lista obecności - staż (PUP) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » lista obecności - staż (PUP)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: lista obecności - staż (PUP)

Witam,


Jestem aktualnie na stażu z PUP. Codziennie podpisuje listę obecności dostarczoną przez pracodawcę, w której są dodatkowe kolumny. Problem polega na tym, iż ktoś dopisał się do tej listy ( w dodatkowej kolumnie wpisał własne imię, nazwisko i zaczął się na niej również podpisywać). Niepokoje się, czy taka lista zostanie uznana przez PUP. A z tego co wiem na podstawie tej listy jest naliczane wynagrodzenie stażowe. Uprzejmie proszę o odpowiedź, czy na liście obecności stażysty mogą być wpisane inne osoby.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: lista obecności - staż (PUP)

W praktyce będzie tak, że nikt tej listy obecności szczegółowo w PUP nie sprawdza, więc nie masz się co przejmować. Gdyby jednak zdarzyło się tak, że ktoś Cię o to zapyta, zgodnie z prawdą odpowiesz, że nie wiesz dlaczego ktoś się dopisał, a w razie czego przyniesiesz dodatkowe zaświadczenie od pracodawcy, że wypełniałaś obowiązki stażowe w tym dniu.

3

Odp: lista obecności - staż (PUP)

Lista obecności ze stażu jest imienna, nie spotkałam się z czymś takim żeby na jednej liście były dwie osoby. Proponuje przejść sie do pracodawcy i zapytać.

4

Odp: lista obecności - staż (PUP)

A u mnie w pracy jest tak, że stażysta ma imienną listę obecności z PUP (dla PUP), a także podpisuje się na liście pracowniczej (to dla nas).

5 Ostatnio edytowany przez czeresniowa (2012-06-26 08:11:47)

Odp: lista obecności - staż (PUP)

Na moim stażu stażysta podpisuje się niestety tylko na jednej liście (wydanej przez pracodawcę).
U tego pracodawcy jest więcej stażystów ale każdy z nich ma odrębną listę obecności. Osoba która dopisała się do mojej listy nie jest stażystą. Ponad to podpis dotyczy soboty (która jest dla stażystów dniem wolnym od pracy). Jest to tylko jeden podpis gdyż sprawę od razu zgłosiłam do kadr. Martwię się jednak, że z powodu tego jednego podpisu PUP może mi nie wypłacić stypendium stażowego ( z racji, że do listy obecności uzyskała dostęp osoba trzecia). Czy moje obawy są słuszne?
Proszę o radę co powinnam zrobić. Czy mam prawo poprosić pracodawcę o wydanie nowej listy na miesiąc czerwiec i na podstawie starej uzupełnić nową? (oczywiście w jego obecności). Czy może wystarczy wykreślić osobę, która się dopisała?

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » lista obecności - staż (PUP)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024