Pole dance - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Pole dance

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Pole dance

Witam wszystkie Panie!Co myślicie o tańcu na rurze ? Czy chciałybyście spróbować swoich sił w tym tańcu? Czy cały czas wam się kojarzy z nocnym klubem?Będę wdzięczna za odpowiedzi.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pole dance

tanec na rurze jest bardzo sexowny i zmysłowy pobudza smysły i kobiety i męzczyzny:-) mysle że sa kobietki które chciałyby umieć to tańczyć ale sie boja lub nie uieją np.ja hehe nie utrzymałabym się na tej rurze jestem za ciężka:-) ale to tylko moje zdanie

3

Odp: Pole dance

Taniec a nie "taniec" to sztuka sama w sobie, piękny, zmysłowy i na pewno nie kojarzy mi się tylko z nocnym klubem wink

4

Odp: Pole dance

Problem w tym, że jest to taniec bardzo trudny i wymaga sporo ćwiczeń, by w ogóle wyglądał choć trochę efektownie. No i ciężko ćwiczyć samemu w domu bez rury...

5

Odp: Pole dance

Pole Dance to bardzo zmysłowy taniec (nie kojarzy mi się jedynie z nocnym klubem), ale trzeba mieć niezłą kondycję by podołać smile U mnie w mieście nie ma szkoły gdzie można by było się uczyć tego akurat tańca, ale Sexy Dance to już standard -dostałam ostatnio zaproszenie na warsztaty, skorzystałam i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podobało. Powiem też, że byłam, mile zaskoczona, kiedy zobaczyłam jak różne kobiety tam chodzą - nie tylko super laski wink

6

Odp: Pole dance

o właśnie kondycja:-) mi jej brak

7

Odp: Pole dance

Nad kondycją zawsze można popracować wink

8

Odp: Pole dance

Myślałam o tym, żeby zapisać się na pole fitness, ale u mnie w mieście takie zajęcia są bardzo drogie i mnie niestety nie stać...

9

Odp: Pole dance

U mnie w mieście taki miesięczny karnet kosztuje ok. 80 zł - 4 zajęcia i ok. 120 zł - 8 zajęć właściwie na wszystkie rodzaje warsztatów tanecznych, tylko że pole dance jeszcze nie ma tongue

10

Odp: Pole dance

Uwielbiam pole dance, szczególnie w połączeniu z erotic dance daje świetne efekty smile Mój Przyjaciel uwielbia oglądać jak tańczę. Uważam, że doskonała dziedzina sportu dla kobiet.

11 Ostatnio edytowany przez Olinka (2014-03-26 16:01:29)

Odp: Pole dance

Pole Dance jest świetną dyscypliną sportu smile)) Jeśli ktoś jest z Lublina lub spod lublina to polecam spam. Można naprawdę poczuć się kobieco, a zajęcia są na tyle zróżnicowane pod względem poziomu zaawansowania, że każdy bez problemu się w tym odnajdzie smile)) Raz nawet na zajęciach gościł u  nas pan ;ppp

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Pole dance

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024