Co myśleć o tej znajomości? ... - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2012-06-07 18:39:48

askaaaaaa
Niewinne początki

Co myśleć o tej znajomości? ...

Poznaliśmy się przez internet, było to ponad dwa miesiące temu. Spotkaliśmy się 5 razy. Od 3 spotkania całował mnie w usta na powitanie i pożegnanie. Według mnie było fajnie, znajomość była obiecująca, ale po ostatnim spotkaniu odezwał się raz, a potem zamilkł. Ja się do niego też odezwałam. Uznałam że to oczywiste, że nie jest zainteresowany znajomością. Po dwóch tygodniach podkusiło mnie i do niego napisałam. Gadaliśmy przez kilka dni na komunikatorze, ale nie zaproponował spotkania, a potem znowu zamilkł. Dla mnie jasna sytuacja, uznałam że to koniec znajomości. Odezwał się w moje urodziny... Po 3 tygodniach ciszy. Od tamtej pory gadaliśmy kilka razy, widzę że o ile wcześniej nie bywał na gadu, teraz wieczorami pojawia się. Tyle że znowu spotkania nie proponuje. Co ja mam o tym wszystkim myśleć? Bardzo zależy mi na opiniach.

#2 2012-06-07 19:16:26

Leila01
Przyjaciółka Forum

Re: Co myśleć o tej znajomości? ...

Najwyraźniej wystarczy mu zwykła znajomość i taka przez komunikator.

To my tworzymy nasze własne przeznaczenie...

#3 2012-06-07 19:49:17

Meldee
Niewinne początki

Oznacza to , że na spotkaniu nie było, aż tak ciekawie jak on by tego chciał.
I dlatego nie proponuje drugiego spotkania.
Pisze do Ciebie prawdopodobnie z nudów.
Więc poszukaj sobie kogoś innego smile

#4 2012-06-07 20:42:57

marzenka1414
Na razie czysta sympatia

Ja miałam podobnie, że facet pisał ale do spotkania się nie był taki chętny. Czekałam czekałam cierpliwie przez rok czasu, aż zrezygnowałam, stwierdziłam że to nie ma sensu. Niby mu na mnie zależało, ale nie wykazywał inicjatywy. Nie wiem po prostu ktoś taki jest że mu wystarcza tylko pisanie, a spotkać się wystarcza raz na miesiąc albo rzadziej. Może mu nie zależy za bardzo. Możesz trochę poczekać może coś się zmieni, albo zgodzić się żeby było tak jak jest. Ale raczej ludzie się nie zmieniają i możesz tylko się męczyć w takim układzie.

#5 2012-06-07 21:54:09

askaaaaaa
Niewinne początki

Ja wiem, że mu nie zależy, facet któremu zależy zachowuje się zdecydowanie inaczej. Tylko nie rozumiem po co ktoś taki, kto nie odzywa się powiedzmy 3 tygodnie, potem przypomina o sobie i zaczyna się znowu odzywać. Na początku właśnie było inaczej, te 5 spotkań to było w krótkich odstępach czasu, a na gg nie gadaliśmy wtedy prawie wcale. Teraz raptem się odezwał i pisze, ale o spotkaniu nie mówi. Gadaliśmy od tej "przerwy" 3 razy. Nie wiem czy dobrze, ale postanowiłam, że jeśli jeszcze raz napisze, a o spotkaniu nie będzie mowy to dam sobie spokój. Chociaż nawet nie wiem czy napisze, może znowu zniknie jak ostatnio...

#6 2012-06-17 20:35:15

anitus30
Wkręcam się coraz bardziej

Kobieto ocknij się i odpuść go sobie! Facet nie jest Ciebie wart, i tak jak pisali w poprzednich odpowiedziach wystarczy mu tylko jakiś komunikator. Rozumiem Cie doskonale, sama to przeżyłam. Ba, facet z którym się spotykałam na początku traktował mnie jak soją partnerkę a potem czar prysł. Czekałam czekałam i się nie doczekałam. Byłam tylko koleżanką z którą mógł pogadać jak się nudził( oczywiście przez gg). Także lepiej Ci wyjdzie na zdrowie jak zapomnisz o nim:) pozdrawiam:)

#7 2012-06-18 00:16:36

smuteczek78
Zaglądam tu coraz częściej

odpusc sobie...bylam tez w takiej sytaucji jak ty...nie raz...wiem co czujesz wiem co przezywasz....tez teraz cierpie bo olal mnie wdowiec...po 2 tygodniach znajomosci,poznany na necie...nie a  snesu zebys zabiegala o mezczyzne ktory gada z toba z braku laku...mezczyzni sa teraz bardzo dziwni a net to raczej odskocznia od codziennosci niz szukanie milosci...naprawde radze odpuscic bo bedziesz tak samo cierpiala jak ja...

#8 2012-06-18 01:00:33

Bella123
Słodka Czarodziejka

Myślę,że powinnaś zakończyć te znajomość,skoro On nie wykazuję zainteresowania Twoją osobą i odzywa się tylko jak mu się zachce.
A może On pracuje i ma np. dwie zmiany i dlatego się tak różnie odzywa? Wiesz w ogóle co robi czym się zajmuje? a może ma dziewczyne ? a z Tobą się spotkał te kilka razy gdy np. był ze swoją pokłócony ? A później się pogodzili i dlatego urwał kontakt? a teraz znów pisze bo być  może znów im się nie układa? - Moja koleżanka kiedyś tak miała spotykała się z chłopakiem który miał dziewczynę - o czym wcale nie wiedziała i tak z nią pogrywał spotykał się i pisał jak mu sie nie układało z tamtą. A potem nagle urywał kontakt i znów robił tak samo.Aż w końcu raz na ulicy zobaczyła ich razem i dowiedziała się prawdy,Mimo że mojej koleżanki nic z nim nie łączyło oprócz kilku pocałunków i pisania.Pozdrawiam

Fan Page  Muñeca Brava „ Zbuntowany Anioł ” , o to link do skopiowania:  https://www.facebook.com/MunecaBravaZbuntowanyAniolPL?ref=hl

Stopka forum