Zdrada, rozwod na horyzoncie, bezsennosc ,pranie mozgu , nie mam sil - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zdrada, rozwod na horyzoncie, bezsennosc ,pranie mozgu , nie mam sil

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Zdrada, rozwod na horyzoncie, bezsennosc ,pranie mozgu , nie mam sil

witam,
piszę do Was  bo nie wiem juz jak mam funkcjonowac, bardzo mi cięzko.
Jestem z męzem od 14 lat, mamy 9 letnią corkę, od 2 lat bardzo się oddalilismy od siebie .
Mąz zmienil branzę , poznal nowych ludzi, zaczął zarabiac duze pieniądze.
Na początku sprawial wrazenie niezbyt zachwyconego trybem zycia nowych znajomych, ale szybko mu się spodobało.
Kilkudniowe imprezy w hotelach, z didzejami, barmanami i dziewczynami do towarzystwa takze w lozku.
Mialam tego dosc , na początku lutego poprosilam zeby się wyprowadził.
mialam nadzieję ze się " ogarnie ".
jednak samodzielne zycie bardzo się mojemu męzowi spodobalo, nie chce do mnie wrocic.
W styczniu w jego komputerze przypdkiem znalazlam zdjęcia z imprez, byłam zalamana.
dodam ze moj mąz ma wszędzie hasła, w tel. komputerze i ja nie mialam nigdy dostępu do jego rzeczy.
Kocham Go ,tęsknię za Nim ale wiem ze nie będę w stanie zaufac.
W zasadzie nie będzie takiej potrzeby  bo on nie wroci, nie chce, uwaza ze ja probuję go trzymac na smyczy.
mąz zawsze robil co chcial, wychodzenie na 2 godzinki z domu a powrot po 3 dniach to standard, wylączony tel, nie odbieranie tel. ode mnie, ale jeszcze udawalismy, ja ze się nie domyslam on ze mu zalezy.
jednak po znalezieniu zdjęc nie moglam udawac dalej.
po wyprowadzce mąz był dla mnie w miarę ok, miły itp, ale od kilku dni zmienil swoje postępowanie.
zaczyna go wkurzac ze dzwonię, przyznal mi się ze mnie zdradzal , zamawial dziwki albo jak się cos trafilo na imprezie _ jego slowa).
mowil o tym lekko i nie mogl zrozumiec ze mnie to boli.
dodam ze pochodzę z rodziny dda i moj tata zdradzal moją mamę zawsze.
wmawia mi rozne rzeczy, ze to moja wina ze mnie zdradzal , choc on nie uwaza ze to były zdrady , nie angazowal się emocjonalnie.
zaczal grozic ostatnio ze sprzeda dom i mnie wyeksmitują, dom ma nieco skomplikowaną sytuację prawną, za dlugo tlumaczyc.
chodzilam na terapie dda dlugo i myslę ze jestem trochę innym czlowiekiem niz kiedys ale widocznie za malo.
nachodzą mnie rozne mysli, mam dni ze widzę te zdjęcia przed oczami, wyobrazam sobie mojego męza z innymi dziewczynami, nie rozumiem tego tym bardziej ze nasze zycie seksualne bylo bardzo udane przed jego wyprowadzką.
powiedzial ze utylam po slubie i juz go nie pociągam, on zacząl bardzo dbac o siebie, schudl, solarium , itp.
dla mnie to kryzys wieku sredniego ( ma prawie 45 lat ), dla niego nowe zycie i wolnosc.
od ponad 2 lat mąz jezdzi na warszaty duchowe do pana P. ( nie wiem czy mogę podac nazwisko ).
pan dziala na pograniczu sekty, robi ludziom wodę z mozgu, rozbija rodziny, dostaje od ludzi pieniądze.
mowi to co chcą uslyszec, np ze milosc i intymnosc to 2 niezwiązane ze sobą rzeczy, mozna kochac zonę a uprawiac seks z panienkami i to nic dla nikogo nie powinno znaczyc a jak mnie boli to znaczy ze nie jestem jeszcze na odpowiednim poziomie swiadomosci.
ze najwazniejsze jest wlasne szczescie, wolnosc itp.
aha, jezeli mojego męza uszczesliwia seks z innymi panienkami a mnie to boli to znaczy ze go nie kocham, gdybym kochala to cieszylabym sie ze odnalazl cos co jest dla niego fajne.
pan P. naucza rzeczy w tym stylu, ale nie tylko, mowi tez o kosmosie , wahadelkach itp.
nie mam sily zyc  , najgorsze to ze kocham go jesczze i przez 12 lat związku byl super facetem, ale dzięki panu P. z Rusinowic odnalazl drogę do szczęscia :-/.
pozdrawiam i sorry za dlugi, chaotyczny post
murziczek

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zdrada, rozwod na horyzoncie, bezsennosc ,pranie mozgu , nie mam sil

Załamałam się... myślałam ze faceci maja troche rozumu... Cierpisz ale musisz spojrzeć prawdzie w oczy ten związek nie ma sensu sad
On ma już swój świat w którym dla Ciebie nie ma miejsca... chcesz mu pomóc? spróbuj gdzies poszukac jak go wyciągnąć z tego gówna..
Zabezpiecz się bo jeśli on jest wpływowy mozesz za chwile zostac z niczym a pzreciez masz dla kogo walczyć masz córeczkę ...

3

Odp: Zdrada, rozwod na horyzoncie, bezsennosc ,pranie mozgu , nie mam sil

Matko jessuowa co to się dzieje!! Facetom się w głowach po$%#^&** iło na maksa....każdy taki post który czytam,statystycznie patrząc najwięcej związków sypie się gdy facetom siwe włosy na ich pustych łbach wyrastają hmm
Serio rzygać mi się chce od tego nadmiaru pustoty u mężczyzn w wieku gdzie powinno się myśleć logicznie i analizować każdy podjęty krok z jego wszystkimi następstwami...a tu  zamiast oczekiwanego rozsądku,upadłość aż bije po oczach...maskara,strach się bać! Odkurzone oldboye ..psia mać!

murziczek cóż można napisać ,nie wiele ....sprawa jak dla mnie pozamiatana.
Bo chyba nie chcesz żyć z kimś kto odwala takie numery? Żyć z kimś kto zachowuje się jak TO co zamawiał sobie na pokoje?
Szykuj kochana wszelakie dowody na zdrady,rozpustę swego męża...przydadzą się w walce o swoje i przy rozwodzie.
Bo pamiętaj że...mimo iż był cudownym facetem przez tyle lat...to w sądzie będzie ostatnim gadem,nawet mu oko nie mrugnie gdy będzie chodziło o jego interesy nawet mu ręka nie drgnie gdy będzie ci ciężko,biednie chłodno i głodno.

4

Odp: Zdrada, rozwod na horyzoncie, bezsennosc ,pranie mozgu , nie mam sil

Witaj ,przykro mi wiem ze cierpisz,ureguluj sprawy z domem ,nim jakas CIzia,WYRZUCI Cie na bruk .
Mysle ze to czasy tak zmieniaja facetow ,jedyne co mozesz zrobic to zadbac o swoje zdrowie pscychiczne ,niezle Ci dokopal ,mozesz rowniez zorientowac sie coz to za ugrupowanie ,i czy maz przelewa na ich konto jakies sumy .Mysle ze sa organizacje na rzecz pomocy ludziom ,pokrzywdzonym przez sekty.Dzialaj!!!

5

Odp: Zdrada, rozwod na horyzoncie, bezsennosc ,pranie mozgu , nie mam sil

Twoja historia jest przygnebiajaca i-niestety jak wiele tu historii-podobna do mojej.Zmojego doswiadczenia wiem,ze nie powinnas analizowac jego postepownia,ja tez to robilam.Ty jestes jego ofiara,i mysl o sobie.Mialam bardzo barwne zycie,bylam w 6 zwiazkach,wszystkie byly krotkie i bardzo intensywne.Najwiekszego upodlenia doznalam w ostatnim zwiazku.Temat sekty jest mi doskonale znany.W 1995 moj pierwszy chlopak odszedl do sekty,zostawiajac mnie w ogromnej rozpaczy.Swiat sie dla mnie wtedy zawalil.Mialam uraz do facetow-nastepny zwiazek mialam dopiero za 5lat.Probowalam go z tego wyciagnac-na nic wszystko.Do tej pory tam jest i gada te swoje glupoty.Jezeli chodzi o zdrade,tez to znam.Zwlaszcza ostatni mnie bardzo skrzywdzil.Dlatego nia mozna na cos takiego pozwolic,nie mozna z kims takim byc.Nie analizuj jego postepowania-nie zmienisz go,jest wyjatkowo podly.Pojdz na terapie i nie ludz sie tak jajk ja sie ludzilam-nie zmieni sie.Wytrwalosci zycze!

6

Odp: Zdrada, rozwod na horyzoncie, bezsennosc ,pranie mozgu , nie mam sil

Niestety wszyscy mają rację, kobieto musisz się ogarnąć. musisz ogarnąć sprawy z domem, masz córkę więc musisz chociaż dla niej to zrobić. jestem pewna że w przyszłości znajdziesz sobie kogoś kto jest ciebie wart. ja jestem na etapie rozstania z mężem który jak miał zły humor potrafił mnie wyzwać totalny brak szacunku ale jak miał dobry dzień to nie mógł zrozumieć dlaczego jestem na niego zła. Z resztą dalej nie kuma co on mi takiego zrobił że aż chce od niego odejść- przecież nie pije i nie wynosi z domu ale zapomniał o miłości i szacunku.
nie kontaktuj się z nim (o ile to możliwe) zacznij na nowo. Trzymam za ciebie kciuki.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zdrada, rozwod na horyzoncie, bezsennosc ,pranie mozgu , nie mam sil

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024