dziewczyna, przyjaciolka czy kobieta do sam nie wiem czego" - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2012-05-06 20:36:07

mplewaniuk
Na razie czysta sympatia

dziewczyna, przyjaciolka czy kobieta do sam nie wiem czego"

z gory przepraszam za bledy ort itp. poznalem kobiete mieszkam z nia w mieszkaniu firmowym ... pracujemy razem,i wiekszosc wolnego czasu spedzamy razem(rowniez sypiamy razem,ale prosze bez zbednych popdtekstow nie uprawiamy seksu) kolezanka powiedziiala mi ze jestem glupi poniewaz gdy nie ma sie z kim spotkac,to  wtedy Ja jestem dla niej najlepszym rozwiazaniem gdy moze wyjsc z mna... pytalem sie jej czy zalezy jej na mnie ona zdziwila sie tym pytaniem jak by sie wcale nie spodziewala takiego typu rozmowy. i odpowiedziala ze oczywiscie.jak ona to mowi nie chce miec na razie faceta. to po co ona robi mi nadzieje... wspopmne rowniez ze spotkala sie dzis z kolega. wiec prosze was o pomoc,dobre slowo ,badz o cos co pomorze Mi jakos to poukladac sobie w glowie

#2 2012-05-06 20:47:43

nikandra
Przyjaciółka Forum

Re: dziewczyna, przyjaciolka czy kobieta do sam nie wiem czego"

Zdaje się mi ,że to Ty robisz sobie nadzieję ...Ona jasno określiła "jestem glupi poniewaz gdy nie ma sie z kim spotkac,to  wtedy Ja jestem dla niej najlepszym rozwiazaniem" wybacz ...ona ma chyba rację smile
Jakby mi ktoś tak powiedział,nie robiłabym sobie żadnych ale to żadnych nadziei smile
Daj na luz i odpuść sobie wciągnięcie jej do łóżka...widocznie ona nie ma na to ochoty,za to ty...jak najbardziej wink

#3 2012-05-07 00:57:09

mplewaniuk
Na razie czysta sympatia

ale zes mnie ocenila albo ocenil

#4 2012-05-07 08:44:52

Doonna
Przyjaciółka Forum

Ona nie robi ci nadziei, zalezy jej na tobie jako na towarzyszu doli a widac jako partner nie jestes w jej typie, inaczej juz by cie uwiodla.
Sprobuj potraktowac ja jak przyjaciolke a do kochania poszukaj sobie kogos innego.

Ostatnie tematy :

Stopka forum