Co czuje i jak zachowuje się kobieta zdradzająca lub która zdradziła? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2012-06-06 14:23:06

BlackGhost
Wkręcam się coraz bardziej

Co czuje i jak zachowuje się kobieta zdradzająca lub która zdradziła?

Witam jeszcze raz.
Dręczy mnie pewien temat. Dokładnie dwa tematy.
Co czuje kobieta do męża kiedy wraca do domu po zdradzie? W domu kochany mąż i dzieci.
Np. szkolenie w innym mieście, wieczorem impreza, alkohol, hamulce puściły, sex w pokoju.
Obrzydzenie do samej siebie? strach aby się nie wydało? wyrzuty sumienia? przerażenie? niepokój? zamknięcie w sobie i swoim świecie? czy wręcz przeciwnie otwieranie się na świat?
A jak wraca ze szkolenia, co wg was może zrobić? Jakie może mieć podejście do męża?
Przyzna się i przeprosi? Będzie badać jaki ma mąż stosunek do zdrady i co może zrobić jak się dowie? Czy szukać przyczyn aby go obwinić o zdradę i odsunąć się od niego? Czy uczucie do męża może osłabnąć, z powodu obwiniania się o tą zdradę i wyrzutów sumienia? A z czasem rozsypie się całe małżeństwo?
Gdzieś czytałem na tym forum poradę. "Jak zdradziłaś to udowodnij mężowi, że on zrobił to pierwszy, lepiej na tym wyjdziesz."

Drugi temat podobny ale z trwającą zdradą.
Co czuje kobieta do męża kiedy wraca po którymś tam z kolei spotkaniu z kochankiem. W domu dzieci i maż tyle że nie wiem czy jeszcze kochany.
Zniechęcenie? Znowu on? nic do niego nie czuje? mijamy się bo są dzieci? marzy o ponownym spotkaniu z kochankiem? oby nic nie zauważył? aby się nie wydało?
Jakie ma podejście do męża? Co robi a czego unika? Odtrąca go? Czy może jest miła? Zmusza się do udawania miłości aby się nie wydało? Obsesyjnie poszukuje dowodów zdrady męża aby usprawiedliwić swoją? Przestaje uprawiać z mężem sex bo kochanek bardziej zadowala? Czy może kochać dwóch facetów jednocześnie, jednego za dobre serce i dzieci drugiego za dobre przyrodzenie i zaspokojenie?

Wiecie o co mi chodzi?
Są na tym forum panie które już to przeszły. Zdradziły.
Nie potępiam ich ani nie pochwalam.
Chciałbym po prostu zrozumieć kobiety. Targające nimi emocje lub ich brak.
Nam facetom czasami ciężko jest was zrozumieć. Ja chciałbym spróbować.
Jeżeli krępujecie się na forum, możecie na maila.
Pozdrawiam

#2 2012-06-06 15:06:42

Marzena1
Przyjaciółka Forum

Re: Co czuje i jak zachowuje się kobieta zdradzająca lub która zdradziła?

Witam Cię nie wiem czy jestem odpowiednią osobą na odpisanie Ci, aczkolwiek spróbuję..
Nie jestem mężatką, i nie mam dzieci, niedługo może to się zmieni i przyjdzie do nas to szczęście...

Wracając do tematu.
Przed narzeczonym, miałam stałego partnera, byliśmy ze sobą długo, kochałam go (nie lubiłam i to w tym był problem)o\ on okłamywał mnie, mówił że idzie do kolegi, a jechał do innej panny, zaczeło się coś psuć, podejrzewałam że mnie zdradza, ale nie chciałam powiedzieć tego głośno, dorosły facet, a bał się konsekwencji, pytałam go raz czy mnie zdradził powiedział że skądże że cały wolny czas chce poświęcić mi. (!)
Zaczeło się psuć, jednak nie miał tego czasu, bo tu koledzy, tu robota (druga dziewczyna) (!)
Czułam coś chciałam iść do niego i powiedzieć że wiem, żeby powiedział mi prawdę, a dam mu spokój..
Umówiliśmy się w połowie drogi do niego, zadzwonił i powiedział mi że nie może bo mu mamusia robote wymyśliła. Nie to nie.
Szłam do do koleżanki i miałyśmy iść na piwko .
W drodze zatrzymali sie obok nas faceci, przystojni, odurzeni alkoholem, my poszłyśmy do baru, oni za nami smile
Zaczeliśmy się fajnie bawić we wspólnym już towarzystwie, postanowiłam zadzwonić do partnera, usłyszałam zamiast jego głosu głos kobiety, zapytałam czy wie że nie jest jedyna że jestem jego dziewczyną rozłączyłam się . ]
On podobno gdzieś wyszedł, a ona zobacząc kontakt podpisany (aniołek) postanowiła odebrać..
Ja wiedziałam że on mnie zdradza, było mi z tym źle, chciałam iść do domu, ale nowo poznany kolega, nie pozwolił mi, powiedział (jako jedyny nie pijący) że mnie odwiezie, przez całą drogę powstrzymywałam się aby nie płakać, pod końcem rozkleiłam się, chciałam wysiąść "kolega" poprostu mnie przytulił i powiedział że chce mój numer telefonu, oczywiście mu nie dałam.
Następnego dnia wychodziłam na spacer z psem, zobaczyłam że stoi jego auto a w nim on.
Powiedziałam  mu że nie chce z nikim rozmawiać, on szedł obok i powiedział że wcale rozmawiać nie musimy tongue
Wróciliśmy zaprowadziłam pieska do ogrodu, a z nim chciałam pogadać, tak wyżalić się.
Zaczeliśmy się całować o mało nie doszło do czegoś...
Nie chciałam rozpłakałam się i przestałam...
Powiedział że przeprasza, aczkolwiek "Jesteś tak zjawiskową kobietą, że nie potrafiłem się powstrzymać" -tak powiedział...
Jeszcze tego samego dnia umówiłam się z moim facetem, powiedziałam że o wszystkim wiem.
On zapytał "o czym kochanie?" Spytałam czy jego panna mu nie powiedziała zrobił smutną minę nawet nie przeprosił.
Ja powiedziałam że bardzo mi przykro, nie z tego powodu że on mnie zdradził, ale z tego iż ja to zrobiłam bo taka nie jestem.
Widziałam że jest wściekły, tylko ja chociaż miałam odwagę mu to powiedzieć...
Powiedział że jestem suką i chciał mnie uderzyć (!) w efekcie sam ode mnie oberwał...
Samoobrona czasem się przydaje...
Żałuje, nie jestem osobą, która zdradza, mnie zdradzano wielokrotnie, ale to że on to zrobił zabolało, może dlatego to zrobiłam...
Nie wiem...
Wiem że jeden jedyny raz to zrobiłam i więcej razy tego nie zrobię..
Teraz mam narzeczonego, staramy się o upragnione dziecko, a tamto to przeszłość...
Ja jestem pewna przyszłego męża, on jest pewny mnie.

Co czułam jak go zdradziłam ?
Bezsilność, czułam się "brudna", choć wiedziałam że on mi to samo zrobił ...

"Najtrudniej przeżywa się żałobę, gdy nie ma możliwości zobaczenia ciała zmarłego". -22.09.2012 r. Kruszynka sad

21 marzec 2014 r . urodziła sie Julia :*
CC , 2525 g , 52 cm , 10 punktów Apgar big_smile

#3 2012-06-06 19:10:47

BlackGhost

Dzięki za odpowiedź i za odwagę.
Możesz mi powiedzie jak czułaś to że cię zdradził. Był to jakiś rodzaj niepokoju, niepewności, jakieś sygnały emocjonalne wyłapałaś? Zanim jeszcze dostałaś do ręki dowód.
Muszę to porównać z moimi odczuciami. Ja mam jakiś rodzaj niepokoju, taki rodzaj napięcia jak widzę swoją drugą połowę.
Oczywiście kiedyś wspominałem że mam takie odczucia że coś jest nie tak. Oczywiście był płacz i jak ja mogłem skrzywdzić ją takimi słowami.
Ale cały czas niepokój zostaje. Męczę się bo nie jestem typem człowieka który za wszelką cenę szuka dowodów. Ale męczy mnie to niesamowicie.
Na każde wspomnienie mojej połowie że jest coś nie tak słyszę tylko "Już to przerabialiśmy" lub awanturę jak ja mogę ją podejrzewać.
Jeszcze raz dzięki.
Może jeszcze ktoś się odważy opowiedzieć o swoich uczuciach.

#4 2012-06-07 13:29:26

anna8301
Tajemnicza Lady

Jak to co czuje kobieta? To nie wiesz, ze zakazany owoc smakuje najlepiej? Wydaje mi sie, ze ludzie zdradzaja, bo "czegos innego" w zyciu potrzebuja w danej chwili. Ile znam malzenstw i udanych zwiazkow, a tak naprawde wystarczy ciut za duzo alkoholu i zaczynaja flirtowac miedzy soba. Kolezanki mezatki maja kolegow od smsa, od dyskoteki czy spotkania. Kiedys ktos napisal, ze to tzw biale klamstewka, o ktorych nikt nie moze sie dowiedziec, a juz napewno nie mezowie.
Mi tez sie zdazylo flirtowac na imprezie, po czym wracam do domu, klade sie obok meza i nie mam wyrzutow sumienia, bo tak naprawde nic nie zrobilam, chcialam tylko przez chwile czuc sie atrakcyjna i porzadana przez kogos innego niz maz - ten sam facet od 13 lat.

#5 2012-06-07 16:56:36

pati31
Przyjaciółka Forum

Kochajacy partner zawsze czuje,ja czulam od pierwszego dnia romanasu ,a ze byl na wyjezdzie niebylo jak zapobiec osobiscie .Czulam po pierwszym esemsesie niby kocham zabko -a jednak czulam ,ale ja kochalam ponad wszystko i czulam wszystko na sobie co on czul....
Trzeba ufac sobie i swojej intuicji

Kazda Twoja mysl, jest czyms realnym -jest Twoja sila..........

#6 2012-06-21 14:43:29

Pigi
Niewinne początki

Mi się wydaje, że ile kobiet tyle może byc reakcji na zdrade. Jedna wpadnie w depresję z powodu własnej zdrady a druga stwierdzi że "to nie mydło - nie wymydli się" i nie da po sobie znać że zrobiła cos złego. Nawet jeśli zbierzesz informację od setki zdradzających to żadna może nie pokrywać się z tym jak może w takiej sytuacji reagowac twoja żona.
Ale jak chcesz to powiem jak reagowałam ja. Zauroczenie innym mezczyzną przytrafiło mi się dwukrotnie - pierwszy raz we wczesnych latach małzenstwa, drugi teraz po kilkunastu latach. Ani w jednym ani w drugim przypadku nie doszło do "scen łóżkowych" ale wiem, że zdradziłam.
Za pierwszym razem nie mogłam znalezc sobie miejsca, wkurzało mnie u męża wszystko np. że mlaskał przy jedzeniu, nie chciałam jego bliskości. Kochaliśmy się ale mniej i ja traktowalam to jak spełnianie obowiązku i żeby nie domyślił się że cos jest nie tak. Wtedy czułam sie tak jakbym z męzem zdradzała tamtego. Moja zdrada była po czesci spowodowana jego brakiem zainteresowania moją osobą. Oddalalismy sie od siebie od jakiegos czasu. Próbowałam z nim o tym rozmawiac, mówiłam, że cos jest nie tak ale on nie widzial problemu. Jak mu mowilam, że czuje sie tak jakby mu na mnie nie zalezalo to sie denerwowal ze wymyslam glupoty. Wiec znalazl sie ktos, kto mowil ze jestem wspaniala, kto patrzyl z pożądaniem. Nie wiem jak wrażliwy jestes ty ale mój mąż nie zauważył w moim zachowaniu żadnej różnicy, nie miał najmniejszych podejrzeń. Aż nas kiedyś przyłapał na całowaniu. W skrócie - wybaczył, ja postanowiłam być uczciwą wierną żoną i nasze małżeństwo w sumie na tym zyskało.
Ale niestety przytrafilo sie i drugi raz chociaz nawet modlilam sie, zeby nie przezywac tego ponownie.
Teraz jestem bardziej swiadoma tego co sie ze mna dzieje. Nie chce tego a jednoczesnie tesknie za pocalunkami czulosciami ktorych tak bardzoa skąpi mi moj mąz. Tym razem mąż też nie widzi zmiany w moim zachowaniu. Ale i ja teraz zachowuję sie bardziej normalnie. Życie toczy się tak jak do tej pory tylko wieczorem przed zasnieciem moje mysli uciekaja w te zakazana strone. Wiem, ze powinnam z tym walczyc ale czy chcę?

#7 2012-06-21 14:50:08

mada77
Zbanowany

Czesc.Bylam zdradzona pisalam o tym w kilku postach.Ja nie umiem wybaczyc.Przykro mi...Probowalam,ale sie nie da.

#8 2012-06-21 15:08:29

pogubioona...
Dobry Duszek Forum

No cóż ja nie wiem która strone obrac bo jestem zdradzona i sama zdradziłam...
Kiedy zdradził mnie moj maz myslalam ze serce mi peknie poczytaj moje posty balam sie kazdego jego kroku.. non stop go kontrolowalam
w łóżku lipa bo cały czas wyobrażalam sobie ja z nim ..
Jego pzreprosiny i obiecanki były dla mnie puste ... o zaufaniu nie było mowy a kiedy pozbierałam sie troche to zdradził mnie drugi raz ale z inna smile nie wiem czy zdradziłam go po złosci czy potzrebowałam troche ciepla mimo wszystko bardzo załowałam tego kroku teraz szczerze mam to gdzies on zyje swoim zyciem ale ja i tak musze byc pod jego dyktandem.. bez wlasnego zdania bez wlasnego zycia ..

#9 2012-06-21 23:42:49

mayk222
Net-Facet

Kobieta ktora zdradzi ma ta zdrade wypisana w oczach i to widac wystarczy znac JA,zaciskanie dloni,uciekajacy wzrok,chowanie stop pod siebie,nagla nadgorliwosc,poznaj'mowe ciala' a zawsze bedziesz wiedzial co Sie wydarza przy Tobie,to mozolne trzeba poswiecic 3-5 miesiecy,ale potem czytasz wszystko,perfekcyjnie i blyskawicznie.A co czuje kobieta,nie jestem kobieta ale znam od podszewki takie 2 przypadki. Czuje lek i strach jak wraca do meza do domu po zdradzie,wie ze zawiodla,tlumaczy sie przed soba ze to nie jej wina ala TY ponosisz odpowiedzialnosc za to.Najchetniej by sie przyznala przed Toba do tego,szukajac wybaczenia i zrozumienia,gubi sie w tym wiedzac ze Ty tego nie wybaczysz,bo dlaczego?Wraca w tym zatraceniu w ramiona tego drugiego faceta,na chwile zapomnienia,chwile oszukania jej,ale jest to oderwanie od rzeczywistosci w zludnych ramionach,my faceci inaczej reagujemy w sytuacjach podbramkowych,najczesciej wyskoczymy do pabu na bardzo solidnego drinka,pogadamy z przyjacielem,marudzac na swoje baby,wrocimy na czworakach ale nastepny dzien zaczniemy od nowa.A kobiety popadaja w skrajnosc nie czujac bezpieczenstwa,nie majac pewnosci w zwiazku w ktorym sa uciekaja sie do takich form samoobrony aby nabrac pewnosci siebie,ze sa cos warte i atrakcyjne,to taka iluzja ze szkoda klepac w klawiature.

#10 2012-06-22 07:34:44

pogubioona...
Dobry Duszek Forum

mayk222 napisał:

Kobieta ktora zdradzi ma ta zdrade wypisana w oczach i to widac wystarczy znac JA,zaciskanie dloni,uciekajacy wzrok,chowanie stop pod siebie,nagla nadgorliwosc,poznaj'mowe ciala' a zawsze bedziesz wiedzial co Sie wydarza przy Tobie,to mozolne trzeba poswiecic 3-5 miesiecy,ale potem czytasz wszystko,perfekcyjnie i blyskawicznie.A co czuje kobieta,nie jestem kobieta ale znam od podszewki takie 2 przypadki. Czuje lek i strach jak wraca do meza do domu po zdradzie,wie ze zawiodla,tlumaczy sie przed soba ze to nie jej wina ala TY ponosisz odpowiedzialnosc za to.Najchetniej by sie przyznala przed Toba do tego,szukajac wybaczenia i zrozumienia,gubi sie w tym wiedzac ze Ty tego nie wybaczysz,bo dlaczego?Wraca w tym zatraceniu w ramiona tego drugiego faceta,na chwile zapomnienia,chwile oszukania jej,ale jest to oderwanie od rzeczywistosci w zludnych ramionach,my faceci inaczej reagujemy w sytuacjach podbramkowych,najczesciej wyskoczymy do pabu na bardzo solidnego drinka,pogadamy z przyjacielem,marudzac na swoje baby,wrocimy na czworakach ale nastepny dzien zaczniemy od nowa.A kobiety popadaja w skrajnosc nie czujac bezpieczenstwa,nie majac pewnosci w zwiazku w ktorym sa uciekaja sie do takich form samoobrony aby nabrac pewnosci siebie,ze sa cos warte i atrakcyjne,to taka iluzja ze szkoda klepac w klawiature.

Ale no no pzrestudiowalałeś trochę lektur niestety nie każda kobieta reaguje tak samo... nawijając włosy na palec i chowajać stopy pod siebie hahaha wygląda to trochę inaczej...

#11 2012-06-22 08:34:30

Pigi
Niewinne początki

pogubioona ma rację - jak ktos jest dobrym aktorem to nie poznasz czy ma cos na sumieniu czy nie - i to bez znaczenia czy to mężczyzna czy kobieta. Takie uogólnianie jest bez sensu.
I też nie sądzę, że każda zdradzająca kobieta najchętniej by się do zdrady przyznała. Ja nigdy w życiu nie przyznałabym sie mezowi do zdrady - kisze to w sobie i sama sie z tym męczę. I uważam, że ci, którzy się przyznają są jeszcz większymi egoistami bo zrzucają swój ciężar na męża/żonę.

#12 2012-06-22 08:53:59

BlackGhost

Dzięki za wypowiedzi, już myślałem że temat umarł śmiercią naturalną.
Ja muszę powiedzieć że psychologiem nie jestem, ale mam takie wspomnienie, że czułem jak przez skórę że żona mnie zdradza. Po prostu patrząc na nią i rozmawiając z nią, czułem że coś jest nie tak. Że jest ktoś o kim ona myśli. Może nie byli razem w łóżku, nie mam pewności ale czułem że się zmieniła. Przypomina mi się pewien odcinek serialu Dr. House. Jeden pacjent na izbie przyjęć przychodzi cały pomarańczowy. Opowiada jak to się zdrowo odżywia i pije min. sok z marchwi. Ale jest pomarańczowy i co ma zrobić. A dr. House mu na to: - To mały problem. Większy to taki że żona cię zdradza. Pacjent zdziwiony: - Jak to, to niemożliwe? Dr. House: - To proste. Jak żona nie widzi że jesteś pomarańczowy, to znaczy że ją nie interesujesz i się o ciebie nie martwi. A wniosek jest prosty. Interesuje ja ktoś inny. Czyli cie zdradza.
Ja właśnie zauważyłem że jakieś 2 lata temu, żona miała taki czas, że nic ją w domu nie interesowało. Nawet dzieci. Mogły chodzić jak chciały i gdzie chciały, mimo że miały dopiero 6 i 7 lat. Czy były chore czy zdrowe, czy głodne czy najedzone, czy ubrane czy nie. Czy w domu jest porządek czy burdel. Tylko liczyło się żeby ona pięknie wyglądała wychodząc do pracy. Potrafiła wstać o piątej rano aby wyszykować się na ósmą do pracy. Piechotą ma dziesięć minut. Do dzieci przyjeżdżała teściowa i chociaż ona wyszykowała dzieci, zaprowadziła i ogarnęła dom rano. Ja od szóstej w pracy. Żona wychodziła do pracy rano a wracała dopiero wieczorem, mimo że pracowała tylko 8 godzin. Na pytanie, zawsze jedna odpowiedź: - Jak to gdzie, na zakupach. Nic nie kupiłam, bo nie było nic ciekawego.
Od jakiegoś czasu powoli wróciło do normy albo ja się przyzwyczaiłem a to coś dalej trwa. Fakt żona zaczęła interesować się na powrót domem i dziećmi, aczkolwiek ja mam odczucie że jestem jak piąte koło u wozu. Znaczy się że jest z kimś związana emocjonalnie i nie chce go zdradzić ze mną czyli z mężem. Faktem jest że nie uprawialiśmy seksu od pół roku może dłużej, a wcześniej był to dla niej obowiązek małżeński. Ja przynajmniej miałem takie odczucia. Szkoda mi dzieci bo mają już prawie 9 i 10 lat i jak kiedyś przy kłótni wspomniałem o rozwodzie to przyleciały z płaczem żebyśmy się nie rozstawali. Pech wszystko słyszały mimo zamkniętych drzwi. I co tu począć?

#13 2012-06-22 09:00:18

pogubioona...
Dobry Duszek Forum

Pigi napisał:

pogubioona ma rację - jak ktos jest dobrym aktorem to nie poznasz czy ma cos na sumieniu czy nie - i to bez znaczenia czy to mężczyzna czy kobieta. Takie uogólnianie jest bez sensu.
I też nie sądzę, że każda zdradzająca kobieta najchętniej by się do zdrady przyznała. Ja nigdy w życiu nie przyznałabym sie mezowi do zdrady - kisze to w sobie i sama sie z tym męczę. I uważam, że ci, którzy się przyznają są jeszcz większymi egoistami bo zrzucają swój ciężar na męża/żonę.

Dokładnie o to mi chodziło i nawet jesli ja zna 20 lat jak nie bedzie chciala to sie nie dowie a chwilowa zmiane nastroju mozna zwalic na zblizajaca sie miesiaczke;p

#14 2012-06-22 09:45:45

Pigi
Niewinne początki

A dasz radę porozmawiać z żoną tak na spokojnie? Powiedzieć jej, że domyslasz się, że kogoś ma? Może zgodzi się na jakąś terapię rodzinną? Jeżeli to trwa już tak długo to może jej oczarowanie innym mężczyzną już zdąrzyło się wypalić? I jakiś specjalista da radę wam pomóc?

#15 2012-06-22 10:10:41

BlackGhost

Pigi napisał:

A dasz radę porozmawiać z żoną tak na spokojnie? Powiedzieć jej, że domyslasz się, że kogoś ma? Może zgodzi się na jakąś terapię rodzinną? Jeżeli to trwa już tak długo to może jej oczarowanie innym mężczyzną już zdąrzyło się wypalić? I jakiś specjalista da radę wam pomóc?

Próbowałem, ale od samego początku był tylko atak na mnie że ona jest wierna i coś sobie ubzdurałem. A z każdym rozpoczętym tematem było coraz większe rozdrażnienie żony i awantura. Że ja to jestem chory że ją podejrzewam itd. itp. Później foch, obrażanie się, ciche dni a wszystko skupiało się na dzieciach. Bo w ich oczach widać było smutek jak się kłóciliśmy a czasami nawet płacz. Tak jest do dziś. Nawet już nie poruszam tego tematu. Jak chce to niech zdradza byle nas w koszty nie wpędziła i wstydu nie narobiła. Po prostu totalna zlewka. Dzieci mają spokój w domu i są szczęśliwe myśląc że wszystko jest dobrze.

#16 2012-06-22 18:23:39

mayk222
Net-Facet

Poznajcie mowe ciala,aktorstwo to wyczuwalna sztucznosc,nie posadzajcie mnie ze jestem nawiedzony,to bardzo trudny temat ale rozpoznawalny,sam w to kiedys nie wierzylem,wysylamy w ciagu sekundy,kilka znakow o naszych emocjach,wystarczy umiec je wyczuc.Powracajac do watku,zdrada jest wyczuwalna,nie koniecznie fizyczna w zaden sposob nie da sie tego zamaskowac,najlepsza obrona jest atak tak zawsze bylo i bedzie a zwalenie winy na partnera rozwiazuje problem samokrytyki i samooceny.Zostalem zdradzony nie fizycznie ale w inny sposob,to naprawde boli,moze nawet bardziej niz w tym,pierwszym bo w nim ja zawiodlem moze.Mysle ze w Twoim przypadku nalezy najpierw pomyslec o przyszlosci dzieci,sa wyjatkowo mlode,moze nalezy cos poswiecic dla ich dobra,przyszlosci,wiem ze to trudne,prawie nie mozliwe.Ja przeczekalem zbudowalem emocjonalne uwarunkowania miedzy synem a corka,bylo latwiej 6 lat roznicy,usamodzielnilem syna,zapewnilem mu wyksztalcenie w jednej z najlepszych uczelni w kraju,poparlem wszelkie jego poczynania,inteligentnie zrozumial ze musi ustawiony zapewnic siostrze brak Taty bo ja odszedlem z domu,nie dalo sie wytrzymac niestety toksycznego zwiazku,ale odszedlem w czasie kiedy bylem pewny ze juz zrealizowalem swoj cel-dzieci.Nie chce Cie do niczego namawiac,moze pal licho zdrade,moze dzieci,moze sztucznosc przetrwania ale dla nich w rodzinie ktorej brak wylamie im psychike,moze tego dzis nie rozumiesz,moze pojmiesz jak bedzie za pozno.Mozesz sie z tym nie zgadzac,czytamy sie sie na roznych forach,masz przemyslane wypowiedzi,cytowane czasem.Po prostu przemysl.

Stopka forum