moj chlopak wybral gry z chlopakami.. co zrobic, bo to zmienil ??? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2012-04-27 18:11:09

monika3209
Wkręcam się coraz bardziej

moj chlopak wybral gry z chlopakami.. co zrobic, bo to zmienil ???

Witam wszystkie forumowiczki

Z gory dziekuje za pomoc w pewnej sprawie.

Jestem z chlopakiem od ponad 7 miesiecy, czesto sie staral o mnie, na dzien kobiet ugotowal fantastyczny obiad z racji tego ze jest kucharzem, generalnie staral sie o mnie. Pewnego dnia powiedzial, ze nie boi sie mnie stracic, ufa mi, bo wie, ze ja go kocham i wie, ze ma moje serce.

Wczoraj jednak poszedl do kolegow pograc w gry, obiecal ze napisze o 21:30, nie napisal, ja sie przygotowalam, by po jego wizycie u kolegow isc do niego, spakowalam sie wiec, zrobilam wlosy, makijaz..przygotowalam seksowna bielizne..

Kiedy wiec grzecznie zapytalam czy spotkanie nadal aktualne, powiedzial, ze tak i ze mam poczekac pol godziny. Dla mnie bylo to duzo jak na tak pozna pore i oswiadczylam mu, ze rano ide do pracy i 30 min to dla mnie duzo. W zwiazku z tym odpisal, ze przelozymy to na inny dzien, a on nie chce zaklocac mojego snu. Dzien wczesniej zapraszal mnie sam, sam wyszedl z inicjatywa spotkania i dodal, ze woli gdy jestem przy nim.

Poczulam sie odepchnieta, zawiedziona, rozczarowana. Napisalam mu, ze czuje sie jak idiotka blagajaca o spotkanie w tym momencie i mialam mala niespodzianke, przygotowalam sie..a on mi tutaj takie cos...

Odpisal grzecznie, ze myslal, ze granie z kolegami skonczy sie wczesniej, ze przeciez woli mnie od nich (taaaa.....) i zyczy mi dobrej nocy i milego snu + buziaki.

Od wczoraj poznego wieczoru zero kontaktu- cisza...

Nie chce i nie odezwe sie do niego, dopoki nie przyjdzie z kwiatami przeprosic. Uwazam, ze postapil zle, nie wiem jednak co zrobic by on na nowo zaczal sie starac, bo tutaj ewidentnie mnie olal...

Dziekuje za wszelka pomoc

#2 2012-04-27 18:20:15

troublemaker
Przyjaciółka Forum

Re: moj chlopak wybral gry z chlopakami.. co zrobic, bo to zmienil ???

Wybacz mi ale czy czasem trochę nie dramatyzujesz? Spotkał się z kolegami, dobrze się bawił, przedłużyło im się. No zdarza się. Rozumiem, że jest Ci przykro ale nie zakładaj z góry, że Cię olewa. Faceci odbierają takie akcje inaczej niż kobiety. Musisz też zrozumiec, że mimo tego iż jesteście parą on nadal ma przyjaciół i czasem potrzebuje się z nimi spotkac. Jasne, nie ładnie postąpił bo wcześniej umówił się z Tobą ale to jeszcze nie tragedia (póki nie będzie się to powtarzac).

Co do przeprosin z kwiatami - istnieje szansa, że się nie doczekasz bo chłopak może najzwyczajniej w świecie nie wiedziec jak bardzo Ci podpadł.

#3 2012-04-27 18:25:45

monika3209

Oczywiscie, ze kazdy ma prawo do przyjaciol, do wlasnego kregu zainteresowan. Nigdy go nie ograniczam, nigdy nie przeszkadzam mu, gdy realizuje swoje wlasne hobby.. Ma bardzo duzo wolnosci. Ja przychodze maksymalnie 3,4 razy w tygodniu do niego i to tylko wieczorami. Cale dnie ma praktycznie dla siebie..

Chodzi mi o to, ze mogl powiedziec, ze ma wieczor z chlopakami, ze sie w ogole nie spotkamy i tyle.. Zrozumialabym.

Jesli jednak sie kogos zaprasza, zawraca mu glowe, a potem ewidentnie odmawia.. to ja mozna sie poczuc jak tylko zle??

#4 2012-04-27 18:33:34

troublemaker
Przyjaciółka Forum

Przecież napisał Ci, że myślał że wieczór z chłopakami szybciej się skończy. Poza tym zaproponował Ci żeby przełożyc spotkanie o pół godziny więc nie pisz, że Cię olał - Ty nie zgodziłaś się na jego propozycję w takim razie zaproponował co innego.  nie uważam żeby popełnił coś niewybaczalnego. Powtarzam mężczyźni podchodzą do pewnych spraw inaczej, może on nie zdaje sobie sprawy, że to dla Ciebie aż tak duży problem. Porozmawiaj z nim, powiedz jak Ty to odebrałaś i daj mu szanse wytłumaczyc jak było na prawde.

No ale to tylko moje zdanie.

Ostatnio edytowany przez troublemaker (2012-04-27 18:38:07)

#5 2012-04-27 18:37:15

monika3209

on jest bardzo inteligentny, odczytuje rozne drobne gierki damsko- meskie w szybki sposob, a teraz wyszlo nagle tak, jakby zgrywal idiote.. ze nagle nie wie o co chodzi???

Napisalam jemu jak sie czuje... dobitnie, doslownie. powinien podjac jakies kroki, by polepszyc relacje miedzy nami.

#6 2012-04-27 18:42:45

troublemaker
Przyjaciółka Forum

przepraszam zaktualizowałam w trakcie swój post bo zapomniałam o tym, że najpierw chodziło o przełożenie spotkania o pół godziny.

Nie zgrywa, że nie wie o co chodzi. Szczerze powiedziawszy ja też bym nie wiedziała na jego miejscu. To nie była sytuacja w której Ty biedna czekałaś w domu a jemu przypomniało się na drugi dzień, że mieliście się spotkac. Ba napisał Ci, żebyś poczekała pół godziny. nie godzinę, dwie czy trzy. Pół godziny. Równie dobrze on mógł się zdenerwowac, że nie raczysz tego dla niego zrobic. Może się zasiedział u kolegów i te pół godziny było mu potrzebne żeby do Ciebie dotrzec.

Szczerze? im bardziej się nad tym zastanawiam tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że czepiasz się o byle co. Wybacz, to tylko moje zdanie, możesz miec je w czterech  literach.

a tak w ogóle ile masz lat? często to istotne jeśli mamy coś doradzac

#7 2012-04-27 18:44:23

monika3209

mam 27 lat.

#8 2012-04-27 18:46:51

troublemaker
Przyjaciółka Forum

ahhh w takim wypadku nic więcej pisac nie będę. Przeanalizuj sobie na spokojnie to co napisałam i zastanów się czy Twój chłopak na prawdę zrobił coś złego.

Jeśli uważasz, że nie mam racji poczekaj na rady innych forumowiczów i zastosuj się do nich.

#9 2012-04-27 18:49:06

monika3209

uwazasz ze jestem za mloda??? czy o co chodzi z tym- ahhhh... ???? wink

#10 2012-04-27 18:52:19

Marzyciel
Net-facet

A ja inaczej..
Dlaczego tak?
"Ja przychodze maksymalnie 3,4 razy w tygodniu do niego i to tylko wieczorami."

Pursuit of happyness...

#11 2012-04-27 18:53:15

troublemaker
Przyjaciółka Forum

będę teraz szczera, mam nadzieję, że się nie obrazisz (nie to jest moim zamiarem).

te ahhh to z zaskoczenia. po tym co pisałaś obstawiałam że masz z 20 lat. i nie uważam, że jesteś za młoda, wręcz przeciwnie. Dziwi mnie że dojrzała kobieta robi z igły widły.

#12 2012-04-27 18:57:52

monika3209

bo obydwoje mamy prace+ ja mam jeszcze szkole, on jako szef kuchni pracuje od 10- 22. czasem do 23...w weekendy nawet do polnocy.

nie zawsze nam pasuje by sie spotkac.

chwilowo on mieszka u brata, szuka sobie mieszkanka i od wczoraj ma "wolna chate" na tydzien stad tez moja wczorajsza nadzieja na wspolny, mily wieczor po spotkaniu z kolegami...

#13 2012-04-27 19:01:02

monika3209

troublemaker napisał:

będę teraz szczera, mam nadzieję, że się nie obrazisz (nie to jest moim zamiarem).

te ahhh to z zaskoczenia. po tym co pisałaś obstawiałam że masz z 20 lat. i nie uważam, że jesteś za młoda, wręcz przeciwnie. Dziwi mnie że dojrzała kobieta robi z igły widły.

nie spoko, nie obraze sie. moze po prostu zostalam juz dosyc zraniona w zyciu przez poprzednich chlopakow, ten aktualny o tym wie, ze w koncu pragne i wierze, ze zasluguje na to szczescie.

uwierz mi ze czasem tez mam taki problem jak ty, ze facet mnie zostawi, staram sie mocno, naleze do naprawde ladnych dziewczyn, milych i wesolych, czuje teraz ze on najzwyczajniej w swiecie tego nie docenia..

#14 2012-04-27 19:04:06

Anemonne
Moderator

monika3209, nie dodawaj postów jeden pod drugim. Jeśli chcesz coś jeszcze dodać do opublikowanego posta, użyj opcji "Edytuj".

#15 2012-04-27 19:11:22

troublemaker
Przyjaciółka Forum

monika3209 napisał:

uwierz mi ze czasem tez mam taki problem jak ty,

przepraszam mam dośc sporo problemów i nie wiem o który Ci chodzi?

Skoro czujesz, że on Cię: nie docenia, olewa etc. to może po prostu zachowaj się jak na dorosłą osobę przystało i porozmawiaj z nim zamiast jak dziewczynka obrażac się i tupac nózkami. Powiedz mu jak się czujesz, jakie masz problemy, jak odbierasz jego zachowanie. To że Ty masz złe doświadczenia nie znaczy, że on ma z tego tytułu cierpiec (w tym miejscu chciałabym zaznaczyc, że Was nie znam, nie wiem jak zachowujecie się wobec siebie a mój osąd opiera się tylko i wyłącznie na tym co do tej pory tu napisałas). Jeżeli jest tak inteligentny jak tu napisałaś i jeżeli rzczywiście jest w porządku wobec Ciebie (jak mi się wydaje wink ) zrozumie i na przyszłośc będzie częściej myślał o tym jak Ty co możesz odebrac.

#16 2012-04-27 19:16:26

monika3209

troublemaker napisał:

monika3209 napisał:

uwierz mi ze czasem tez mam taki problem jak ty,

przepraszam mam dośc sporo problemów i nie wiem o który Ci chodzi?

Skoro czujesz, że on Cię: nie docenia, olewa etc. to może po prostu zachowaj się jak na dorosłą osobę przystało i porozmawiaj z nim zamiast jak dziewczynka obrażac się i tupac nózkami. Powiedz mu jak się czujesz, jakie masz problemy, jak odbierasz jego zachowanie. To że Ty masz złe doświadczenia nie znaczy, że on ma z tego tytułu cierpiec (w tym miejscu chciałabym zaznaczyc, że Was nie znam, nie wiem jak zachowujecie się wobec siebie a mój osąd opiera się tylko i wyłącznie na tym co do tej pory tu napisałas). Jeżeli jest tak inteligentny jak tu napisałaś i jeżeli rzczywiście jest w porządku wobec Ciebie (jak mi się wydaje wink ) zrozumie i na przyszłośc będzie częściej myślał o tym jak Ty co możesz odebrac.

napisalas w jednym watku, ze boisz sie ze facet ciebie zostawi.. watek o zaufaniu.

Rozmawialam z nim ostatnio po pracy, kiedy cos tam lekkiego przeskrobal, usiedlismy, porozmawialismy bez halasu, klotni, krzykow, to ja poszlam do niego do pracy po 22, by to przedyskutowac, wiec takie dojrzale zachowanie juz okazalam. Zachowujemy sie do siebie z wielkim szacunkiem zazwyczaj, nie ma wyzwisk, krzykow, klotni. Zawsze byl w porzadku wobec mnie, ale wiadomo- facet to takie zwierze, ze jak sie jest za dobrym dla niego, to on zaczyna "glupiec" no i wczoraj dal tego oznake.

#17 2012-04-27 19:26:48

troublemaker
Przyjaciółka Forum

monika3209 napisał:

napisalas w jednym watku, ze boisz sie ze facet ciebie zostawi.. watek o zaufaniu.

Odnoszę jednak wrażenie, że to osobny wątek i nie ma potrzeby przywoływac go w tej dyskusji.

monika3209 napisał:

facet to takie zwierze, ze jak sie jest za dobrym dla niego, to on zaczyna "glupiec" no i wczoraj dal tego oznake.

Nie zgadzam się. z ani jedną częścią tego zdania.

Słuchaj nie chcesz nie rozmawiaj z nim więcej, czekaj aż przyjdzie do Ciebie z kwiatami łaskawie mu wybacz jego "okropne zachowanie" i bądźcie sobie razem szczęśliwi - póki znów czegoś nie "przeskrobie" i nie będzie chciał przepraszac (słusznie zresztą).
a może to Ty masz racje? może z niego świnia i tyle? ale jeśli tak to po co z nim jesteś?

NApisałaś, że masz taki problem jak ja. Może i tak. Tylko, że ja widzę że problem jest we mnie i nie oczekuje od mojego Bogu ducha winnego mężczyzny, że za każdym razem jak sobie coś ubzduram przyleci przepraszac mnie z kwiatami.

#18 2012-04-27 19:42:42

monika3209

troublemaker napisał:

monika3209 napisał:

Odnoszę jednak wrażenie, że to osobny wątek i nie ma potrzeby przywoływac go w tej dyskusji.

monika3209 napisał:

facet to takie zwierze, ze jak sie jest za dobrym dla niego, to on zaczyna "glupiec" no i wczoraj dal tego oznake.

Nie zgadzam się. z ani jedną częścią tego zdania.

Słuchaj nie chcesz nie rozmawiaj z nim więcej, czekaj aż przyjdzie do Ciebie z kwiatami łaskawie mu wybacz jego "okropne zachowanie" i bądźcie sobie razem szczęśliwi - póki znów czegoś nie "przeskrobie" i nie będzie chciał przepraszac (słusznie zresztą).
a może to Ty masz racje? może z niego świnia i tyle? ale jeśli tak to po co z nim jesteś?

NApisałaś, że masz taki problem jak ja. Może i tak. Tylko, że ja widzę że problem jest we mnie i nie oczekuje od mojego Bogu ducha winnego mężczyzny, że za każdym razem jak sobie coś ubzduram przyleci przepraszac mnie z kwiatami.

Nie uwazam tego za ubzduranie. Najblizsi uwazaja, ze koles powinien mnie przeprosic, bo po prostu sprawil mi przykrosc. Jak narazie jestes jedyna osoba, stojaca po jego stronie. Jego zachowanie bylo lekcewazace i nie uwazam tego za wielka tragedie, ale to juz jakas oznaka lekkiego chyba zobojetnienia.. poza tym nie przesadzaj, ze od razu wielka swinia z niego-- po prostu mi przykro i jesli to sie bedzie powtarzac, to odejde od niego.

#19 2012-04-27 19:47:37

troublemaker
Przyjaciółka Forum

Ja się wcale nie dziwię, że Twoi najbliżsi tak uważają - w końcu Cię kochają. A nie od dziś wiadomo że emocję przeszkadzają czasem w obiektywnym osądzie.

Poddaje się, chciałam pomóc. Może i rzeczywiście nie mam racji - nie mi to osądzac. W końcu jestem od Ciebie młodsza - może to Ty masz rację. Powtarzam po raz kolejny zrobisz jak zechcesz.

I nie jestem po jego stronie - jestem po Waszej stronie.

Mam nadzieję, że się dogadacie i będziesz szczęśliwa. Trzymam za to kciuki.
I jeśli to nie zbyt wiele proszę o jakąś informację na forum jak to się rozwiąże.

Pozdrawiam

#20 2012-04-28 21:10:52

kaisa_malene
Przyjaciółka Forum

Klasyczny przykład dlaczego faceci narzekają na kobiety... Dziewczyno, masz 27 lat(!), jestes dorosłą kobietą, a obraziłaś się na swojego faceta, że się spóźnił pół godziny? Rozumiem, żeby to było notoryczne, ale nic takiego z Twojej wypowiedzi nie wynika. Mój też się czasem zasiedzi z kolegami przy piwie i zamiast wziąć ostatnie metro weźmie nocny i wtedy idę spać sama. Czasem się wkurzam, zwłaszcza jeśli nie miał dla mnie ostatnio czasu, ale nie oczekuję od niego kwiatów, jeszcze mnie nie porąbało... (i na dodatek zawsze mu komunikuję, że mnie tym czy tamtym wkurzył, żeby wiedział czemu jestem zła i czego lepiej w przyszłości unikać). Nie wiem czego Ty oczekujesz: że Twój facet dobrze się bawiąc przerwie grę w połowie, bo jest dokładnie 21:30 i jego pani i władczyni nakazała mu być o tej godzinie w domu? Bez jaj, zaproponował Ci, że przyjdzie PÓŁ GODZINY później, więc Ty już nie możesz na niego chwilę poczekać, bo idziesz spać razem z dobranocką? Ja myślę, że Ty tak naprawdę jesteś rozczarowana tym, że się wystroiłaś i nastawiłaś, a on (zupełnie tego nieświadomy) niejako odrzucił Twoje zaloty. Trzeba było mu przesłać Twoje zdjęcie z seksownej bieliźnie i zapytać, czy na pewno chce zostać te pół godziny dłużej z kolegami... Gwarantuję Ci, że przyleciałby do Ciebie w 5 sekund tongue

Ostatnio edytowany przez kaisa_malene (2012-04-28 21:14:06)

Ostatnie tematy :

Stopka forum