Tabletki na odchudzanie, które naprawdę działają. - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2012-04-19 21:30:27

nefretette82
Tajemnicza Lady

Tabletki na odchudzanie, które naprawdę działają.

Zbliża się wiosna. Tego epokowego odkrycia można dokonać wcale nie patrząc za okno czy na kalendarz.
W telewizji zaczynają lecieć reklamy przeróżnych środków odchudzających. Parę takich cudownych środków już przetestowałam na sobie i nie mogę nic polecić. Może wy znacie leki na odchudzanie, które nie wymagają recepty i są skuteczne. Milo było by opisać ich działanie.

Żyje po to aby stanąć na szczycie swoich możliwości.

#2 2012-04-20 10:27:37

rozważna23
Woman In Red

Re: Tabletki na odchudzanie, które naprawdę działają.

alri venom hyperdrive 3.0 + intensywne cwiczenia smile

ale z drugiej strony po co sie truc tabletkami jak mozna poprostu mniej jesc , a to co sie juz zje to najlepiej zdrowe i duuużo ćwiczyc smile
siedząc na tyłku przed tv napewno sie nie schudnie. nawet łykając tabletki.

#3 2012-04-22 18:18:30

nefretette82
Tajemnicza Lady

Zgadzam się i osobiście tą drogę wybieram. Jedaki kiedy przychodzi wieczór.... Otwieram tą przeklętą lodówkę albo jeszcze gorzej... stawkę z czekoladą! A że jestem honorowym krwiodawcom to czekolada zawsze jest w moim domu i wtedy cały mój upór znika bo mowie sobie że z tymi dodatkowymi dwoma kilogramami też nieźle wyglądam a poza tym odchudzać mogę od jutra. Tak że bez czegoś na potworne łaknienie czekolady i zabicie wieczornego apetytu niestety nie mogę się przy odchudzaniu obejść.
Stosuje na to błonnik i chrom. Niezbyt trujące a skuteczne.

Żyje po to aby stanąć na szczycie swoich możliwości.

#4 2012-04-22 22:43:38

szczesliwamariola
Dobry Duszek Forum

ja zdecydowanie polecam suplementy w formie saszetek do rozpuszczania w wodzie, dzialaja lepiej, lepiej sie wchlaniaja, moze je dawkowac niemal dowolnie w ciagu dnia, i nie dzialaja tak negatywnie na zoladek ja tabsy

Dziękuję za pomoc smile

#5 2012-04-24 07:57:38

Margotka05
Zbanowany

masz rację, też wolę saszetki to bardzo wygodne, bo zapominam brać w ogóle tabletek, a co Ty polecasz?

słońce świeci za darmo wariatom od lat!

#6 2012-04-26 09:15:02

yoghurt007
net-facet

Ja polecam ŻP - dostępne bez recepty, łatwe w stosowaniu i przynosi bajeczne rezultaty, a przy okazji pozwala zaoszczędzić trochę kasy na jedzeniu i późniejszych lekarzach....

Trust me, when I woke today I had no plans to be so sexy...but shit happens !

Deep in my soul there is a warrior that I'm afraid of...

#7 2012-05-19 12:48:27

alu85
Niewinne początki

high_heels - nie SPAMuj (!!)

Jeśli chodzi o tabletki to tak jak ktoś już tu wyżej napisał, z własnego doświadczenia wiem, że same magiczne kapsułki nic tu nie pomogą. Jest ich cała masa, a ich producenci, z dnia na dzień stają się milionerami, bo naiwniaków jest całe mnóstwo. Jedna z moich znajomych wydała już jak do tej pory gdzieś z kilka set złotych na tego typu buble i nie da się jej przetłumaczyć do tego pustego łba, że nigdy nie znajdzie tego hiper działającego środka, którego raz zażycie, spowoduje, że będzie chudnąć siedząc przed TV i wcinając hamburgera big_smile Cały czas zamawia kolejne i tylko niszczy swój organizm.

Owszem są niektóre dobre, ale one tylko wspomagają odchudzanie i warto o tym pamiętać.

reumatyzm - blog smile
a tu opinie o moim Pawełku Grzywoczu ;D hah

#8 2012-05-29 15:02:11

kaska85
O krok od uzależnienia

Macie rację smile Magiczne tabletki nie pomagają. Do znudzenia powtarzam, że tylko zbilansowana dieta może przynieść efekty i to w połączeniu z regularnymi ćwiczeniami. Tylko jak na aktywność fizyczną wygospodarować czas?

#9 2012-05-31 12:09:49

alusia111
Niewinne początki

ja nie wierzę w takie coś jak tabletki na odchudzanie

#10 2012-05-31 16:49:40

Alllka23
Niewinne początki

Ja kupiłam sobie pewien specyfik. Chodze na siłownie i tak mysle ze zobacze jakie beda efekty teo stosowania i siłowni..... Mam nadzieje że szczęśliwsze,hehe   smile

#11 2012-05-31 17:32:43

Body
Niewinne początki

Żadne tabletki czy kapsułki czy inne preparaty nie spowodują, ze siedząc spalimy tkankę tłuszczową. Wszelkiego rodzaju preparaty mają na celu pobudzenie organizmu do dodatkowego wydatkowania energii, przyśpieszenie matabolizmu, czy też zachamowanie uczucia głodu. Są substancje (produkty) które spożywając z posiłkiem wiążą się z węglowodanami i tłuszczami nie pozwalając na ich strawienie, po czym są wydalane z organizmu. Ale nie jest to rozwiązanie na długo, ponieważ aby większe ilości węglowodanów czy tłuszczów zablokować przed strawieniem trzeba spożyć dużą ilosć takich tabletek.

Najlepszymi "spalaczami tłuszczów" są termogeniki, które w swoim składzie mają na celu zwiększenie termogenezy oraz przyśpieszenie metabolizmu. W ten sposób organizm zwiększy wydatkowanie energii potęgując efekt jaki uzyskujemy podczas ćwiczeń. Oczywiście istnieje wiele produktów lepszych/gorszych opartych o różne mieszanki różniące się często działaniem, mocą oraz ceną. A więc jeżeli po spożyciu tkaich tabletek idziemy do mc donalda niestety nic nam one nie dadzą.

Przestrzegam przed zakupami srodków odchudzających z reklam na portalach internetowych, często są to oszustwa!

Pozdrawiam, Kuba.

#12 2012-06-02 20:39:12

Ariadnnnna
Szamanka

Jakie to żenujące czytać takie posty. Dlaczego są takie kobiety, które aby schudnąć zrobią praktycznie wszystko prócz ćwiczeń i jedzenia zdrowej żywności? Rusz dupę sprzed komputera a schudniesz. Myślisz, że tabletka zmieni cię w super modelkę bo tak powiedzieli "specjaliści"? Dla kasy człowiek wymyśli wszystko, a naiwni tylko to napędzają.

Ostatnio edytowany przez Inori (2012-06-02 20:44:07)

#13 2012-06-18 13:24:08

czarnulaaa036
Niewinne początki

Witaj,rozumiem Cie ,muszę powiedzieć,ze ja po trudach oraz licznych suplementach ,w końcu znalazłam tabletki,które naprawdę działają,zrzuciłam 12 kg ,jestem zadowolona;)Jeżeli masz pytania ,napisz-zapraszam.
Pozdrawiam.

#14 2012-06-18 14:31:02

Altarffka
Wkręcam się coraz bardziej

Swego czasu były tabletki, które naprawde odchudzały, ale wycofali je z apteki, więc lipa...

#15 2012-06-26 15:42:53

jowit
Do zakochania jeden krok

Altarffka napisał:

Swego czasu były tabletki, które naprawde odchudzały, ale wycofali je z apteki, więc lipa...

tak z pochodną amfetaminy i uzależniające, przy tym niebezpieczne.... faktycznie lipa dla leni.

#16 2012-06-26 16:29:43

Altarffka

Chyba nie były aż tak niebezpieczne skoro lekarze je przepisywali....

#17 2012-07-03 12:53:59

BlackPearl
Cioteczka Dobra Rada

Były, znam osobę która je stosowała, schudła ekspresowo i zniszczyła zdrowie. Przepisali jej to w jakiejś szarlatańskiej klinice, schudła szybko i jeszcze szybciej przytyła po odstawieniu.

W reklamach stosuje się techniki aby wmówić ludziom że to cud specyfik - ale jak kupisz to na opakowaniu drobniutkim druczkiem pisze "dają efekt przy stosowaniu diety i intensywnych, regularnych ćwiczeń" - i tyle z CUDU pozostało.

Jedyne tabletki jakie działają: OLIMP Therm Line lu Therm Speed- ale tylko przy intensywnych ćwiczeniach. Mają za zadanie rozbić tkankę i maksymalnie wypocić ciało - i faktycznie tak jest. Nie polecam osobom które maja problem z potliwością. ALe efekt jest szybki jeśli jest się skrupulatnym. Ja schudłam w 1,5miesiąca 13 kilogramów - stosując zdrową dietę (i oczywiście jedząc w regularnych porach), codziennie późnym wieczorem ćwicząc i używając tych tabletek.

kaska85 napisał:

Macie rację smile Magiczne tabletki nie pomagają. Do znudzenia powtarzam, że tylko zbilansowana dieta może przynieść efekty i to w połączeniu z regularnymi ćwiczeniami. Tylko jak na aktywność fizyczną wygospodarować czas?

Jak się chce to się da. Ja mam małe dziecko, pracuję, dbam o dom - nie raz wogóle nie mam czasu dla siebie ale zaparłam się, ćwiczyłam co wieczór gdy dziecko spało, krócej spałam ale dało się i opłaciło.

Śmieję się na samą myśl o ludziach, którzy robią różne rzeczy myśląc, że zrobią mi na złość.

#18 2012-07-25 14:16:24

Kate79
Zaglądam tu coraz częściej

Nie truj się żadnymi tabletkami - wsiadaj na rower a nie tongue

#19 2012-07-25 14:56:23

Obiektywna
Cioteczka Dobra Rada

jowit napisał:

Altarffka napisał:

tak z pochodną amfetaminy i uzależniające, przy tym niebezpieczne.... faktycznie lipa dla leni.

Chyba wiem o jakich tabletkach mowa. Dawno temu musiałam szybko schudnąć, lekarz przepisał mi Ma....ol (nie wiem, czy mogę podać nazwę) i muszę powiedzieć, że efekt był oszałamiający, świetnie się czułam, nie uzależniłam się, nie miałam efektu jojo. Szkoda, że już ich nie ma.

Niektórzy tu są wręcz oburzeni faktem, że ktoś chce chudnąć w taki właśnie sposób. Wszyscy zalecają ruch. Owszem. Ruch jest bardzo ważny ale co ma zrobić osoba, która jest non stop głodna? Ruch niewiele pomoże, kiedy po przyjściu z fitness opróżni pół lodówki. Wtedy właśnie dobrze mieć pod ręką tabletki, które hamują uczucie głodu.

A tak na marginesie, to najlepsza jest dieta cud - żreć ile wlezie i czekać na cud big_smile big_smile

My kobiety jesteśmy aniołami lecz gdy nam się podetnie skrzydła - lecimy dalej...... NA MIOTLE big_smile

#20 2012-08-21 15:15:51

astronauta
Zbanowany

czasami pół roku to za długo jak dla mnie czeka na efekty smile

#21 2012-08-22 13:00:36

Altarffka

Najgorsze jest to, że człowiek katuje się, nie je, poci na siłowni lub rowerze, a waga uparcie stoi w miejscu.
Na mnie działa to bardzo demotywująco.

#22 2012-12-18 14:19:38

marcelka
Zbanowany

Niestety, ale bez żadnego ruchu, zmiany w diecie, nigdy nie schudniesz. Nawet jeśli stracisz trochę kg, to i tak pewniakiem będzie efekt jojo, rozumiesz? Ja znam skuteczne tabletki, Foreverslim, siostra straciła na nich 11 kg, ale starała się być aktywna, prowadziła rozsądną dietę. Jeśli myślicie, że zostaniecie przy swoich starych przyzwyczajeniach i stracicie nadwagę to sory, ale jesteście po prostu strasznie naiwne.

#23 2013-03-06 10:48:56

arachne
Zbanowany

moim zdaniem nie ma takich, albo inaczej, nie można tylko za pomocą tabletek się odchudzać, bo to nie jest dobry sposób, ale też boję się, że nie do końca zdrowy, lepiej myślę, zamiast wydawać pieniądze na tabletki odchudzające udać się na zabiegi wyszczuplające. gwarancja skuteczność i tego, że będzie bezpieczny.

#24 2013-03-12 14:55:48

Pinki85
Niewinne początki

Dziewczyny zacznijcie ćwiczyć, przestańcie wierzyć w te cudowne tabletki. Wystarczy ograniczyć jedzenie, pojeździć na rowerze, pójść na basen. Jeśli wstydzicie się iść na siłownię to zawsze można potrenować w domu. Spróbujcie na początek np callanetics Bojarskiej, a później zwiększajcie tempo innymi ćwiczeniami.

#25 2013-03-15 08:34:24

LeeBee
100% Netkobieta

A ja kiedyś brałam suplement diety, które sprawdził się rewelacyjnie. Całkowicie zabijał mój apetyt, przez co MŻ czy ŻP nie było kompletnie dokuczliwe. Schudłam na nim 10kg. Niestety został wycofany z polskiego rynku i w ciągu 3 lat waga wróciła.

Teraz postawiłam na ruch i absolutny zakaz jedzenia po 18:00.

12.03.2014 - KOCHAM :*

#26 2013-05-28 17:44:23

Monika9988
Zaglądam tu coraz częściej

Moja siostra stosowała ForeverSlim. Faktycznie, efekty są widoczne, jednak jak z nią rozmawiałam , to podstał była zmiana nawyków odżywiania. Z tego co mi mówiła, to tabletki jako tabletki, należy traktować jako środek wspomagający, przyśpieszający metabolizm, uzupełniający mikroelementy itd, a nie cud środek, po którego zażyciu waga będzie spadała sama. Tak więc wszystkim, które uważają, że dany środek odwali całą "robotę" za nich i schudną "same w sobie" bo coś tam biorą, polecam zapoznać się z tym czym jest faktycznie suplement diety i jaka jest jego rola w procesie odchudzania

#27 2013-06-02 09:07:26

tartinka
Przyjaciółka Forum

Pinki85 napisał:

Dziewczyny zacznijcie ćwiczyć, przestańcie wierzyć w te cudowne tabletki. Wystarczy ograniczyć jedzenie, pojeździć na rowerze, pójść na basen. Jeśli wstydzicie się iść na siłownię to zawsze można potrenować w domu. Spróbujcie na początek np callanetics Bojarskiej, a później zwiększajcie tempo innymi ćwiczeniami.

Mądre słowa. Trzeba pamiętać, że większość tego co jest w tych suplementach to składniki, które dostępne są normalnie w diecie. Witaminy wiadomo, znajdziemy w owocach i warzywach, kwasy omega-3 w rybach i olejach np. rzepakowym, probiotyki - w jogurtach i tak dalej i tak dalej.. szkoda pieniędzy na tabletki, lepiej poświęcić więcej czasu na układanie jadłospisu.

#28 2013-06-02 09:42:26

mo-naturalnie
Niewinne początki

Hey,

Chesz sie zdrowo odchudzac, to jedz duzo warzyw, owoców czy nasion bogatych w blonnik!

Błonnik m.in:
- pobudza pracę jelit,
- działa przeczyszczająco - ułatwia i zwiększa częstość wypróżnień,
- nawilża jelita,
- pomaga regulować pracę żołądka,
- pomaga w trawieniu, przyspiesza eliminację niestrawionych resztek.
- zmniejsza uczucie głodu - blonnik wchłania wodę, przez co pęcznieje i wypełnia żołądek.

Dodatkowo, produkty bogate w blonnik, zwieraja tez duzo naturalnych witamin i mineralów, które pomoga twojemu organizmowi funkcjonowac prawidlowo i byc piekna naturalnie!

Plus, prowadz atywny tryb zycia: biegaj, plywaj, uprawiaj joge, cwicz etc.

#29 2013-06-24 14:14:49

blogerka.blogerka

Tabletki nie są dobrym sposobem na odchudzanie.
Czy nie lepiej spędzać troszkę więcej czasu na świeżym powietrzu spacerując lub biegając?
Po co się truć.smile
szkoda zdrowia:)

#30 2013-06-27 11:10:24

algebra
O krok od uzależnienia

A ja stosuje tabletki, ale traktuję je jedynie jako wspomagacz i dodatek do diety, ćwiczeń, zabiegów. Wierzę, że przyspieszają np. przemianę materii, a w składzie mają same znane mi substancje, które mogę również dobrze wpływać na kondycję skóry i włosów. Zdaję sobie sprawę, że łykając suplementy i nic więcej nie robiąc nie pozbędę się ani kilogramów, ani cellulitu z którym staram się walczyć.

#31 2013-06-27 19:04:43

Villemoo
Woman In Red

Kupiłam sobie tabletki (z czarnego rynku) recenzje są nie ładne jeśli chodzi o efekty uboczne ale zaryzykowałam (nie z lenistwa a z potrzeby zatrzymania łaknienia).

Plus dziennie 30 minut z Ewą Chodakowską i zdrowa żywność (zero fast foodów i słodyczy itp).
Śniadanie jem pożywne i zdrowe; bogate w błonnik i witaminy. Potem biorę tabletke i dzięki niej nie czuje tego "ssania" w żołądku z głodu więc ograniczenie jedzenia jest o niebo łatwiejsze. Jem owoce i warzywa. Nie chce efektu jojo więc staram się jeść bardzo zdrowo wykluczając słodycze i inne zabójstwa dla ciala smile

Dodatkowo dla zlikwidowania celulitu CODZIENNIE po kąpieli stosuje Eveline slim extreme 4D professional antycelulitowy. I JUŻ po 4 dniach widze efekty. Skóra nie "marszczy" sie już tak jak wcześniej i jest dużo bardziej sprężysta. POLECAM smile

Po ciąży ważyłam 68 kg a od stosowania wyżej wymienionych rzeczy od 2 tygodni schudłam do 64 kg a moim celem jest 55kg albo i mniej big_smile

Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.

Synek Dominik: urodzony 5/01/2013 o 5:53

#32 2013-07-03 20:34:09

tartinka
Przyjaciółka Forum

algebra napisał:

A ja stosuje tabletki, ale traktuję je jedynie jako wspomagacz i dodatek do diety, ćwiczeń, zabiegów. Wierzę, że przyspieszają np. przemianę materii, a w składzie mają same znane mi substancje, które mogę również dobrze wpływać na kondycję skóry i włosów. Zdaję sobie sprawę, że łykając suplementy i nic więcej nie robiąc nie pozbędę się ani kilogramów, ani cellulitu z którym staram się walczyć.

algebra ale suplementy to nic innego niż substancje, które znajdziesz też naturalnie w pożywieniu - kwestia właściwie ułożonej diety. błonnik? owoce i warzywa oraz produkty zbożowe. omega-3? ryby i olej rzepakowy. chrom? jaja i owoce morza... i tak dalej, i tak dalej. i po co kupować tabletki?

#33 2013-07-18 21:30:35

anetkas
Niewinne początki

Nigdy nie stosowałam żadnych cudownych tabletek, jesli takie by istniały nie byłoby  ludzi otyłych kazdy by wziął połknął i po problemie hehe a jednak człowieka kusi by wejść na taką podstronę lenistwo i tyle smile

#34 2013-08-03 16:34:37

tartinka
Przyjaciółka Forum

anetkas dobrze powiedziane - lenistwo. a jak to w przypadku lenistwa bywa, efektów nie przynosi wink

#35 2013-09-10 13:23:30

Dana331
Niewinne początki

Tabletki na odchudzanie - goo.gl/EitIlx
Złożyłem zamówienie i dostałem je na czas, a tabletki działają świetnie.

#36 2013-11-04 22:56:07

zofija W
Niewinne początki

Nie warto jeść tabletek jak się samemu nic nie robi. Zaczęłam chodzić  na basen 2 razy w tygodniu rower po pracy, zmieniłam nawyki żywieniowe ( koniec podjadania frytek na mieście w międzyczasie albo ciastka do kawy w przerwie między obiadami) i dopiero wtedy by wspomóc działanie zaczęłam stosować suplement ale był to akurat Novoslim ( wszystkie babki w pracy go stosowały i faktycznie działał) no i schudłam z jakieś 10 kg w trzy miesiące. smile

#37 2013-11-05 05:45:32

tartinka
Przyjaciółka Forum

zofija W napisał:

Nie warto jeść tabletek jak się samemu nic nie robi. Zaczęłam chodzić  na basen 2 razy w tygodniu rower po pracy, zmieniłam nawyki żywieniowe ( koniec podjadania frytek na mieście w międzyczasie albo ciastka do kawy w przerwie między obiadami) i dopiero wtedy by wspomóc działanie zaczęłam stosować suplement ale był to akurat Novoslim ( wszystkie babki w pracy go stosowały i faktycznie działał) no i schudłam z jakieś 10 kg w trzy miesiące. smile

Zawsze mnie bawi, jak ktoś pisze: zaczęłam ćwiczyć, zmieniłam nawyki i zaczęłąm brać suplement - ten suplement super działa, bo chudnę! Prawda jest taka, że chudniesz, bo ćwiczysz i żywisz się inaczej i bez suplementu byś taki efekt osiągnęła. No i ludzie często bagatelizują kwestię "naturalnych suplementów" czyli tego co w jedzeniu - takie składniki, popularne w suplementach jak chrom, błonnik czy kwasy omega-3 znaleźć można w normalnych składnikach (np. żeby pokryć dzienne zapotrzebowanie w kwasy omega-3 wystarczą 2 łyżki oleju rzepakowego dziennie)

#38 2013-11-05 10:13:33

zofija W
Niewinne początki

Tak masz rację ale moim podstawowym problemem był wilczy apetyt Udawało mi się ograniczyć cukry proste np na tydzień a potem taki szał na słodkości że nie mogłam się opanować I chrom już też kiedyś brałam ale nie przynosiło to takich skutków jakich chciałam nie widziałam różnicy a po tym Novoslimie faktycznie jakoś się " uspokoiłam". Zdania są podzielone co do suplementów ale mnie ten akurat bardzo pomógł

Stopka forum