Mocno palący ból w dole pleców - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Mocno palący ból w dole pleców

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Mocno palący ból w dole pleców

Witam! Od wczoraj odczuwam bardzo mocny ból w dole pleców po lewej stronie,dokładnie w miejscu gdzie zaczyna się pośladek. Ból nasila się przy schylaniu i jest tak piekący jakby mi ktoś przyłożył rozżarzony kamień i ledwo mogę się wyprostować. Gdy położyłam się wczoraj do łóżka dodatkowo ból zaczął promieniować do lewej nogi. Dzisiaj jest prawie tak samo. Bardzo boli (piecze)nie mam pojęcia co to może być. Nie wiem czy był już taki wątek ale proszę o jakąś rade.

Reklama
Zobacz podobne tematy :
Odp: Mocno palący ból w dole pleców

Mogą byc to problemy z korzonkami lub rwa kulszowa, chociąz nie koniecznie, często takie dolegliwości występują po źle leczonym półpaśćciu, masz problemy w ogóle z kręgosłupem? W przypadku wady kregosłupa moze być też ucisk na splot nerwowy

"Tyl­ko życie poświęco­ne in­nym war­te jest przeżycia. "
Albert Einstein

3

Odp: Mocno palący ból w dole pleców

Dokładnie. To wygląda na typowe objawy rwy kulszowej - czyli ucisku na nerw kulszowy. Jedyne co mogę doradzić, to zrób prześwietlenie lędźwi, a potem szybko do rehabilitantów. Jak pójdziesz z tym do neurologa, to spodziewaj się sporej dawki leków przeciwbólowych, które nie tyle Ci nie pomogą co jeszcze mogą szkodzić. Nie eliminują one bowiem ucisku na nerw, tylko powodują że organizm "zignoruje" dolegliwość. Czyli takie krótkowzroczne leczenie objawowe na zasadzie "jak boli, to damy przeciwbólowe". Moja matka to przechodziła.

Reklama

4

Odp: Mocno palący ból w dole pleców

Dzięki za odp. Że to może być rwa kulszowa to już sama się domyśliłam. Jeśli chodzi o kręgosłup to mam z nim problemy właśnie w dolnej partii pleców. Póki co nie leczyłam tego,ograniczyłam tylko dzwiganie ciężarów ale niestety moja praca jest taka a nie inna więc jadę na przeciwbólowych. Dam rade. Musze!

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Mocno palący ból w dole pleców

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018