tabletki na zwiekszenie libido u kobiet? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2012-05-19 00:47:59

Oceana
Niewinne początki

tabletki na zwiekszenie libido u kobiet?

Witam,
O forum dowiedzialam sie od kolezanki,tak wiec postanowilam odwiedzic smile
Mam nadzieje,ze moj chlopak tu nie zajrzy hehe big_smile
Czy slyszalyscie o tabletkach na zwiekszenie libido?np Asequrella,Libido Fem,czy Avenea Essence?
A moze znacie jeszcze jakies?Jak z ich skutecznoscia?
Nie ukrywam,ze przydalyby mi sie,odczuwam duzy spadek libido,nie wiem czym spowodowany.

#2 2012-05-19 18:34:47

red
Przyjaciółka Forum

Re: tabletki na zwiekszenie libido u kobiet?

Osobiście żadnych nie znam, ale może warto zapytać lekarza?smile

#3 2012-05-24 12:24:57

justynka_bielsko
Woman In Red

Wyciąg z miłorzęba japońskiego-dostepny w każdej aptece smile
Zdrowe bo naturalne i skuteczne smile
Pozdrawiam i powodzenia smile

"[...]miłość po prostu jest. Bez definicji. Kochaj i nie żądaj zbyt wiele. Po prostu kochaj "- Paulo Coelho

#4 2012-05-24 13:59:48

agnes91
Wróżka Bajuszka

Ja jem Asequrelle osłonowo przy antykoncepcji, ale nie odczuwam żadnej różnicy.Większość koleżanek sobie chwali.

"Wiem, że mam więcej sex appealu na czubku mojego nosa, niż wiele kobiet ma w całym ciele. Nie widać tego od razu, ale tam jest."

#5 2012-05-24 15:42:36

Kami90
100% Netkobieta

Najlepiej zapytać lekarza. Chociaż ile lekarzy tyle opinii. Bo ostnio moja znajoma od lekarza usłyszała żeby nie brała Asequrelli bo obniża działanie tabletek. Recz jasna był to ginekolog więc  tym bardziej mnie to zdziwiło nieco, bo przecież wszędzie mowa była że nie obniża działania antykoncepcji i podnosi libido. Wychodzę z założenia że najlepiej porozmawiać z lekarzem, a jeśli spadek libido duży jest przy tabsach to po negocjować zmianę tabletek, zrobić jeszcze raz badania i dobrać lepsze tabletki.

"Uśmiechnięci, wpół objęci spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody." W. Szymborska

#6 2012-05-24 18:12:28

JustynaPiatkowska
Redaktor Działu Psychologia i Seks

Oceana,
mechanizm pobudzenia seksualnego kobiety w dużej mierze opiera się na psychice - nie biologii.
Badania nie potwierdzają skuteczności środków farmakologicznych, które miałoby wywoływać lub zwiększać kobiece porządanie, podniecenie, reakcję genitalną czy ułatwiać osiągnięcie orgazmu. Nie mniej jednak przyjmowanie jakichkolwiek środków może działać właśnie na psychikę - czyli na zasadzie efektu placebo, - lub poprawiając ogólny stan zdrowia i nastrój, poprzez suplementację witamin i minerałów. Trudno jednak oczekiwać tak zauważalnych i natychmiastowych efektów, jak w przypadku leków przeznaczonych dla mężczyzn z zaburzeniami erekcji.

W sytuacji znacznego, długotrwałego spadku libido, warto zastanowić się nad konsultacją seksuologiczną. Rozmowa ze specjalistą pozwala dotrzeć do źródeł problemu.

Ostatnio edytowany przez JustynaPiatkowska (2012-05-24 18:20:15)

Jestem psychologiem, seksuologiem i terapeutą. W codziennej pracy prowadzę poradnictwo i terapię w zakresie zaburzeń życia seksualnego kobiet i mężczyzn, także terapię par i małżeństw. Oferuję również E-poradę psychologiczno-seksuologiczną drogą meilową - anonimowość gwarantowana!

http://dobre-rozmowy.pl Gabinet psychologiczno-seksuologiczny w Gdańsku.

#7 2012-11-29 10:50:10

patryckab
Szamanka

Ja znam tylko jednne z nich a mianowicie-Elevation Plus. W sumie mnie już pomogły po 2 tyg stosowania. Do tego jeszcze jeden plusik- biust znacznie się ujędrnił i jest taki fajny, sprężysty. Wiec mam 2 w 1.

#8 2012-12-01 17:32:45

AguchaG
Wkręcam się coraz bardziej

Kiedys bylam w sexshopie po krople na libido i pani powiedziala mi ze jest taka tabletka ktora niby 100% dziala ale kosztuje 70 zl za szt ;o ale mowila ze warto sprobowac czasem

Ostatnie tematy :

Stopka forum