Okres 9 dni za wcześnie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Okres 9 dni za wcześnie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Okres 9 dni za wcześnie

Witam.
Mam 30 lat.
Mam takie pytanie.Dostałam okres 9 dni wcześniej.Do tej pory miałam regularnie co 27-28 dni i trwał 5 dni. Teraz okres trwa już 8 dzień i jest tak samo "obfity".Do tego boli mnie w podbrzuszu i co jakiś czas mam młdłości.Czy powodem może być stres.Dzień przed miałam silnie stresową sytuacje.Czy może coś innego.
Z góry dziękuję za odpowiedź

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Okres 9 dni za wcześnie

w takim przypadku powinnaś udać się do lekarza

3 Ostatnio edytowany przez Lidka_87 (2012-04-15 14:45:43)

Odp: Okres 9 dni za wcześnie

Wiem, że w sytuacjach stresowych lub pod wpływem stosowanych diet odchudzających cykl może się rozregulować i okres może się opóźnić, a nawet nie wystąpić przez dłuższy czas. Na częstotliwość wpływa też stosowana antykoncepcja hormonalna, gdy na przykład przestawiasz się na inne tabletki lub przerywasz. Ja sama po odstawieniu tabletek + pod wpływem silnego stresu, przestałam dostawać okres przez ok 5 miesięcy.
Nie wiem czy stres wpływa w drugą stronę tj przyspiesza, ale uważam, że w każdym tego typu przypadku należy odwiedzić lekarza.
Twój przypadek jest trochę niepokojący, a koleżanki na forum nie są w stanie tak pomóc jak wywiad i badanie lekarskie.

4

Odp: Okres 9 dni za wcześnie

Witam. Mam 17 lat chciałabym się dowiedzieć kiedy dostanę kolejną miesiączke??
Jestem podczas brania tabletek antykoncepcyjnych (Kontracept). Pierwszą miesiączke po porodzie dostałam 4.03.2012 trwała do 7.03.2012 r. Tabletke antykoncepcyjną wziełam w 2 dniu okresu (czyli 5.03.2012r) a krwawienie z odstawienia nastąpiło 29.03.2012 do 30.03.2012r. Wczoraj wziełam ostatnią tabletke z 2 opakowania (Kontracept) chce się dowiedzieć kiedy dostanę kolejną miesiączkę i jak mam sobie obliczyć dni płodne i niepłodne.

5

Odp: Okres 9 dni za wcześnie

Witaj,
Przy braniu tabletek plusem jest to, że krwawienie występuje bardzo regularnie, często co do dnia i pory. Zazwyczaj jest tak, że występuje w 3-5 dniu po odstawieniu (jest to krwawienie z odstawienia).
Nie rozumiem pytania dotyczącego obliczania dni płodnych, bo branie hormonalnej antykoncepcji zabezpiecza przez cały cykl - przecież po to właśnie bierze się tabletki, aby nie trzeba było latać z kalendarzykiem.

6

Odp: Okres 9 dni za wcześnie

Witam.Mam 31 lat i tegularny okres.Od roku wspolzyje z mezem bez zabezpieczenia.Kochalam sie 2 dni temu i godzine po stosunku dostalam okres ktory przyszedl 8 dni za wczesnie.nie mialam zadnych objawow tak jak co miesiac pare dni przed okresem zawsze mialam bule w podbrzuszu i w krzyzu.co moze byc przyczyna?nie bylo zadnej sytuacji stresowej ani przemeczenia

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Okres 9 dni za wcześnie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024