zdrada męża - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: zdrada męża

Witam dziewczynki
podjełam decyzje o rozwodzie jestem zalamana ale nie mam już siły tak dłużej żyć, okazało się że mój mąż miał przez pół roku romans w dodatku ja w tym czasie byłam w ciąży, gdy sie wydało błagał przep[raszał skomlał itd. ja wybaczyłam i pozwoliłam wrocic ze względu na drugą córkę. ale to co się działo po urodzeniu dziecka to nadaje się na scenariusz filmu. od momentu powrotu ze szpitala (miałam drugą cesarkę) jestem sama mąż zostawia mnie na całe noce o 5 rano wraca do domu pijany przy dziecku wcale nie pomaga a ja ciągle sama i sama ten czas gdy powinnam się po cesarce pozbierac do kupy spędziłam na płaczu i stresie co spowodowało ze straciłam pokarm w 2 tyg. a i jeszcze jedno fitnes club 6 razy w tygodniu mąż po prostu zajmuje się tylko sobą . w koncu powiedzialam dość chcę złożyć pozew o rozwód z ozeczeniem o jego winie. doradzcie mi kochane czy mam szanse wygrac i jaka jwotę alimentów moge uzyskac 1 córka ma 3,5 roku a druga 2 miesiące z góry dziękuję i pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: zdrada męża

Cześć.dlagczego my kobiety musimy tak żyć i ciagle cierpieć przez facetów.jesli z nim się rozwiedziesz to proste ze będzie musiał płacić na utrzymanie dzieci.straszne to jest nie napisze ze ci spolczuje bo tego słowa nie napisze.ale wiem co czujesz jesteś sama licząca sama na siebie z małymi dziećmi.pomysl ze masz dzieci i to powinno cię podnosić na duchu.

3

Odp: zdrada męża
maja1502 napisał/a:

Witam dziewczynki
podjełam decyzje o rozwodzie jestem zalamana ale nie mam już siły tak dłużej żyć, okazało się że mój mąż miał przez pół roku romans w dodatku ja w tym czasie byłam w ciąży, gdy sie wydało błagał przep[raszał skomlał itd. ja wybaczyłam i pozwoliłam wrocic ze względu na drugą córkę. ale to co się działo po urodzeniu dziecka to nadaje się na scenariusz filmu. od momentu powrotu ze szpitala (miałam drugą cesarkę) jestem sama mąż zostawia mnie na całe noce o 5 rano wraca do domu pijany przy dziecku wcale nie pomaga a ja ciągle sama i sama ten czas gdy powinnam się po cesarce pozbierac do kupy spędziłam na płaczu i stresie co spowodowało ze straciłam pokarm w 2 tyg. a i jeszcze jedno fitnes club 6 razy w tygodniu mąż po prostu zajmuje się tylko sobą . w koncu powiedzialam dość chcę złożyć pozew o rozwód z ozeczeniem o jego winie. doradzcie mi kochane czy mam szanse wygrac i jaka jwotę alimentów moge uzyskac 1 córka ma 3,5 roku a druga 2 miesiące z góry dziękuję i pozdrawiam

kochanie jestem w podobnej sytuacji,tez po romansie ,kolejne sex fotki itp ,z autopsji wiem ze to sie nie zmieni,6xw tyg fitness klub poprostu chce sie podobac malolatka ,takie czasy ze wartosciowi ludzie ciepria a i rodzina i szacunek niema znaczenia.
Jestes silna dasz rade napewno spotka Cie wiele dobrego ze strony i dzieci a i kiedys ktos prawdziwy zapuka ,zobaczysz .
Jestem rowniez w rozsypce zbieram sie pomalutku ,D
Jezeli chodzi o alimenty sad napewno je Wam przyzna opisz dokaldnie ,romans i zachowanie meza ,nie daj sie zycie ucieka a jest tylko jedno!!!!

4

Odp: zdrada męża

Jak to jest, że faceci, którzy zaczynają chodzić do fitness klubów lub na siłownie odchodzą od swoich rodzin?

Facet-mąż jeśli raz zdradzi, to jest duże prawdopodobieństwo, że zrobi to kolejny raz.

Jestem w trakcie rozwodu i mimo, że jest bardzo ciężko i decyzja o rozstaniu nie była łatwa, to dzisiaj 1,5 roku od rozstania cieszę się, że podjełam właśnie taką decyzję. Właściwie dopiero w trakcie sprawy o alimenty lub rozwodu, możemy przekonać się z kim tak naprawdę żyliśmy przez lata.

5

Odp: zdrada męża

Witaj.Podjęłaś dobrą decyzję,który facet zdradza swoją żonę czy dziewczynę która jest na dodatek w ciąży zwykła świnia z niego!!Moja mama też wybaczyła ojcu zdradę a za rok była kolejna.To prawda,że jak raz zdradzi zdradzi jeszcze raz.Szkoda mi Cię zamiast dochodzić po porodzie do siebie i cieszyć się macierzyństwem Ty cierpiałaś i płakałaś.Alimenty dostaniesz na pewno a co do kwoty to zależy od zdolności finansowych Twojego męża.Na pewno będzie Ci ciężko i na jednej sprawie sądowej się nie skończy.Tak jak napisała Lady_AL/F w trakcie rozwodu można się przekonać jaka ta druga osoba jest naprawdę.Teraz najważniejsze dla Ciebie powinny być dzieci i pewnie są.Trzymaj się i życzę Ci aby wszystko ułożyło się dla Ciebie i Twoich córeczek jak najlepiej.Pozdrawiam

6

Odp: zdrada męża

Oj dziewczyny, dziewczyny..gdzie Wy oczy mialyscie jak za maz za tych umiesnionych tryglodytow wychodzilyscie? Jak slysze: silownia, fitness, piwko, kumple, sex foty, malolaty itp. to przed oczami mam takiego zmutowanego lysego miesniaka, co to na meza i ojca nadaje sie jak kozi ogon na miotle.
Im wiecej masy miesniowej dany gosciu (czy jak to oni mowia do siebie "czlowiek") ma tym dalej zwykle trzymam sie od takich.

No ale na szczescie macie to juz za soba i nie nalezy teraz plakac tylko Shreka za pysk, na wycieraczke i wydoic ile sie z niego da w sadzie - tu dobry adwokat jest bezcenny! A potem starac sie zyc z godnoscia i dla siebie przede wszystkim. Mezczyzna to dodatek do dobrego zycia, a nie jego cel.

7

Odp: zdrada męża

Ja tez podpowiem za Mussuką.. zero skrupułów.. a kasy na adwokata nie trzeba żałować.. to się opłaca.. jesli jestes z  warszawy dam Ci namiary na naprawde bardzo dobrego gościa..

8

Odp: zdrada męża

Kochana. Podjęłaś bardzo dobrą decyzję. Nie jesteś sama w takiej sytuacji jest wiele kobiet. Ja jestem już po rozwodzie. Mam dwóch synów 8 i 6 lat. Dostałam 1600 złotych. Wysokość alimentów zależy od dochodów twojego męża oraz wydatkach na dzieci i czy ty pracujesz. Ale nie zniechęcaj się. Powodzenia

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024