Ratunek dla zniszczonych włosów - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2012-03-09 15:16:50

Ayaka22
Zbanowany

Ratunek dla zniszczonych włosów

Przez jakieś dwa lata prostowałam włosy, niestety teraz mam tego efekty hmm wypadają, są strasznie suche, łamliwe, zniszczone na maxa hmm maseczki, szampony, suplementy diety nie za bardzo pomagają hmm co mogę z nimi zrobić, żeby je odbudować? bardzo powoli rosną, ścięłam na krótkie, ale w takim tempie to wyłysieję zanim odrosną sad czy fryzjer coś pomoże?

#2 2012-03-09 16:30:12

oeparol
Na razie czysta sympatia

Re: Ratunek dla zniszczonych włosów

mam ten sam problem, z tym, ze ja mam bardzo dlugie wlosy, bo az do pasa... tez sa slabe, lamliwwe, bez obletosci. Poki co stosowalam tylko odzywki, skrzypovite itp. ale moze wlasnie by zasiegnoc pomocy u fryzjera ? moze jakies zabiegi na wlosy ?

#3 2012-03-09 18:47:05

Rebeca1982
Słodka Czarodziejka

Ayaka22 napisał:

Przez jakieś dwa lata prostowałam włosy, niestety teraz mam tego efekty hmm wypadają, są strasznie suche, łamliwe, zniszczone na maxa hmm maseczki, szampony, suplementy diety nie za bardzo pomagają hmm co mogę z nimi zrobić, żeby je odbudować? bardzo powoli rosną, ścięłam na krótkie, ale w takim tempie to wyłysieję zanim odrosną sad czy fryzjer coś pomoże?

Myślę, że możesz udać się do fryzjera . Jeśli jesteś z Warszawy polecam Ci salon Doroty Wodzińskiej przy ul. Zimnej 2. Posiadają oni specjalny sprzęt który pokazuje w jakim stanie są Twoje włosy na podstawie tego dobierze odpowiednie kosmetyki do Twoich włosów i zastosuje odpowiednią kurację.
Wejdź na stronę tego salonu, wpisz adres Dorota Wodzińska i powinna się odnaleźć strona. Po wejściu na stronę pod banerem jest okienko zatytułowane "Studio fryzur i Stylizacji" tam znajdziesz pełną ofertę co i jak wykonują oraz jakiego sprzętu używają. (podałbym Ci link do strony ale może to zostać potraktowane jako spam) smile

Jeśli zaś chodzi o kosmetyki od siebie mogę Ci polecić OMO BERBER OIL - kuracja do włosów z olejkiem arganowym. Jak dla mnie rewelacja.smile

http://sklep.osmoikon.pl/70-78-large/berber-oil-10ml.jpg

Ostatnio edytowany przez Rebeca1982 (2012-03-09 18:48:19)

Wszyscy chcą stać przy sterze. Nikt nie chce wiosłować...

#4 2012-03-09 18:47:40

McMiodek
Przyjaciółka Forum

Spróbujcie dziewczyny oleju kokosowego na początek. Albo jako odżywkę, albo w formie maseczki (aplikacja zarówno na skórę głowy i na włosy)

A Tobie, oeparol dodatkowo proponuję podcięcie włosów, lub ich wycieniowanie (dla zwiększenia objętości).

Życie jest małą ściemniarą,
wróblicą, wygą, cwaniarą...
Plącze nam nogi i mówi "Idź"...

#5 2012-03-09 23:44:54

louve14
Słodka Czarodziejka

Dzisiaj słyszałam w tv ze można zrobic jakis zabieg kreatynowy, oczywiscie u fryzjera. Tam myją ci włosy, nastepnie pasmami (tak jak farbę) nakładają kreatynę. Potem fryzjer układa i prostuje włosy. Podczas prostowania kreatyna pod wpływam temp wnika we włos. Tak ułożone włosy musisz nosić 48 h bez mycia.

#6 2012-03-10 00:21:06

laurka00
Zbanowany

louve14, masz może na myśli kauteryzację termiczną? Jestem właśnie po takim zabiegu, bo też miałam straszny problem z włosami po intensywnym stosowaniu prostownicy. Odżywki nie pomagały niestety, nawet te profesjonalne polecone przez moją fryzjerkę. Kauteryzacja odbudowuje zniszczone i osłabione włosy, używa się do niej kosmetyków z wyciągiem ze szpiku bambusa. Teraz mam piękne lśniące włosy, gładkie i elastyczne, wyglądają naprawdę zdrowo. Efekt utrzymuje sie ok. 3-4 tygodnie, prostownica poszła w odstawkę, włosy same ładnie sie układają i nie wymagają prostowania.

#7 2012-03-10 00:40:15

kobietka1000
Zaglądam tu coraz częściej

W takim razie ja marzę o takim zabiegu!!Prostuję włosy prawie codziennie.I szczerze mam już dość moich suchych,łamliwych włosów.Jedwab na włosy,wszelkie odżywki ile to ja pieniędzy na to tracę.A taki zabieg jest bezpieczny?Wszystko jest dla ludzi,ale wolę zapytać:)

#8 2012-03-10 11:47:20

oeparol
Na razie czysta sympatia

fajny zabieg i z tego co opowiadacie to widac rezultaty. ale wiecie ile za taki zabieg bym zaplacila w stolicy ?  tak mniej wiecej ?

#9 2012-03-10 17:02:09

lwica_choleryka
Dobry Duszek Forum

mam strasznie popalone włosy od malowania i prostownicy,ale ratuje je skutecznie jedwabiem z joanny:)

"Tyl­ko życie poświęco­ne in­nym war­te jest przeżycia. "
Albert Einstein

#10 2012-03-11 14:04:31

oeparol
Na razie czysta sympatia

stosowalam tez jebwab, ale juz mi niestety nie pomaga, takze jebwab skreslam z mojej listy ratunkowej ;p   czekam az mi powiecie dziewczyny ile by mnie taki zabieg kosztowal w stolicy smile  szczerze mowiac pytam o taka najnizsza cene, bo nie mam za bardzo kasy ;/

#11 2012-03-11 14:18:17

toja001
Niewinne początki

oj włosy to ciężki temat jak dla mnie. ja od jakichś 15 lat farbuję, wiecznie je prostuję, w naszych kosmetykach typu szampony, odżywki jest tyle chemii że szok. dlatego skorzystałam z kauteryzacji termicznej. Wszyscy wiemy że problem tkwi wewnątrz i żadne odzywki czy maseczki nie zregenerują nam włosa. byłam już na zabiegu 3 razy, chodze raz na miesiąc. nie kosztuje dużo, a włosy odżyły i są świetne, choc nie ukrywam że dalej je prostuję. zauwazylam tez ze mniej mi sie przetłuszczają.

#12 2012-03-11 16:34:30

louve14
Słodka Czarodziejka

laurka00 napisał:

louve14, masz może na myśli kauteryzację termiczną? Jestem właśnie po takim zabiegu, bo też miałam straszny problem z włosami po intensywnym stosowaniu prostownicy. Odżywki nie pomagały niestety, nawet te profesjonalne polecone przez moją fryzjerkę. Kauteryzacja odbudowuje zniszczone i osłabione włosy, używa się do niej kosmetyków z wyciągiem ze szpiku bambusa. Teraz mam piękne lśniące włosy, gładkie i elastyczne, wyglądają naprawdę zdrowo. Efekt utrzymuje sie ok. 3-4 tygodnie, prostownica poszła w odstawkę, włosy same ładnie sie układają i nie wymagają prostowania.

Nie laurko, to coś zupełnie innego. Moja wina bo źle napisałam, chodzi o keratyne, czyli substancję budulcową włosów. Wpisz keratynowe prostowanie włosów w wyszukiwarce, znajdziesz informacje. Jest to kuracja dająca efekty na 3, 4 miesiące. Sama nie robiłam, jedynie słyszałam, do tego ponoć włosy pozostają po tym zabiegu proste, choc pewnie zależy to od stopnia ich kręcenia się smile
Teraz zresztą patrze że można takie maski keratynowe kupić na allegro i samodzielnie sobie taką kurację przy pomocy prostownicy zrobić smile

A oprócz tego do zniszczonych włosów polecam jeszcze maski z WAXa, dostępne w aptece. Można je wykonywać raz w tyg. są do różnych rodzajów włosów no i są niedrogie a bardzo wydajne. Nakłada się je na włosy i skórę głowy, nie obciążają włosów i nie sprawiają że się szybko przetłuszczają. Włosy są po tym miękkie i puszyste.

Ostatnio edytowany przez louve14 (2012-03-11 16:43:04)

#13 2012-03-11 21:58:54

laurka00
Zbanowany

louve14, juz doczytałam, rzeczywiście piszemy o dwóch różnych zabiegach. Ten mój to raczej taki regenerujący, odbudowujący zniszczone włosy a to, o czym Ty piszesz, to po prostu prostowanie, ale takie bardziej bezpieczne niż to tradycyjne smile

oeparol, ja robiłam w Chantal'u na Karolkowej, to jest chyba róg Wolskiej, nawet stronkę znalazłam spam i widzę, ze mają teraz fajną promocję 70 zł tylko, wiec warto skorzystać.

#14 2012-03-13 00:11:50

palka1562
Niewinne początki

Też miałam taki problem , gdzie prostowałam  przez okres  jakiś  3 lat  codziennie praktycznie włosy  czasami  było  tak  ,że kilka razy dziennie.. Były bardzo  zniszczone  podcinałam  końcówki   i nic to nie dawało..  chciałam żeby urosły no  , ale gdy je tak często prostowałam  w ogóle mi nie rosły.. aż  pewnego dnia  rzuciłam prostownice i zaczęłam dbać o te włosy  (w końcu ) . Moja  rada  : 2 razy w tygodniu stosuje  naftę kosmetyczną  (można  ją zakupić w aptece  cena ok 8 zł )  zaś  jak nie stosuje  nafty to po każdym  umyciu włosów  stosuje  jedwab - bardzo mi pomaga , noi najważniejsze nie prostuje  włosów  jedynie raz  na tydz. jak wychodzę na jakąś imprezę itp. a jak już prostuje  włosy to stosuje spray  termoochronny pomaga smile  i przed  suszeniem  również.  Podstawą też jest  dobrze dobrany szampon , Ja stosuje  z avonu  ( 2 w1   z odżywką ) . Powiem Wam  szczerze   , że moje włosy są całkiem inne  nie  są już tak bardzo  zniszczone są  miekkie  w dotyku i co najważniejsze  rosną i są coraz dłuższe  i  objętość  ich też jest coraz większa   smilesmile Polecam wink

#15 2012-03-13 10:31:38

dori0309
Wkręcam się coraz bardziej

Ja dużo czytam o pielęgnacji włosów szukam ratunku bo mam ten sam problem. Często maluje włosy i niestety są tego skutki. Proponuje ci użycie olejku rycynowego w aptece kupisz go za ok 3zł. Trudno się zmywa ale efekty są widoczne. Tego oleju możesz użyć także na rzesy żeby były dłuższe:) do tego raz w tygodniu nakładam na włosy naftę kosmetyczna zmieszana z żółtkiem i jestem naprawdę zadowolona. Na noc też związuje włosy tak mi doradzil fryzjer

...poza swoimi wadami jestem idealna...smile

#16 2012-03-15 18:27:46

ekspert hapantoten

Grunt to wzmocnić włosy od wewnątrz. Włosy nie będą piękne, jeżeli nie będą zdrowe. Będą również wypadać na potęgę jeżeli cebulki nie będą odżywione. Dla tego całą kurację najlepiej zacząć od wybrania najlepszego suplementu diety stworzonego pod kątem zdrowia włosów. Regularne przyjmowanie sprawdzonego preparatu, gwarantuje efekty.

#17 2012-03-21 21:49:13

iwonka80
Niewinne początki

Ja prostowałam co dziennie przez 3 lata do tego przez rok przed prostowaniem suszyłam szczotką obrotową...bez tego wszystkiego wyglądały jak siano, suche, spalone,  trgicznie, więc nie mogłam przestać bo tak z domu  nie mogłam wyjść  do tego bardzo wypadały. Zaczęłam coraz rzadziej je modelować, spinałam w kucyk. Jedwab przestałam używać po miesiącu bo przetłuściłam tym włosy. Jak już prostowałam to spryskiwałam je   Syoss Head protect. Zaczęłam stosować szampon loreal expert (nie do  dziennego stosowania), stosowałam  również szampon, odżywkę, maskę Pantene na zmianę do włosów słabych, suchych, cienkich. Na efekty oczywiście trzeba czasu, ale po 2 miesiącach już było lepiej.Teraz prostuję tylko grzywkę, są grubsze.Jest ich więcej, mogę je rozczesać, są lśniące smile

JESTEM KOBIETĄ WIĘC NIE WIM CZEGO CHCĘ,
ALE NA PEWNO BĘDĘ ZŁA JAK TEGO NIE DOSTANĘ

#18 2012-03-27 15:40:44

ekspert hapantoten

No niestety używając prostownic, lokówek i innych tego typu sprzętów trzeba sie liczyć ze zniszczeniem włosów. W związku z tym trzeba zabezpieczać włosy od samego początku. Najlepiej zadbać o ich prawidłową strukturę, bo tylko włosy zdrowe od podstaw będą lepiej znosić te wszystkie zabiegi. Dlatego najlepiej sięgnąć po kompleksowy preparat zawierający witaminy, minerały i wyciągi roślinne dobrane specjalnie pod kątem zdrowia włosów. Czyli Ha-Pantoten.

#19 2012-03-29 11:22:45

irminka
Niewinne początki

Witam! Mogę polecić dla zniszczonych włosów bardzo mocną regeneracje joico,też miałam taki problem i mi się udało bez strzyżenia na krótko,po pierwszym takim zabiegu widać efekty włosy są zupełnie inne,byłam w salonie summaprada na Kurdwanowie,do tego bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam :-)

#20 2012-06-21 09:47:10

arachne
Zbanowany

oj niestety tak to jest, że nasze włosy narażone są na uszkodzenia, właśnie ze względu na prostowanie, używanie suszarki. Ratunkiem w pewnym stopniu jest to, żeby kupować sprzęty , które mają zabezpieczenia przed uszkodzeniem włosów. Ważne też jest, żeby używać odpowiednich kosmetyków, a może od czasu do czasu jakiś zabieg w salonie fryzjerskim?? Ostatnio widziałam na profilu na facebooku Akademii Stylizacji M.P. Babicz, że można wygrać zabieg, który ma na celu między innymi wzmocnienie cienkich włosów. Fajna sprawa, a wy korzystacie z zabiegów u fryzjera?

#21 2012-07-09 17:58:32

Jennifer23
Do zakochania jeden krok

Witam opowiem wam moja historie z włosami mam je bardzo długie ale że zachciało mi się je zmieniać strasznie na tym ucierpiałam a zaczęło się od farbowania prostowania lokowania a nawet od przedłużania i własnie z tym przedłużaniem był to największy błąd owszem wyglądały to bardzo ładnie ale kiedy przyszło to ściągnąć to była tragedia jak wiedzę włosy przedłuża się na takich zgrzewach a do ściągania jest przystosowany płyn który śmierdzi i strasznie wysusza włosy no ale co w tym najgorsze kiedy przy ściąganiu połowę włosów mi powypadało to był koszmar aż w końcu znalazłam dla nich ratunek czyli odbudowa przestałam używać prostownicy myje je w szamponie który zawiera kreatynie nazywa się SALON można go kupić w rosmanie kosztuje on 12 zł do tego używam serum wzmacniające na końcówki BIOVAX można go kupić w aptece kosztuje on 10 zł ma 15 ml ale wystarczy dać go tylko trochę mi on starcza na 2 miesiące a czasem nawet dłużej zastosowałam też maseczkę z oleju RYCYNOWEGO jedna łyżeczka olejku i 2 żółtka wymieszać i nałożyc po umyciu głowy i trzymać ok 2 godzin stosować raz na trzy-cztery dni używam tez odzywki w spreju z ISANA tez można kupić ją w rosmanie kosztuje ona 8 zł, używam również masek w takiej małych flakonikach one są jedno razowe firmy GLISS KUR
są bardzo fajnie super wygładzają włosy wystarczy pozostawić ją na mokrych włosach przez minute później dokładnie spłukać. Powiem wam naprawdę to wszystko co wam napisałam naprawdę bardzo mi pomogło nareszcie odzyskałam swoje włosy a do tego jeszcze zyskałam na tym mam ich o wiele więcej i już nie są wysuszone i nie wyglądają na zniszczone fakt trwało to wszystko za nim doszły do siebie ale naprawdę było warto. Może się komuś przyda to co napisałam a wiec życzę powodzenia i zachęcam do spróbowania moich rad pozdrawiam.

#22 2012-08-03 17:13:16

Milencia1990
Tajemnicza Lady

Udaj się do fryzjera na regenerację włosów, pomaga po takim katowaniu ich.

Do tego jedz witaminy, po dłuższym czasie zauważysz efekty ich spożywania.

Delikatnie masuj skórę głowy to je pobudzi do wzrostu wink

Jak wykonać przepiękny warkocz francuski
http://www.youtube.com/watch?v=HL9yjD8hrw0

#23 2012-11-22 11:18:30

yacha
Woman In Red

kupiłam w rossmannie szampon i odżywkę do włosów suchych i zniszczonych toni&guy, póki co tylko raz użyłam, ale powiem Wam, że włosy są miłe w dotyku i gładkie, zobaczymy jak będzie po dłuższym używaniu, bo po podwójnej dekoloryzacji moje włosy są dosyć mocno wysuszone i szorstkie hmm Może to doprowadzi je do porządku.

#24 2012-11-22 13:44:00

kasiulka001

Witam,
włosy niszczą się od prostowania, suszenia, lokowania, ale również od wody!
Najlepiej od razu zainwestować w jakiś dobry szampon, wiadomo, że jeśli masz mocno zniszczone włosy to się odratuje się ich w czasie miesiąca.
Ja prostuje i myje włosy codziennie (!) dlatego są one w trochę słabej kondycji hmm
Jakiś czas temu byłam w sklepie z profesjonalnymi kosmetykami i pani poleciła mi szampon z serii Koxidil, firma kosswell.
Muszę stwierdzić, że całkiem całkiem, niby jest to szampon przeciw wypadaniu włosów, ale również je odbudowuje! Po jednym opakowaniu (a jest 0,5l) poszłam kupić drugi a do tego wzięłam ampułki.
Z czystym sumieniem mogę go Wam polecić! Jak dla mnie nic lepszego nie wymyślili.

#25 2012-11-25 17:09:41

magniffika
Niewinne początki

Według mnie najlepszym rozwiązaniem będzie Odżywka do włosów zniszczonych Toni &Guy. Odbudowuje strukturę włosa, sprawia że są one  gładkie, lśniące i zdrowe smile

#26 2012-12-04 08:52:44

troublemaker
Przyjaciółka Forum

kasiulka001 napisał:

Witam,
włosy niszczą się od prostowania, suszenia, lokowania, ale również od wody!
Najlepiej od razu zainwestować w jakiś dobry szampon, wiadomo, że jeśli masz mocno zniszczone włosy to się odratuje się ich w czasie miesiąca.
Ja prostuje i myje włosy codziennie (!) dlatego są one w trochę słabej kondycji hmm
Jakiś czas temu byłam w sklepie z profesjonalnymi kosmetykami i pani poleciła mi szampon z serii Koxidil, firma kosswell.
Muszę stwierdzić, że całkiem całkiem, niby jest to szampon przeciw wypadaniu włosów, ale również je odbudowuje! Po jednym opakowaniu (a jest 0,5l) poszłam kupić drugi a do tego wzięłam ampułki.
Z czystym sumieniem mogę go Wam polecić! Jak dla mnie nic lepszego nie wymyślili.

Kasiulka a w jakiej cenie ten szampon?

Ja ostatni okupiłam maskę do włosów Biowax i choć użyłam jej dopiero 2 razy to już jestem zadowolona..

#27 2012-12-05 12:37:49

Fafcia
Do zakochania jeden krok

ja mam bardzo zniszczone włosy od rozjaśniania. Od jakiegoś czasu stosuje olej sezamowy na włosy (nie od nasady) i ciało. Robię tak raz w tyg i efekty widać, bo są bardziej gładkie a skóra jędrna. Może ktoś z was zna jeszcze jakieś domowe maseczki na suche włosy? Chętnie bym wypróbowała! Pozdrawiam smile

#28 2012-12-05 14:28:01

troublemaker
Przyjaciółka Forum

no jest olejowanie  o którym mowa w innym wątku ale także np maseczka z majonezu;)

#29 2012-12-15 19:39:33

Aster05
Tajemnicza Lady

eh te majonezy... toć to smród nie do wytrzymania (nienawidzę majonezu)
Już wolę którąś z tych pachnących odżywek od toni:) no i zawsze można troszkę się zasuplementować, wspomóc od wewnątrz

#30 2012-12-15 19:45:31

Gladys
Przyjaciółka Forum

tak zniszczonym włosom już nic nie pomoże ,pozostało obciąć i odstawić całkowicie malowanie prostowanie,lokowanie itp ,włosy w tym czasie regenerować ,zapuszczać a później tylko od szczególnej okazji sięgać po prostownice ,niestety jeśli się doprowadza do takiego stanu to nie ma zmiłuj ,żadne odżywki maski i inne wam nie pomogą jak dalej będziecie prostowały.

#31 2012-12-17 20:38:24

matrysja
Niewinne początki

slyszalam o myciu glowy piwem, jajkiem, troublemaker ale majonezem?! do czego to kobiety sa zdolne:D  mi szkoda by bylo scinac moje dlugie wlosy, wolalabym jeszcze powalczy z jakimis maseczkami lub odzywkami podobnie jak Aster05.

#32 2012-12-18 19:53:29

Aster05
Tajemnicza Lady

no właśnie tego zapuszczania szkoda.
Trochę można podciąć ale na więcej to bym się nie zdecydowała:)
Zawsze można szukać ratunku w tych bardziej profesjonalnych firmach od tych co  są w zwykłych sklepach.

#33 2013-01-21 10:14:00

anielka83
Na razie czysta sympatia

bardziej profesjonalnych tzn. jakich? droższych?

#34 2013-01-23 22:39:26

Klauduśkaa

Droga autorko, stosujesz maski, suplementy i nie ma żadnych efektów? Niemożliwe... Może twój problem tkwi w silikonach zawartych w szamponach lub maskach które używasz?
Większosc szamponów ma w składzie silikony. Te silikony to taki składnik który ma za zadanie "oblepic" podczas mycia nasze włosy, wygładzic je i dzięki temu wydaje nam się że są takie gładkie i zdrowe. Niestety tylko na chwilę, bo pod warstwą silikonów nadal jest zniszczony włos. Dlatego zacznij od szamponu bez silikonów. Polecam szampony Joanna Naturia z miodem i cytryną. Myjesz takim szamponem włosy i dzięki temu zmywasz te wszystkie silikony. I teraz możesz zastosowac jakąś maskę odżywczą. Np. Maska Wax Latte z proteinami mlecznymi. I teraz masz pewnosc że ona zadziała bo maska ma dostęp do czystego włosa, a po silikonach nic odżywczego z maski nie dostaje się do włosa. Maskę trzymasz 30 minut pod folią i ręcznikiem. Warto również 30 minut przed myciem włosów nacierac skórę głowy oraz włosy nafta kosmetyczną. I oczywiście suplementy też się przydadzą, np. Vitapil.
I przede wszystkim - ograniczyc prostowanie!!! Raz na jakiś czas oczywiście nie zaszkodzi tak bardzo, ale na razie musisz dac włosom odetchnąc.

#35 2013-01-31 09:58:15

anielka83
Na razie czysta sympatia

moim zdaniem to czy kosmetyki działają czy nie w dużej mierze zależy od naszego wyboru, lepsze kosmetyki = lepsze efekty

#36 2013-01-31 23:39:27

Hela89
Niewinne początki

Polecam nowość z Glisskura! Nowa pianka - używamy jej zamiast odzywki do włosów! Włosy są odżywione, zdrowe i nie przetłuszczają się! Możemy spokojnie używać lokówki, suszarki i prostownicy smile

#37 2013-02-03 23:12:36

anielka83
Na razie czysta sympatia

dzięki spróbuje na pewno, jestem już w fazie testów nawet

#38 2013-02-05 11:27:41

damska-torebka
Na razie czysta sympatia

Polecam olejki i oleje wszelkiego rodzaju (np. jojoba, argan, amla), zabiegi regenerujące u fryzjera, laminowanie włosów żelatyną, a w celu "profilaktyki" niszczenia - zakup szczotki ułatwiającej łatwe rozczesywanie (np. Tangle Teezer, Detangler)

Stopka forum