Zakopane.Wczasy z dziećmi.Pomóżcie! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Zakopane.Wczasy z dziećmi.Pomóżcie!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Zakopane.Wczasy z dziećmi.Pomóżcie!

Hej.. Mam problem jakby tu zorganizować wspolny wyjazd z nastolatkami. Myslałam o Zakopanym. Byłam tam rok temu(ale sama). Dla mnie frajda,chociaz na necie obrazek willi i standardu znacznie odbiegał od rzeczywistości sad niestety.....
Chciałabym zapewnic im lepszy konfort(łazienka w pokoju,tv)
Ale moje pytanie jest takie..Czy ktos zna dobry,sprawdzony przez siebie ,nieprzereklamowany pensjonat,ośrodek lub cokolwiek..?.ale zeby ceny tez nie były zbyt wygórowane... (czyli jak sie orientowałam,150zł/dobe bez wyżywienia)

2

Odp: Zakopane.Wczasy z dziećmi.Pomóżcie!

150 zł za dobę? Co to za ceny?
Jak z nastolatkami to polecam Gorce. Ceny niższe, mniejszy tłok.

3 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2012-06-19 10:03:37)

Odp: Zakopane.Wczasy z dziećmi.Pomóżcie!

150 zł bez wyżywienia?ja 2 lata temu płaciłam 50 zł za nocleg z WYżYWIENIEM,warunki b.dobre,jedzenie bardzo dobre i dużo,pokój z łazienką,tv w pokoju,więcej nam nie było trzeba gdyż człowiek w sumie idzie się tam tylko najeść i wyspać,wpisz w google DOM WYPOCZYNKOWY MARIA 2 LUB NIE  WIEM CZY MOGę TO WSTAWIĆ ale zaryzykuję [link usunięty z powodu naruszenia regulaminu forum],my byliśmy z dziećmi

4

Odp: Zakopane.Wczasy z dziećmi.Pomóżcie!

Dziękuje bardzo smile

5

Odp: Zakopane.Wczasy z dziećmi.Pomóżcie!

No jasne. Ja byłam w Zakopanem, ale nie pamiętam dokładnego adresu, a teraz Stary Młyn 2. Z obu kwater jestem zadowolona. Doba kosztowała 35 zł, więc moim zdaniem niewiele, choć na upartego można chyba znaleźć coś za 25 zł. Z tym, że od centrum jest blisko 4 km. No, ale są busy, które też jakieś najdroższe nie są. Bliżej też podobno, np na Antałówce, blisko centrum są kwatery w podobnych cenach. Wystarczy poszukać. Z tego co zauważyłam w Zakopanem są super kwatery i tanio spokojnie można się przespać. Nasz pokój na Starym Młynie nie był duży, bo 2osobowy, ale było ładnie, dostęp do kuchni był (ugotować nie mogłam, ale np mikrofalówka była, lodówka), w pokoju oczywiście łazienka, ciepła woda oczywiście była cały czas, wszystko ładnie, porządnie.

6

Odp: Zakopane.Wczasy z dziećmi.Pomóżcie!

Witam ponownie smile
Sprawdzam i szukam ..przebieram w ofertach i dzwonie...:(. Powinnam byla wcześniej zaznaczyć,ze nie posiadamy auta i najwygodniejszym miejscem lokalizacji byloby niedaleko centrum. Tak jak juz wspomniałam mam 2 synow-nastolatków. Mieszkamy w bardzo spokojnym i ustronnym miejscu,więc nie koniecznie zależy mi na ciszy i odpoczynku(to mam u siebie). Nie musze mieć wypasionego apartamentu...Za 35 zł.cudów tez nie ma,bo w zeszlym roku takowy pokoik wynajmowałam...ale niestety,na ofercie internetowej wyglądalo to zupelnie inaczej. Nie chce sie znowu naciąć i rozczarować,więc liczę na juz sprawdzone informacje od Was.Za co bardzo dziękuję smile
Może zdziwiam z tą lazienką w pokoju,ale wiecie jak to jest,kiedy nasze potrzeby uzależnione są od kilkunastu innych gości....hahahaha.
Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam smile

7

Odp: Zakopane.Wczasy z dziećmi.Pomóżcie!

to co ci poleciłam jest sprawdzone,byłam tam 2 razy,dodatkowo inni z mojej rodziny byli tam duży więcej,raz zmienili miejsce i nie byli zachwyceni,a łazienka w pokoju jak najbardziej,nie musisz czatować na korytarzu czy akurat jest wolna i myć się biegiem:)

8

Odp: Zakopane.Wczasy z dziećmi.Pomóżcie!
lena812 napisał/a:

to co ci poleciłam jest sprawdzone,byłam tam 2 razy,dodatkowo inni z mojej rodziny byli tam duży więcej,raz zmienili miejsce i nie byli zachwyceni,a łazienka w pokoju jak najbardziej,nie musisz czatować na korytarzu czy akurat jest wolna i myć się biegiem:)

Nie wątpie..Sprawdzilam link i weszlam na opinie. Wszystkie pozytywne smile smile Tylko chciałabym cos w centrum Zakopanego ze wzgledu na chłopaków(troche rozrywki). Ale Twoja propozycje wezme pod uwagę,bo naprawdę kusząca smile

9

Odp: Zakopane.Wczasy z dziećmi.Pomóżcie!

yikes Tyle kasy bez wyzywienia i toalety w pokoju? Normalnie zdzierstwo! Najpierw warto się zorientować w ogóle gdzie warto pojechac, jakie są mniej wiecej ceny, żeby nie było znowu takiej wtopy! smile ja polecam Szklarską Porębę smile

10

Odp: Zakopane.Wczasy z dziećmi.Pomóżcie!

Ja polecam Ci pensjonat na Mazowszu. Ja byłam z mężem w tamtym roku i byliśmy zachwyceni. Bardzo cicha i spokojna okolica można było odpocząć i tak też zrobiliśmy. W Pensjonacie Panuje naprawde rodzinna atmosfera i pyszne jedzenie.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Zakopane.Wczasy z dziećmi.Pomóżcie!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024