pomówienie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: pomówienie

Około 2,5 roku spotkalam sie z kolega z ktorym chodzilam do szkoly podstawowej. Nie widzieliśmy sie 35 lat wiec uznalam ze to jest fajny pomysl takie spotkanie.Poniewaz mieszkał w innej miejscowosci zamowilam mu hotel i tam odbylo sie nasze spotkanie bylo milo oczywiscie wspomnenia z lat szkolnych wlasciwie rozmawialiśmy o wszystkim bylo sympatycznie.po wyjeżdzie kolegi jak już napisalam wyżej minelo 2,5 roku na moje osiedle wprowadzila sie kobieta
ku mojemu  ogromnemu zaskoczeniu wiedziala o moim spotkaniu z kolegą malo tego obgadala mnie na calym osiedlu że spotykam sie z mezczyznami w celach zarobkowych powstaly gigantyczne plotki na moj temat, plotki ktore mijaja sie z prawdą zniszczyla mi życie i nadal to robi nie radze sobie z ta cala sytuacja prawie nie wychodze z domu  nikt ze mna nie rozmawia
obdarla mnie z godnosci cały czas mnie przesladuje.Może mi ktos pomóc podpowiedzieć jak sobie z ta sytuacja poradzić prawnie.

2

Odp: pomówienie

moja koleżanka założyła po prostu sprawę w sadzie o pomówienia i ją wygrała

3

Odp: pomówienie

A jaki ma powód ta kobieta, żeby robić Ci takie rzeczy? Rozmawiałaś z nią? No i może porozmawiaj też z tym kolegą

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024