garderoba - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

Temat: garderoba

Witam,
planuje remont domu i w koncu doczekam się własniej garderoby. Może możecie polecić mi jakąś dobra firmę meblowa? Na innych forach czytałam, że Komandor jest dobry, a na stronie ich znalazłam dużo ciekawych projektów:) Byłabym bardzo wdzieczna za podpowiedź!:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: garderoba

zdecydowanie polecam KOMANDOR mam, korzystam i nie narzekam:)

3

Odp: garderoba

To super! smile a masz szafe od nich czy meble? i pamiętasz ile Ci to czasu montowali? smile

4

Odp: garderoba
Anastazja napisał/a:

Witam,
planuje remont domu i w koncu doczekam się własniej garderoby. Może możecie polecić mi jakąś dobra firmę meblowa? Na innych forach czytałam, że Komandor jest dobry, a na stronie ich znalazłam dużo ciekawych projektów:) Byłabym bardzo wdzieczna za podpowiedź!:)

Też chciałam korzystać z ich usług. Potrzebowałam szafę. U nich miała kosztować 4000zł. Stolarz mi zrobił za połowę ceny.

5

Odp: garderoba

Słyszałam, że czasem wychodzi taniej ale chyba stolarz dłużej robi? i chyba nie ma taki fajnych projektów jak salony meblowe wink

6

Odp: garderoba

Jeżeli znajdziesz dobrego stolarza to ci zrobi taką szafę jaką chcesz,możesz sama coś dodać,ująć,kolor,a nawet z jakiego ma być materiału,zawsze możesz zapytać czy ma zdjęcia mebli,które robił.Czasami czeka się dłużej,ale to też zależy od tego ile ma zleceń,a z każdym stolarzem umawiasz się na konkretny termin,w którym mają być zrobione meble.Wiem coś o tym bo mój tata jest stolarzem.

7

Odp: garderoba

Komandor, godne polecenia, jednak drogo, ale solidnie, polecam takze firme Pilarski

8

Odp: garderoba

Ale ciężko chyba będzie mi znaleźć stolarza, żeby mi zrobił całą garderobę? bo ja mam przeznaczony cały pokój, niewielki ale zawsze smile myślałam o czymś w rodzaju półek, małych i dużych szafek, szuflad itp. smile wiem, że teraz firmy meblowe mają w swoim asortymencie specjalne meble do garderoby. Obawiam się, że stolarzowi ciężko będzie wykonać aż tyle elementów.. ale to tylko moje domysły smile

9

Odp: garderoba

Anastazja,zawsze możesz popytać stolarza czy jest w stanie podjąć się takiego zlecenia,przecież są stolarze meblowi i ile by to kosztowało,będziesz miała wtedy porównanie co lepiej się opłaca,zamówić garderobę w firmie meblowej czy zlecić wykonanie stolarzowi.

10

Odp: garderoba

Popytam napewno:) dzięki. A od stolarza dostanę jakąś gwarancję na wykonane meble?

11

Odp: garderoba

Powinnaś dostać jakąś gwarancję od stolarza,ale spisz sobie z nim umowę i sprawdz czy jest tam ujęta gwarancja smile

12

Odp: garderoba

Podzwoniłam trochę po tych stolarzach i jak na razie nie trafiłam na takiego co by mi zrobił moją wymarzoną garderobę (tylko szafy, tylko z elementów drewnianych- bo ja chce konstrukcję stalowa).  Zdecyduje się na tych z Komandora.  Dzięki za porady!

13

Odp: garderoba

A w ikeii patrzylas?
Moja tesciowa ostatnio kupila szafe, sama wybierala co w niej chce.
A maja rozne bajery, koszyczki, szuflady, wieszaki na spodnie, szuflady z przegrodkami na paski i takie tam a seria nazywa sie chyba komplement.

14

Odp: garderoba

Kasiula810 w Ikei patrzyłam na samym początku ale jakoś nic nie wybrałam. Już wczoraj byłam w Komandorze i zamówiłam:) Komplet strasznie mi się podoba, pozostaje mieć nadzieje, że się będzie dobrze sprawował smile

15

Odp: garderoba

To fajnie:)
Milego ukladania i wieszania ciuszkow smile))))

16

Odp: garderoba

Dzięki smile już się doczekać nie mogę! smile

17 Ostatnio edytowany przez Vian (2015-04-18 00:53:42)

Odp: garderoba

Na tej stronce znajdziesz wykonawcę <ciap!-spam>

18 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-10-09 16:46:13)

Odp: garderoba

Ja odkąd miałam dom ze swoją pierwszą garderobą to byłam niesamowicie zadowolona, teraz nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez takiego pomieszczenia. Zamówienie SPAM jest jak dla mnie najsensowniejszym rozwiązaniem, które umożliwia dobre zagospodarowanie przestrzeni i dopasowanie jej do preferowanej przez siebie stylistyki. Polecam głównie lokalnych wykonawców korzystających z wysokiej jakości materiałów.

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024