Kocham obie,nie wiem którą wybrać,mam mętlik w głowie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Kocham obie,nie wiem którą wybrać,mam mętlik w głowie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Kocham obie,nie wiem którą wybrać,mam mętlik w głowie

Witam wszystkie panie i panów o ile zaglądają na to forum,Jestem tu pierwszy raz bo nigdy nie miałem takiego miłosnego dylematu .Po zerwaniu z byłą dziewczyna czyli ponad 2 miesiące temu poznałem swoją obecną dziewczynę w której się zakochałem.Monika ta obecna jest świetną dziewczyną,miłą sympatyczną,uczuciową i nie konfliktową,ale cały czas jest też w moim życiu ta była dziewczyna którą też kocham.Z nią związek był bardzo trudny i nie trwały,bodajże rozstawaliśmy się i wracaliśmy do siebie chyba z 6 razy.Od tych dwóch miesięcy próbuję mnie nakłonić żebym do niej wrócił.Mam 20 lat,za rok piszę maturę i po zdaniu chce od razu wyjechać do Anglii na stałe.Monika(ta obecna ma jeszcze przed sobą 3 lub 4 lata szkoły,ma 17 lat i nie wiem co będzie jak wyjadę.Rozmawiając w była jakis czas temu powiedziała mi ze wyjechała by ze mną bez zastanowinia i nie wiem czy mi tym oczu nie mydli.Pisze do mnie ciągle i mówi jak to on mnie bardzo kocha i jak bardzo chciała by być ze mną na stałe bez kolejnego rozstania.Nie wiem co mam robić.Proszę o radę albo o nakierowanie mnie na dobry tok rozumowania.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kocham obie,nie wiem którą wybrać,mam mętlik w głowie

Witaj.
Młodym człowiekiem jesteś... Młodymi (bardzo) kobietami są również te dziewczyny. Sam kiedyś przyznasz mi rację, że czas i proza życia weryfikuje tzw. prawdy i uczucia. Ładnie brzmi słowo "kocham". Ciekawe jak i czy zabrzmiałoby po długim czasie rozłąki i w trudnych chwilach?
Do czego zmierzam?
Niech czas zadziała...
Jeśli masz uczuciowy dylemat i konkretne plany na przyszłość - pozwól, by wszystko potoczyło się samo.
Nie ma co się teraz tym zamartwiać. Zarówno wcześniejsza dziewczyna jak i ta ...aktualna, może po jakimś czasie rozłąki z Tobą "odpuścić sobie" i zostaniesz sam. Również i Ty możesz tam zrozumieć, że to, co teraz czujesz (lub wydaje Ci się, że czujesz) - to była pomyłka. Czas zweryfikuje wszystko.
Nawet uczucia.
Więc nie wybieraj smile

3

Odp: Kocham obie,nie wiem którą wybrać,mam mętlik w głowie

"Którą też kocham "  jest takie powiedzenie
"Jeżeli kochasz dwie osoby na raz, wybierz ta druga bo gdybyś naprawdę kochał te pierwsza nie zakochałbyś się w tej drugiej... Zgadzam się z tym. Jedno to tylko zauroczenie. Musisz rozpoznać  to sam.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Kocham obie,nie wiem którą wybrać,mam mętlik w głowie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024