Zostawił Mnie Samą w Ciąży - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zostawił Mnie Samą w Ciąży

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Zostawił Mnie Samą w Ciąży

Witam. Nigdy nie przypuszczałam, że moje życie tak się potoczy. Mój narzeczony zostawił mnie samą w 4 miesiącu ciąży, i nie chce mieć nic do czynienia ze mną oraz z naszym nienarodzonym dzieckiem. Dawałam mu czas na przemyślenia, które miały sprawić, że będzie dobrze tak jak obiecywał, ale niestety życie pisze swój scenariusz nie tak jakbyśmy chcieli. Potrafię się uśmiechać jakby nic się nie stało, ale co wieczór ciągle o tym myślę i zalewam się łzami. Zadaje sobie ciągle pytanie dlaczego ? co ja takiego robiłam, że nie chce być z nami ! Wszystko było miedzy nami dobrze, zaplanowany mieliśmy nawet ślub w tym roku, ale stwierdził, że nie mamy wystarczająco pieniędzy i odwołaliśmy go w ostatniej chwili i od tamtej pory coś się popsuło. Nie mam pojęcia czy to przez jakąś dziewczynę, nie wiem co mam o tym myśleć to wszystko mnie przerasta. Jego rodzina obwinia mnie, że to co się wydarzyło to tylko i wyłącznie moja wina. Jego siostra życzy nawet żebym poroniła te dziecko. Jest mi przykro strasznie, że zostałam tak potraktowana, oszukana. Ze mną i bąbelkiem wszystko jest ok mimo ciężkich chwil i wielkiego cierpienia, które przeżyłam , ale walczę by wszystko z nami było w porządku. Tylko przychodzą takie chwile jak dziś kiedy najchęniej uciekłabym na koniec świata, bo to tak strasznie boli brak mi czasem sił ... Wszyscy moi znajomi, rodzina mówi, że znajdę jeszcze jakiegoś faceta, który pokocha mnie i dziecko i będziemy szczęśliwi, bo jestem jeszcze młoda i całe życie przede mną.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zostawił Mnie Samą w Ciąży

Cześć malinka, a ile masz lat i ile czasu byliście ze sobą?

Wiadomo, że powód zawsze musi być, ale nie rozumiem kompletnie takiego zachowania facetów, przecież co by się między Wami nie działo dziecko nie jest niczemu winne.. powinien brać za nie odpowiedzialność.

Bardzo mi przykro, że Cię to spotkało.
A nie mówił jaki jest powód? Dlaczego nie chce mieć z Wami nic wspólnego?
Dobrze, że nie wzięłaś tego ślubu miałabyś paskudną szwagierkę, żeby jej czasem w życiu nie zdarzyło się poronienie.

Powiedz mniej więcej jak wyglądał Wasz związek.. ?

Jestem z Tobą! Pozdrowienia dla bąbelka wink

3

Odp: Zostawił Mnie Samą w Ciąży

Witaj,Malinko.Smutne jest to co Cie spotkalo,niestety nie masz na tego niegodnego czlowieka wplywu.Zachowal sie podle i niedojrzaale.Musisz zajac sie soba i swoim nienarodzonym dzieckiem.Postaraj sie otaczac zyczliwymi ludzmi.Znajdz sobie ciekawe zajecie,relaksuj sie,spaceruj.Nie roztrzasaj jego beznadziejnej decyzji,na tym czlowieku nie mozna polegac.Mam nadzieje,ze sobie poradzisz.Kiedy jest Ci ciezko,pisz.Tutaj znajdziesz wsparcie.Trzymaj sie!!!pzdr.

4

Odp: Zostawił Mnie Samą w Ciąży

Malinko, wszystko bedzie dobrze, zobaczysz.

Ja niedawno pokochalem mloda dziewczyne z jej dwojka dzieci i bylo nam na prawde fajnie, nie martw sie. smile

Wszystko sie ulozy, choc,ciezko teraz w to uwierzyc. Przykro mi, ze na takiego leszcza trafilas ale za jakis czas trafi sie prawdziwy, fajny szczupak i sie Wam ulozy wink

5

Odp: Zostawił Mnie Samą w Ciąży

O jej ,silna dziewczyna z Ciebie ,coz facet niedojrzaly ,a babelek silny wiec masz dla kogo zyc!

6

Odp: Zostawił Mnie Samą w Ciąży

Malinko....Spotkałaś drania i co do tego nie ma wątpliwości......a do tego ten drań pochodzi z podłej rodziny.
Jedyne co miał dobrego to "nosisz w sobie" i o tym pamiętaj.Jak najszybciej zamknij ten rozdział swojego życia a przede wszystkim nie przeżywaj tak tego,bo to bedzie miało odbicie na dziecku.Ono powinno mieć spokój...inaczej tak przesiąknie Twoimi nerwami,że po porodzie będziesz miała mnóstwo nieprzespanych nocy smile.
Nie myśl już o tym co Ty zrobiłaś złego.....on zrobił jeszcze więcej.
Musisz teraz mysleć o dziecku i o sobie...to jest plan na następne lata.
A z nim rozliczysz się po porodzie jak wystąpisz o alimenty...wtedy będziesz miała satysfakcję,żeby mu dokopać smile:)

7

Odp: Zostawił Mnie Samą w Ciąży

Dokładnie tak będzie jak napisałaś ... poznasz kogoś ... kto Was pokocha. Przykro, że tak wyszło. Nie martw się i otaczaj się dobrymi znajomymi i oczywiście rodziną.

8

Odp: Zostawił Mnie Samą w Ciąży

Zaczęło się wszystko psuć jak w Hotelu w którym pracuje dostała praktyki taka pewna młodsza jeszcze ode mnie dziewczyna.  Dodawała z nim zdjęcia, opisy do nich były szokiem bo : ślicznie razem wyglądacie itp. Gdy zobaczyłam te zdjęcie to mnie bardzo zamurowało bo on nie lubi za bardzo zdjęć nawet nie dodawał naszych wspólnych, a jak ja dodałam to wielkie halo. Nie zrobiłam mu afery bo myślałam, że to tylko koleżanka z pracy i nic ich nie łączy. Jego siostra pokazała to zdjęcie rodzicom i wtedy się zaczęło. Napisałam grzecznie do tej dziewczyny żeby usunęła te zdjęcie bo sobie nie  życzę bo są przytuleni i nasi znajomi to widzą i się wypytują czemu nie jesteśmy już razem.  Odpisała mi bardzo chamsko i nie ładnie z wyzwiskami . Nagle przyszedł on i zaczął na mnie krzyczeć  dlaczego pisze do niej, bo niby jej chłopak do niego dzwonił, co się później okazało że to ona dzwoniła do niego i pisała a on był na każde jej zawołanie !  Bardzo się wtedy rozczarowałam to co usłyszałam z jego ust. Zamiast powiedzieć kochanie nie denerwuj się zaraz do niej napisze żeby to usunęła to wielki krzyk na moją osobę, nie wytrzymałam wtedy i wybiegłam z domu płaczem. I od tamtej pory się wszystko waliło. Wyprowadził się do swojej mamy i powiedział, że musimy sobie zrobić przerwę, ale nie wspomniał że na zawsze. Dzisiaj zadzwoniła do mnie niby ta jego koleżanka i zaczęła mi grozić, że jak będę pisała do jej chłopaka to pożałuje, gdzie wcale nic nie pisałam do niego. Pisał do niego mój przyjaciel, który chciał mu udowodnić jaka jest jego dziewczyna naprawdę i martwi się bardzo o mnie i wspiera nawet lepiej i bardziej niż mój były! Przeraziłam się bo nie wiedziałam co mam zrobić. Musiała pewnie zadzwonić do mojego byłego i nazmyślać a on jej uwierzył i dał mój numer tej Justysi. Napisałam do niego, że nie życzę sobie żeby rozdawał mój numer i jak ma coś do mnie to niech mi powie prosto w oczy. I żeby powiedział koleżance, że jak będzie dzwoniła do mnie i mi groziła to pójdę na policje bo się naprawdę boję zwłaszcza gdy jestem w ciąży.
     Pisałam  z jego dawną dziewczyną żeby dowiedzieć się jaki on naprawdę jest bo była z nim dłużej. Napisała mi że z jego rodziną to nie miała kolorowo, bo co by nie robiła to wszystko było źle i mamusi się nie podobało. Jego rodzinie zależy tylko na pieniądzach, a nie tylko to się liczy. Gdy z nim zerwała bo nie była z nim szczęśliwa to zrobił z niej największą k**we w całej okolicy. Ona mieszka za granicą, a on pisał do niej co rusz sms typu ,, gdzie moja forsa,, . Przyleciała specjalnie oddać mu pieniądze które była mu winna, żeby nie obwiniał jej za to, że nie wzięliśmy ślubu. I nic mi nie powiedział, że mu oddała pieniądze, po prostu zataił to przede mną .
     Teraz wszystko wychodzi pomału jaki on jest naprawdę. Tylko żałuje tego bardzo, że nie stało się to szybciej za nim zaszłam w ciąże bo to będzie ból dla dziecka jak urośnie i wychowa się bez taty. Nie mogę tego naprawdę pojąć dlaczego tak postąpił przecież w życiu najważniejsza jest rodzina, a on jej nie chce, nie chce wychowywać dziecka,  nic. A usłyszeć z ust maluszka jak zacznie mówić słowo TATA, MAMA to najpiękniejsze co może być na świecie.

9

Odp: Zostawił Mnie Samą w Ciąży

Smutne to, ale... I tak lepiej, że wydało się teraz. Gdyby dziecko miało 4 lata i za sobą Wasze awantury, byłoby jeszcze gorzej.

Masz przyjaciela. Może on, może ktoś inny zechce być dla Twojego dziecka wzorem mężczyzny, bo biologiczny ojciec na pewno nie jest.

Na policję lepiej idź od razu; niech wezwą niunię, i niech zobaczy, że to nie przelewki.

Dbaj o siebie. Nie martw się, nie zadręczaj. Dzieciątko dostaje tę chemię, którą tworzysz Ty. Twórz dobrą chemię. Ciesz się każdym drobiazgiem. Tego pajaca miałaś dla siebie przez parę godzin albo mniej. Po co Ci taki?

Wrócić? Do Ciebie? Nie wiem co Ty zrobisz, ale ja bym chłodno odpowiedziała, że to on musiałby się zmienić i to bardzo. I że mogę go przyjąć na okres próbny, a wywalę przy pierwszym sprzeciwie.

Jesteś w stanie błogosławionym. Nosisz dziecko. Jego życie, zdrowie, temperament, łatwość radzenia sobie w życiu zależą w dużej mierze od Twojego spokoju teraz. Zadbaj o swój spokój. TO NAJWAŻNIEJSZA SPRAWA.

Pozdrawiam serdecznie.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zostawił Mnie Samą w Ciąży

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024