Przyłapane na Masturbacjii. - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2012-06-07 14:50:13

kokokokoeurospoko
Niewinne początki

Przyłapane na Masturbacjii.

Chciałam was zapytać czy zostałyscie przyłapane na masturbacji???

Może ja zacznę od siebie. W wieku 15 lat przyłapała mnie mama, wtedy pieściłam się całkiem naga na łóżku, i ona nagle weszła do pokoju, powiedziała, Co ty robisz córko??? Potem wyszła i więcej nie wracała do tematu. W wieku 16,5 przyłapał mnie mój ojciec zapomniałam zamknąć drzwi do łazienki i on nagle wszedł, bawiłam się wtedy przysznicem, uśmiechnął się głupio i powiedział że chyba najwyższy czas abym poszukała sobie chłopaka. No i jeszcze w wieku 18 lat niestety mój brat. Przyszedł do pokoju coś pożyczyć a ja przed kompem z ręką w majtkach, ale na szczęscie byłam ubrana, Powiedział wtedy skończ tarmosić myche, a ja odpowiedziałam, a ty skończ zabawy conocne ze swoim wacusiem, głupio mu się wtedy zrobiło i wyszedł. To tyle z mojej strony.

#2 2012-06-07 15:34:36

Anja369
Słodka Czarodziejka

Re: Przyłapane na Masturbacjii.

Haha masakra, ja na szczęście jeszcze nigdy nie miałam takich akcji, jeśli już to na seksie. Raz brat, a raz policja xD

#3 2012-06-07 15:39:47

Nocturn
Net-facet

Pozytywne złapania i śmieszne big_smile MNie kiedys moja ciotka w wieku chyba 17 lat..ale nic nie powiedziała tongue

#4 2012-06-07 16:39:39

Meriata
Tajemnicza Lady

Ale u Was to tak łagodnie przeszło tak jak to opisujecie ? Zero emocji ? big_smile
Mnie gdyby złapał brat na seksie czy masturbacji to czułabym się zażenowana...
Może opisujcie jak to wyglądało ,jakie były Wasze reakcje i drugiej strony?Bo dość beznamiętnie to wszystko opowiadacie,a wydaje mi się,że w takich chwilach emocji i stresu jest bardzo dużo.Co czułyście i myślałyście w trakcie nakrycia ?

Mnie nakryła kiedyś mama,miałam ok.13 lat...pamiętam,że chciałam się pod ziemię zapaść,kiedy weszła do pokoju,a ja z ręką miedzy nogami w łóżku.Mama miała ogromne oczy ,a ja przerażenie i wstyd w sobie...Mama nic nie powiedziała a ja jej unikałam ,na następny dzień poprosiła mnie o rozmowę i doszłyśmy do tego tematu-bardzo mi wtedy pomogła i zeszło ze mnie napięcie i wstyd,ale w trakcie nakrycia i zaraz potem....bbbrrrr:D

#5 2012-06-07 19:26:11

Glock
Zbanowany

ja regularnie "łapię" moją żonę na dopieszczaniu się ale u nas ma to już status gry wstępnej.

Ave, Caesar, morituri te salutant

Gott mit Uns!!!

#6 2012-06-07 19:41:59

red
Przyjaciółka Forum

Mnie na masturbacji nikt jeszcze nie nakrył, ale na seksie zdarzyło się kilka razy. Na szczęście nigdy w moim domu xD

#7 2012-06-07 19:58:32

marzycielka4
Wróżka Bajuszka

To musi byc mega zenujace:), ja sobie nie wyobrazam chyba bym sie spalila gdyby przylapala mnie mama a tata to juz wogole masakra...

To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.

#8 2012-06-07 21:35:15

Przemo77
Net-facet

Mnie jakoś nigdy nikt nie przyłapał,a teraz sam jestem ojcem i jesli kiedyś mi sie zdarzy( oby nie ,ale jesli już to dopiero za wiele lat bo jeszcze są mali) przyłapać  swoich synów to zwyczajnie przeproszę że wszedłem w nieodpowiednim momencie lub wytłumaczę żeby nie miał jakiegoś poczucia winy czy coś. Autoerotyzm jest czymś zupełnie naturalnym i nie ma co sie nad tym rozwodzić...

Chcę wiedzieć , nie tylko wierzyć... Nauka zawsze wygra z wiarą.
Bóg- mityczna fantasmagoria stworzona przez człowieka. Tak samo prawdziwa jak smoki , elfy i krasnoludki...
GOTT IST TOT - Fryderyk Nitzche

#9 2012-06-07 23:31:25

Sadie
Przyjaciółka Forum

Mnie nikt nie przylapal. Ale raz bylo blisko przylapania mnie na seksie. Na szczescie byly drzwi do pokoju zamkniete. big_smile

Kiedy się urodziłam, diabeł spojrzał, skrzywił się i mruknął...szlag konkurencja big_smile

#10 2012-07-12 17:10:07

bea_1516
O krok od uzależnienia

Mnie mama przyłapała. Miałam wtedy 16 lat, potem była bardzo krępująca rozmowa, bo ja ją nakryłam na tym samym znacznie wcześniej, niz ona mnie, tyle, ze ona o tym nie wiedziała, i w czasie tej rozmowy to wszystko wyszło. Ale potem do tematu nie wracałyśmy.

#11 2012-07-12 17:20:39

smutna123
Przyjaciółka Forum

Mi się to nie zdarzyło. Za to przyłapano mnie jak robiłam (wiadomo co) mojemu narzeczonemu (teraz już eks-narzeczony). Zapomniał zamknąć drzwi od mieszkania i wpadł jego przyjaciel. Strasznie mi było głupio.
Uraz pozostał do dziś i dlatego zawsze sprawdzam, czy drzwi są zamknięte, zanim wezmę się do dzieła;)

Ostatnio edytowany przez smutna123 (2012-07-12 18:37:11)

Akcja: "karmimy psiaki"

#12 2012-07-12 18:32:17

soczek
Net-Facet

Było ''to'' podsumować w prosty sposób. Też byś tak chciał ;d, ale niestety.

#13 2012-07-14 20:04:26

smutna123
Przyjaciółka Forum

soczek napisał:

Było ''to'' podsumować w prosty sposób. Też byś tak chciał ;d, ale niestety.

Hehe;p
Jasne;)

#14 2012-07-14 23:56:16

Przemo77
Net-facet

smutna123 napisał:

Mi się to nie zdarzyło. Za to przyłapano mnie jak robiłam (wiadomo co) mojemu narzeczonemu (teraz już eks-narzeczony). Zapomniał zamknąć drzwi od mieszkania i wpadł jego przyjaciel. Strasznie mi było głupio.
Uraz pozostał do dziś i dlatego zawsze sprawdzam, czy drzwi są zamknięte, zanim wezmę się do dzieła;)

Uraz? Skąd ten uraz? Czy sama uważasz że "robienie loda" to cos bardzo złego z czym trzeba się chować i udawać że my nigdy nic takiego nie robimy? Nie przesadzaj dziewczyno. Nie namawiam aby robic to w miejscach publicznych ale nie warto tez przesadzać w drugą stronę. Właśnie sobie wyobraziłem sytuacje kiedy to ja robiłbym swojej partnerce minetkę i wpadłaby jej koleżanka wink Oj byłbym raczej dumny z siebie że zobaczyła mnie w sytuacji kiedy "dogadzam" swojej kobiecie. Czy tu jest jakaś podwojna moralność która pozwala facetom na coś więcej a kobiety surowo cenzuruje??? Dziwne ale nie zauważyłem. Może kobiety same wciskają się w jakieś ramy  "pseudo-przyzwoitości"? Czy dziewczyna która pieści oralnie swojego partnera ma się tego wstydzić?

Chcę wiedzieć , nie tylko wierzyć... Nauka zawsze wygra z wiarą.
Bóg- mityczna fantasmagoria stworzona przez człowieka. Tak samo prawdziwa jak smoki , elfy i krasnoludki...
GOTT IST TOT - Fryderyk Nitzche

#15 2012-07-15 17:59:01

smutna123
Przyjaciółka Forum

Przemo77 napisał:

Czy sama uważasz że "robienie loda" to coś bardzo złego z czym trzeba się chować i udawać że my nigdy nic takiego nie robimy?

Ja nie udaje, że tego nie robię. To nic złego (chociaż kiedyś miałam inne zdanie na ten temat). Natomiast jest to dla mnie na tyle intymne, że nie chcę się tym dzielić z nikim poza moim partnerem.

Stopka forum