Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 50 ]

Temat: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

Powiedzcie mi jak się czujecie , gdy wasz facet wyjechał za granice ??
Bo ja własnie mam dziwne uczucie , taka tęsknotę brak mi goooo !:(

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

a na długo wyjechał?

3

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

hymm wczoraj wyjechał sad i wraca dopiero na święta .. spędzę prawie półtora miesiąca tutaj a on w Niemczech .. sad i co tu se sobą zrobić sad

4 Ostatnio edytowany przez Leila01 (2012-02-20 16:47:58)

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

Pamietaj, ze Ty zostalas w domu, wsrod znajomych a On?:)
W obcym miejscu:)
Jemu tez okropnie.
Wytrzymasz.

Mnie zostal jeszcze miesiac, dwa juz za mna.

5

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

Leilo01 smile
w sumie masz wiele racji , musimy jakoś to wytrzymać jesli sie kocha to wytrzyma . Ale sama pewnie już wiesz jakie sa początki gdy bliska nam osoba w danym dniu wyjezdza czujemy pustke , wydaje nam sie ze bez tej osoby nie damy sobie rady . Tak zawsze jest . Ale my Kobiety musimy być dzielne smile

6

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

wiesz.. zawsze to jakiś sprawdzian dla waszego związku smile
mnie też to czeka, w czerwcu mój wyjeżdża na 2 miesiące. najgorsze jest to, że są to 2 miesiące moich wakacji, tuż po maturze, kiedy mogłabym mieć dla niego więcej czasu.. ale mówi się trudno.
pomyśl co będzie, jak się spotkacie po takiej rozłące... wink

7

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

No w sumie Rayla u cb całkiem inaczej jest on wyjeżdża na 2 miesiące a ty wtedy masz wolne .. Moja akurat w lipcu gdzieś robi sobie długi urlop 3 tygodnie wiec będę mogła się nacieszyć ale to jeszcze dlugooo sad
Pocieszę Cie tym ze to szybko zleci .. Ja sobie tak od wczoraj wmawiam za tydzień już się marzec zacznie i aby miesiąc do powrotu skarba ..

A co do spotkania się po tej rozłące już sobie mogę to wyobrazić ciężko jest po prostu nie mieć tej osoby zawsze przy boku .. nawet w trudnych chwilach .. , ale to trzeba jedno zrozumieć ,że musiał wyjechać by pracować . Nie możemy go tak zatrzymywać . Ja własnie po ukończeniu studium wybieram się do niego na stałe .. takie mamy plany ale coz tego wyjedzie nie wiem ..

8

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

no wlasnie, praca i praca. ale co poradzić. trzeba sobie znaleźć jakieś zajęcie, żeby nie zwariować przez te 2 miechy wink

9

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

wczoraj wyjechał? zazdroszczę, że miałaś go tak długo. mój pojechał końcem stycznia i wraca na święta, ale kiedy dokładnie to ani ja, ani on jeszcze nie wiemy...

wiadomo, pustka po rozłące jest okropna, ale musisz sobie znaleźć zajęcie, żeby nie zwariować smile

będzie dobrze smile

10 Ostatnio edytowany przez Leila01 (2012-02-20 21:40:31)

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice
slodka_123 napisał/a:

Leilo01 smile
w sumie masz wiele racji , musimy jakoś to wytrzymać jesli sie kocha to wytrzyma . Ale sama pewnie już wiesz jakie sa początki gdy bliska nam osoba w danym dniu wyjezdza czujemy pustke , wydaje nam sie ze bez tej osoby nie damy sobie rady . Tak zawsze jest . Ale my Kobiety musimy być dzielne smile

smile U Nas jest akurat troszke inaczej, to ja wyjechalam.
Dlatego pisze jak jest od tej drugiej strony.
Dokladnie tak samo...

11

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

Dziewczyny, to może dołączycie tutaj?
http://www.netkobiety.pl/t9988.html
to jest temat też po tym, jak facet wyjechał za granicę. tam się wspieramy, radzimy, pocieszamy i wyciągamy z dołka, jeśli któraś w niego wpadnie smile

12

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

moj tez wyjezdza czesto za granice. przyzwyczailam sie juz powoli do tego ze jakis czas jestem sama. na poczatku bylo mi ciezko, ale teraz jakos sobie z tym radze

13

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice
RoBaCeK78 napisał/a:

wczoraj wyjechał? zazdroszczę, że miałaś go tak długo. mój pojechał końcem stycznia i wraca na święta, ale kiedy dokładnie to ani ja, ani on jeszcze nie wiemy...

wiadomo, pustka po rozłące jest okropna, ale musisz sobie znaleźć zajęcie, żeby nie zwariować smile

będzie dobrze smile

Będzie dobrze i u ciebie kochana nie możemy się tak zamartwiać w sumie ze będzie jeszcze gorzej po ich wyjeździe smile a zajęcie zawsze się jakieś znajdzie , ale wiadomo najlepszym zajęciem był on , przy nim zapominaliśmy o swoich problemach smile Musimy dawać sobie z tym rade smile a co do tego ze długo go miałam fakt w moje ferie wyjechałam do niego an tydzień do Niemiec wróciłam z nim do polski i półtora tygodnia był tu ale i tak mało spędzałam bo ja uczyłam się 50 km od domu od niego wiec w sumie widziałem go dopiero na weekend wink ale wiedziałam ze jest bliżej mnie i szybciej mi ten czas leciał smile


Z moim misiem jestem już 6 miesięcy big_smile

14

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice
akita napisał/a:

moj tez wyjezdza czesto za granice. przyzwyczailam sie juz powoli do tego ze jakis czas jestem sama. na poczatku bylo mi ciezko, ale teraz jakos sobie z tym radze

akita smile
Musimy jakoś sobie z tym radzić mój tez ciągle wyjeżdża .. , ale jak musi to musimy zrozumieć jego decyzje wink nie martw się niedługo wróci :* i bd mogła się cieszyć tak jak każde z nas smile

15

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

ja z moim niedawno minęło 2 miesiące big_smile wyjechał jak byliśmy niecały miesiąc razem smile

PS> nie pisz posta pod postem tylko używaj opcji edytuj wink moderatorzy za to upominają big_smile

16

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

Robacek78 smile

Dziekuję bede pamiętać na przyszlość :DD
A co to tego ze jestescie razem 2 miesiace to gratuluje i wytrwalości życzę :*
W sumie to dopieoro u cb początki smile z tymi wyjazdami jego zobaczysz jak zatesknisz bardziej po kilku miesiącach smile

17

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

ja już cholernie tęsknię. ale wiem, że miał cel żeby tam jechać. chce spełnić swoje marzenie i ja to rozumiem. zwłaszcza, że wyjazd planował zanim poznał mnie, a ja tez nie chcę go w żaden sposób ograniczać... bo nie o to w związku chodzi.
ale liczę na to, że drugi semestr na uczelni pójdzie mi bez problemu i uda się na wakacjach wyjechać razem smile

18

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

Robace78
Na pewno Wam się uda wyjechać gdzieś na wakacje wink wybierzcie się na Mazury bo my tez tam planujemy jechać w tym roku :** he a co do ograniczenie kochana to już racja nie można ograniczać mu czegoś:)

19

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

ja ten wyjazd planuje do pracy za granicę. przynajmniej razem...
zwłaszcza, że on ma w pośrednictwie jakąś znajomą i będzie może łatwiej. okaże się.
jeszcze muszę zrobić tak, żeby drugi semestr zaliczyć bez poprawek wink żeby w ogóle móc wyjechać...

20

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice
RoBaCeK78 napisał/a:

ja ten wyjazd planuje do pracy za granicę. przynajmniej razem...
zwłaszcza, że on ma w pośrednictwie jakąś znajomą i będzie może łatwiej. okaże się.
jeszcze muszę zrobić tak, żeby drugi semestr zaliczyć bez poprawek wink żeby w ogóle móc wyjechać...

Własnie też coś w tym stylu planowałam, i o tym wczoraj z Ł. rozmawiałam i mowie do niego tak " skoro chcesz bym przy tobie była cały czas Znajdzie mi jakąś ciekawa pracę to będziemy cale wakacje przy boku " a on mówi "ze skoro chcesz mieć zajęcie to będzie przecież mieć mnie big_smile" w sumie przydało by się trochę kasy na wakacje no ale zobaczmy smile

też własnie coś planowałam do tych zaliczeń ja jestem na studium i to już całkiem inna sytuacja no ale chciałabym 2 tygodnie przed końcem roku wyjechać na trochę do niego big_smile:D to może mi wcześniej wstawi oceny do indeksu smile

P.S - RObacek78 a jak ty się tam czujesz ?? Dajesz sobie radę ? A reszta dziewczyn jak tam się trzyma ?

21

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

ja mam dziś doła. cholera mnie bierze z tej bezsilności... prawie tydzień go nie słyszałam...
tyle co w niedzielę dostałam jednego skromnego smsa z numeru jego kolegi...
strasznie mi go brakuje... ale muszę być silna...

22

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice
RoBaCeK78 napisał/a:

ja mam dziś doła. cholera mnie bierze z tej bezsilności... prawie tydzień go nie słyszałam...
tyle co w niedzielę dostałam jednego skromnego smsa z numeru jego kolegi...
strasznie mi go brakuje... ale muszę być silna...

kochana nie podawaj się smile szkoda tylko ze nie można mieć tańszych sms sad to jest własnie najgorsze ze wszytego ;( ale bądź silna kobieta !! pomyśl ze to już niedlugooo , że będziecie już na pewien czas przy boku smile) ja tez czasami mam złe dni ale trzeba myśleć pozytywnie smile niedługoszyją

Ps. ciekawa jestem jakie bd opisywać wrażenia wtedy gdy nasi już się pojawia przy naszym boku big_smile:D

23

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

wiem, że niedługo, ale i tak mi dziś jakoś tak szczególnie źle hmm

24

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice
RoBaCeK78 napisał/a:

wiem, że niedługo, ale i tak mi dziś jakoś tak szczególnie źle hmm

Kazdy ma skarbie zły dzien hmm ale jutro wstanie lepszy dzień smile

25

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

na to liczę wink
i nie poddaję się...
ale i tak chcę Wielkanoc big_smile:D

mam ochotę na jajka, te święcone i te nieświęcone big_smile:D

26

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice
RoBaCeK78 napisał/a:

na to liczę wink
i nie poddaję się...
ale i tak chcę Wielkanoc big_smile:D

mam ochotę na jajka, te święcone i te nieświęcone big_smile:D

a kto by nie mial na to ochoty big_smile:D:D też u mnie łapka w górę big_smile:D do świąt jeszcze 40 dni big_smile no ale to juz chyba malo wyliczlam razem z weekendem big_smile:D

27

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

mniej jak na początku wink i to jest ważne big_smile

28

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice
RoBaCeK78 napisał/a:

mniej jak na początku wink i to jest ważne big_smile

dobrze ze oni tego nie czytają big_smile

29

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

dlaczego dobrze? przynajmniej by wiedzieli, że tęsknimy wink i tak wiedzą, ale no...

a to, że ich dodatkowo pragniemy też powinno im podbudować ego big_smile

30

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

No w sumie w tym by był duży plus big_smile ale i tak wiedza wkońu ciągle im powtarzamy ze strasznie tęsknimyy !! Nie wiem jak by wyglądał świat bez facetów big_smile

31

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

dziwnie. trzeba by było samemu się zaspokajać big_smiletongue

32

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

Tego to bym sobie nawet nie wyobrażała big_smile:D

33

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

jak się nie ma co się lubi...

34

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice
RoBaCeK78 napisał/a:

jak się nie ma co się lubi...

będzie będzie big_smile jeszcze trochę i będzie cudownie big_smile

35

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

wiem wiem smile
ale i teraz jak nie ma to i ochota jest wink

36

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

I jak przyjedzie to będzie to jakoś trzeba wykorzystać po molestować go trochę big_smile nacieszyć się chwilami , bo potem znowu wyjedzie i cóż big_smile ;pp

37

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

czy wyjedzie? okaże się.
teraz wynikły im jakieś problemy z szefem i w końcu nie wie ani on ani ja, czy pojedzie znów czy nie.
na nic się nie nastawiam, żeby się nie rozczarować...
wszystko wyjdzie w praniu. ale może mi się uda go zatrzymać w kraju, żeby na wakacjach wyjechać razem smile

38

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

I tego Ci najbardziej życzę byście spędzili razem wakacje wink w końcu są one dla nas smile)

Mój na pewno wyjedzie to już wiem smile ale cóż musi to musi zatrzymywać go nie będę , chociaż sam wie ze nie chce by jechał big_smile

39

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

pożyjemy zobaczymy wink
jak narazie pozytywnie patrzę w przyszłość smile

40

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice
RoBaCeK78 napisał/a:

pożyjemy zobaczymy wink
jak narazie pozytywnie patrzę w przyszłość smile

Robacek78
Musimy tak patrzeć , gdy tak z Wami o tym pisze daje mi to wszytko tyle otuchy smile Naprawdę :**

41

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

ja znowu dziś rozmawiałam z moim smile
o przyszłości, o dzieciach smile
znów mi oczy zwilgotniały. tęsknię za nim jak cholera, ale nic na to nie poradzę. tak musi widocznie być.
ale się nie poddam smile

42

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

Bedziemy wlaczyć do do ostanich kropli tchu big_smile:D:D
Ja kochamy to i wytrzymamy :***


A rozmowa o dzieciach to jest cudowna rzeczzz big_smile

43

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

to wiadome wink
ja mojego Skarba usłyszę dopiero pewnie w niedziele, bo w weekend mam szkołę hmm

44

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

Czesc dziewczyny, mam nadzieje ze jeszcze czasem któras tu bywa..:) Ja tez jestem w kiepskiej sytuacji...od 1,5 roku spotykamy sie na odleglosc, mieszka 300 km ode mnie, teraz dodatkowo ja na 2 mce wyjezdzam za granice...wiem, ze to proba bo jesli sie sypnie to pewnie predzej czy pozniej by sie to stalo...a mam pytanie...chcialam przed wyjazdem dac mu jakis osobisty prezent ktory by mu o mnie caly czas przypominal i nie mam pomyslu co...!! prosze o pomysly!!

45

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

kxxx ja z moim się wymieniliśmy koszulkami big_smile ja mu dałam taka w sam raz na niego. moja 'piżama' big_smile a on mi dał swoją, w której śpię smile to prawie tak, jakby był obok big_smile

46

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

Ciekawy pomysl bardzoo z tymi piżamami hehe big_smile przynajmniej sama radość po tym jest big_smile:D big_smile a o śnie to juz nie wspomne ??:)

47

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

ja w gorące dni koszulkę od Niego po prostu przytulam wink taki głupi sentyment wink
mam też bluzę od Niego wink i misia big_smile

48

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

właśnie ja sie zastanaiwam co tu wyslać list gotowy , aby brakuje cos do rzeczy smile , planowalam mu jakas koszulke zrobić z nadrukiem , ale nie wiem czy to dobry pomysl sad

49

Odp: Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

fajny pomysł smile zwłaszcza jak dodasz tam swój napis wink
uważaj bo jeszcze odgapię big_smile:D

Posty [ 50 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Jak się czujecie po wyjeździe chłopaka zagranice

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024