SPACERY DŁUGODYSTANSOWE - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » SPACERY DŁUGODYSTANSOWE

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: SPACERY DŁUGODYSTANSOWE

Hej net ludki

Mam pytanie obecnie pracuje w trybie stojącym 7-8 godzin  i czasami po pracy 4-5 dni w tyg lubię się "przejść" w celu odstersowania się potrafie zrobić około 15 nawet do 20 km czy to jest zbyt duże przeciążenie dla kręgosłupa? Czasami odczuwam ból nóg..jednak mysle sobie ze jak boli to pomaga i kształtuje sie to i owo smile Od 3-4 lat robie sobei takie maratony przyznam że bardzo mi to pomoglo, moje nogi nei są juz takie okrąglutkie a pupa nabrała ponętnych kształtów.Jednak sama się zastanawiam czy nie przeginam myśląc sobei że ja juz jestm taka wprawiona spacerowiczka i nie przeciążam swojego organizmu i nóg . Aha i jeszce wspomne że staram się nei jeść PO przejsciu tych magicznych km.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: SPACERY DŁUGODYSTANSOWE

20 km to na prawdę bardzo dużo. Ale jak to mówią ruch to zdrowie. Może kup sobie te patyczki do chodzenia - nordic walking, podobno lepiej się chodzi a zmniejsza obciążenie na nogi, kolana i plecy smile.

3

Odp: SPACERY DŁUGODYSTANSOWE

A pomyśl kochana o kelnerach, wiesz ile oni dziennie chodzą? I jakoś im wszystko siada dopiero na starość, jak wszystkim. Póki człowiek młody, to wszystko może wink Ale z tym nordic walking to niegłupie, ponoć właśnie bardzo odciąża.

4

Odp: SPACERY DŁUGODYSTANSOWE

Nie chce nikogo obrażać jednak "kijki" kojarzą mi się z emerytami smile a ja jestem mloda babeczką i znajac mnie peewnei bym sie zamachnela i komus krzywde zrobila tymi kijami smile W sumie sama nie wiem skad mi sie to bierze to chodziarstwo jednak mega relaxuje i czuje sie taka wolna przemierzam to tu to tam .. a za mna ciagnei sie chmuura myślii ehhh smile)) Lato tuz tuż wiec trza sie wygimnastykowac smile)) a teraz przydal by sie masażżżżżżżżysta smile))

dziekuje za odpowiedz net kobietki smile

5

Odp: SPACERY DŁUGODYSTANSOWE

Mój sposób na około 10km dziennie...pies + aparat fotograficzny moje ukochane hobby smile
Odchudza ,utrzymuje sylwetkę oraz sprawność fizyczną.
Tylko że, trza brać pod uwagę jakiej rasy psa bierzemy oraz możliwości do realizacji naszego hobby....kijki,no cóż kojarzą mi się z podpierającymi się staruszkami tak samo bez kijków mogę pokonać odcinek wyznaczonej trasy jak nieść ze sobą zbędny balast smile
Jak dla mnie ....zbędny wydatek pieniędzy smile

6

Odp: SPACERY DŁUGODYSTANSOWE

To fakt, z kijkami chodzą raczej starsi ludzie bo jak informują odciąża niektóre partie - ale ten sport robi się coraz bardziej popularny więc mam nadzieje, że niedługo nie będzie takich skojarzeń smile.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » SPACERY DŁUGODYSTANSOWE

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024