Seriale dla samotnych... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Seriale dla samotnych...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 20 ]

Temat: Seriale dla samotnych...

Napiszcie jakie oglądacie seriale i czy to prawda, Waszym zdaniem, że samotni oglądają za dużo telewizji?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Seriale dla samotnych...

To chyba prawda , że samotni ludzie oglądają za dużo telewizji . Ja nie oglądam zbytnio dużo telewizji ale jestem często tu na forum albo czytam w internecie wiadomości z kraju i ze świata . Ludzie samotni powinii bardziej wychodzić do ludzi a nie siedzieć na kanapie przed telewizorem:)

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

3

flores18261 napisał/a:

To chyba prawda , że samotni ludzie oglądają za dużo telewizji . Ja nie oglądam zbytnio dużo telewizji ale jestem często tu na forum albo czytam w internecie wiadomości z kraju i ze świata . Ludzie samotni powinii bardziej wychodzić do ludzi a nie siedzieć na kanapie przed telewizorem:)

Tak powinno być tylko czasami nie ma do kogo tongue

Reklama

4

wink tylko gdzie samotna 43 latka sie odnajdzie? wyjścia na miasto, nie  sa już dla mnie, po powrocie z pracy zajmuje się dzieckiem , obiad , pranie i dzien zlatuje. A Wieczorem?  Serial , najlepiej fantastyczny, to mi pomaga oderwac sie od rzeczywistości. Lubię także "ugotowanych" i "Przepis na życie". Pozdrawiam

Przyszła mi właśnie do głowy taka myśl: moją 60paroletnią mamę także można chyba zakwalifikować do samotnych. ma co prawda męża, ale żyją na zupełnie odrębnych planetach. Moja mama notorycznie ogląda seriale i co gorsza... żyje życiem ich bohaterów, gada do nich, krytykuj, chwali... Ciekawę czy na starość powielę jej zachowania?

Reklama

6

To Ty decydujesz jak będzie wyglądała Twoja przyszłość smile

W takim razie zdecydowalam, że wygram w totolotka.

wink

9

Aż tak dobrze to nie ma, chociaż spotyka się poradniki pełne rad jak wizualizować  bogactwo...Ale wpływ na to czy chcesz siedzieć przed tv, czy też podnieść tyłek i wyjść z domu masz nieograniczony smile

10

dedi12 napisał/a:
flores18261 napisał/a:

Tak powinno być tylko czasami nie ma do kogo :P

Możesz wyjść do samej siebie :) Ja tak robię pomaga ale jak widzę zakochane pary to troszkę mi smutno:(( albo jak dzieci które wracają ze Szkoły:((

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

11

Kaja74 napisał/a:

Aż tak dobrze to nie ma, chociaż spotyka się poradniki pełne rad jak wizualizować  bogactwo...Ale wpływ na to czy chcesz siedzieć przed tv, czy też podnieść tyłek i wyjść z domu masz nieograniczony smile

Przemyślałam to co napisałaś i doszłam do wniosku, że masz rację, nie mam wpływu na innych ludzi, czy zechcą być ze mną czy nie, ale na siebie wpływ mam smile

A swoją drogą troszkę można pooglądać i seriali, a troszkę ruszyć poopę. Równowaga we wszystkim to zdrowa rzecz...

12

Chyba coś w tym jest smile Ja oglądam: Plotkarę, Chirurgów i Jak poznałem Waszą matkę.
Aczkolwiek obecnie nie znam osoby, która by nie oglądała żadnego serialu. I seriale to zawsze dobry punkt zaczepienia. Kiedyś przez głupie LEGEN wait for it DARY (z How met..) poznałam fajnego chłopaka smile
Mój brat mi kiedyś powiedział: Siostra Ty chyba nie masz swojego życie i żyjesz życiem bohaterów z tych Twoich seriali.
heh

Zamknij się, przestań narzekać i zacznij żyć! big_smile:D

13

Moim zdaniem zamiast skupiać się na tym jakie seriale oglądać, lepiej by było zastanowić się co zrobić żeby nie czuć się samotnym.. Telewizor Cię nie przytuli, nie pocieszy, nie porozmawia.

Zawsze można wyjść do ludzi i chociaż próbować zwalczyć swoją samotność.

14

zwalczać to najlepiej insekty...

15

albo gryzonie, dobry fach i zarobek nie kiepski...

16

Witam jestem nowa,ale się udzielę smile
Swego czasu na samotne dni oglądałam bezkonkurencyjną "Magdę M.",lecz teraz dostępna tylko na Tvn Player wink
Ale fakt większość samotnych babeczek ogląda za dużo seriali. Hmm.. Zawsze byłam zdania,że to z braku innych zajęć. Ale telewizor to nie przyjaciel,mimo wszystko.
Całuję ;*

"Op­cja: zap­rzy­jaźnij się z sa­mym sobą jest ideal­na, a właści­wie je­dyna, żeby nie czuć się    me­gasa­mot­nym w życiu..." Nosowska.

17

Dobrze, powiem i ja jakie oglądam: Klan (nie każdy odcinek), Na wspólnej (j.w.) a ostatnio :Prawo Agaty (ten śledzę nieprzerwanie)... Lubię też Kiepskich od czasu do czasu ...

18

O taak  Na wspólnej i Pierwsza Miłość to musowo smile
Ale polecam również wiele programów na Tvn Style wink

"Op­cja: zap­rzy­jaźnij się z sa­mym sobą jest ideal­na, a właści­wie je­dyna, żeby nie czuć się    me­gasa­mot­nym w życiu..." Nosowska.

19

Moim ulubionym serialem jest "Ally McBeal" ale ostatnio nigdzie go nie pokazują. Był kiedyś dostępny na jakiejś stronie ale od jakiegoś czasu już go tam nie ma. Lubię ten serial. Osiągnęłam jak na razie duuużo mniej niż Ally, jednak wiek mniej więcej ten sam i samotna. Chociaż ma fajnych przyjaciół w pracy, o co dzisiaj jest dość trudno. Nie oglądałam całego serialu a tylko 3-4 części (w sumie nakręcono chyba 6). Poza tym oglądam "Przepis na życie", "Miłość nad rozlewiskiem" (chociaż miewam kompleksy gdy na ekranie pojawia się Anna Czartoryska...), "Julię" (dla Wieczorka). Od czasu do czasu Pierwszą miłość, chociaż ten serial już mnie zupełnie znudził.

Oglądanie seriali na samotność nic mi zupełnie pozytywnego nie daje - tylko zabiera czas - mam tę świadomość ale i tak nie mam z kim tego czasu dzielić, więc w sumie co za różnica...

Posty [ 20 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Seriale dla samotnych...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016