Zdrada emocjonalna, uczuciowa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zdrada emocjonalna, uczuciowa

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 24 ]

Temat: Zdrada emocjonalna, uczuciowa

Witam.Jako jeden z wielu piszę do was, ponieważ chyba wy tylko jako kobiety dacie odpowiedź czy małżeństwo ma dalej trwać.Jesteśmy razem 4 lata z dwóch różnych końców kraju.W 2010 roku jakoś przez pół roku żona pisała, rozmawiała tylko przez tel, skype itd z facetem.Pisali sobie o różnych sytuacjach, seksie jaki by uprawiali itd.Pisała z nim nawet siedząc  ze mną w pokoju z laptopa.Coś mnie kiedyś ruszyło żeby spojrzeć na jej smsy-były o delikatnym seksie ich na plaży....itd.szkoda gadać. Wybaczyłem ale ból i strach pozostał.Pózniej nie było cudownie ale rzadko seks itd. ogólnie było nam cieżko.Kocham ją na swój głupi chłopski sposób.Cztery lata amorów naszych spędziłem jeżdząc do niej pociągami.Przed ślubem zrobiłem też glupotę, ona też ale nigdy nie było pocałunków i seksu-nie spotykałem sie z nikim.Moja żoną była tak naprawdę moją pierwszą kobietą-z nią po ślubie pierwsze raz itd.Ale teraz....Znów mnie cos podkusiło i wielkie rozczarowanie-praktycznie cały zeszły rok a niektóre kontakty do dziś to jedno wielkie romansowanie-wymiana zdjęć, wchodzenie w sferę bielizny itd itp.Takich naiwniaków było chyba z 10-żonaci i nie.NIestety z jednym potrafiła sobie pisać że sie kochają-chyba tak naprawde to mnie zabolało gdy mu napisała-też cie kocham.przy okazji pisała że jest ze mna w separacji itd,że jest ze wzgledu na moją mame ze mna i że mnie potem zostawi, wymyślała historie ze była w paryżu itd.Chyba prowadziła z pełną świadomoscią podwójne życie.Teraz jej powiedziałem że wiem o nich wszystkich. Oczywiscie moja wina bo jej nigdy nie kochałem i nie pokazywałem tego, że nigdzie nie jeżdzimy itd, siedzimy w domu. Niestety nie jestem kasiasty wiec podróze odpadaja, pochodze z rodziny adopcyjnej,moja prawdziwa sie rozpadła.Nikt nie uczył życia-sam musiałem poznać życie.Nie jestem ideałem-ale nie pije, nie pale, z żadną nie poszłem do łózka, nigdy jej nie uderzyłem.Ona teraz sie pyta czy ma odejść,szukac sobie czegoś.Nie wiem co mam robic-jestem zagubiony i tak naprawde chce żeby odeszła za to co zrobiła ale też i nie.Moze wyolbrzymiam ale taka uczuciowa zdrada też boli.Co zrobic waszym kobiecym zdaniem?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zdrada emocjonalna, uczuciowa

To Ci się żonka trafiła.
Nigdy jej nie kochałeś, brakowało jej tego i owego...więc Szanowna Pani mogła podejść i porozmawiać a nie zabawiać się w świecie wirtualnym i robić z siebie i z Ciebie błazna.
Facet na pewno za takie podejście do życia, do małżeństwa dostałby w żebro.
Wydaje mi się, że Twoja Dama jest mało/dojrzałą emocjonalnie Kobietka.

3

Odp: Zdrada emocjonalna, uczuciowa

Już samo to że pisała za Twoimi plecami, rozmawiała przez telefon, skype czy pisała o seksie z nim jest zdradą. Nie ma znaczenia czy zdrada jest emocjonalna czy fizyczna. Skoro takich mężczyzn było 10-ciu o których mówisz, bez względu na to jaki byś nie był, to jedyna rada jest taka abyś się rozwiódł jak najszybciej.

4

Odp: Zdrada emocjonalna, uczuciowa

Mysle ze ona nadal szuka, ten zwiazek na odleglosc malo ja satysfakcjonuje i szuka czegos na miejscu, ewentualnie jak nie znajdzie to Ty tez jestes dobry, nie kocha cie albo jest nimfomanka i potrzebuje duzo.
Przykro mi ale nie wrozy to szczescia.

5

Odp: Zdrada emocjonalna, uczuciowa

Znaczy jesteśmy małżeństwem od kilku lat.Prace miałem taką że wracałem zmeczony itd.Wiem mogłem być inny ale taki sposób jej zachowania nie świadczy dobrze o niej

6

Odp: Zdrada emocjonalna, uczuciowa
szarak84 napisał/a:

Znaczy jesteśmy małżeństwem od kilku lat.Prace miałem taką że wracałem zmeczony itd.Wiem mogłem być inny ale taki sposób jej zachowania nie świadczy dobrze o niej

No niestety to dobrze o niej nie swiadczy, to ona powinna walczyc o malzenstwo a nie ty.

7

Odp: Zdrada emocjonalna, uczuciowa

Ale brakuje tutaj przedstawienia twojego podejścia do niej. Jaki ty byłeś? Wracałeś zmęczony do domu - tylko tyle wiemy.
A ja już teraz wiem, że jak wracasz zmęczony do domu, nawet tak że uszy ci opadają to trzeba z małżonką porozmawiać. Kobiety już tak mają, że jak nie wygadają się przy tobie z "całego dnia" to znajdą sobie kogoś kto ich wysłucha. Na razie zauważ że żonka tylko pisze, to może być jeszcze nadzieja. Pisze o czym? O Paryżu, seksie na plaży itd czyli typowe romansowe podejście. Może tego jej brakuje. Masz winko? Świeczki? Spróbuj i tak już nie pogorszysz a może coś zaskoczy. Musisz zainteresować ją swoją osobą. Może ona potrzebuje poflirtować, poopowiadać "świństewka", szukać nowych wrażeń. Wiem że w dniu codziennym ciężko jest sprostać takim zachowaniom. Trochę zalatuje mi tu jej niedorosłość. Takie flirty to raczej w szkole średniej. Ale może przeraża ją dorosłość? Może potrzebuje jeszcze czasu na dorośnięcie? Może poszukuje księcia z bajki na białym koniu?
Wiedz jedno jakby chciała cię zdradzić, to na pewno byś jej tak łatwo na tym nie przyłapał. Może to jest jej podświadoma droga żeby ci pokazać czego jej w związku brakuje. Niektóre kobiety nie powiedzą ci wprost - "Kochanie może dziś winko i świeczki byś przygotował". Tylko czekają aż się domyślisz i robią swoje podchody.
To tylko przypuszczenia.
Za mało o sobie i o niej opowiedziałeś aby jakieś sensowne rady dawać.
Pamiętaj żeby szukać rozwiązania przyczyny problemu a nie rozwiązywać problem.
Życzę ci jak najlepiej. Rozstanie to jak wbijanie harpuna w serce. Przy wbijani boli, wyjąć się nie da a jak wyrwiesz i tak zostanie blizna na całe życie.
Pozdrawiam

8

Odp: Zdrada emocjonalna, uczuciowa

Mogę jedynie współczuć.....

9

Odp: Zdrada emocjonalna, uczuciowa

Też współczuję.
Mam wrażenie, że zdrada emocjonalna wprowadza spory zamęt. Do fizycznej nie doszło, więc zdradzający może nawet czuć się prawie "w porzo".
A zdradzany?  Nie wie czy robi z igły widły,  w ramach ratowania związku może próbować sprawę bagatelizować, wybaczać, bo niby nic się nie stało.
Tylko, że z jakiegoś powodu to jednak boli i jakoś nie mam pewności czy można po czymś takim ufać.

10

Odp: Zdrada emocjonalna, uczuciowa

Jedynym wyjściem to rozstanie.
Nie ma tutaj już czego naprawiać, ponieważ zawsze o tym będziesz pamiętać co ona robiła i już nie będzie tak samo jak kiedyś.
Lepiej zostawić ją teraz i znaleźć sobie naprawdę wartościową dziewczynę, która będzie Ciebie kochać, niż później smile

11

Odp: Zdrada emocjonalna, uczuciowa

Zdradę fizyczną jednorazową można przeboleć bo wiadomo alkohol, nastrój, klimat i inne te wszystkie bzdury ale emocjonalnej to za nic. Za coś takiego Glock!!!

12

Odp: Zdrada emocjonalna, uczuciowa

Jednak coś w tym jest-zdrada fizyczna jest oczywista, bez pytań, domysłów.Natomiast jeśli w grę wchodzą uczucia to wielu osobom trudno ustalić granicę miedzy flirtowaniem, romansem, zdradą, pisaniem o fantazjach. Jednej osobie to nie przeszkodzi-ba nawet ją nakręci a drugiej taka emocjonalna zdrada rujnuje świat.I nie chodzi tylko o uczucie do tej osoby bo zraniona lub zraniony czuje się niejako naznaczony, nie w pełni atrakcyjny itd-jednym słowem temat rzeka.Jeśli więc dochodzi do takiej zdrady to mysle że potrzeba naprawde wiele czasu i rozmyślam i budowania od nowa-a i tak może  sie to zakończyć fiaskiem.

13

Odp: Zdrada emocjonalna, uczuciowa

wszystko racja tylko ze ty nie chodzi o kogos tam tylko o ciebie,
czy ty jestes w stanie to wybaczyc??
czy ona wogole chce naprawiac malznestwo??
czy umialaby zyc bez tym komputerowych flirtow?
uwazam ze jesli ona chce walczyc to nie uda sie wam jesli nie bedziesz przy niej caly czas, msicie zamieszkac razem bo inaczej ona nie zrezygnuje, w koncu przez oststnie lata udowodnila to.
  moim zdaniem brakuje jej ciebie, twego bycia, pomocy, bliskosci, czulosci i wszystkiego czego nie dostaje od ciebie, po prostu badz, pewnie ze jest glupia ze nie powiedziala ale baby sa glupioutkie i czesto mysla ze facet si edomysli choc to niemozliwe

14

Odp: Zdrada emocjonalna, uczuciowa

Wiem co czujesz bo mam podobne doswiadczenie mój partner robił dokładnie to samo sad
to smutne tym bardziej jak sie kogoś naprawdę kocha.
Samo pisanie o seksie robienie zdjęć i tym podobne również jest dla mnie zdradą. Potrafił siedzieć ze mną w jednym pokoju ja na łóżku on obok na fotelu i w tym czasie pisać z inna kobietą...nie potrafie tego zrozumieć bo nic złego nie zrobiłam i jesli nie chciał być ze mna mógł po prostu mi o tym powiedzieć.
I to nie był jeden raz przez który straciłam zaufanie. Tłumaczył że to nic nie znaczy...a wciąż to powielał
Ja zdecydowałam się odejść bo nie wyobrażam sobie znów zaufać nie umiem nie dam rady bo wciąż o tym myślę i strasznie boli.
Twoja zona nie zasługuje na Ciebie ona zasługuje na kogoś takiego jak ona sama na kogoś kto będzie ją kłamał i oszukiwał wtedy może doceniłaby to co ma w domu.
Mam nadzieję że dasz sobie z tym radę że podejmiesz dobrą dla siebie decyzję smile

15

Odp: Zdrada emocjonalna, uczuciowa

Hm.Kwestia tez taka jak to wszystko bedzie sie układało-czy tylko mechanicznie bo tak trzeba czy jednak uczucia mogą powrócić i zaufanie.I kwestia co z bliskością nie tylko emocjonalną

16

Odp: Zdrada emocjonalna, uczuciowa
BlackGhost napisał/a:

Ale brakuje tutaj przedstawienia twojego podejścia do niej. Jaki ty byłeś? Wracałeś zmęczony do domu - tylko tyle wiemy.
A ja już teraz wiem, że jak wracasz zmęczony do domu, nawet tak że uszy ci opadają to trzeba z małżonką porozmawiać. Kobiety już tak mają, że jak nie wygadają się przy tobie z "całego dnia" to znajdą sobie kogoś kto ich wysłucha. Na razie zauważ że żonka tylko pisze, to może być jeszcze nadzieja. Pisze o czym? O Paryżu, seksie na plaży itd czyli typowe romansowe podejście. Może tego jej brakuje. Masz winko? Świeczki? Spróbuj i tak już nie pogorszysz a może coś zaskoczy. Musisz zainteresować ją swoją osobą. Może ona potrzebuje poflirtować, poopowiadać "świństewka", szukać nowych wrażeń. Wiem że w dniu codziennym ciężko jest sprostać takim zachowaniom. Trochę zalatuje mi tu jej niedorosłość. Takie flirty to raczej w szkole średniej. Ale może przeraża ją dorosłość? Może potrzebuje jeszcze czasu na dorośnięcie? Może poszukuje księcia z bajki na białym koniu?
Wiedz jedno jakby chciała cię zdradzić, to na pewno byś jej tak łatwo na tym nie przyłapał. Może to jest jej podświadoma droga żeby ci pokazać czego jej w związku brakuje. Niektóre kobiety nie powiedzą ci wprost - "Kochanie może dziś winko i świeczki byś przygotował". Tylko czekają aż się domyślisz i robią swoje podchody.
To tylko przypuszczenia.
Za mało o sobie i o niej opowiedziałeś aby jakieś sensowne rady dawać.
Pamiętaj żeby szukać rozwiązania przyczyny problemu a nie rozwiązywać problem.
Życzę ci jak najlepiej. Rozstanie to jak wbijanie harpuna w serce. Przy wbijani boli, wyjąć się nie da a jak wyrwiesz i tak zostanie blizna na całe życie.
Pozdrawiam

Bardzo madre, popieram wypowiedz.

17 Ostatnio edytowany przez szarak84 (2014-02-21 14:21:53)

Odp: Zdrada emocjonalna, uczuciowa

Piszę ponownie.Minęły cztery lata od tamtej sytuacji.Życie się zmieniło i my pewnie też.Daliśmy sobie szansę i szliśmy do przodu.Kilka dni temu dzwonił jej telefon.Okazało się że jakiś koleś ale nie zdążyłem odebrać.Zadzwonił ponownie-odebrałem-był to skype więc nie uruchomiłem kamerki w telefonie.A potem...chciałbym znów cie zobaczyć,włącz kamerkę, jesteś śliczna itd.Chciałem się dowiedzieć o czym pisali, więc tak formułowałem pytanie by się dowiedzieć.Odpowiedzi jego typu...cudowne piersi, ciałko, jak widzę to dochodzę itd itp.Wie o tym że ja z nim pisałem, on wie też o mnie bo mu napisałem.I teraz? Co robić bo ja już nie ogarniam tego...

18

Odp: Zdrada emocjonalna, uczuciowa

nie kopnales w dupe wtedy to zrob to teraz smile) na co liczysz??

19

Odp: Zdrada emocjonalna, uczuciowa

Podobno sama odejdzie...Lecz i tak boli bo bez drobinki wyjaśnienia dlaczego,po co....

Odp: Zdrada emocjonalna, uczuciowa

Stary współczuje, ciesz się tylko że nie macie dzieci, to niech odchodzi...
Chcesz cały czas żyć w niepewności, a jak znów zadzwoni jakiś loverboy?
Rozstanie to najlepsze wyjście

21

Odp: Zdrada emocjonalna, uczuciowa

Zostałeś oszukany po raz kolejny... Daliście sobie szansę, a ona nadal się chyba nie zmieniła. Przykro mi , ale powinieneś zakończyć związek, który jest oparty na jakiejś iluzji i kłamstwie. Jednorazowy wyskok to jeszcze nic, ale ona notorycznie kontaktuje się z tymi mężczyznami, z  tego co czytam. Kto wie czy nie było między nimi zdrady fizycznej... Ale nawet ciągła zdrada emocjonalna jest czymś okrutnym. Najlepiej dla Was jak się rozstaniecie...

22

Odp: Zdrada emocjonalna, uczuciowa

Najgorszy w tym jest strach przez samotnością, że się nie poradzi sobie w życiu.Nawet najgorsze rzeczy człowiek koloryzuje żeby tylko do tego nie doszło.Albo poprostu jest się już tak uzależnionym że nie patrzy racjonalnie.Jednym słowem-i tak żle i tak niedobrze

23

Odp: Zdrada emocjonalna, uczuciowa

Trochę w życiu się zmieniło.Po tej całej sytuacji daliśmy sobie czas na odnalezienie siebie i podjęcie decyzji.Tyle że z każdym dniem jestem bardziej zagubiony.Stara się trochę kobieta ale jakoś wewnętrznie mnie to nie przekonuje, coś ma na zasadzie przebłysków.Jest lepiej a czasem tak jak było przedtem.Jeśli chodzi o emocje i uczucia to we mnie występuje pustka.Ona chce zbliżenia a ja się wtedy odsuwam-jest strach że będe tego załował-że tylko zagłuszam emocje tym.A potem po wszystkim jeszcze większa pustka.Nie potrafię powiedzieć czy kocham-zresztą jakoś już nawet nie potrafię opisać tego uczucia.Jesteśmy ze sobą bo jesteśmy i tyle.Ona mówi ze kocha-ale ja nic nie czuje.Boje się tej całej sytuacji-czy dalej w tym trwać, a jak rozstanie to czy nie będe potem żałował.Ze względu na przeżycia w dzieciństwie trudno mi zachować zimną krew i podjąć decyzje.Niby wyjścia są dwa ale tysiące myśli i pytań na które nie znajduje odpowiedzi.

Posty [ 24 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zdrada emocjonalna, uczuciowa

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024