nie wiem co mam robic - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » nie wiem co mam robic

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: nie wiem co mam robic

witam mam 21 lat i 3 letniego syna mieszkam z bylym mezem bo pol roku temu wzielismy rozwod ale poniewaz nie mam wsparcia w rodzinie to nie mam gdzie mieszkac i musze z nim. on ma 22 lata rozwiodlam sie poniewaz duzo imprezowal pil a pod wplywem alkocholu mnie bil jak narazie mnie nie bije ale chodzi na imprezy spotyka sie ze znajomymi a mi zabrania wychodzic z domu nawet nie moge jechac do wlasnej matki na noc bo inaczej mnie wyrzuci nie mam juz sily nie wiem co mam zrobic. proszr o jakas rade

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: nie wiem co mam robic

Powinnaś zgłosić się do ośrodka pomocy dla bitych kobiet. Czemu nie zgłosiłaś tego na policję? Przecież nie możesz się dać maltretować! On nie ma prawa! Nie jesteś sama, masz dziecko. MAsz dla kogo żyć. Wynajmij mieszkanie, znajdź pracę, uwierz w siebie. Jak bym tego drania dorwała to bym go chyba zabiła! Jak  można bić bezbronną kobietę?! Takiemu to by się przydało stanąć oko w oko z równym sobie.

3 Ostatnio edytowany przez JustynaPiatkowska (2012-03-21 19:57:57)

Odp: nie wiem co mam robic

Agniecha1991,
domyślam się, że chciałabyś wyprowadzić się od byłego męża.
Czy widzisz na to jakieś szanse? Co musiałoby się stać, abyś mogła się usamodzielnić i zamieszkać np. z mamą, z innym członkiem rodziny, z kimś ze znajomych?
Jak wygląda Twoja sytuacja prawna po rozwodzie? Czy mąż zobowiązany jest do alimentowania Ciebie i dziecka?
Czy masz możliwość podjęcia pracy i zapewnienia na ten czas opieki dziecku, abyście mogli zamieszkać (wynająć pokój, mieszkanie) samodzielnie?
Czy korzystałaś - rozważasz skorzystanie - z pomocy ośrodków (Centrum Praw Kobiet, Niebieska linia, Centrum Interwencji Kryzysowej, Dom Samotnej Matki, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej itp.), oferujących wsparcie psychologiczne, jak również hostele?

Jestem psychologiem, seksuologiem i terapeutą. W codziennej pracy prowadzę poradnictwo i terapię w zakresie zaburzeń życia seksualnego kobiet i mężczyzn, także terapię par i małżeństw. Oferuję również E-poradę psychologiczno-seksuologiczną drogą meilową - anonimowość gwarantowana!

http://dobre-rozmowy.pl Gabinet psychologiczno-seksuologiczny w Gdańsku.
Reklama

4

Odp: nie wiem co mam robic

Do wszystkich pytań ja dodam jeszcze jedno: czy rozmawiałaś z kimś z najbliższej rodziny o swoim problemie? Przypuszczam, że nie... . Nie chce mi się bowiem wierzyć, że w Twojej sytuacji odmówiliby Ci pomocy... .
Co musi się stać, abyś odeszła? Dziewczyno, bierz dziecko i... uciekaj.

5

Odp: nie wiem co mam robic

Jest wiele poradni dla kobiet , są domy samotnych matek.Jeżeli masz możliwość zamieszkać z mamą to wyjedź. Wszelkie sprawy z pobiciem bądź ze zastraszaniem powinnaś zgłaszać na policję .Jest tyle możliwości jak piszą koleżanki .Jesteś młoda masz dziecko nie pozwól  sobą pomiatać .Prawo jest po twojej stronie.Rady radami , ale wszystko zależy teraz od ciebie.Zacznij działać.Masz rozwód, a to już dużo.Pozdrawiam i powodzenia.

Reklama

6

Odp: nie wiem co mam robic

NIE WIEM CO JET DOBRE MAM 44 LATA A ON 26 I MIESZKAMY RAZEM .CZY TO NORMALNE WIEM ZE MNIE KOCHA ALE
..............

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » nie wiem co mam robic

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018