TANI NOCLEG W KRAKOWIE - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » TANI NOCLEG W KRAKOWIE

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: TANI NOCLEG W KRAKOWIE

Witajcie netbabeczki;) Z Cjlopakiem wybieramy się na majowy weekend do Krakowa i przydałoby się zaunteresować noclegiem juz wczesniej wiec... no wlasnie. Znacie jakieś tanie i nie najgorzej usytuowane noclegi w Krakowie? Budżet raczej mamy skromny, ja już szczególnie bo studencka kieszeń. Może ktos jest w stanie cos doradzic?

Możesz podciąć mi skrzydła. Nie są mi potrzebne by latać
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: TANI NOCLEG W KRAKOWIE

Proponuję poszukać miejsc w hostelach. Większość jest usytuowana niemal w centrum. Z autopsji znam hostel Yellow i był ok. Minusem hosteli jest niewielka ilość pokoi 2-osobowych. No i często pokoje nie mają własnych łazienek. Za to jest kawa, herbata, czasem śniadanie w cenie.

Bardzo pozytywne wrażenie zrobił na mnie hostel Rest. On jest dość daleko od centrum, ale jest dobry dojazd komunikacją (samochodem jeszcze lepszy smile ). Ten hostel ma niższe ceny niż te w centrum (nocleg w dwójce 50 zł/os) i pokoje z łazienkami.

Praktycznie codziennie można znaleźć jakąś ofertę noclegów w Krakowie na stronach zakupów grupowych typu groupon, gruper itp. W takim przypadku jednak radziłabym przed zakupem sprawdzić, czy oferta obejmuje weekend majowy, a jeśli obejmuje - sprawdzić telefonicznie dostępność miejsc w tym terminie.

SzaraMyszko, musisz szybciutko się za tym noclegiem rozglądać, bo, wbrew pozorom, późno się za to zabierasz smile

3

najtaniej to chyba akademiki/hotele studenckie (ul. Piastowska/Armii Krajowej np.)

Reklama

4

fakt, jak chcesz tanio to tylko hostele zostają. Domyślam się, że już jesteście po tym weekendzie, więc czy możecie się podzielić wrażeniami, gdzie go spędziliście?

5

Byłam w zeszłym roku w Krakowie w świetnym hostelu. Wywarł na mnie wrażenie - centrum miasto, a mimo to ceny bardzo rozsądne. I do tego czysto. Nie chcę już dodawać, że obsługa była bardzo uprzejma, żeby nie brzmiało jakbym reklamowała swój hostel smile) hehe
Nazywa się aleje28. Znajduje się na ulicy Tatarskiej. Nie wolno podawać linków więc nie podaję, ale myślę że w googlach łatwo znajdziesz

Reklama

6

Dzieki za podpowiedzi. Mi na pewno tez sie przydadza!

7

Ja polecam nocleg u ojców redemptorystów w zakonie . Nie drogo i do tego sniadanie w cenie . Ja za pokój jedno osobowy place 60 zł:-)

gg 1433643

8 Ostatnio edytowany przez madziarynkaa (2013-04-06 16:42:25)

A myślałaś o apartamencie? Jest dużo wygodniejszy niż hotelowy pokój. Od kilku lat jeżeli gdzieś wyjeżdżam to wynajmuje apartament. W Krakowie mam sprawdzone Palace Apartments Kraków

9

Na przyszłość to zobaczcie sobie na Good By Lenin Hostel. Położony jest w samym centrum Krakowa. Miejsce bardzo czyste i zadbane. Ceny okej jak na centrum Krakowa. I nazwa mega fajna:)

10

Zawsze i wszędzie będę polecać Szary Residence w Michałowicach. To zaledwie 7 km od Krakowa, a widok z okna jest niesamowity.  Cudowna atmosfera, wyśmienite jedzenie. Pokoje urządzone w wielkim stylu, z wygodnymi łóżkami, z klimatyzacją. Można sobie zamówić masaż do pokoju. Obiekt warty polecenia dla rodzin z dziećmi. W pobliżu znajdują się trasy rowerowe, można wypożyczyć rowery. Nie znajdziecie drugiego takiego miejsca w okolicy Krakowa. Zajrzyjcie sobie na profil na FB.

11

Bardzo miło wspominam mój weekendowy wypad do Krakowa - spalismy w hotelu Panorama - polecany przez znajomych. Mieli atrakcyjne ceny, a także dobrali wygodne łóżka. Łóżko akurat jest dla mnie bardzo istotne, a tutaj się nie zawiodłam. Sympatryczna obsługa i czyste pokoje.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » TANI NOCLEG W KRAKOWIE

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016