mam mętlik w głowie nie wiem co robic proszę o pomoc - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » mam mętlik w głowie nie wiem co robic proszę o pomoc

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: mam mętlik w głowie nie wiem co robic proszę o pomoc

Witam Wszystkich, mam mały problem z moim facetem i chciałabym Was prosić o rade co mam robić dalej bo się trochę pogubiłam.
Już mówie o co chodzi. Od dwóch miesięcy jestem w związku z facetem. Wszystko było między nami super do momentu kiedy matka jego byłej dziewczyny zadzwoniła do niego 2 tygodnie temu i oznajmiła mu ze został ojcem i dziecko ma już 2 miesiące. Od tego momentu nasza sielanka zamieniła się w koszmar. Mój facet zmienił się nie do poznania nie radzi sobie z tą całą sytuacją. Oni rozstali się rok temu a on dopiero teraz dowiedział sie o dziecku jeszcze nie od niej tylko od jej matki. Wciąż zadaje sobie pytanie dlaczego dopiero teraz mu o tym powiedziała przecież takie informacje to się przekazuje jak tylko kobieta dowie się o ciąży. Kolejne pytanie jakie mnie dręczy dlaczego ona mu nie powiedziała zaraz po urodzeniu dziecka jak jeszcze nie był w związku ze mną tylko akurat teraz jak jest ze mną i zaczął sobie życie ukłądać na nowo. Próbowałam z nim rozmawiać ale on w ogóle nie reaguje nie wie jaką decyzję ma podjąc w trakcie rozmowy jest nieobecny. Pytałam go czy czuje coś do tej byłej czy ją chce z nią być na oba pytania odpowiedział mi że nie, ale jest dziecko.
Nasz związek w chwili obecnej został zawieszony chociaż ja chciałam się wycofac ale on poprosił mnie żebym nie zrywała z nim. Wczoraj dowiedziałam się ze zrobili testy na DNA i że on zaproponował byłej powrót ale ona ponoć ma wątpliwości boi się czy uda im się odbudować ten związek. Boję się że jesli ona go odrzuci on będzie chciał wrócić do mnie. A ja nie chce być jego zabawką którą można się zabawić, zostawić a później znowu sobie o niej przypomnieć. Bardzo mi zależy na nim nawet mu troche zaufałam a tu takie rozczarowanie:(

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: mam mętlik w głowie nie wiem co robic proszę o pomoc

Justyna nie ma rady...musisz spojrzec prawdzie w oczy, ten zwiäzek nie trwa dlugo wiec nie paköj sie w nieszczescie. Twöj facet nie kocha cie na tyle zaby chciec byc z tobä za kazdä cene, wiec podaröj sobie.
Pozatym jestes pewna ze on nie wiedzial nic wczesniej?

3

Odp: mam mętlik w głowie nie wiem co robic proszę o pomoc

ja go rozumiem i uważam, że Ciebie też stać na to zrozumienie tylko potrzebujesz czasu. nie sądzę by teraz kombinował, na przykładzie który podałaś. cóż miałaś pecha, na szczęscie wszystko wyszło po 2 miesiącach nie po roku.

4

Odp: mam mętlik w głowie nie wiem co robic proszę o pomoc

Oboje jesteście w trudnej sytuacji. Ale dwa miesiące to nie jest, aż tak dużo aby mówić o poważnym związku. Jeśli on będzie nadal rozdarty i nieokreślony - niby nie chce kończyć z Tobą, nie chce być z nią, a jednocześnie proponuje jej powrót - to jest dla Ciebie sygnał i ostrzeżenie. Dla związku nie ma nic gorszego niż niestabilny partner, który sam nie wie do końca czego chce. W takiej sytuacji myśl o sobie i swojej przyszłości. Twoja sytuacja i tak jest lepsza.

Piotr

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » mam mętlik w głowie nie wiem co robic proszę o pomoc

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024