Co myślicie o wyszczuplających majtkach lub rajstopach???? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Co myślicie o wyszczuplających majtkach lub rajstopach????

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 23 ]

Temat: Co myślicie o wyszczuplających majtkach lub rajstopach????

zastanawiam się czy pod cienką sukienką nie będą widoczne? znacie jakieś dobre firmy, i cos możecie mi polecić???będę wdzięczna

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co myślicie o wyszczuplających majtkach lub rajstopach????

ja mogę ci coś polecić bo od dawna używam, wszystko zależy jakiej firmy kupisz taka bieliznę - nie polecam tych najtańszych, bo będzie Ci niewygonie i będziesz zawiedziona. Mam też super nowość rajstopy wyszczuplające z podniesionym stanem, pod sukienką absolutnie niewidoczne, nic się nie odznacza - kupiłam firmy bellafonte, bardzo dobra jakość, cena ok. wejdź sobie na ich stronkę, naprawdę duży wybór, gatta uważam ze ma za gruby materiał na lato dlatego odradzam

3

Odp: Co myślicie o wyszczuplających majtkach lub rajstopach????

Jednak czy noszenie takiej bielizny to nie jest oszukiwanie samej siebie?

4

Odp: Co myślicie o wyszczuplających majtkach lub rajstopach????
Saya napisał/a:

Jednak czy noszenie takiej bielizny to nie jest oszukiwanie samej siebie?

Eee tam big_smile

Jeśli można wyglądać lepiej to czemu z tego nie skorzystać.

Noszę czasami taka bieliznę kiedy mam np. długą sukienkę i nie chcę by spod niej widać było jakąkolwiek nierówność.
Na co dzień noszę rozmiar S-M, ale jestem niska i mam małe boczki, których nie lubię. Udaje się je zupełnie zatuszować taką bielizną.

5

Odp: Co myślicie o wyszczuplających majtkach lub rajstopach????

Okazjonalnie, czemu nie smile W końcu jeśli chce się dobrze wyglądać to warto próbować wszystkiego,a wiadomo że nie każdy może i umie się ochudzać czy ćwiczyć.

Oczywiście 20kg takie majtki nie odejmą, ale pewne niedoskonałości, np. wałeczki na brzuchu spłaszczą i ujednolicą, więc nie będzie się to aż tak odciskało w bardziej dopasowanym stroju. A, no i pewnie biust pójdzie w górę jeśli będzie to bielizna gorsetowa smile

6

Odp: Co myślicie o wyszczuplających majtkach lub rajstopach????

Ja kiedyś nosiłam taką bieliznę i naprawdę wyglądałam szczuplej .  I nic nie było widać .

7

Odp: Co myślicie o wyszczuplających majtkach lub rajstopach????

Jak najbardziej za wink Okazjonalnie czy tez nie, w zaleznosci od upodoban, ale np jak dla nie azeby wyszczuplic talie pod jakas swietna kiecka  jest ok wink

8

Odp: Co myślicie o wyszczuplających majtkach lub rajstopach????

mialam kiedys na sobie je, dwa razy nie polecam nie wiem moze zle dobralam ale tak byly ciasne ze pozniej przez tydz brzuch mnie bolal. pani w sklepie powiedziala ze im ciasniejsze tym lepiej.

9

Odp: Co myślicie o wyszczuplających majtkach lub rajstopach????

Ja poszłam po najmniejszej linii oporu i kosztów i kupiłam w centrum chińskim czarne majtki z wysokim stanem, wycięte a'la stringi. Mam lekko odstający dół brzuszka i musiałam takie kupić do obcisłej sukienki na wesele. Sprawdziły się i na takie okazje trzymam je nadal w szufladzie smile

10

Odp: Co myślicie o wyszczuplających majtkach lub rajstopach????

Nie wiem, ja bym się chyba mniej atrakcyjnie i seksowanie czuła mając świadomość, że mam na sobie wielkie, babcine gacie niż że mi się jakaś tam fałdka zgina wink

11

Odp: Co myślicie o wyszczuplających majtkach lub rajstopach????

Kupiłam przyjaciółce coś takiego! Narzekała, że wcale nie są takie wygodne jak o nich mówią i właśnie uwidaczniają wszystkie wałeczki , jestem szczupłą osobą , nie znam się na tym, ale przekazuję słowa przyjaciółki. Szkoda pieniędzy na takie "cuda"!

12

Odp: Co myślicie o wyszczuplających majtkach lub rajstopach????

ja jestem jak najbardziej za, dzięki takiej bieliźnie możemy więcej rzeczy założyć, bo nam zniweluje boczki i te fałdki co się nam nie podobają i co nam przeszkadzają. Ja ostatnio spam czytałam artykuł o tym, jak dobrać bieliznę do określonej kreacji. Wiecie mnie też trochę razi, jak się bielizna odbija spod sukienki czy spodni.

13

Odp: Co myślicie o wyszczuplających majtkach lub rajstopach????

Mina faceta jak ściągnie taką bieliznę z babki, która jeszcze 2h wcześniej wydawała mu się Adrianną Limą musi być bezcenna.

14

Odp: Co myślicie o wyszczuplających majtkach lub rajstopach????

Jak mam gorsze dni, np. okresowe to wtedy wyciągam moje ukochane body i czuje się lepiej wink Dokładnie, to jest pewna opcja i to jaka! big_smile
Ponieważ nie mogę się poszczycić pełnym tyłkiem to kupiłam też sobie rajstopy, które mają specjalne paski to modelowania pupy. Nie ma co się oszukiwać, że będę mieć pupę jak pani Lopez ale jednak jest pewna różnica wink

15 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-03-20 22:28:17)

Odp: Co myślicie o wyszczuplających majtkach lub rajstopach????

Nie widzę nic wstydliwego w używaniu rajstop czy majtek modelujących ciało, ja mam Gatty 2 pary kupiłam na spam i muszę powiedzieć że już długo je mam smile zakładam najczęściej jak wychodzę na miasto. A tak poza tym wiele moich koleżanek nosi smile

16

Odp: Co myślicie o wyszczuplających majtkach lub rajstopach????

jeśli to noszenie raz na rok , typu na wesele , to ok , jest to trudno jednak akceptowalne przeze mnie. ale jeśli ktoś nosi to non stop to dla mnie to robienie w bambuko wszystkich dookoła, tak samo jak noszenie puszapów i majtek zawierających już pośladki LOL.

17

Odp: Co myślicie o wyszczuplających majtkach lub rajstopach????

Uważam że sam pomysł na bieliznę wyszczuplającą bardzo fajny i dobrze to wygląda... ale popieram to tylko do momentu gdy sama jej nie muszę nosić wink dla mnie jest to nie wygodne..

18

Odp: Co myślicie o wyszczuplających majtkach lub rajstopach????

Puszapy to nic zlego zwlaszcza dla dziewczyn z kompleksami na punkcie tych czesci ciala. Bielizna okazyjnie ok ale lepiej sprobowac wycwiczyc bo na plaze w wyszczuplajacych majtkach nie pojdziesz a tym bardziej rajstopach ;p

19

Odp: Co myślicie o wyszczuplających majtkach lub rajstopach????

ostatnio sama takie sobie kupilam w h&m. bo mam kilka dopasowanych sukienek, a zwykle gatki brzydko odcinaja sie na brzuchu i to przeswituje hmm i w sumie dobrze to wyglada. nie nosze jakos mega czesto, ale od czasu do czasu mozna zalozyc, np. podczas okresu albo wlasnie na wesele kiedy mamy obcisla sukienke i wystarczy kawalek tortu zeby brzuch sterczal tongue

20

Odp: Co myślicie o wyszczuplających majtkach lub rajstopach????

Jeżeli są dobrze dobrane i dopasowane to obcisłe sukienki zdecydowanie lepiej leżą. Ale czasami więcej czasu zajmuje wyswobodzenie się z takich majtasów jak ich założenie. No i na upały zdecydowanie nie polecam:))

21

Odp: Co myślicie o wyszczuplających majtkach lub rajstopach????

Dobrze dopasowane sa swietne, sukienki o wiele lepiej leza smile Ja na szczescie jeszcze ich nie musze uzywac big_smile

22

Odp: Co myślicie o wyszczuplających majtkach lub rajstopach????

też jestem za smile są ładne majtki wyszczuplajace, ja mam z h&m dwupak za 59,90. a rajstopy zimą prawie zawsze wyszczuplające, bo fajnie trzymaja podbrzusze i sągrubsze w tym miejscu prze co jest cieplej w mrozy smile

23

Odp: Co myślicie o wyszczuplających majtkach lub rajstopach????

I ja jestem za, jest to niesamowity wynalazek big_smile Oczywiscie nie zalozylabym takiej bielizny do sypialni tongue

Posty [ 23 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Co myślicie o wyszczuplających majtkach lub rajstopach????

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024