Śluz z krwią ?! - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

 

#1 2012-05-29 15:17:05

linka89r
Dobry Duszek Forum
Zarejestrowany: 2011-03-30
Posty: 149

Śluz z krwią ?!

Witam netkobietki, piszę do Was z moim nietypowym problemem, może któraś z Was miała coś takiego... Otóż dzisiaj rano zabolał mnie dość mocno ale na bardzo krótko jajnik, a teraz niedawno zaczął mnie pobolewać brzuch jak na okres. W dodatku zauważyłam, że pojawił się śluz ciągnący (kurze białko) z domieszką krwi... Może nie było by w tym nic dziwnego, jednak wczoraj wzięłam 17 tabletkę antykoncepcyjną (Sylvie 30), więc nawet to nie może być zwiastun krwawienia z odstawienia... Często też zdarzają mi się brązowe upławy i ogólnie dość obfite... nie mam pojęcia cóż to może być sad Do ginekologa idę w piątek więc się wypytam o wszystko, ale niepokoi mnie to dlatego piszę do Was sad

dodam jeszcze tylko, że przez ostatni tydzień, może dwa, zauważyłam bardzo niewielkie ilości różowego "zabrudzenia" na bieliźnie, dzisiaj również sad(

Ostatnio edytowany przez linka89r (2012-05-29 15:27:00)

Offline

 

#2 2012-05-29 16:05:57

małgosia1989
Przyjaciółka Forum
Zarejestrowany: 2011-05-10
Posty: 1599

Re: Śluz z krwią ?!

może jesteś w ciąży,nieraz tabletki ant zawioda przed,a jeśli nie to ,to byc może masz problemy z jajnikami,byc może bedziesz mieć okres lub krew nie może się wydostać z jajików tworzac torbile co powoduje kłójący ból jajnika,no ale najlepiej doradzi ci lekarz


Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Dominika 23.10.2009r. ur.cc 21. 45
Kacper Mikołaj 04.04.2012r. ur cc 12.30

Offline

 

#3 2012-05-29 16:17:13

Aaricia
Woman In Red
Wiek: >25
Zarejestrowany: 2010-12-13
Posty: 248

Re: Śluz z krwią ?!

Krwawienia czy plamienia podczas brania tabletek najczęściej wskazują na to, że tabletki mają za małą zawartość hormonów lub są źle dobrane.
Z kolei śluz przypominający kurze białko zazwyczaj towarzyszy owulacji.
Proponuję zastosować dodatkową antykoncepcję (np. prezerwatywy) do czasu wizyty u ginekologa.

Offline

 

#4 2012-05-29 19:12:09

truskaweczka19
100% Netkobieta
Wiek: 22
Zarejestrowany: 2011-02-21
Posty: 11913

Re: Śluz z krwią ?!

Dziewczyny, a co powiecie na to, że biorę już drugi miesiąc, właśnie zaczęłam drugie opakowanie i podczas pierwszego opakowania miałam dużo skutków ubocznych, ale w sumie mijają z tym, że przez peirwsze opakowanie miałam plamienia i delikatne krwawienia, a gdy była przerwa z odstawienia, to krawienie było 1 dzień, a potem nic. No, ale normalnie po przerwie wzięłam tabletki. Czytałam, że po tych tabletkach na początku ma tak wiele dziewczyn.. więc nie martwić się, tak ?


"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

Offline

 

#5 2012-05-30 12:03:40

linka89r
Dobry Duszek Forum
Zarejestrowany: 2011-03-30
Posty: 149

Re: Śluz z krwią ?!

małgosia1989 ciążę wykluczam, gdyż krwawienie z odstawienia występuje zawsze w dodatku robiłam dziś test i wyszedł negatywny. Nie wiedziałam że przy torbieli występuje klujący ból, trochę mnie to zaniepokoiło, bo w sumie jak sięgam pamięcią od dłuższego czasu "pobolewa" mnie jajnik (co ciekawe tylko prawy) Nawet jak miałam przerwę od tabletek to czułam ból w prawym tylko, a przecież podobno powinno być na przemian... Ahh już sama nie wiem co myśleć... w sumie z rok temu miałam robione usg i doktor powiedział "wszystko malutkie śliczniutkie",a miałam robione usg ze względu na podejrzenie policystycznych jajników gdyż moje miesiączki rządzą się własnymi prawami - baaaaardzo nieregularne... muszę zatem ginekologowi w piątek dość dosadnie zasugerować, że chyba coś nie gra bo inaczej to przecież nigdy się człowiekiem nie zainteresują.... eh sad A możliwe że to wyrostek może??

Aaricia to już moje chyba z 5 tabletki które "testuje" i w sumie czuje się po nich najlepiej, ale jak sięgnę pamięcią to po innych nie miałam problemów z upławami ale za to, że się czułam, z łóżka bym nie wychodziła najlepiej... teraz biorę mocniejsze zresztą bo fakt sylvie 20 mi nie za bardzo cykl trzymała... już sama nie wiem... od piątku przerzucam się na Nuvaring może mimo mniejszej dawki będą one skuteczniejsze, może lepiej hormony będą przyswajane? A co do śluzu, podobno przy tabletkach może występować w różnej postaci więc bardziej się przejęłam tą krwią niż wyglądem... dziś na szczęście nie mam tak jak wczoraj

truskaweczka19 według mnie nie masz czym się martwić, wiele razy zmieniałam tabletki i przy każdym nowym "początku" brania przez pierwsze dwa miesiące miałam istne cuda z plamieniami, krwawienie z odstawienia czasem było przeraźliwie obfite czasem skąpe, później wstępowało jak w zegarku, szczególnie jak łykałam Novynette - krwawienie było dokładnie zawsze tego samego dnia jak i nawet o zbliżonej godzinie, no ale na taki efekt musisz "zjeść" chociaż te 2-3 listki, jak później nadal będzie Ci się tak utrzymywało, to wtedy biegnij do lekarza, na razie jest to normalne smile

Offline

 

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Mapa strony - Archiwum | Kontakt
© www.netkobiety.pl 2007-2013