Co robić?? Czy mój mąż mnie zdradza?? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2012-03-03 12:24:10

Angelica_84
Zaglądam tu coraz częściej

Co robić?? Czy mój mąż mnie zdradza??

Od sześciu lat jestem w związku z mężczyzną, którego bardzo kocham, myślę, że on mnie również...mimo iż cztery lata temu odkryłam niepokojący fakt dalej jesteśmy razem. Mamy dwójkę dzieci i na pozór jesteśmy bardzo szczęśliwą i przykładną rodziną, młodszy syn ma cztery miesiące i był planowanym dzieckiem. Miesiąc temu wrócił temat sprzed czterech lat...a co się wtedy stało...
Mąż poznał dziewczynę cztery lata młodszą ode mnie, od samego początku kłamał we wszystkim co było z nią związane... najpierw powiedział że poznał starszą kobietę która pomoże mu dostać do firmy w której chciał pracować, później powiedział że ma męża i dzieci, co było nieprawdą, a następnie wpisał jej nr tel pod imieniem męskim... Na początku znalazłam na bilingu telefonicznym smsy pisane w nocy do niej, następnie przeczytałam maile które wymienili między sobą, treść jednego z nich, który on napisał do niej: "mam wyrzuty sumienia że ostatnio skończyło się to tak a nie inaczej, ale jak następnym razem się spotkamy to inaczej wykorzystamy wnętrz samochodu" pokazałam mu treść tego maila, jednak on stwierdził że mam obsesję i jak zwykle sobie coś wmawiam, że nie mogę zamknąć go w domu, bo związek nie na tym polega tylko trzeba dać sobie trochę swobody, że on potrafi być wierny i zna granice do jakich może się posunąć i na pewno ich nie przekroczy, a parę maili czy smsów nic nie znaczy. Kontrolowałam cały czas jego tel i skrzynkę mailową i faktycznie przez kilka miesięcy była cisza, aż w końcu to ona znowu się odezwała, on grzecznościowo jej odpisał i znowu cisza i tak cały czas przez cztery lata, od roku była cisza, aż w końcu miesiąc temu zadzwoniła do niego, zrobiłam jak zwykle awanturę, jednak on stwierdził,że jest to tylko koleżanką i nie mogę zabronić mu kontaktu z nią, że on ma już dosyć ciągłego kontrolowania, że dusi się w tym związku, a moje podejrzenia są chore a jego cierpliwość powoli się kończy. Nie wiem co robić, nie daje mi spokoju myśl o tej dziewczynie, zwłaszcza że ostatnio napisała do niego maila że zaprasza Go na weekend do siebie, on nic nie odpisał, jednak teraz już nie mam dostępu do jego maila. Sprawdziłam jego biling, w ciągu ostatniego miesiąca wymienił z nią tylko cztery smsy jednak były to wiadomości wysłane w nocy, nie znam ich treści. Poradźcie co robić, czy to moja wina, że za bardzo go kontroluje, czy to on jest nie w porządku wobec mnie??
Dodam, że nigdy nie mieliśmy problemów z sexem, i w sypialni nigdy nie powiało chłodem z jego strony, to ja bardziej odpycham Go bo cały czas wyobrażam sobie co oni mogli robić w tym samochodzie i czy w ogóle do czegokolwiek kiedykolwiek doszło czy nie...

#2 2012-03-03 12:37:27

iruda
Cioteczka Dobra Rada

Re: Co robić?? Czy mój mąż mnie zdradza??

U mojego m. takie zachowanie było elementem jego drugiego zycia - zdrad emocjonalnych, szukania romansów na boku, elementem jego uzależnienia od seksu i miłości.
Nawet treści maili i smsów były podobne do Twojego m., a reakcje mojego były wypisz wymaluj takie same.
Tez mi wmawiał, że to ja mam obsesję, a on jest czysty i "to nic nie znaczy" i że "ma prawo do znajomości". Trochę to trwało, aż w ubiegłym roku miarka sie przebrała i prawie skończyło sie rozstaniem.

Teraz oboje jesteśmy w leczeniu, ponieważ podjęlismy decyzję o pozostaniu w zwiazku.
Trochę więcej opisałam w wątku seksoholizm, bo nie mam swojego osobnego wątku
http://www.netkobiety.pl/viewtopic.php?id=17473&p=7

#3 2012-03-04 16:18:24

hassana
Mój jest ten kawałek podłogi

Hmm jak dla mnie ta sytuacja nie jest w porządku.. Takich zachowaniem na pewno coś ukrywa. Na Twoim miejscu nie ufałabym mu do końca. Ciężko poradzi co powinnaś z tym zrobi, bo jesteście małżeństwem i macie dzieci... gdyby tak nie było to powiedziałabym, żebyś postraszyła go rozstaniem, ale w Twojej sytuacji to nie jest wyjście.
Piszesz, że w sprawach łóżkowych nigdy nie mieliście problemow, ale odpychałaś go wyobrażając sobie co mogli robi w samochodzie... i może tu jest haczyk? On potrzebuje Twojej bliskości i sexu z Tobą, a Ty go odpychasz przez co może szuka pocieszenia u innej (?) Jeśli tak by było to nic go z tego nie tłumaczy, ale spróbuj nie myślec o tym i nie blokuj się w łóżku. Nie myśl o tym co mogli, a czego nie mogli tam zrobic. Może jak zaczniesz z nim sypiac bez żadnych problemow to i rozwiążą się wasze problemy? Pamiętaj, że sex (szczególnie dla mężczyzn) jest ważny w związku.

Uczę się akceptować niepowtarzalny, cierpko-gorzki smak każdego dnia...

#4 2012-03-04 21:59:55

Angelica_84

Wiem, że oni ze sobą nie spali, ponieważ ona mieszka 200km od naszego miejsca zamieszkania, on jest raczej domatorem, nigdzie nie wychodzi, poza pracą, albo ze mną. Jednak boli mnie ta zdrada psychiczna...emocjonalna. powiedział mi, że ona wie, że on ma żonę i dzieci (rozmawiał z nią przez tel. przy mnie) i podobno dał jej do zrozumienia, że na nic więcej nie może liczyć i to że czasami piszą smsy lub maile to nic nie znaczy. Dodam że mój mąż jest bardzo przystojnym facetem i nigdy nie narzekał na powodzenie, natomiast ona jest strasznie brzydka i nie w jego typie....dlatego tym bardziej nie rozumiem tej sytuacji. Jak mu powiedziałam, że ja jej w końcu to wytłumaczę to powiedział że mam nie popadać w parnoje...

#5 2012-03-04 22:09:24

iruda
Cioteczka Dobra Rada

Angelica_84 napisał:

Wiem, że oni ze sobą nie spali, ponieważ ona mieszka 200km od naszego miejsca zamieszkania, on jest raczej domatorem, nigdzie nie wychodzi, poza pracą, albo ze mną.

Mój tez z niektórymi "nie spał", tylko uprawiał "cybersex" i masturbował sie. I tez to w pewnym momencie "nic nie znaczyło", bo przecież jest żonaty i nie chce sie rozwieść.

#6 2012-03-05 08:10:43

atinasarz
Przyjaciółka Forum

Angelica_84 - wiesz nic nie da twoje szpiegowanie męża jeżeli będzie chciał to będzie kontynuował znajomość i cię zdradzi, jedyne co możesz zrobić w tej sytuacji to odpowiedzieć sobie na pytanie : czy twój mąż na zasady i granice których nigdy nie przekroczy - jeśli tak to możesz spać spokojnie , jeśli nie to wszystko w rękach twojego męża bo ty go nie upilnujesz.
Skąd taki wniosek byłam w bardzo podobnej sytuacji tylko to ja otrzymywałam smsy  i telefony, na początku znając chorobliwą zazdrość mojego męża mówiłam że to dawny kolega ze szkoły, żonaty , dzieciaty , wpisałam go pod żeńskie imię itd.... i robiłam to tylko po to żeby nie tłumaczyć się co 5 minut z rozmowy przez telefon bo co do romansu czy zdrady z tym facetem to nie było najmniejszej szansy (też mieszkał 200 km ode mnie) a przede wszystkim nigdy nie przekroczyłabym granicy wierności a rozmowa była naprawdę niewinna i nic nie znacząca - od wspomnienia z przed lat.

#7 2012-03-05 18:40:28

iruda
Cioteczka Dobra Rada

atinasarz napisał:

Skąd taki wniosek byłam w bardzo podobnej sytuacji tylko to ja otrzymywałam smsy  i telefony, na początku znając chorobliwą zazdrość mojego męża mówiłam że to dawny kolega ze szkoły, żonaty , dzieciaty , wpisałam go pod żeńskie imię itd.... i robiłam to tylko po to żeby nie tłumaczyć się co 5 minut z rozmowy przez telefon bo co do romansu czy zdrady z tym facetem to nie było najmniejszej szansy (też mieszkał 200 km ode mnie) a przede wszystkim nigdy nie przekroczyłabym granicy wierności a rozmowa była naprawdę niewinna i nic nie znacząca - od wspomnienia z przed lat.

To nie jest uczciwe.
To nie prawda, ze nic nie znaczy - czas poświęcony tej drugiej osobie, zabiera czas, który mogliśmy poświęcić naszej rodzinie. Zdrada emocjonalna to też zdrada, tylko, że odbywa sie w naszej głowie, a rzutuje na relacje.
To, że trzeba kolegę ukrywać pod imieniem kolezanki, to juz pokazuje, że zaczyna sie problem kłamstwa, oszustwa, drugiego zycia.
Mój mąż tez długo uważal, że nie przekroczyl granicy (co śmieszniejsze, rozciągał sobie te granice w różne strony), ja mając swojego kochasia, też długo uważałam, ze nie przekroczylam tej granicy. Nieprawda, fantazje, które mi przychodziły do głowy - były zdradą. Kochając sie z moim męzem miałam przed oczami "kolegę", którego miłe słowa pieściły mnie bardziej niż mąż (bo sobie więcej wyobrażałam niż było, bo tez dzieliły nas km); mój mąz najintensywniejsze kilkugodzinne, całonocne sesje tez miał z "kolezankami" oddalonymi o setki km; ale był wtedy z nimi, nie ze mną czy z dziećmi.
Chore byly całe nasze relacje, a moje upodlenie zwiazane ze szperaniem, czytaniem smsów i maili - ogromne.

Ostatnio edytowany przez iruda (2012-03-05 18:41:13)

#8 2012-03-06 08:57:01

Angelica_84

On cały czas twierdzi że jest wierny i zna granice, których nie należy przekraczać będąc w związku...nie wydaje się być nieobecnym, jak jest w domu to jest miły czuły i jest OK, natomiast jak go nie ma jest np w pracy to dzwoni do mnie pisze czułe smsmy (tak było zawsze). Jednak ja codziennie kładąc się do łóżka myślę o tym czy pisał do niej smsmy czy nie, czy dzwonił czy nie. Ona cały czas siedzi w mojej głowie, jak słyszę jej imię to dostaję wewnętrznego szału...mam tego dosyć, natomiast on ma dosyć moich ciągłych pytań o nią i podejrzeń. Nie wiem czy potrafię z nim dalej żyć bo czuję jej obecność cały czas w naszym życiu, na każdym kroku, nawet jak ze mną rozmawia telefonicznie to ja myślę czy za chwilę zadzwoni do niej, jak piszę sms, że tęskni to myślę czy do niej też tak pisze....to jest już chore, ale nigdy z żadną jego koleżanką tak nie miałam,  nie wiem czy to moja intuicja podpowiada mi, że coś jest nie tak czy chora wyobraźnia, ale męczę się strasznie i nie wiem jak dalej żyć???

#9 2012-03-06 09:00:34

Angelica_84

Mamy małe dzieci, które potrzebują pełnej rodziny, nie chcę rozwalić naszego związku, jeśli faktycznie on jest mi wierny i mnie kocha, natomiast nie chcę też żyć z kimś kto mnie okłamuje i pisze maile i smsy z jakąś gówniarą (jest młodsza ode mnie o 5 lat, a od niego o 9!!!) Muszę podjąć jakąś decyzję bo dalsze szarpanie się i kłótnie o tą dziewczynę nie ma sensu, muszę albo odejść, albo przejść do porządku dziennego nad tą sytuacją...tylko czy tak się da...

Ostatnio edytowany przez Angelica_84 (2012-03-06 09:05:00)

#10 2012-03-06 09:32:50

iruda
Cioteczka Dobra Rada

To, co mozesz zrobić, to jeszcze raz z nim porozmawiać, powiedzieć o swoich obawach i... czekać na rozwój wypadków.
Moze jest wszystko Ok, a może dopiero sie wysypie.
W moim związku trwało to wszystko bardzo długo z różnym nasileniem, sytuacja ostra, taka, że zaczeły mnei wkurzac smsy, czaty i pogaduszki przez tel trwała 2 lata, w miedzyczasie ja tez dla uspokojenia miałam swoją "odskocznie". Wysypało nam sie na maxa w ubiegłym roku i teraz wiemy co jest.
Nie ma znaczenia czy sie uwaza, że sie przekroczyło granice (można dlugo sie oszukiwać, ze sie jej nie przekroczyło), tylko czy nasze zachowania przynoszą cierpienie partnerowi i czy powodują rozpad więzi - i tu są 2 możliwości: albo partner ma obsesję i musi sie leczyć, albo obie osoby mają problem i... muszą sie leczyć.
Decyzja najsensowniejsza - grupa dla kobiet w kryzysie (bo jestes, niezaleznie od tego czy mąz Cie zdradza czy nie) lub dobry psycholog.
I... czekanie, co bedzie dalej.

#11 2012-03-06 09:41:30

Angelica_84

Tylko, że on już nie chce ze mną rozmawiać na ten temat, powiedział, że dla niego ten temat jest zamknięty i nie zamierza dłużej zaprzątać sobie głowy moimi urojonymi problemami i chorą wyobraźnią, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, twierdzi, że kłamie dlatego, żeby nie wysłuchiwać moich chorych pretensji i nie będzie powtarzał i tłumaczył w kółko tego samego...czyli, że nic go z nią nie łączy i na mnie mu zależy...

Ostatnio edytowany przez Angelica_84 (2012-03-06 09:42:21)

#12 2012-03-06 09:49:41

iruda
Cioteczka Dobra Rada

Zaproponuj mu terapię małżenską. Jezeli powie, że nie ma potzreby, to znaczy, ze w waszym związku bardzo źle sie dzieje, bo gdy dwie osoby widzą skrajnie róznie relacje, to znaczy, że coś jesr nie halo.
Jezeli nie podejmie wspólnej terapii - to rób coś dla siebie, bo zwariujesz (zarówno w sytuacji, gdy nie masz racji, jak i w sytuacji, gdy ją masz).

#13 2012-03-06 14:49:23

atinasarz
Przyjaciółka Forum

iruda - masz dużo racji ale każda sytuacja i człowiek jest inny. Czy wyobrażasz sobie sytuacje że jedna osoba jest zazdrosna o czas który ty spędzasz ze swoimi rodzicami, o rozmowy telefoniczne prowadzone obok niego (gdy on np. ogląda TV) z koleżanką. Trudno sobie wyobrazić prawda - ja nie muszę sobie wyobrażać bo to już przerobiłam więc chyba nie jest dziwne że żeby nie podsycać jego zazdrości starałam się ukryć fakt kontaktu z kolegą. Długo trwało zanim zrozumiał żę nie tędy droga , że jego zazdrość jest chorobliwa i nie pokazuje tym miłości ale zaborczość. Więc jak widzisz nie każdy rozmawiając zdradza czy ma kudłate myśli.

#14 2012-03-08 09:00:25

Angelica_84

atinasarz napisał:

iruda - masz dużo racji ale każda sytuacja i człowiek jest inny. Czy wyobrażasz sobie sytuacje że jedna osoba jest zazdrosna o czas który ty spędzasz ze swoimi rodzicami, o rozmowy telefoniczne prowadzone obok niego (gdy on np. ogląda TV) z koleżanką. Trudno sobie wyobrazić prawda - ja nie muszę sobie wyobrażać bo to już przerobiłam więc chyba nie jest dziwne że żeby nie podsycać jego zazdrości starałam się ukryć fakt kontaktu z kolegą. Długo trwało zanim zrozumiał żę nie tędy droga , że jego zazdrość jest chorobliwa i nie pokazuje tym miłości ale zaborczość. Więc jak widzisz nie każdy rozmawiając zdradza czy ma kudłate myśli.

Tylko czy pisząc: "mam wyrzuty sumienia że ostatnio skończyło się to tak a nie inaczej, ale jak następnym razem się spotkamy to inaczej wykorzystamy wnętrze samochodu"  nie ma kudłatych myśli?? czy to tylko takie pisanie dla podsycenia atmosfery czy on naprawdę myślał o tym aby mnie zdradzić?? Według niego ja się czepiam i twierdzi, że on mi nie zabrania kontaktów z nikim i mnie nie kontroluje (nie spr. mojego tel. ani maili) i tego samego wymaga ode mnie... Dodatkowo on cały czas zarzuca mi, że mu nie ufam, ale w życiu są ważniejsze problemy niż moja chora wyobraźnia i mam sobie z tym sama poradzić bo on ma dosyć podejrzeń... Zastanawiam się czy jeśli on faktycznie jest wobec mnie w porządku to czy ja swoim zachowaniem nie doprowadzę do tego, że on mnie w końcu naprawdę zdradzi...już mi powiedział, że żałuje że nic nie zrobił z tą dziewczyną bo przynajmniej wiedziałby za co teraz cierpi a tak cierpi za niewinność i uczciwość...

Ostatnio edytowany przez Angelica_84 (2012-03-08 09:20:54)

#15 2012-03-08 09:36:40

atinasarz
Przyjaciółka Forum

Angelica_84 - mogę się mylić ale dla mnie tego typu gatki to słowny flirt - na pewno nie powinien mieć miejsca ale uważam żę od gadania do czynu to jeszcze kawałek drogi. Jestem raczej osobą nadal wierzącą żę wielu ludzi ma granice i zdrowy kręgosłup moralny i tych granic nie przekroczy. Ja w twoim przypadku na razie dobrze bym męża obserwowała bo jeśli faktycznie zdradza to prędzej czy później wyjdzie to na światło dzienne.
A co do zazdrości to uwierz mi (miałam chorobliwie zazdrosnego męża) potrafi to niszczyć zarówno osobę zazdrosną jak i partnera który czasem myśli w bezsilnej złości że przecież nawet jak zdradzi to to bez znaczenia - bo i tak jest sądzony i skazywany czy winny czy nie. Dlatego lepiej ugryź się w język ale miej oczy i uszy szeroko otwarte a szybko się przekonasz czy masz rację czy to twoja wyobraźnia.

#16 2012-03-08 09:48:37

Angelica_84

Od gadania do czynu jest jeszcze kawałek drogi...wiem...tylko czy takie gadanie jest fair...???

Ostatnio edytowany przez Angelica_84 (2012-03-08 09:55:04)

#17 2012-03-08 09:52:59

atinasarz
Przyjaciółka Forum

Na pewno nie jest fair i dlatego na dzień dzisiejszy bardziej bym się skupiła na powiedzeniu , pokazaniu mu że już samo gadanie, pisanie takich rzeczy jest dla ciebie niedopuszczalne, raniące i ty sobie tego nie życzysz. Bo na to masz dowody a na zdradę jako taką nie. Więc nie będzie mógł się wyprzeć żę on nie pisał i będzie musiał przyjąć do wiadomości żę tobie to nie odpowiada.

#18 2012-03-08 09:58:18

Angelica_84

On to wie...jednak twierdzi że to mój problem... on nie zamierza zmieniać swojego postępowania bo nie robi nic złego....twierdzi, że nie ma potrzeby mnie zdradzać, bo jest mu ze mną dobrze...dodatkowo jak mówię o dowodach jakie mam to on robi mi wyrzuty jak mogę grzebać w jego tel. i skrzynce mailowej...

Ostatnio edytowany przez Angelica_84 (2012-03-08 10:12:48)

#19 2012-03-08 10:13:40

serce i rozum
Dobry Duszek Forum

Co za babsko! Zapraszać do siebie na weekend zajętego faceta, fuj!
Powiedz mężowi, że chętnie poznasz Jego koleżankę, porozmawiacie, zobaczysz, że to tylko koleżanka i pewnie się uspokoisz. Jeśli ich relacje są takie, jak opisuje to nie powinno być problemu:))

#20 2012-03-08 10:24:58

Angelica_84

problem polega na tym, że ona mieszka 200km od naszego miejsca zamieszkania i oni w ogóle się nie widują, raz jak się poznali, a teraz wymieniają tylko smsy i maile...

#21 2012-03-08 10:40:33

atinasarz
Przyjaciółka Forum

Angelica_84 - i chyba w ostatnim wpisie wreszcie opisałaś sedno problemu. Moim zdaniem problem jest w tym że twój mąż nie widzi w tym nic złego nie umie albo nie potrafi zrozumieć i wczuć się w twoje uczucia. Dla niego to nic złego i myślę że czas abyś mu to uświadomiła wprost. Bo problemu by nie było gdyby on dzwonił , pisał do koleżanki raz na pól roku powiedzmy z pytaniem co słychać czy z życzeniami świątecznymi, problem jest gdy on zamiast rozmawiać z tobą rozmawia z inną i to mu powiedz oraz spytaj się niech ci wyjaśni dlaczego tak często piszą co mu to daje .

#22 2012-03-08 13:07:58

Angelica_84

Ale oni właśnie piszą co kilka miesięcy, ostatni rok był spokój aż ona nagle zadzwoniła w styczniu. W tej chwili nie wiem czy maja kontakt bo staram się nie sprawdzać tel ani maila.

#23 2012-03-08 20:36:39

iruda
Cioteczka Dobra Rada

Mnie to wszystko przypomina sytuację z mojego małzeństwa, nawet teksty sa te same, więc mam spojrzenie ukierunkowane wyłącznie jednostronnie.
Wg mnie - czas pokaże - i albo sie wysypie, albo poprawi.
U mnie sie drastycznie wysypało, prawie skończyło rozwodem.
Musiało tak byc, aby można było przejrzec na oczy.

Teraz oboje jestesmy w procesie zdrowienia.

#24 2012-06-05 13:37:05

złudzenie
Szamanka

u mnie było bardzo podobnie... napisała do mnie na pewnym portalu kobieta poinformowała mnie że sypia z moim męzczyzną że moze mi pokazać wszystkie wiadomości i sms-y. Nie wiem jaki miała w tym cel bo jak sie okazało ma rodzine męża dzieci a z moim męzczyzną spotykała sie tylko na sex...
ostatnio on jakos nie bardzo chciał jej widzieć i to najwyraźniej ją zdenerwowało i postanowiła mnie o tym poinformować.
Powiedziałam mu że wiem o wszystkim poprosiłam o pokazanie telefonu pokazał....to co tam zobaczyłam...boże...nie byłam w stanie tego czytać...
twierdził że owszem spotkał sie z nia ale zanim mnie poznał. Ale daty wskazywały na coś innego. Przez cały nasz zwiazek pisał z nia i potajemnie sie spotykał!!! Bardzo źle sie o niej wypowiadał ale w wiadomościach pisali do siebie KOCHANIE... to był dla mnie szok jakby ktos napluł mi w twarz nikomu nie zyczę takiego upokorzenia nawet jemu. Nie przeczytałam wszystkiego nie byłam w stanie ale na tyle wystarczająco że wiem że mnie zdradzał. I mimo tego że ja to przeczytałam on sie wypierał!!! Krzyczał na mnie że jestem szpiegiem że ma mnie dośc bo niszczę mu życie i zatruwam że go denerwuję...nie mogłam powstrzymać łez więc zapytał czy potrafie robić coś poza płakaniem!!! nigdy sie tak nie czułam taka mała taka nic nie warta i nikomu nie potrzebna...
po chwili sie uspokoił i namawiał do tego byśmy zamknęli drzwi i zapomnieli o tym...ze jeszcze wszystko może być dobrze.
Nie umiem o tym zapomnieć nie dam rady. Wierzyłam i ufałam że nigdy nie mógłby mnie oszukać skrzywdzić. Pomyliłam sie tak strasznie sie pomyliłam...i te jego wszystkie obietnice...że mnie szanuje i kocha że jestem najwazniejsza....szkoda gadać
Nadal KOCHAM i nie wiem jak mam bez niego żyć ale postanowiłam że nie bedziemy razem nie mogłabym juz zaufać zamęczyłabym siebie i jego....

Nie kłamstwa lecz prawda zabija nadzieję

#25 2012-06-05 22:12:15

mayk222
Net-Facet

Pomysl nad tym co teraz przeczytasz,przy dwojce dzieci kobiecie brak czasu i sily nad takie zainteresownie mezem jak bylo kiedys i to powinno byc zrozumiale,znajac zycie to po prostu'padasz na pysk wieczorem' i nie ma w tobie tego animuszu jak kiedys,zabierz dziecku zabawke a odbierz facetowi frajde tak nazwijmy to okaze sie podobne w skutkach,pojawi sie szantaz emocjonalny i proba zwracania na siebie uwagi wszelkimi dostepnymi sposobami.Kompletnie sie nie martw,wciaglas sie w gre,ja tez to robilem kiedys,zastanow sie, zona, dwojka malych dzieci i on zbacza,nie, zwraca na siebie uwage,ambitny jest i tak sobie wykombinowal aby nie prosic Cie,Powiedz mu ze jestes w stanie wygospodarowac jeden lub dwa wekendy w miesiacu dla niego,babcie, tesciowa,matka,brat ,siostra obojetne na zmiane niech Ci pomoga,daj mu odczuc ze tez jestes za Nim,mysle ze sie nie myle autopsja.Pozdrawiam.

#26 2012-06-11 07:17:34

daria1968
Przyjaciółka Forum

Angelika83 zna ale czyje granice,Twoje?
Rozmawialiśmy o tym kiedykolwiek?
Jakie są Twoje granicę?
Dla Twojego męźa planowanie w przyszłości samochodowe bzykanko jest normalne.Jak sama napisałeś...."następnym razem inaczej

wykorzystamy wnętrze samochodu"
Waźne są Twoje uczucia,granicę a nie to co wciska Ci Twój mąź.

#27 2012-06-15 10:23:12

milorda
Na razie czysta sympatia

Angelica życie pisze różne scenariusze, nie wiem jak będzie w twoim przypadku- oby wszystko skończyło się dobrze. Opowiem znaną mi sytuację, która jako żywo przypomina twoją.
Ponad 3 lata temu zadzwoniła moja bratowa i z płaczem zapytała czy coś wiem że M. ( mój brat) ją zdradza. Byłam zaskoczona, bo nigdy nie  miałyśmy bliskiego kontaktu, zresztą z moim bratem też nie. Spotkałyśmy się a ona opowiedziała mi jakie sms'y znalazła- coś w stylu twojego ' wnętrza samochodu' jedynie u nich w roli głównej występowała maska... Mówiła że M. twierdzi uparcie że to jego koleżanka i 'nadają na wspólnych falach i świetnie się dogadują' i że u niektórych granice koleżeństwa są bardziej przesunięte niż u innych'... taaaa - ja z kolegami tak nie rozmawiam i nie wyobrażam sobie żeby mój mąż tak rozmawiał z koleżankami, bo dla mnie takie teksty są jednoznaczne... Miałam ochotę jej powiedzieć- dziewczyno młoda jesteś, uciekaj. Ale to nie był moment na takie porady. I w sumie żałuję, że wtedy nie powiedziałam tego wprost.
Potem, o dziwo, postanowił mi się zwierzyć brat. Przypominam co mówił wcześniej- że to tylko koleżanka, kumpela z którą się świetnie dogaduje. Otóż M. przyszedł i mówi- zakochałem się...
Potem jakoś doszli do porozumienia, cudownie im sie układało( przynajmniej na zewnątrz), ciąża, upragnione dziecko.
Teraz jest dramat. Tzn na zewnątrz wygląda wszystko miło i poprawnie. Ale oboje nie są szczęśliwi, widzę że M. nosi i pewnie przy najbliższej okazji 'zaprzyjaźni' się z jakąś miłą dziewczyną a bratowa chyba nigdy nie wybaczyła ani nie zapomniała o 'koleżance'.
charaktery są różne- są osoby które potrzebują dreszczyku z początku romansu i będą nieustannie wdawać się w podejrzane sytuacje( może nawet bez fizycznego kontaktu ale zdrada emocjonalna też boli). Musisz przede wszystkim zadać sobie pytanie czy z tą sprawą poradzisz sobie i cię nie zatruje i nie zniszczy( a piszesz ,że nieustannie do niej wracasz).
I miej na uwadze, że twoje próby rozmowy mąż zaczyna odbierać jako nieustanne i nieuzasadnione ataki( udaje? rzeczywiście tak sądzi?). Te próby i tak nie przynoszą rezultatów innych niż narastające zniecierpliwienie, więc jak już ktoś doradził- zaproponuj wizytę u terapeuty. Powiedz że ty czujesz  się nieszczęśliwa z całą sprawą i na pewno nie pomaga wmawianie ci przez męża , że to twoje urojenia, niech rozsądzi to ktoś bezstronny, obiektywny.
W moim osądzie zachowanie twojego męża jest nie fair.

#28 2012-07-24 11:09:12

Nina_30
Niewinne początki

Witam wszystkie kobietki ! po przeczytaniu większości postów postanowiłam sie wypowiedzieć na waszym forum,ponieważ sama mam problem już nie wiem co mam robić normalnie sie załamałam ,aż chce mi sie płakać .Nie moge pojąć jak można wielokrotnie okłamywać druga osobę w sposób tak perfidny ,nie jestem w stanie już zaufać żadnemu mężczyźnie poprzedni mnie zdradzał ,kręcił i mataczył a ten obecny widze ,że jest taki sam mimo ,że zna moją poprzednią historię ! sam jest po rozwodzie bo zona go zdradzała i nie rozumiem dlaczego tak sie zachowuje.Co najlepsze planujemy zaręczyny wspólne życie i mieszkanie -mozna powiedziec ,że już razem pomieszkujemy ,strasznie mnie to boli bo bardzo go Kocham i mi na nim zależy i tym bardziej dziwie sie ,ze facet po takich przejściach tak postępuje .Przyłapałam go wielokrotnie na kłamswie i odkryłam jego smsy z inna kobieta jak pisała do niego czułe słówka pytałam sie go jak moze mi cos takiego robic ? kto to jest ? oczywiście skłamał bo twierdził ,ze to jest kobieta z która miał jechać na szkolenie po czym zadzwoniłam do niej i podstępem podszyłam sie pod menagera okazało sie ,ze ona nie ma nic wspólnego z tym szkoleniem ani z firmą ! a on bił sie w pierś i zarzekał ,ze  to nic nie znaczy  ! tylko mnie Kocha i tylko ze mną chce byc ,jeszcze odkryłam jego czat na skype ,jak umawiał sie z jakąś laską prawde mówiąc ciągle i notorycznie cos odkrywam a on twierdzi ,że to nic nie znaczy bo jak by miał cos do ukrycia to by to wykasował czy to jest normalne? nie wiem juz sama co o tym mysleć to juz trwa dwa lata inna kobieta na moim miejscu to pewnie już dawno zakończyła by ten związek a ja ciagle sie waham i wierze ,ze sie zmieni ale juz nie chce sie tu rozpisywać bo znowu odkryłam jego profil na pewnym portalu...,że jest singlem i szuka przyjaciółki i kochanki...... nie wiem co robic może jest seksoholikiem ? -na typowej fizycznej zdradzie go nie przyłapalam ,moze jest poprostu uzależniony ,chory ? moze lekarz cos pomoze ? chyba ,że jestem na tyle naiwna ,że chce w to wierzyc a tak naprawde jest to walka z witrakami i nic go juz nie zmieni .... POMOCY

#29 2012-07-24 11:22:37

Nina_30
Niewinne początki

Aha co do tej kobiety co niby mieli razem jechac na to szkolenie to podobno była znajoma -znajomego z firmy i nie wie dlaczego tak do niego pisała,wogóle nie widział jej na oczy !- jak to bez powodu? kobieta pisze takie smsy ? co ty sciemniasz? rzucałm do niego takimi tekstami a on ciagle to samo przeciez to nic nie znaczy jak by znaczyło to bym wykasował ja nie mam nic do ukrycia! po moim podstepnym telefonie okazało sie ,ze Ci państwo sie juz znają i wielokrotnie sie spotykali a juz nie wspomne o tym ,ze z firma to ona miała tyle wspólnego co Papież z Hitlerem.

Stopka forum