nie lubie seksu oralnego - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2012-03-10 09:58:26

dilajla
Na razie czysta sympatia

nie lubie seksu oralnego

miałam 2 partnerów dotychczas,ostatni z nich chciał tego seksu .ja go nie lubie i nie bede tego robic.od 5 lat jestem sama zaczełam unikac zwiazków bo ciagle mam w głowie ze jak bedzie seks to facet bedzie tego wymagał.nie wiem czy mam o tym mówic przed seksem w czasie seksu.mysle  ze jak tego  nie robie to facet i tak znajdzie to u innej kobiety.jak ja mam załozyc rodzine.
druga sprawa nie lubie pozycji tylnych w seksie czy mam to mówic przed seksem?

szczęścia i miłości

#2 2012-03-10 10:43:42

xmenka
Niewinne początki

Re: nie lubie seksu oralnego

dlaczego nie lubisz seksu oralnego? to chyba najwyższa form okazywania sobie bliskośći

#3 2012-03-10 11:23:37

JustynaPiatkowska
Redaktor Działu Psychologia i Seks

Dilajla,
różnorodność technik seksualnych jest bardzo duża. Każdy człowiek ma wśród nich te, które lubi najbardziej, te które nie sprawiają mu dużej przyjemności, oraz takie, których nie chce praktykować. Wiele kobiet ma preferencje podobne do Twoich - np. nie uprawia seksu oralnego. Jednocześnie gusta te mogą zmieniać się w ciągu życia, wraz z nabywaniem doświadczenia, zmianą partnera, stażem udanego związku itp.

Preferowanie takich lub innych praktyk seksualnych nie jest defektem, który należy zawczasu "zgłaszać" każdemu nowopoznanemu partnerowi. Mam wrażenie, że braknie Ci dziś pewności i wiary w siebie. Problem, o którym piszesz już od kilku lat ma bardzo duży wpływ na Twoje życie. Być może warto zastanowić się, dlaczego sfera seksualna jest Twoim zdaniem tak istotna i determinuje Twoje życiowe wybory. Postrzegasz mężczyzn jako zdeterminowanych seksualnością i krzywdzących kobiety. Zakładasz, że każdy z nich nie miałby skrupułów przed zdradą, jeśli jego stała partnerka nie byłaby w pełni poddana. Warto zastanowić się nad źródłami takich przekonań oraz zaniżonej samooceny.

Ostatnio edytowany przez JustynaPiatkowska (2012-03-10 11:24:36)

Jestem psychologiem, seksuologiem i terapeutą. W codziennej pracy prowadzę poradnictwo i terapię w zakresie zaburzeń życia seksualnego kobiet i mężczyzn, także terapię par i małżeństw. Oferuję również E-poradę psychologiczno-seksuologiczną drogą meilową - anonimowość gwarantowana!

http://dobre-rozmowy.pl Gabinet psychologiczno-seksuologiczny w Gdańsku.

#4 2012-03-10 14:39:45

kaisa_malene
Przyjaciółka Forum

Jak Cię facet kocha i mu na Tobie zależy, to nie będzie na żadną formę seksu naciskał. Jeśli on Cię nakieruje na taką a nie inną pozycję, której nie lubisz to powiedz po prostu, że wolisz inaczej, a po samym seksie wytłumacz mu bardziej szczegółowo czego dokładnie nie lubisz i dlaczego. Ja jestem bardzo nieśmiała, więc jeszcze się na to u mojego faceta nie odważyłam. Rozmawialiśmy o tym i on myślał, że ja właśnie nie lubię i dlatego tego nie robię i powiedział, że się spokojnie obejdziemy bez tego, chociaż wiadomo, że by chciał. A ja zwyczajnie potrzebuję trochę czasu. Więc naprawdę się nie przejmuj: każdy ma inne preferencje i jeśli facetowi na Tobie zależy to się obejdzie bez jakiej formy seksu czy pozycji wink

#5 2012-03-10 17:05:44

sierpniowa
Przyjaciółka Forum

Dilajla, myślę, że najpierw powinnaś poszukać odpowiedzi dlaczego nie lubisz seksu oralnego i pewnych pozycji. Możliwe, że coś konkretnego Cię do tego zraziło, warto się nad tym najpierw zastanowić. A poza tym ... nie trzeba wszystkiego w seksie lubić, nie ma takiego obowiązku, dobrze jednak wiedzieć dlaczego ;-)

#6 2012-03-10 18:15:23

dilajla
Na razie czysta sympatia

jeden partner miał problem z alkoholem i chodził do dziwek w przeszłosci ,drugi ciagle masturbował sie i nie miał wzwodu przy normalnym seksie(czy to normalne zeby facet masturbował sie tuz po seksie albo przed seksem przy kobiecie? )
ja jestem niesmiała i ten brak doswiadczenia w seksie mam za minus ,brak mi wiary w siebie

szczęścia i miłości

#7 2012-03-11 12:20:01

wanilja
Dobry Duszek Forum

też nie chciałabym żeby facet się przy mnie masturbował, to poniżające, jakbym ja była niepotrzbebna.
Mam podobny problem jeśli chodzi o sex oralny, mój facet bardzo tego pragnie i co gorsza robi mi dobrze a ja mu nie neutral, po prostu jeszcze nie potrafie, potrzebuje troche więcej czasu, to mój pierwszy partner sexualny a takie rzeczy nie przychodzą mi łatwo, nie chce też tego robić wbrew sobie bo chce to lubić , chce żeby obojgu nam to sprawiało przyjemność i wiem że jak nie będzie mnie naciskał i zaczne jak będe gotowa to tak właśnei będzie smile

#8 2012-03-11 12:33:39

Remi
Net-Facet

dilajla napisał:

jeden partner miał problem z alkoholem i chodził do dziwek w przeszłosci ,drugi ciagle masturbował sie i nie miał wzwodu przy normalnym seksie(czy to normalne zeby facet masturbował sie tuz po seksie albo przed seksem przy kobiecie? )
ja jestem niesmiała i ten brak doswiadczenia w seksie mam za minus ,brak mi wiary w siebie

Dilajla bardzo mi przykro, że tak się dzieje. Dziewczyny dobrze podpowiadają co zrobić.
Wiesz, ja na miejscu twojego partnera puściłbym Ci tą piosenkę i namawiał do codziennego słuchania smile Polecam.

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

#9 2012-03-11 21:37:13

dilajla
Na razie czysta sympatia

a jak kogos poznam to przyznawac sie ze 5 lat nie było seksu?
a jak bedzie majstrował sam pod kołdra to mówic zeby tego nie robił czy uraże?

szczęścia i miłości

#10 2012-03-12 19:49:12

wanilja
Dobry Duszek Forum

Gdyby mój facet przy mnie się masturbował powiedziałabym mu w prost że źle się z tym czuje że sam robi sobie dobrze.
Myślę że nie ma nic złego w tym że nie uprawiałaś sexu przez 5 lat, możesz to śmiało powiedzieć ja sądze że on pomyśli o tobie dobrze że się szanujesz i czkasz na kogoś odpowiedniego.

Ostatnio edytowany przez wanilja (2012-03-12 19:49:25)

#11 2012-03-13 03:12:08

zbychojelen
Zbanowany

Sex oralny jest bardzo fajny. Ja nie namawiałem swoich kobiet do tego, ale jakoś tak samo wychodziło. Ale zawsze sex trzeba zaczynać od wspólnej kąpieli. Zrobić dobry nastrój, a reszta sama jakoś poleci.

"...więc proszę Boga: nigdy więcej,
niech nie pozwoli na to,
by ktoś trafił w moje serce..."

#12 2012-03-15 15:05:54

Angelika15061992
Niewinne początki

Witaj dilajla! Moja rada: jeśli nie lubisz tego rodzaju seksu to jeśli spotkasz faceta i będziesz już z Nim w związku to jeśli zaczniecie rozmawiać na te tematy to powiedż mu o tyM wprost!!wink jak chłopak mądry i porządny to zrozumie, a jeśli nie będzie chciał już się spotykać z Tobą to nie jest Ciebie wart!smile Miałam taką samą sytuację i zaczął Mnie do tego namawiać to się zgodziłam z ciekawości, i Mnie bolało i powiedziałam mu że więcej nie chcę to powiedział że "jeśli tego nie będę chciała to Mnie rzuci" a ja do Niego" już za póżno, to ja Cie zostawiam skoro nie potrafisz Mnie zrozumieć"smile i teraz jestem od 2 lat szczęśliwa z innym facetem który Mnie nie namawia do tego:) zrób to samo:) Mam nadzieję że się uda! GORĄCO POZDRAWIAM!!!!!!!!

#13 2012-03-15 19:25:43

kamila___
Niewinne początki

cześć;) mi się wydaje, że powinnaś powiedzieć factetowi odrazu.. mój też by bardzo chciał sexu oralnego. próbowalismy raz i mnie bolalo.. nie mowie, ze nigdy nie bd tego robiła.. ale na tą chwile nie... i co do pozycji to nie każdy musi lubieć pozycje od tylu. ja sama na poczatku nie lubiałam.. a teraz np to jedna z moich ulubionych wink a jezeli facet tego ni zrozumie to nie jest ciebie wart... takimi nie warto sie przejmować. głowa do góry i napewno poznasz takiego który zaakceptuje cie taką jaką jestesś.. i P.s 5 lat bez seksu to nie zaden wstyd. wink

#14 2012-03-15 21:26:22

kaisa_malene
Przyjaciółka Forum

Angelika, kamila: przepraszam, ale co Was bolało podczas seksu oralnego...?

#15 2012-03-15 23:23:30

dilajla
Na razie czysta sympatia

ja dopiero w łózku dowiedziałm sie ze on chce seksu oralnego ,nigdy przedtem nie mówilismy o tym
to jak teraz kogos poznam to nie wiem kiedy to sie wyda:)
chciałam was zapytac ,poznałam na necie faceta który jest prawiczkiem jest aseksualny ,pisze ze ma leki przed zrobieniem tego ,nie wie czy sie przemóc ,a zaniepokoiło mnie ze napisał ,,seks jest ohydny''nie wiem czy pisac z nim dalej troche mnie to słowo przeraziło .ja niedoswiadczona ,on niedoswiadczony.nie chce sie w cos uwikłac co sadzicie?

szczęścia i miłości

#16 2012-03-16 09:21:42

JustynaPiatkowska
Redaktor Działu Psychologia i Seks

Dilajla,
aseksualizm, czyli neutralność seksualna, brak potrzeb, całkowita obojętność wobec bodźców bodźców seksualnych, niezmienna w ciągu życia jest zjawiskiem stosunkowo rzadkim. Nie sądzę, aby poznany mężczyzna otrzymał taką diagnozę. Jest to raczej jego własne określenie dla tymczasowych trudności w życiu seksualnym.

Lęk przed zbliżeniem, uznawanie seksu za obrzydliwy, odrażający świadczy raczej o awersji seksualnej. Również zazwyczaj wiążę się z niemożnią odczuwania przyjemności i utrudnia lub uniemożliwia odbycie stosunku. Przyczyną mogą być traumatyczne doświadczenia w historii rozwoju psychoseksualnego - w rodzinie pochodzenia, dotychczasowych związkach, przemoc, molestowanie seksualne itp.
Wypowiadane pod wpływem emocji, tymczasowego stresu, braku powodzenia w relacjach może świadczyć o nieakceptowaniu siebie, swojego braku doświadczenia seksualnego, lękach.

W obydwu przypadkach - aseksualizmu i awersji - mówimy o zaburzeniach leczonych medycznie.

Zastanawia mnie rola, jaką seksualność pełni w Twoim życiu. Ludzie poznają się i spotkają z różnych powodów - połączyło ich miejsce pracy, podobne hobby, wspólni znajomi, ten sam film, który wybrali w kinie itp. Każdy kontakt, który Ty nawiązujesz, z góry ma charakter seksualny. Przed spotkaniem w realu, prowadzisz intymne rozmowy na temat życia seksualnego, jakby było to podstawą i osią związku, jakby było jedną z najistotniejszych informacji, którą można zdobyć o drugim człowieku.
Dlaczego wyobrażasz sobie związek i życie seksualne z mężczyzną, którego dotąd nigdy nie spotkałaś, a łączy Was jedynie kilka rozmów na internetowym czacie?

Ostatnio edytowany przez JustynaPiatkowska (2012-03-16 09:23:41)

Jestem psychologiem, seksuologiem i terapeutą. W codziennej pracy prowadzę poradnictwo i terapię w zakresie zaburzeń życia seksualnego kobiet i mężczyzn, także terapię par i małżeństw. Oferuję również E-poradę psychologiczno-seksuologiczną drogą meilową - anonimowość gwarantowana!

http://dobre-rozmowy.pl Gabinet psychologiczno-seksuologiczny w Gdańsku.

#17 2012-03-16 11:24:12

dilajla
Na razie czysta sympatia

troche Pani zle oceniła ze kazdy  moj kontakt ma charakter seksualny .majac 35 lat i tylko 2 partnerów w seksie to prawie dziewica i nie poznalismy sie na czacie

szczęścia i miłości

#18 2012-03-16 19:35:23

Secret_me
Dobry Duszek Forum

dilajla napisał:

poznałam na necie faceta który jest prawiczkiem jest aseksualny ,pisze ze ma leki przed zrobieniem tego ,nie wie czy sie przemóc ,a zaniepokoiło mnie ze napisał ,,seks jest ohydny''nie wiem czy pisac z nim dalej troche mnie to słowo przeraziło .ja niedoswiadczona ,on niedoswiadczony.nie chce sie w cos uwikłac co sadzicie?

To raczej nie wydaje się być normalne. Od razu przyszło mi go głowy, że facet musi mieć jakies niesamowite kompleksy i problemy z samoakceptacją. A może po prostu jest aseksualny - to podobno czwarta orientacja seksualna.

#19 2012-03-16 22:13:33

Remi
Net-Facet

dilajla napisał:

ja dopiero w łózku dowiedziałm sie ze on chce seksu oralnego ,nigdy przedtem nie mówilismy o tym
to jak teraz kogos poznam to nie wiem kiedy to sie wyda:)
chciałam was zapytac ,poznałam na necie faceta który jest prawiczkiem jest aseksualny ,pisze ze ma leki przed zrobieniem tego ,nie wie czy sie przemóc ,a zaniepokoiło mnie ze napisał ,,seks jest ohydny''nie wiem czy pisac z nim dalej troche mnie to słowo przeraziło .ja niedoswiadczona ,on niedoswiadczony.nie chce sie w cos uwikłac co sadzicie?

To co się mówi to nie zawsze idzie w parze z tym co się myśli i tym czego się chce. By otwarcie mówić co się myśli to trzeba...wink
Ty niedoświadczona, On też - to nauczcie się razem. Mniej kompleksów i mniej stresów smile

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

#20 2012-03-24 13:25:42

agnes91
Wróżka Bajuszka

Ja nie jestem fanką seksu oralnego ale go nie skreślam.
Mój partner lubi tego typu pieszczoty.
Szanuję czasem to robimy.
On też nie lubi niektórych rzeczy, które mnie sprawiają przyjemność, ale raz na jakiś czas przełamuje się, żeby mnie było dobrze.
Jedno i drugie czegoś nie lubi, ale nie usuwamy tego z naszego życia seksualnego.
Moim zdaniem powinnaś powiedzieć, co Cię trapi.
Rozmowa jest ważna.
jeżeli mu na Tobie zależy zrozumie.
Jeżeli nie to odpowiedź już znasz.

"Wiem, że mam więcej sex appealu na czubku mojego nosa, niż wiele kobiet ma w całym ciele. Nie widać tego od razu, ale tam jest."

#21 2012-03-27 10:37:29

Allana
Dobry Duszek Forum

Ja też nie lubię seksu oralnego. Dopiero po alkoholu nie miałam zahamowań. Moja koleżanka mówiła, że robi mężowi bez problemu na zawołanie. Jakoś sobie tego nie wyobrażam. Może to dziwne, bo ogólnie nie mam żadnych zahamowań, ale to mnie jakoś nie kręci.

Wiki ur.4.10.2003
Maja ur. 6.04.2007
Patryk termin 17.05.2012

#22 2012-03-27 11:06:17

Gladys
Przyjaciółka Forum

Chyba drogie Panie nie wiedzą co to oral big_smile jedna już się wypowiedziała że to ją boli i koleżanka istotnie zauważyła jak również i ja,może chodzi autorce o ANAL ? i te pozycje od tyłu ??? to mi się składa w całość ,wiedzą erotyczną nie grzeszycie dziewczyny swoją drogą tongue Oral to pieszczenie partnera miejsc intymnych ustami ,z reguły nie boli ,chyba że gryziecie smile

#23 2012-05-03 07:18:00

zbychojelen
Zbanowany

Każda forma sexu z ukochaną osobą powinna dawać zadowolenie i przyjemność. Jeżeli jednak robimy to pod presją i pod jakimiś naciskami może to nie przynosić dobrych odczuć. Ale po co robić coś dobrowolnie, co nie sprawia przyjemności?

niech nie pozwoli na to,

#24 2012-05-03 07:52:30

Dussia
Przyjaciółka Forum

EmiLka99 napisał:

Chyba drogie Panie nie wiedzą co to oral big_smile jedna już się wypowiedziała że to ją boli i koleżanka istotnie zauważyła jak również i ja,może chodzi autorce o ANAL ? i te pozycje od tyłu ??? to mi się składa w całość ,wiedzą erotyczną nie grzeszycie dziewczyny swoją drogą tongue Oral to pieszczenie partnera miejsc intymnych ustami ,z reguły nie boli ,chyba że gryziecie smile

smile i ja się pod tym podpisuję smile

przygarnij kropka...

#25 2012-05-03 11:43:14

Przemo77
Net-facet

Chyba faktycznie ktoś tu pomylił oral z analem ;-) No chyba że uznamy za ból np skurcze szyji i mięśni karku kiedy długo w jednej niewygodnej pozycji się kogoś pieści...;-) Ale takie poświęcenie to pikuś jeśli potem widzi się jak nasz partner czy partnerka ma wspaniały odlot i jest szczęśliwa i wdzięczna za takie pieszczoty.
A jeśli chodzi o to że wielu facetów miałoby ochotę na sex oralny a kobieta nie to może czasem już na początku ważna jest kwestia odpowiedniego doboru. Kiedy jeszcze do niczego między Wami nie doszło ale już potraficie rozmawiać o swoich potrzebach i doświadczeniach i otwarcie powiesz że nie chcesz tego robić bo np nie kręci Cię to lub źle się z tym czujesz to unikniesz podobnych kłopotów już w sypialni bo albo facet to zaakceptuje i nie będzie próbował nic na siłę albo już na początku oboje uznacie że wasze potrzeby i oczekiwania względem siebi zbytnio się różnią i chyba nic z tego nie będzie na dłuższą mete. Ale jak już ktoś wcześniej napisał- to czego nie zrobimy z jednym partnerem czasem zupełnie miło nam się robi z innym. Zmieniają się ludzie , zmieniają się sytuacje. Inne podejście bardziej na luzie i bez presji taż bardzo pomaga.
Sex oralny nie musi być tylko przyjemnością dla faceta a kłopotliwą ,nielubianą i zdecydowanie za długą czynnością dla kobiety. Może dawać przyjemność obojgu stronom. I to naprawdę wielką przyjemnością budującą relacje bliskości i oddania. 
Więcej luzu i zabawy;-)

Chcę wiedzieć , nie tylko wierzyć... Nauka zawsze wygra z wiarą.
Bóg- mityczna fantasmagoria stworzona przez człowieka. Tak samo prawdziwa jak smoki , elfy i krasnoludki...
GOTT IST TOT - Fryderyk Nitzche

#26 2012-05-07 05:52:59

zbychojelen
Zbanowany

Lubię seks oralny, bo jest bardziej intymny od normalnego, oczywiście tylko z kobietą bliską mojemu sercu

niech nie pozwoli na to,

#27 2012-05-07 08:02:39

dilajla
Na razie czysta sympatia

ja nie wiem ze mysle ze w czasie seksu mam to mówic ze tego nie lubie?nie powiem tego przed seksem jak juz w łozku rozebrani czy na jakiejs kolejnej  randce bo od razu ucieknie

szczęścia i miłości

#28 2012-05-07 10:45:59

moniczkaglanc
Niewinne początki

Kochana partnerowi musisz mówić wszystko czego nie lubisz, jeśli jest ciebie wart to zrozumie. Jeśli do mężczyzny nie dociera, że nie chcesz sexu oralnego i ciągle cię namawia to znaczy, że to skończony dupek. Ja z mężem rozmawiamy o swoich fantazjach erotycznych, o wszystkim co lubimy w łóżku a czego nie. Moim zdaniem bez szczerej rozmowy nie będzie udanego sexu !

http://www.netkobiety.pl/

#29 2012-05-07 16:38:20

red
Przyjaciółka Forum

mój były twierdził, że dobry oral to podstawa udanego związku. to idiota, ale w tym akurat coś jest- faceci lubią kiedy kobieta bierze im do buzi wink

#30 2012-05-07 18:04:24

truskaweczka19
100% Netkobieta

Jasne, że mów prawdę. Każdy facet na pewno woli szczerze usłyszeć prawdę. Dużo młodych dziewczyn nie lubi oralu czy innej formy seksu, każdy ma do tego prawo. Choć myślę, że z czasem to i Ty możesz się do tego przekonać. No, ale tymczasem nic na siłę smile.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

#31 2012-05-07 21:17:00

MagdaEM.
100% Netkobieta

Dilajla, z tego co zrozumiałam, to obecnie nie masz partnera. Martwisz się na zapas, w którym momencie znajomości lub randki masz powiedzieć, że nie lubisz seksu oralnego. Wydaje mi się, że jak kogoś poznasz, to odpowiedni moment sam przyjdzie. Zaczniecie się poznawać, coraz więcej o sobie wiedzieć - także o upodobaniach seksualnych. Nie każdy musi lubić to samo i nie ma w tym nic dziwnego. Swoją drogą nie do końca rozumiem skąd bierze się ta presja i to oczekiwanie, że kobieta musi lubić seks oralny...

Poza tym piszesz, że od 5 lat nie uprawiałaś seksu i że w ogóle masz małe doświadczenie w tej dziedzinie. Może nie trafiłaś po prostu na odpowiedniego partnera, przed którym mogłabyś się w pełni otworzyć. Nasze upodobania zmieniają się wraz z wiekiem i z nabywanym doświadczeniem. Może się jeszcze okazać, że polubisz seks oralny i sama będziesz miała na niego ochotę.

Wydaje mi się, że niepotrzebnie martwisz się na zapas. Troszkę więcej spontaniczności. Poza tym seks to nie tylko oral i nie każdy facet od razu ucieka od kobiety, która tego nie lubi wink

"Gdyby u mnie na oknie stały kwiaty paproci i niebieskie migdały..."

#32 2012-05-09 21:05:37

Nietykalna
Zaglądam tu coraz częściej

U mnie właśnie jest dokładnie na odwrót. Lubię mojego partnera zadowalać oralnie, bo mnie to podnieca, ale w ogóle w grę nie wchodzi jego "odwdzięczanie się". Po prostu mam jakiś uraz i bardzo nie chcę, żeby mnie zadowalał oralnie. Upiera się, bo bardzo chce, pyta, co jest nie tak, dlaczego nie chcę, a ja... po prostu nie umiem tego wyjaśnić. Nie chcę i już. Co najlepsze czasem się o to kłócimy w łóżku, szarpiemy, bo on chce mi to zrobić, a uciekam. Niestety jak tylko pomyślę o seksie oralnym, od razu mi się odechciewa jakichkolwiek pieszczot. Nie podoba mi się to jakoś. I tu nie chodzi o to, że mój facet kiepsko to robi, nie. Chociaż prawda jest taka, że robi kiepsko, no bo nie ma jak poćwiczyć, skoro ja ciągle nie chcę XD No cóż, próbował raz dłuższą chwilkę, było mi przyjemnie, ale bardzo niekomfortowo się czułam. Od tamtej pory zawsze odmawiam, a jak mnie czasem "zaskakuje", to od razu uciekam XD

#33 2012-05-10 02:22:06

Przemo77
Net-facet

Nietykalna - dlaczego boisz się takich pieszczot. To mega przyjemne i większość kobiet to uwielbia.No i z tego co wiem to kobiety znacznie łatwiej przez takie pieszczoty osiągają orgazm niż przez klasyczny sex. Wystarczy normalna codzienna higiena miejsc intymnych i nie musisz się bać że facetowi coś się nie spodoba. Połóż się wygodnie i daj się ponieść namiętności. Jeśli twój facet nie jest w tym jeszcze zbyt dobry to trochę mu pomóż. Nakieruj. Czasem nie trzeba wiele mówić wystarczy np zwykłe -" O tak ,o tak , jeszcze, nie przerywaj" i facet się połapie co Ci się podoba a co nie. Sama mozesz go wyszkolić tak jak to lubisz. Poczujesz jekie ruchy i kiedy sprawiają Ci przyjemność. Poczujesz dotyk i sama zdecydujesz czy chcesz ruchy jezyka szybsze czy wolniejsze, mocniejsze czy delikatniejsze. Czy język ma wirować czy tylko delikatnie muskać ,Czy ma smagać twoją łechtaczkę czy jej nawet nie dotykać. Zobaczysz jak mogą sie zmieniać Twoje doznania kiedy do zabawy dołącza też np palce partnera... ;-)
Nie rezygnuj z takiej przyjemności. To nic zlego ani sprośnego. To nie zboczenie ani perwersja. Taki sex to już właściwie standard.
Życzę wielu owocnych lekcji we dwoje i pięknych odlotów...;-)

Bóg- mityczna fantasmagoria stworzona przez człowieka. Tak samo prawdziwa jak smoki , elfy i krasnoludki...

#34 2012-05-10 21:26:16

Nietykalna
Zaglądam tu coraz częściej

Przemo77 - Wiem, że to przyjemne, wiele moich koleżanek tylko w taki sposób osiąga orgazm. Mnie to krępuje. Nie uważam tego od razu za perwersję, po prostu mam jakiś uraz, brzydzi mnie to, mimo że mojego chłopaka zupełnie nie, wiadomo. Ale jakoś nie umiem się przemóc... Nie chodzi o to, że się nie myję i dlatego mnie to brzydzi, dbam o higienę nawet ponadprzeciętnie, ale tu w grę wchodzi raczej kwestia psychiki. Potrzebowałabym chyba porady seksuologa, bo to musi mieć jakieś podłoże psychiczne, ale sama nie umiem wpaść, jakie. Zamiast seksu oralnego wolę, kiedy robi to palcami. Ogółem strasznie się mój chłopak musi namęczyć, żebym doszła ; ( i chyba w tym sęk, bo jednak mniej się zmęczy robiąc to palcami, niż miałby robić to ustami. Szybciej nie dojdę, taka moja uroda, a jednak 40 minut lizania może zmęczyć ; chociaż... może się mylę. Tak to zachwalasz, mój chłopak też, może rzeczywiście się przemogę.

Ostatnio edytowany przez Nietykalna (2012-05-10 21:27:00)

#35 2012-05-10 23:35:05

red
Przyjaciółka Forum

Nietykalna miałam podobnie z moim pierwszym chłopakiem. jakoś tak niekomfortowo czułam się z myślą, że ktoś mnie będzie tam lizać, że jak tam mogę smakować i w ogóle. Ale trzeba się przemóc i tyle:)
trzymam kciuki;)

#36 2012-05-12 10:29:29

czekoladka102
Powoli się zadomawiam

U mnie zaś jest tak że lubie seks oralny ale tylko z jednej strony,bo ja lubię gdy on mnie pieści ale nie lubie tego robić ja sad ale czasem to zrobię i jakoś mu to bardzo nie przeszkadza kocha mnie i nie chce nic na siłe

#37 2012-05-12 10:57:01

PłomiennaLena
Netbabeczka

hey, ja uprawiam petting i sex oralny tylko. Na poczatku zniechecal mnie wysilek, nie dawalam rady go zaspokoic itp... w tej chwili sama dobieram sie do niego:) poprostu cos w naszej relacji sie zmienilo, poglebilo, stalam sie bardziej otwarta. Mozesz oczywiscie tego poprostu nie lubic, choc to nieziemsko cudowne, ale moze poprostu to kwestia glebokosci relacji i zlamania bariery;)?

#38 2012-05-12 11:43:17

Przemo77
Net-facet

Brawo dziewczyny! Tak trzymać. PłomiennaLena ma trochę racji że nieraz stopień waszej odwagi zależy od głębokości więzi jaką darzysz partnera. Jesli jesteście bardzo blisko to sama chcesz sprawić mu przyjemnośc. Bariery zaczynają sie przesówać albo i całkiem puszczają. Sama twoja świadomość że jesteś tak blisko ze swoim mężczyzną że i on i Ty znacie doskonale swoje strefy intymne , co więcej lubisz go tam dotykać ,całować i pieścić i to samo czujesz kiedy on to robi Tobie -jest bardzo nakręcająca.
To że ktoś nadal nawet po kilku latach związku nie chce nawet dotknąć tam partnera znaczyć może że ma nie tylko duże zachamowania ( być może wynieśione z konserwetywnego wychowania) ale i to że nie do końca ufa swojemu partnerowi albo że nie do końca go akceptuje. To niestety rodzi często frustracje u partnera nawet kiedy o tym nie mówi.
W wolnym od zachamowań związku dwojga kochających się i akceptujących ludzi raczej dochodzić może do nawet odwrotnej sytuacji to znaczy obie strony aż się prześcigają aby wzajemnie dać sobie przyjemność. Nie raz jedna czy druga strona inicjuje takie pieszczoty jako strona aktywna i delektuje się widokiem partnera który przez te pieszczoty ma wspaniałe doznania.
Ale to może jeszcze zbyt wysoki stopień miłości, oddania i związku dla niejednej z Was. Może to przyjdzie z czasem.
W każdym razie jest to bliskość która niesamowicie podbudowuje nasze ego i wzmacnia samoocene.

Ostatnie tematy :

Stopka forum