czy to skutek odstawienia tabletek antykoncepcyjnych? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » czy to skutek odstawienia tabletek antykoncepcyjnych?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: czy to skutek odstawienia tabletek antykoncepcyjnych?

mam problem....
jak narazie nie dostałam okresu
a już powinnam i zawsze miałam ciężkie i bolesne piersi, które były oznaką zbliżającego się okresu i miałam tak przez klika dni, jednak dzisiaj moje piersi stały się normalne, miałam bóle
brzucha, muszę dodać ze to pierwszy miesiąc bez zażywania tabletek antykoncepcyjnych (przerwa w zażywaniu).....co o tym myślicie??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy to skutek odstawienia tabletek antykoncepcyjnych?

Nic sie nei martw, czytam Twojego posta jakby byl moj:) ja tez odstawilam tabletki, i okresu nie mam. Kolo 25 dnia cyklu mialam wrazenie, ze dostane okres, bolal mnei brzuch itd. ale okresu nie dostalam.
Dzis jzu mam 40ktorys dzien cyklu i dalej nie mam okresu, czasami boli mnie brzuch jakbym go miala dostac ale nic z tego. Z tego co wiem, mozna czekac nawet 60 dni na okres. Niestety po tabletkach antykoncepcyjnych na pocztaku cykle sa nieregularne, moga pojawic sie po 20 dniach jak i po 60. tak to juz jest;/
niektore kobiety dostaja w miare regularnie, inen z kolei musza sie naczekac

3

Odp: czy to skutek odstawienia tabletek antykoncepcyjnych?

zgadza się,ja jak robię przerwę mniej więcej co rok na 2 miesiące to też nie mam regularnych..tzn okres dostaję mniej więcej po 33 dniach,więc bez paniki i czekać..

4

Odp: czy to skutek odstawienia tabletek antykoncepcyjnych?

po odstawieniu to normalne, że organizm jest rozregulowany
czekaj i nie martw sie na zapas

5

Odp: czy to skutek odstawienia tabletek antykoncepcyjnych?

teraz znowu mam bóle i ciężkie piersi czy to normalne??

6

Odp: czy to skutek odstawienia tabletek antykoncepcyjnych?

tak, jest to skutek odstawienia tabletek antykoncepcyjnych.

lekarz Cię o tym nie uprzedził ?

7

Odp: czy to skutek odstawienia tabletek antykoncepcyjnych?

nio wlasnie nie uprzedzil mnie gdyby powiedzial to bym sie teraz tak nie martwila

8

Odp: czy to skutek odstawienia tabletek antykoncepcyjnych?

musi minąc trochę czasu, zanim wszystko wróci do normy

9

Odp: czy to skutek odstawienia tabletek antykoncepcyjnych?

ja co roku na miesiąc odstawiam tabletki bo tak mi lekarka kazaął, i raz dostaje regularnie okres, a raz wcale,więc to jest pewnie wina odstawienia tabletek.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » czy to skutek odstawienia tabletek antykoncepcyjnych?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024