Jak o Nim zapomnieć ?? ;( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Jak o Nim zapomnieć ?? ;(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Jak o Nim zapomnieć ?? ;(

Ja już kompletnie sobie z tym nie radzę ;(( jestem tu nową osobą i mam nadzieje, że znajdę bratnie dusze i jakieś pocieszenie... a więc mam na imię Lilia, mam 23 lata i może zacznę od początku... Poznaliśmy się ponad rok temu (dokładnie w styczniu 2011r.) przez naszą wspólną koleżankę. To on był zainteresowany moją osobą i zależało mu na poznaniu mnie... zdobył do mnie kontakt, najpierw gg, nastepnie tel. Fajnie nam się rozmawiało aż w końcu postanowilismy się spotkać. Pierwszego spotkania to ja do konca zycia nie zapomne ;( było tak miło... zaprosił mnie na kolację do restauracji, dostałam kwiaty... coś czego nigdy nie przechodziłam z poprzednimi facetami. Wieczór był naprawdę udany... Spotykaliśmy się regularnie. Po jakimś czasie zaczeły się pocałunki a nawet sypialiśmy ze sobą. Czułam, że pomału się zakochuje, rozmawiając z nim każdego dnia miałam wrażenie, że to jest własnie TO ! z żadnym, dosłownie z żadnym facetem nie rozmawiało mi się nigdy tak dobrze ! miał moje poczucie humoru ! mój styl ! Było nam naprawde dobrze... codziennie dzwonił, spotykalismy się... Bałam się zacząć rozmowy na temat związku. On nigdy tego nie zaczynał a ja bałam się odrzucenia... Aż w końcu nie wytrzymałam i chcąc wiedzieć na czym stoję zaczełam rozmowe... i nagle SZOK! powiedział mi, że mnie lubi nawet bardzo, ze jestem dla niego wazna, ze jestem swietna dziewczyna ale po prostu nie poczuł tego czegoś .... miałam wrazenie, ze swiat mi się wali... i zamiast przełknąć to wtedy i przeboleć to ja mając nadzieje, ze jeszcze moze sie zakocha, bo moze potrzebuje czasu, dalej to ciągnelam. Mimo wszystko były codziennie długie rozmowy, od czasu do czasu spotkanie, (dla niego kolezenskie, dla mnie to bylo cos wiecej) doszło do tego, ze chodzilismy razem na imprezy (wesela, urodziny), przez co bliżej poznałam jego rodzinę, która mnie zaakceptowała, polubili mnie bardzo... On nadal traktował mnie jak przyjaciółkę a ja z dnia na dzien zakochiwałam się coraz bardziej... Wielki ból przezyłam kiedy któregos dnia (dokładnie w listopadzie) powiedzial mi, ze przenoszą go w pracy do innego miasta (oddalonego o 250km) wtedy poszulam ze to juz naprawde koniec. Płakałam dniami i nocami, mało jadłam,to bylo (zresztą jest nadal) cos strasznego. Mimo to nadal utrzymywalismy kontakt, rozmawialismy przez tel godzinami, (nadal głupia miałam cichą i małą nadzieję, zresztą juz nie wiedzialam na co ;( Najgorsze wydarzyło się miesiąc temu... zadzwonił jak zawsze któregos dnia wieczorem i powiedział, że pierwszy raz w zyciu tak bardzo się zakochał... i na tym koncze moją historię ;( ból niesamowity, płaczę codziennie... żyć się nie chcę, po prostu coś strasznego ;( mam przyjaciolkę, która jest ze mną, wspiera mnie... znajomych z ktorymi wychodze kiedy tylko mogę, robię wszystko zeby nie myslec ale tak sie nie da ;( tyle wspomnień, w dodatku to był naprawdę dla mnie ideał mężczyzny ;( dobrze wychowany, kulturalny, w dodatku idealny charakter, tak jak już wspomniałam idealne poczucie humoru ;( nie umiem już z nim normalnie rozmawiać... nawet nie chcę ! nie chce wiedziec co u niego ! nie chce wiedziec nic. On tego nie rozumie, prosi mnie ciagle o pozostanie na kolezenskich relacjach, ze ta znajomosc byla i jest dla niego wazna, zebym tego nie psuła.... ale ja nie potrafię i nie chcę ;( wiem, że będziecie mówić, ze to kwestia czasu, ze zapomnę, ze poznam kogoś... ale na dzien dzisiejszy jest to ból nie do opisania ;(((((

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak o Nim zapomnieć ?? ;(

Męzczyzna jest inaczej skonsruowany niż kobieta my potrafimy z czasem sie zakochać ,a u nich jesli to nie nastąpi raczej od samego początku to juz tak niestety pozostanie,żle ze wiedząc ze nic do Ciebie nie czuje sypiał z Toba i traktował Cie jak dziewczyne,ja na Twoim miejscu uciełabym kontakt z nim niech sobie gdzieś wsadzi swoją przyjażń,moze jeszcze mu bedziesz doradzać w sprawach sercowych...heh on tego nie rozumie bo to nie on został skrzywdzony typowy mężczyzna kóry myśli tylko o sobie,niech Ci da spokój bo inaczej nie zapomnisz tylko ciagle będziesz sie raniła.

Odp: Jak o Nim zapomnieć ?? ;(

ja i moj już były chłopak, właśnie dzis postanowiliśmy zakonczyc naszą połtora roczną wędrówkę. Wiem, że to bardzo boli, i tak naprawdę nie wiem nadal co osądziło o tym, że się rozstaliśmy. Po prostu on stwierdził, że jest chyba jeszcze za młody na stały związek. Mieliśmy masę planów, i z dnia na dzień wszystko się zawaliło. Wiem, że w końcu wszystko wróci do normy, ale niestety na ten moment serce mi pęka bo nie myślałam, że tak łatwo jest komuś powiedzieć żegnaj, tak będzie lepiej. I obiecuję Ci, że w końcu dasz rade i pewnie powiesz sobie, że byłaś głupia rycząc za nim, ale ja wiem, że to jest normalne i nieuniknione, no chyba że się tego kogoś nie kochało to pewnie się nie cierpi po rozstaniu...
trzymaj się!

4

Odp: Jak o Nim zapomnieć ?? ;(

Ja się przez to myślenie wykończe psychicznie ! ciagle wyobrazam sobie jak ją całuje, myśli tylko o niej, Boże to jest straszne sad dlaczego to właśnie ona jest tą szczęściarą ;( w dodatku nie powiedziałam w tym wszystkim jeszcze jednego... ona jest od niego starsza dwa lata i jest w trakcie rozwodu... i razem pracują. Ale to fakt, zakochał się w niej na maxa ;( bo nigdy nie slyszalam tego co mówi teraz, (że nie je, nie śpi, w tel patrzy milion razy...) raz tego wysłuchałam i miałam dość... od tamtej pory unikam jakiegokolwiek kontaktu z Nim ! a on dwa dni temu z pretensjami do mnie, ze ja to wszystko niszcze ! że on chce polubownych relacji, że nie wiem o co mi chodzi ! no k***a ! jak nie wie, jak mówilam mu ze sie zakochałam ;( a on jeszcze mi mówi, że nie dawał mi powodów do zakochania ! jak nie ?! a sex ? wspolne imprezy ?? codzienne rozmowy ! ehhh.... szkoda gadać ;( mówie Wam SZKODA GADAĆ!! ;(  Boję się najbardziej jednego... że nie spotkam już kogoś z takim charakterem co aż tak mi podpasuje ;(  że będę porównywać do niego... Boje sie tego bardzo i przez to nie bede szczesliwa ;( Boże co za życie... ;(  tak wiem, zachowuje sie jak desperatka, ale byłam przed Nim w zwiazku, który trwał 2 lata i nigdy nie czułam do tamtego chłopaka tego co czuje do niego ;(

5

Odp: Jak o Nim zapomnieć ?? ;(

Ja mam ten sam problem. Z mojej strony wielka miłość, dla mnie związek, seks, ciche plany na przyszłość, wspólne wyjazdy, poznawanie rodziny, a on mi nagle mówi, ze mnie lubi ale jestem tylko koleżanką.....:/ że jak? że nie chce mi robić nadziei
a hitem jest to, że mi mówi, że nie jest gotowy na żaden związek, bo został wcześniej zraniony, a na różnych forach rozpisuje się, że chciałby zakochać się i mieć dzieci.....
Szkoda tylko, ze miał pod nosem kogoś kto był wierny, czuły i go kochał i jakoś mnie olał.

6

Odp: Jak o Nim zapomnieć ?? ;(

haha, maxine, jakbym to skads znała. Widze ze oni maja te same teksty:) A najlepsze jest to,jak na swoje usprawiedliwienie mowia-rzynajmniej ja to slyszalam-nie chce Cie rnaic,jestes wartosciowa,nie wiem czy bede mogl dac Ci szzcescie za jakies czas,czy bede mial czas bo praca,studia,delegacje. Nie jestem gotowy do zwiazku,moze nie potrafie kochac. Haha! Dorbze z epod koniec przynajmniej sam siebie nie oszukiwal tymi tekstmai tylko po prostu powiedzial ze to koniec. Trzymaj sie i badz dzielna,trzeba wierzyc ze znajdzie sie ktos godny naszej uwagi i czasu:)

7

Odp: Jak o Nim zapomnieć ?? ;(

oooo tak, ja najbardziej byłam w szoku, jak mi teraz mówi, ze od początku informował mnie, ze nie jest gotowy na nowy związek.....
myślę sobie - może mam sklerozę, bo nie pamiętam, sięgam do starych sms sprzed pierwszego spotkania (mam je jeszcze:d) i czytam, swoją wiadomość "zaczynam chyba coś do Ciebie czuć. zależny mi na związku, jeżeli Tobie nie, to nie spotykajmy się, nie chcę rozczarowań" Zabrał mnie do Krakowa...... bo to "polski Paryż - miasto zakochanych". Nawet mamy wspólną kłódkę na moście zawieszoną, szkłem wycinał litery - tak mu zależało:) ehhh....i po co to kłamać?

8

Odp: Jak o Nim zapomnieć ?? ;(

Mnie nie pytaj... Ja tez pamietam dokładnie co mówił. A najlepsze było,jak zapewniał że mnie nie skrzywdzi. Dobrze że od pcozatku miałam dystans i wiedziałam że nie należy wierzyć do końca. Zapytał przy rozstaniu czy nic nie powiem. A co mam Ci powiedzieć?Wiesz co mówiłeś i co obiecywałeś a teraz się wycofujesz. To mam Cię błagaż żebyś został czy jak? Wolałam udawać twardą. Podziwiam że masz sms, ja od razu usunęłam wszysto. A fantazję wybujałą i bajere to mój ex miał,to fakt;D No ja akurat z Krakowa, ale do Paryża miał mnie porwać na weekend, Bo to moje marzenie, a on dla mnie wszystko! Cóż,nie zdążyliśmy... Najgorsze tylko że o sie odbija,nie wime jak u Ciebie. I boje sie teraz, zeby nie zaprzepascic jakiejs swojej szansy. Bo nie wyobrazam sobie zaufac czy wogole poki co sie  zkims wiazac, a moze ten ktos bedzie gdzies obok..

9

Odp: Jak o Nim zapomnieć ?? ;(

Jaki ideał? Nie kochał, widział Twoje zaangażowanie i seksował się, bo mu tak było wygodnie. Przestań. Wredna menda i tyle.

10

Odp: Jak o Nim zapomnieć ?? ;(

Ja weszłam w tej "owocny";p związek niemal od razu po zakończonym i trudnym. Tak sobie myślę, ze po rozstaniu trzeba dać sobie czas dla siebie. Poczytać trochę "dziwnych" książek - "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" zawsze poprawia mi humor. Po rozstaniu - ja tak mam - jest taka silna potrzeba miłości, bliskości połączona jednocześnie ze strachem...trzeba wszystko ułożyć sobie w głowie, bo można zniszczyć coś naprawdę wartościowego przez przypadek.

11

Odp: Jak o Nim zapomnieć ?? ;(

Aa, to ja czytałam "dlaczego mężczyźni odchodzą" , "dlaczego kobiety płaczą  amężczyźni kłamią" i różne też tym podobne. Aczkolwiek nie powiedziałabym że to pomogło;D no właśnie,teraz trzeba czasu. A skoro zrobili wodę z mózgu to tymi ideałami wcale nie byli i na pewno są lepsi! Doświadczenie,przygoda,miło spędzone chwile. A żyje się dalej,,,:)

12

Odp: Jak o Nim zapomnieć ?? ;(

ojjjj, brakuje mi tego luźniejszego spojrzenia na sprawę:)
ja jestem jeszcze na etapie, bo był KIEDYŚ taki czuły, miły, opiekuńczy....idealny kandydat na męża
wiem, że będzie dobrym mężem ale nie moim;d i coś chyba zaczyna włączać mi się potrzeba małżeństwa.....łoooo matko;)
a "dlaczego mężczyźni kłamią a kobiety płaczą" było fajne? bo właśnie chciałam przeczytać

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Jak o Nim zapomnieć ?? ;(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024