Zauroczony ale czy z wzajemnścią ? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2012-02-23 21:52:06

Lexxo
Niewinne początki

Zauroczony ale czy z wzajemnścią ?

Dzięki wspólnej znajomej poznałem pewną dziewczynę(Ala) na sylwestrze. Świetnie nam się rozmawiało , a jako że to wspołlokatorka znajomej to nasz kontakt nabrał rozpędu. 2 domówki , wyjście grupowe do kina gdzie siedziałem obok niej ,  na kręgle , jakieś piwko na mieście. Niestety nigdy nie byliśmy sami , ale podczas tych spotkań zawsze udało mi się zamienić parę słów sam na sam. Pod koniec stycznia miałem przywieść znajomej indeks ale że jej nie było to akurat miło spędziłem czas w towarzystwie Ali. Złapaliśmy wspólny kontakt i ściślej rzecz ujmując jestem zauroczony jej osobą , ona raz stwierdziła ze mnie lubi jednak była wtedy lekko nietrzeźwa.
    Postanowiłem kuć żelazo póki gorące i zacząłem pisać smsy w stylu co uniej , jak tam sesja ….Po kilku wymianach zaprosiłem ja na jakieś odmóżdżające piwko --- odmówiła twierdząc że jest sesja i musi się uczyć . Myślę sobie no ok logiczne ( jest na 1 roku stresuje się) , wiec po sesji zapytałem czy ma ochotę wyjść aby uczcić zak. Egz… i tu pojawia się problem w sms twierdziła ze nie jedzie na cała przerwę do domu bo będzie się nudzić tylko w środę , gdy chciałem zapr. ja w sob to powiedziała ze jedzie do sklepu z koleżanką ,a potem jedzie do domu i wróci za tydz. Myśle no ok , zmieniła plany .

Przechodzę do meritum.
1)    Ona nigdy do mnie pierwsza nie napisała , zawsze odpowiada na moje smsy ale żadnej inicjatywy czy zainteresowania nie wykazuje…W rozmowie na  żywo jest inna dopytuje jest ciekawa i odnoszę wrażenie zainteresowana tym co mówię
2)    Ja rozumiem że sesja , mało czasu ale gdyby chciała tego kontaktu , zależało jej to chyba by te 2h znalazła w weekend.// Ja  znalazłbym z pewnością//
3)    Napisałem do niej i stwierdziła żebym wpadał jakoś do „nich” po weekendzie bo wraca w pon. NIch czyli na mieszkanie ....

Moj problem wynika z braku dośw. w relacji z kobietami . Nie miałem wcześniej dziewczyny i raczej przespałem okres studiów( jestem na 5roku) i liceum .    Pikanterii dodaje fakt że przechodziłem przez podobną sytuacje i niestety skończyło się na koleżeństwie.
Teraz nie wiem w sumie czy ona jest zainteresowana czy po prostu miła?
Czuje że lubi te rozmowy ze mną,   że coś jest na rzeczy .... Z drugiej strony 2 razy odmówiła , i jakoś aktywnie kontaktu nie szuka….? Wiem że mogę poczekać i zobaczyć jak się to rozwinie ....( w tym sie specjalizuje w czekaniu ...) ale wcześniej mnie to nie przyniosło efektów.
Co o tym sądzicie …

#2 2012-02-23 22:10:36

moschino2378
Powoli się zadomawiam

Re: Zauroczony ale czy z wzajemnścią ?

nie jest zainteresowana/

#3 2012-02-23 22:25:33

modzia7
Przyjaciółka Forum

Skoro widzisz zainteresowanie "na żywo" a w innych sytuacjach nie... to może znaczyć że chce żebyś trochę się za nią pouganiał...?
JEdyna opcja żeby rozgryźć jej zachowanie to ograniczenie kontaktu... jeśli sama się zacznie odzywać tzn że jej zależy, jeśli nie to po prostu chciała być miła

#4 2012-02-24 22:02:27

Marzyciel
Net-facet

Jesli dziewczyna sama do Ciebie nie pisze, a tylko i wylacznie odpisuje odpusc.
Traktuj ja jak kazda inna dziewczyne.

Pursuit of happyness...

#5 2012-02-25 13:28:07

Lexxo
Niewinne początki

Przeglądając podobne wątki na forum , doszedłem w pewnych wniosków mianowicie ...
1) Panie często się żalą że facet się o nie nie stara wręcz olewa je ...Może ona jest nieśmiała w kontaktach z facetami , nie wygląda na taką ale pozory czasem mylą ...z terminami spotkan tez trafiłem niezbyt rozsądnie ...
2) Gdy byliśmy sami to fajnie się rozmawiało nie odczułem żeby chciała się mnie czym prędzej pozbyć z mieszkania...
Wydaje mi sie ze pasujemy do siebie ona jest raczej spokojna , ja rowneiz... mamy swoje pasje .....
3) Z drugiej strony nie chce wyjść na desperata , potrzebującego jej miłości , bo tacy są jak ktoś napisał nudni i mało męscy ...
4) Myślę że muszę powalczyć nie mogę się łatwo poddać .... tylko obawiam się że mogę zabardzo chcieć i w efekcie spalić znajomość
   Zamierzam dążyć do spotkania ,warto powiedzieć że chciałbym ją poznać blizej i żeleży mi na niej ? Czy lepiej próbować się spotkać i w wypadku odmowy szukać rozmowy ?

Ostatnio edytowany przez Lexxo (2012-02-25 13:34:31)

#6 2012-02-25 15:05:46

pomaranczowa 1
Przyjaciółka Forum

Lexxo napisał:

Przeglądając podobne wątki na forum , doszedłem w pewnych wniosków mianowicie ...
1) Panie często się żalą że facet się o nie nie stara wręcz olewa je ...Może ona jest nieśmiała w kontaktach z facetami , nie wygląda na taką ale pozory czasem mylą ...z terminami spotkan tez trafiłem niezbyt rozsądnie ...
2) Gdy byliśmy sami to fajnie się rozmawiało nie odczułem żeby chciała się mnie czym prędzej pozbyć z mieszkania...
Wydaje mi sie ze pasujemy do siebie ona jest raczej spokojna , ja rowneiz... mamy swoje pasje .....
3) Z drugiej strony nie chce wyjść na desperata , potrzebującego jej miłości , bo tacy są jak ktoś napisał nudni i mało męscy ...
4) Myślę że muszę powalczyć nie mogę się łatwo poddać .... tylko obawiam się że mogę zabardzo chcieć i w efekcie spalić znajomość
   Zamierzam dążyć do spotkania ,warto powiedzieć że chciałbym ją poznać blizej i żeleży mi na niej ? Czy lepiej próbować się spotkać i w wypadku odmowy szukać rozmowy ?

nie wiem co mysla panie :-), ale ja powiem tak :
jezeli Ci sie dziewczyna podoba, probuj, nie rezygnuj.
Co do roznego rodzaju taktyk, analiz itp. -nie zalecam.

Badz soba i tylko soba. Pokaz jej jaki jestes naprawde.Mam wrazenie , ze siebie troche nie doceniasz.

Madra kobieta doceni Twoje zalety, nie musisz niczego upiekszac ani "polepszac". Zycie i czas zweryfikuje wszystko.
Odwagi!

jestem w ciaglym stawaniu sie

Stopka forum