WIECZNE KŁÓTNIE.. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 22 ]

1

Temat: WIECZNE KŁÓTNIE..

Witam, może po krótce. Jestem z facetem 2 i pół roku w którym mielismy 4mies przerwy ponieważ mnie zdradził nie umiałam bez niego żyć i wróciłam do niego. Po krótkim czasie uderzył mnie bo byłam u znajomych, gdzie znjadował sie chłopak z którym sie spotykałąm jak nie byłam z obecnym, pomijając fakt, że chłopak z którym sie spotykałam jak nie byłam z obecnym miał juz inna dziewczyne...no ale obecny tego nie rozumiał. Na zabawie nie byłam z facetem..lecz przyjechał zrobic awanrurę. Miałam na ręce markerem na pisane imiona członków impezy w tym też imie chłopaka z którym sie spotykałam, (wszyscy inni również mieli) mój obecny wpadł w szał, ze mam jego imie i "dostałam". Wybaczyłam mu... Teraz gdy zostaje zaproszona na spotkania ze znajomymi, mój facet jest przeciwko i mówi, ze jesli sie z nimi spotkam zostawi mnie i za każdym razem będzie mi utrudniał spotkania ze znajomymi. Twierdzi również, że to nie są znajomi bo nie znam ich 2 lata tylko 4 miesiące...Ja już nie wiem co mam robic ani co myslec. Kłócimy sie wiecznie. Powiedziłą, ze jesli mi nie pasuje, to mam z nim zerwac, sam tez w złości powiedział, ze jezeli chce taki zwiazek oparty na kłótni to on mi juz nic nie powie co robi w tym, jezeli mnie z kims zdradzi tez sie o tym nie dowiem..Powiedział, ze sie nie przyzna jak poprzednim razem... Co mam robic? sad

Zobacz podobne tematy :
Odp: WIECZNE KŁÓTNIE..

Uciekac jak najdalej tylko mozesz!! Zdradzil cie, uderzyl, zabrania spotykac ze znajomymi i otwarcie przyznal, ze bardzo chetnie cie zradzi ponownie, na prawde chcesz w tym trwac??? Przejzyj na oczy dziewczyno!

3

Odp: WIECZNE KŁÓTNIE..

nie powiedział otwarcie, ze zrobi to jeszcze raz..no powiedziałam, ze ma od razu "wypi*dalać" z mojego życia jak tak chce robic. Powiedził, ze nie zdradzi ale będzie robił inne rzeczy.. Uciekac... nie umiem ;(

Odp: WIECZNE KŁÓTNIE..

Jakie inne rzeczy bedzie robil? Pobijecie tak, ze na pogotowiu wyladujesz??

5

Odp: WIECZNE KŁÓTNIE..

definitywnie zerwać.
po 1:
-zdradził
-uderzył
-będzie utrudniał spotkania ze znajomymi

to powinno być dla Ciebie wystarczające.
Wiem że trudno... ale ja bym spi*przała.

6

Odp: WIECZNE KŁÓTNIE..

nie pobije... to sie zdarzyło raz. wiem, ze nie jest złym człowiekiem...ja o tym wiem. Tylko nie wiem co mam zrobic zeby było dobrze sad nie chce sie dac zamknąć a klatce.

7 Ostatnio edytowany przez kawaoporanku85 (2012-04-29 22:36:02)

Odp: WIECZNE KŁÓTNIE..

o właśnie skomentowałam Twojego posta w jakimś innym temacie.. ten sam nick.

Olaa19 napisał/a:

Tylko nie wiem co mam zrobic zeby było dobrze sad

Nie powiem nic odkrywczego..TY SAMA NIC NIE ZROBISZ. Związek to relacja dwóch osób, on już pokazał jak sobie go wyobraża..
naprawdę chcesz zgodzić się na ciąg dalszy ?? to nie był 1 błąd on popełnia ich masę i to grubego kalibru..
Taka życiowa ciota.

8

Odp: WIECZNE KŁÓTNIE..

Lubisz byc bita, ponizana, lubisz jak sie Toba pomiata, zdradza i osmiesza? Jesli tak, to wybralas idealnego partnera. Wlasnie to bedziesz otrzymywac przez caly zwiazek.

Jak tylko odpowiesz sobie czego chcesz od zycia i od zwiazku, to bedzie dla Ciebie oczywiste co powinnas zrobic

Pamietaj, ze agresywny zazdrosnik i zdrajca nie zmieni sie nagle w czulego i serdecznego przyjaciela.

9

Odp: WIECZNE KŁÓTNIE..
Olaa19 napisał/a:

nie pobije... to sie zdarzyło raz. wiem, ze nie jest złym człowiekiem...ja o tym wiem. Tylko nie wiem co mam zrobic zeby było dobrze sad nie chce sie dac zamknąć a klatce.

to się zdarzyło raz?nie to się od pierwszego razu zaczyna,potem będą następne,uwierz mi!

10

Odp: WIECZNE KŁÓTNIE..

Witam.
Powiem ci tak jeżeli mężczyzna raz zdradzi , kolejny raz też to zrobi.
U mnie w domu też tak było tylko że tutaj chodzi o moją babcie też wybaczała swojemu mężowi bił ją , ciągłe kłamstwa.
Za każdym razem puszczała to płazem bo myślała że już więcej tego nie będzie robić.
W późniejszym czasie zaczął bić mnie moja mamę i jej rodzeństwo.
Szczerze ci powiem żebyś jak najszybciej się wyprowadziła od niego bo może być jeszcze gorzej.
Widać to że on cię nie kocha , a człowieka nie da się zmusić do miłości.
Po za tym człowiek który kocha swoją partnerkę nie uderzył by jej nigdy.

11

Odp: WIECZNE KŁÓTNIE..

On bardzo tego żałuje, wybaczyłam mu bo go kocham..płakał przepraszając mnie mówił, że to co zrobił jest nie odwracalne i pozostawi ślad na jego honorze on nie moze sam sobie tego wybaczyć i bardzo tego żałuje, powtarza mi to za każdym razem. Może i mam za miekkie serce ale powiedziałam sobie do 3 razy sztuka.

12

Odp: WIECZNE KŁÓTNIE..

Jeżeli facet Cię uderzył, to nie zasługuje na ŻADNĄ kobietę.
Pomijając to, mówisz, że ciągle się kłócicie. Jesteś pewna, że chcesz tkwić w związku w którym masz ciągłe kłótnie? Chcesz, żeby zamknął Cię w domu, zabraniał wyjścia ze znajomymi. On w tym momencie podporządkowuje Cię pod swoje 'widzimisie', wychowuje Cię. Zastanów się, czy chcesz takiego życia, bo skutki mogą być opłakane, ponieważ również zgadzam się z tym, że skoro uderzył raz, to jeżeli będzie kolejna napięta sytuacja, może zrobić to po raz kolejny. Zamknie Cię w domu, odetnie od znajomych.. To nic dobrego.

13

Odp: WIECZNE KŁÓTNIE..

Co masz zrobic ??? Ja Ci powiem , krotko I dosadnie. Kopnij go w cztery litery tak zeby na ksiezyc wylecial. A tak na powaznie to szkoda Cie dziewczyno, co to za zycie z facetem ktory zdradza, jest chorobliwie zazdrosny a do tego jeszcze Ci przywalil.  mowisz ze non stop sie klocicie. Sama pomysl chcesz taka przyszlosc ??? Gdzies tam czeka na Ciebie facet ktoru bedzie Cie kochal, szanowal I nosil na rekach, facet ktory Cie uszczesliwi a nie bedzie bil, ponizal I zdradzal. Powodzenia dziewczyno

14

Odp: WIECZNE KŁÓTNIE..

Macie razcje... juz mnie odcina od znajomych, bo ON ich nie lubi, bo ON ich nie toleruje... a jego zdaniem jesli jest sie razem to spędza sie czas razem a nie osobno ze znajomymi. Jedynie moge wyjsc z kolezankami.. potrzebuje pomocy, nie umiem sie wyrwac z tego zwiazku sad

15

Odp: WIECZNE KŁÓTNIE..

Ja sądzę ze raczej nie chcesz niż nie umiesz. A może warto spróbowac?

16

Odp: WIECZNE KŁÓTNIE..

Raz juz sie z nim rozstałam... i nie wytrzymałam bez niego on beze mnie tez.

17

Odp: WIECZNE KŁÓTNIE..

oprócz tego, ze jest jak jest ŹLE..wiele jest tez rzeczy dobrych.

18

Odp: WIECZNE KŁÓTNIE..

Okey, wiele dobrych rzeczy, ale uważasz że warto tak się męczyć? Założmy, że z kim innym miałabyś inaczej. Sama radość  szczęśćie + kłótnie jako norma w związku, a nie codzienność...

19

Odp: WIECZNE KŁÓTNIE..

Ola19 witam cie serdecznie. Ja jestem poslubie ponad 8 lat mialam dokladnie taka sama sytuacje jak ty i powiem ci uciekaj poki nie jestescie poslubiue potem bedzie citrudniej odejsc ja sie mecze cale malzemnstwo i uwierz jestem wrakiem czlowieka on ciagle obiecuje potem jest chwile dobrze ale pozniej jest coraz gorzej a odejsc ja nie wiem jak chodze na terapie zaczelam ale jest to bardzo trudne co musze robic.

20

Odp: WIECZNE KŁÓTNIE..

Również uważam, że powinnaś odejść, dobrymi chwilami nie ma co tłumaczyć tych złych! Zostaw go, bo nie jest Ciebie wart! Jak sama się z tym w głowie i sercu pogodzisz, do dasz radę! Pewnie nie będzie Ci łatwo, ale z czasem zrozumiesz, że taki facet i takie zachowanie rujnuje życie!!!
Dagmara84 współczuję! Ale dobrze zrobiłaś,że zgłosiłaś się na terapię, to pomaga, choć ciężko jest się otworzyć, zwłaszcza po przeżyciach sercowych związanych z akcjami "w czterech ścianach domu". Trzymam kcuki!

21

Odp: WIECZNE KŁÓTNIE..

Dziewczyno czym Ty się łudzisz? Że skoro powiedział, że więcej Cię nie uderzy to tak zrobi? Raz mu się upiekło to i drugi upiecze a Ty bedziesz z tyranem a nie z mezczyzna ktory Cie kocha. Facet który kocha głaszcze a nie bije, spedza z Toba czas i z Twoimi znajomymi a nie zabrania chodzic, jest z Tobą i nie ogląda się za innymi dupami a nie zdradza... Nie bądź głupia i odejdź od niego.

Posty [ 22 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024