinne początki

przykry morał;/ racja trzeba się dobrze poznac z kazdej strony zeby sie pozniej nie okazalo ze tak naprawde nic nie wiemy o swoich bliskich..

#18 2009-03-20 14:30:17

Bliźniaczka22
Przyjaciółka Forum

Jeśli tęsknisz za tą osobą, nie zauważasz innych facetów, wszystko kojarzy Ci się z tą połówką, jeśli się "pokłócicie"- nieporozumienie o byle co i za nastepną chwilą wybaczacie sobie i padacie w ramiona, gdy nie przeszkadza wam chrapanie lub inne zachowanie itp. itd. jeśli możecie zwierzyć sie sobie ze wszystkiego, pomóc, jeśli jest Wam z sobą mega dobrze, jeśli przeżyłaś ze swoja połówka całą gamę uczuć od radości po ból, strach i przezwyciężyliście te złe chwile i wiele innych rzeczy - to właśnie ta jedyna niepowtarzalna miłość smile

Co się dzieje teraz z tymi "przyjaciółmi" ?

Ostatnie tematy :

Stopka forum