Gdzie szukać pracy na Sycylii - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Gdzie szukać pracy na Sycylii

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Gdzie szukać pracy na Sycylii

Witam wszystkich Od paru miesięcy szukam jakiejś pracy na Sycylii w Gela, Viktoria lub ich okolicach Mam 40+ lat wychowałam dwie córki ,które teraz studiują mają swoje, życie męża który całymi dniami pracuje i w domu tylko praktycznie nocuje A ja siedzę sama w domu sprzątam, gotuję,koszę trawę itp.Tylko przez cały dzień nie mam z kim porozmawiać Chciałabym wyjechać do pracy A byłam raz w tych okolicach bardzo bardzo mi się tam podobało Tylko nie wiem jak tam teraz wrócić Proszę o pomoc Może ktoś jest z tych okolic na forum albo ma możliwości w załatwieniu pracy

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gdzie szukać pracy na Sycylii

może spróbować przez jakąś agencję? gdzieś już o tym pisałam, że mogę polecić eurokontakt, strona http://epser.com . na stronie jest napisane, że do Włoch potrzebują kobiet przy pracy przy sortowaniu gruszek

3

Odp: Gdzie szukać pracy na Sycylii

Ponawiam swoją prośbę o pomoc w znalezieniu pracy W Geli Viktori Raguza Lub okolicy Może jakieś namiary do osób które załatwiają pracę Proszę bardzo mi zależy

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Gdzie szukać pracy na Sycylii

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024