dziwny zwi您ek/nie zwi您ek - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, w豉郾ie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady u篡tkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : mi這嗆, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj si !!!

#1 2012-02-16 20:52:55

irex
Wkręcam się coraz bardziej

dziwny zwi您ek/nie zwi您ek

Witajcie!
Mam za sob wieloletni zwi您ek. Troch wi璚 prze篡貫m. Przez kilka lat sk豉da貫m si do kupy po rozstaniu. Od roku mniej wi璚ej tworz w pewnym sensie zwi您ek z kobiet trzydziestoparoletni, 9 lat m這dsz ode mnie.Ja mieszkam osobno, osobno ona wraz z synem (rozwiedziona) ale na tym samym osiedlu.
Na pocz徠ku by這 dziwnie, bo ani ja, ani ona nie chcieli鄉y si nikim wi您a. Ja prowadzi貫m pustelnicze 篡cie, ona co rusz poznawa豉 innych, ale za ka盥ym razem si rozczarowywa豉. Wpadli鄉y na siebie. z pocz徠ku badali鄉y si, ona szczerze stwierdzi豉, 瞠 jako facet si jej nie podobam, 瞠 woli m這dszych. Potem jako cz窷ciej wpadali鄉y na siebie, a zacz瘭i鄉y znajomo嗆 (umawianie si na wsp鏊ne spacery), cz瘰to si spotykali鄉y i sp璠zali鄉y czas. Moje relacje z jej synem (12 lat) by造 i s dobre i to chyba spowodowa這, 瞠 zacz窸o by mi璠zy nami powa積iej.Po jakim czasie dowiedzia貫m si, 瞠 r闚nolegle ze mn na samym pocz徠ku, spotyka豉 si z innym facetem, ale tylko towarzysko.  Te ciekawy czas: na ulicy odwr鏂i貫m g這w za jak捷 dziewczyn biegn帷 daleko (bo my郵a貫m, 瞠 to dawna znajoma) i mi si oberwa這, 瞠 lekcewa輳 j ogl康aj帷 si za innymi. Czu貫m si podle. A po miesi帷u czy dw鏂h wysz這, 瞠 ona wtym samym czasie spotka豉 jakiego m這dego faceta, wymieni豉 si telefonami z nim i spotyka豉 par razy. Zarzuci貫m jej ob逝d - jej s這wa "czepia貫m si". Potem by te kto nast瘼ny. Dziwna sytuacja: ju byli鄉y na etapie przytulania si. By貫m u niej co poda, na odchodne przylgn窸a do mnie ca造m cia貫m, wtuli豉 si. A potem jak si okaza這: godzin p騧niej spotka豉 si z jakim nowo poznanym facetem na spacerze. Podobno towarzysko.Na moje uwagi 瞠 to mi si nie podoba zarzuca豉 mi "czepianie si" i bezpodstawne pretensje. Jestem cierpliwy i wyrozumia造, ale staram si z ni rozmawia o tym, co mi przeszkadza - wtedy jestem pos康zany o czepianie si i same pretensje.
Potem mimo to, 瞠 czu貫m, 瞠 co jest z tym wszystkim nie tak, dalej w to brn掖em. Ona by豉 w kiepskiej sytuacji. Sama z dzieckiem, bez pracy. Cz瘰to pomaga貫m w r騜ny spos鏏, te finansowy. Niby si zmieni豉( przesta豉 si spotyka z innymi, przesta豉 wychodzi sama na dyskoteki, bo wiedzia豉, 瞠 tego nie akceptuj). Wsp鏊ne wypady na wycieczki, 鈍i皻a. Od jesieni pracuje w sklepie. codziennie po ni chodz, bo to ma這 bezpieczne miejsce. Przeznaczam na to ka盥ego dnia minimum godzin. Cz瘰to jest zapracowana i musz czeka dwie godziny na odpisanie na mojego smsa. gdy dzwoni do niej przed prac zawsze jest czym zaj皻a, nie ma spokojnego g這su, jest jaka nieprzyjemna. W zasadzie przesta貫m dzwoni, bo 幢e to odbieram. Par razy czu貫m 瞠 co nie gra, i stara貫m si o tym rozmawia. Czu豉, 瞠 jestem zaniepokojony i kt鏎ej nocy (weekendy sp璠zamy razem) powiedzia豉, 瞠 mnie kocha. Nie wiem, ale poczu貫m, 瞠 powiedzia豉 to by mnie otumani, bym poczu si spokojniejszy.
Ostatnio okaza這 si, 瞠 jest w do嗆 dobrych relacjach z kilkoma m這dymi facetami pracuj帷ymi w pobliskim sklepie. Na pocz徠ku by這 mi璠zy nimi na odchodne: do widzenia, cze嗆. Ale ostatnio pojawi這 si ze strony jednego z nich, m這dszego ode mnie "pa". Zaciekawi這 mnie to i stara貫m si, by mi wyja郾i豉. Zarzuci貫m jej jak捷 poufa這嗆, 瞠 b璠帷 w zwi您ku ze mn (sama m闚i豉, 瞠 jeste鄉y razem przecie) nie zachowuje dystansu do innych m篹czyzn i 瞠 najwyra幡iej to "pa" jest nast瘼stwem bli窺zej znajomo軼i.
Wspomn tu "przygadywanie sobie z m這dym ochroniarzem sklepu w pobli簑 (by貫m tego 鈍iadkiem dwa razy) Zarzuci貫m jej, 瞠 flirtuje z innymi b璠帷 ze mn w zwi您ku. Oczywi軼ie powiedzia豉, 瞠 doszukuj si czego, czego nie ma. Cz瘰to zastanawiam si czy to ci庵n望, czy ona jest dla mnie "mi豉" bo si staram, zabiegam. Czy ma sens ci庵n望 co takiego? Czy jestem za郵epiony uczuciem do niej mimo, 瞠 w ka盥ej dziedzinie 篡cia si r騜nimy? Mnie inne kobiety nie interesuj. Czy nie trac czasu na co bez sensu?

#2 2012-02-16 21:24:42

maszkarada
Netbabeczka

Re: dziwny zwi您ek/nie zwi您ek

"Nie wiem, ale poczu貫m, 瞠 powiedzia豉 to by mnie otumani, bym poczu si spokojniejszy."

Ufaj przede wszystkim temu, co czujesz, o ile masz pewno嗆, 瞠 Twoje emocje s zdrowe (a piszesz rozs康nie).

Moim zdaniem, przyjacielu, to jaka latawica z zaburzeniami osobowo軼i. Sorry.

oczywi軼ie, wierz w boga, o ile b鏬 nazywa si andrew. andrew eldritch.

#3 2012-02-16 21:48:21

kosmiczny nick
Net-facet

maszkarada napisa:

...Moim zdaniem, przyjacielu, to jaka latawica z zaburzeniami osobowo軼i. Sorry.

Mam te podobn ocen sytuacji... Niestety. Mo瞠 ona potrzebuje jakiego ...dowarto軼iowania? I zainteresowanie innych m篹czyzn jest tym dowarto軼iowaniem? Pr鏏owa貫 to "wybada"?
A tak nawiasem m闚i帷 - dlaczego zwi您a貫 si z tak kobiet, skoro trapi Ci w徠pliwo軼i? Desperacja? Potrzeba bycia komu "potrzebnym"?

Ostatnio edytowany przez kosmiczny nick (2012-02-16 21:50:04)

Nie czy priorytetem kogo, kto ma cie tylko za opcj.

#4 2012-02-16 23:29:10

mikkamo
Zaglądam tu coraz częściej

Zgadzam si: uciekaj. Kobieta, nawet je瞠li szczerze chce z Tob by z przyczyn tylko jej znanych, nie wie czego chce i najwyra幡iej nie chce traci [wybacz] okazji spotkania kogo bardziej interesuj帷ego. To nie rokuje. Czy wiesz jaki by pow鏚 rozwodu? To wiele wyja郾i.

#5 2012-02-17 11:30:18

modzia7
Przyjaciłka Forum

Wiesz... Ty te troch przesadzasz...i wed逝g mnie tracisz czas
nie czujesz si szczesliwy, pewnie oczekujecie czegos innego od zwiazku
wed逝g mnie ten zwi您ek nie ma przed soba przyszlosci
ona bedzie sie z Toba meczyc a ty z ni
po co na si喚?

Ostatnio edytowany przez modzia7 (2012-02-17 11:32:30)

#6 2012-02-17 19:51:33

irex

mikkamo napisa:

Zgadzam si: uciekaj. Kobieta, nawet je瞠li szczerze chce z Tob by z przyczyn tylko jej znanych, nie wie czego chce i najwyra幡iej nie chce traci [wybacz] okazji spotkania kogo bardziej interesuj帷ego. To nie rokuje. Czy wiesz jaki by pow鏚 rozwodu? To wiele wyja郾i.

Z tego co mi opowiada豉, to nieuk豉da這 im si od momentu pojawienia si dziecka. Podobno ma鹵onek wola alkohol i towarzystwo koleg闚, pracowa za granic, tam pozna inn kobiete i tak wysz這. Ale m闚i豉 te, 瞠 z豉pa j na zdradzie ze swoim koleg. I dlatego si rozeszli. Ta druga wersja wydaje mi si te pradopodobna, chocia pierwsza te, bo wiem, jak ju jaki by wobec niej i dziecka. Ja jestem przeciwiestwem jego, jestem troskliwy, pomocny, zaanga穎wany. wszystko dostosowuj w swoim 篡ciu do niej. Nie wiem mo瞠 za dobry jestem i ona to wykorzystuje majac jednocze郾ie we krwi poznawanie nowych? Sam nie wiem. Czy Waszym zdaniem b璠帷 z kim w zwi您ku wypada, mo積a poznawa innych facet闚 - w przypadku partnerki? czy facet nie ma w闚czas podstaw do niepokoju? Gdy pr鏏owa貫m o tym rozmawia zawsze si "czepiam", ona uwa瘸 瞠 nie robi nic z貫go, 瞠 ograniczm j i jestem bezpodstawnie zazdrosny.
Czy Wy w zwi您ku akceptowaliby軼ie poznawanie przez partnera/k innych os鏏 (p販i przeciwnej dla partnera) i ich do嗆 bliskie relacje kole瞠雟kie? czy niepokoi這by to Was? czy ja przesadzam rzeczywi軼ie i niepotrzebnie si czego doszukuje?

#7 2012-02-17 22:13:21

Aragorn-estel
M鎩 jest ten kawałek podłogi

Ja uwa瘸m, 瞠 masz podstawy do niepokoju. Zgadzam si z przedm闚cami : co jest nie w porz康ku z jej podej軼iem do Waszego zwi您ku sad

#8 2012-02-17 23:17:35

mikkamo
Zaglądam tu coraz częściej

Jeste dla niej wygodny. Ma baz. Czy zwr鏂i貫 si do niej z pro軸 o pomoc w jakiej Twojej sprawie? czy dba o ciebie? Interesuje si tym co ty robisz?  Czy masz w og鏊e jeszcze jakie w豉sne sprawy? Nie mo積a wszystkiego lokowa w drugim cz這wieku. Nie przez egoizm, tylko dla zachowania zdrowych relacji z samym sob i ze 鈍iatem zewn皻rznym, nie wolno b璠帷 z kim odcina si od reszty 鈍iata. To nie jest dobre dla 瘸dnego zwi您ku. Przetestuj to. Spr鏏uj kilka dni to poobserwowa. Popro o co co nie dotyczy jej. Co si na pewno takiego znajdzie.
Co mi si wydaje, 瞠 nie b璠zie si specjalnie chcia豉 tym zaj望.

#9 2012-03-22 20:27:03

irex

Napisa貫m nowy w徠ek o temacie "tajemnica korespondencji a szczero嗆 w zwi您ku", kt鏎y rozp皻a istn burz. Jedna z Pa Moderatorek r闚nie wzi窸a udzia w dyskusji. I wat瘯 zamkni皻o. Mo瞠 dlatego, 瞠 brak這 Szanownej Pani Moderatorce kontrargument闚 w dyskusji... Nie wiem, ale tak czuj. Pod zarzutem, 瞠 to opis zwi您ku poruszanego w tym w徠ku - zamkni皻o nam usta. Sk康 pomys, 瞠 to dotyczy tego samego zwi您ku? Nie mam poj璚ia smile
Wklejam wi璚 ten dra磧iwy temat "tajemnica korespondencji a szczero嗆 w zwi您ku" i prosz o wypowiedzi. Nie wiem jak d逝go b璠ziemy mogli tu wpisywa dra積i帷e Szanown Moderacj s這wa...
Oto zamkni皻y w徠ek:

Powiedzcie mi jak to rozumie? Podejrzewa貫m u swojej dziewczyny 瞠 utrzymuje jakie kontakty z kim za moimi plecami. Obserwowa貫m j do嗆 d逝go i niepewno嗆 narasta豉. Kt鏎ego dnia nie wytrzyma貫m i zapyta貫m, czy si z kim spotyka pod moj nieobecno嗆, powiedzia豉, 瞠 nie rozumie pytania, 瞠 sk康 takie podejrzenia i tak dalej. Dopiero po dlu窺zej chwili powiedziaa豉 瞠 nie widuje si z nikim. Zapyta貫m, czy z kim nie pisze sms闚 bo czuje si zaniedbywany od jakiego czasu. Pisze smsa do niej i odpowiada mimo, 瞠 nie jest ani w pracy ani niczym podobno zaj皻a po godzienie, dw鏂h. Czasem jak z zaskoczenia dzwoni to jest jaka zniecierpliwiona i szybko ko鎍zy rozmowe. Te powiedzia豉 瞠 nie rozumie pytania. Chcia貫m 瞠by mnie przekona豉 瞠 m闚i prawde i chcia貫m 瞠by pokaza豉 mi telefon w tamtym momencie. Zacz窸a kr璚i, 瞠 nie rozumie o co mi chodzi, 瞠 nikt jej telefonu nigdy nie przegl康a i 瞠 jest zaskoczona czym takim. Powiedzia豉 te 瞠 ma tam sporo jakich starych sms闚 sprzed paru lat i瞠 nie powinienem ich czyta. Na moje slowa 瞠 poprzedni telefon zgubi豉 wraz z kart w poprzednie wakacje gdy byli鄉y ju razem wi璚 starych sms闚 mie nie mo瞠 bo straci豉 a nowych od obcych te nie bo przecie podobno z nikim nie pisze. Co tam znowu m闚i豉 o zaskoczeniu i mojej podejrzliwo軼i, oburza豉 si i tak sko鎍zy豉 si ta rozmowa. Telefonu nie mia豉 zamiaru pokaza. Che tu powiedzie 瞠 nie mia貫m zamiaru telefonu jej bra nawet do r瘯i, chcia貫m tylko zobaczy i przekona si, 瞠 jest tak z zaskoczenia w stanie pokaza mi go i przekona o uczciwo軼i.Nie przekona豉 mnie tym zachowaniem i tylko powi瘯szy豉 moje podejrzenia. Nie potrafi jej teraz zaufa a na dzwiek smsa u niej robi mi si niedobrze z nerw闚. zaczynam mie do嗆.
Wiem, 瞠 nie mam prawa chcie od niej telefonu ale powiedzcie czy w takiej sytuacji gdy macie podejrzenia nie nale篡 tak zrobi? Czy tajemnica korespondencji to wa積iejsze ni uczciwo嗆? Przecie nie przegl康a貫m jej telefonu po kryjomu.

#2 Dzisiaj 13:06:26

cisowianka

Re: tajemnica korespondencji a szczero嗆 w zwi您ku

cos napewno ma na sumieniu, skoro nie chciala pokazac tel ;p hm.
no bo skoro odp Ci po paru godz na eskach, odbiera tel i chce jak najszybciej skonczyc rozmowe.
wiadomo nie raz moze byc zajeta i dlatego tak wychodzi ale przez dluzszy czas ?
rozmowa nie pomoze, probowales.
wiem ze nie wolno zagladac do nikogo w tel ale moze jednak ?
inaczej sie nie dowiesz;p
Jeste wszystkim co mam :* ㄆkasz Damian :*

#3 Dzisiaj 13:07:54

kawa z piank

Zapewne wszyscy, kt鏎zy Ci odpisz odpowiedz to samo, 瞠 oczywi軼ie powinna by tajemnica korespondencji, nie ma mowy o przegl康aniu telefonu itd, 瞠 zaufanie trzeba mie do siebie itd. To wszystko prawda...tylko teraz jest pytanie...skoro ju podejrzewasz, to mimo wszystko nie doszukiwa si zdrady i spokojnie 篡 ze sob no bo zaufanie itd, czy jednak posun望 si do kontroli.Trzeba sobie odpowiedzie czy by samemu w porz康ku i nie kontrolowa czy jednak sprawdza, a skoro nie mo積a sprawdza a okaza這by si, 瞠 Twoje podejrzenia s s逝szne...to co wtedy....pozwoli sobie na oszukiwanie Nas? Ja przyznaj si bez bicia, 瞠 sprawdzi豉m m篹owi telefon, ale to co tam znalaz豉m u鈍iadomi這 mi, 瞠 篡j z k豉mczuchem...gdybym tego nie zrobi豉 ca造 czas 篡豉bym w przekonaniu, 瞠 mi璠zy nami wszystko jest pi瘯nie,....a by豉 to wielka iluzja....mo積a mie (nawet trzeba) do siebie mega zaufanie, tylko czy zawsze warto??

#4 Dzisiaj 13:39:03

Malwina69
    Przyjaci馧ka Forum

Dlaczego na nieuczciwo嗆 nie odpowiedzie nieuczciwosci i przeczyta smsy? Skoro druga strone stac na tak postaw?
Ludzie dziel si na: tych chorych psychicznie i tych jeszcze nie zbadanych ;-))

#5 Dzisiaj 13:45:25

vinnga
    Moderator

A ja tu na razie 瘸dnej nieuczciwo軼i nie widz. Grzebanie w cudzym telefonie natomiast uwa瘸m za powa積e naruszenie czyjej prywatno軼i. Je郵i ona jest wobec Ciebie nieuczciwa - pr璠zej czy p騧niej si o tym dowiesz. Gdyby facet za膨da ode mnie pokazania telefonu - zareagowa豉bym tak samo jak ona. Na razie Twoje podejrzenia s zbyt w徠pliwe, 瞠by sta造 si powodem "usprawiedliwionego" przejrzenia jej telefonu.
*sumienie mam czyste, bo go nie u篡wam*

#6 Dzisiaj 13:55:54

Vuk

Nie Vinngo, ta pani ma postaw typow dla os鏏 zdradzaj帷ych. Olewa partnera, strze瞠 telefonu jak Cerber i k豉mie
A na czym opierasz prze鈍iadczenie, 瞠 pr璠zej czy p騧niej "musi" wyj嗆 je郵i zdradza, to ju Twoja tajemnic zostanie...

#7 Dzisiaj 13:56:10

nikandra

vinnga napisa:

Je郵i ona jest wobec Ciebie nieuczciwa - pr璠zej czy p騧niej si o tym dowiesz. .

Na miejscu autora, wola豉bym wcze郾iej.
Za nieuczciwo嗆 w tym przypadku, uwa瘸豉bym ukrywanie "czego" przed partnerem.
To raz, a dwa skoro nie ma nic do ukrycia to jaki problem w pokazaniu?
W zale積o軼i od sytuacji..ale gdy si cz瘰to przebywa/b康 mieszka z drug osob ,豉two jest rozpozna ,瞠 co jest na rzeczy.
Nikt bezpodstawnie nie wymy郵a swoich obaw.

#8 Dzisiaj 14:28:25

Malwina69

Ona pierwszy wytworzy豉 podejrzliw sytuacje mi璠zy nimi.. sorry ale autor postu uczciwie i szczerze przeprowadzi z nia rozmowe, ktora zamiast go uspokoic to dolala oliwy do ognia..

#9 Dzisiaj 14:47:10

vinnga
    Moderator

Autor uczciwie i szczerze przeprowadzi z ni rozmow, a ona powiedzia豉, 瞠 z nikim nie pisze. Nie dola豉 oliwy do ognia - dola jej autor, kt鏎y uzna, 瞠 nie chce pokaza telefonu bo ma co do ukrycia. Swoje dotychczasowe podejrzenia autor opar na tym, 瞠 zbyt p騧no odpisuje mu na smsy i 瞠 jest, w jego odczuciu, zniecierpliwiona kiedy on dzwoni.
Ja nie twierdz, 瞠 ona NA PEWNO jest wobec niego uczciwa.
Ja tylko m闚i, 瞠 na razie autor nie ma podstaw, 瞠by jej nie wierzy. Ma tylko jakie m皻ne poszlaki, na podstawie kt鏎ych chce naruszy czyj捷 prywatno嗆.

Z pewno軼i ka盥y odpowiada na podstawie w豉snych do鈍iadcze i w豉snego podej軼ia do omawianych kwestii. Moje zdanie jest takie jak wy瞠j przedstawi豉m, poniewa bardzo ceni sobie swoj prywatno嗆, nie 篡czy豉bym sobie, 瞠by kto mi grzeba w telefonie. Wybitnie 幢e czu豉bym si te w sytuacji, kiedy m鎩 facet by co sobie wyimaginowa i domaga si ode mnie pokazania telefonu w celu zaprzeczenia jego imaginacjom.

#10 Dzisiaj 14:54:27

Malwina69

vinnga napisa:

poniewa bardzo ceni sobie swoj prywatno嗆, nie 篡czy豉bym sobie, 瞠by kto mi grzeba w telefonie. Wybitnie 幢e czu豉bym si te w sytuacji, kiedy m鎩 facet by co sobie wyimaginowa i domaga si ode mnie pokazania telefonu w celu zaprzeczenia jego imaginacjom.

Ale dlaczego?  rozumiem przegrzebanie telefonu bez zgody ( odnosze si do twojej wypowiedzi) a co innego gdy mozna w ten spos鏏 uspokoi w zarodku sytuacj i b璠zie ok? zak豉daj帷,瞠 nie ma sie nic z貫go na sumieniu. Mi璠zy nimi nie wynik豉 z niczego ta podejrzliwo嗆, nie rozpocz窸o si to od tekstu" chc przejrze Tw鎩 telefon" .. by這 to poparte jakimi arumentami. Na zasadzie" co mnie zaniepokoi這 do軼 powa積ie a jesli jestes uczciwa to mi to udowodnij"

#11 Dzisiaj 14:55:03

busiu

Podobnie jak Vinnga, nie zgodzi豉bym si na przegl康anie mojego telefonu, mimo, 瞠 do ukrycia nic nie mam. Czu豉bym si ura穎na takimi podejrzeniami.
W taki dzie jak ten Marco Polo wyruszy do Chin.
Jakie s Twoje plany na dzisiaj?

#12 Dzisiaj 15:08:59

Malwina69

A ja nie.. ;-)) .. jesli to by這 by potrzebne do wyjasnienia jakiegos nieporozumienia... nie widze w tym nic z貫go..

#13 Dzisiaj 15:24:42

vinnga
    Moderator

Bo to w豉郾ie zale篡 od osoby. Wypowiedzia豉m si w tym temacie, 瞠by pokaza, 瞠 istniej osoby o innym podej軼iu i 瞠 fakt, i nie pokaza豉 telefonu nie musi by jednoznacznym dowodem tego, 瞠 ma co na sumieniu. Busiu do mnie do陰czy豉, co pozwala przypuszcza, 瞠 nie jestem odosobnionym przypadkiem smile Ona to 豉dnie uj窸a w s這wa "czu豉bym si ura穎na". Dok豉dnie tak. Gdyby m鎩 m篹czyzna za膨da pokazania telefonu, 瞠by udowodni moj uczciwo嗆 by豉bym w豉郾ie ura穎na. I za skarby 鈍iata bym nie pokaza豉. By這by mi przykro, 瞠 mi nie ufa i nie zamierza豉bym za cen mojej prywatno軼i jego zaufania budowa.

Inn spraw jest to, 瞠 w telefonie mo積a mie r騜ne rzeczy. Mo積a mie smsa od kole瘸nki u瘸laj帷ej si na grzybic pochwy. Mo積a mie w "wys豉nych" wiadomo軼i o urodzinowej niespodziance dla ch這paka. Mo積a mie pogaw璠k z kumpel o zaawansowaniu w豉snego cellulitu i milion innych rzeczy niekoniecznie przeznaczonych dla oczu w豉snego ch這paka.

#14 Dzisiaj 15:45:12

Malwina69

Okk.. ja to oczywi軼ie rozumiem.. zgoda.. ale gdy w gre wchodzi 鈍i皻y spok鎩.. a zak這cony by by w豉郾ie jak pisa豉m mo瞠 nieporozumieniem to wola豉bym pokazac, uspokoic...gdyby natomiast chodzi這 o spradzanie ot tak sobie.. wtedy nie.. nie zgodzi豉bym sie.

#15 Dzisiaj 15:56:31

Wielokropek

Taaak...
Najpierw dla 鈍i皻ego spokoju dziewczyna powinna da do sprawdzenia (kontroli) sw鎩 telefon, p騧niej pozwoli na sprawdzania komputera i przesy貫k. W ko鎍u, w dalekiej przysz這軼i, te dla 鈍i皻ego spokoju, samej ju zaproponowa badanie DNA ich dziecka.

Tutaj, na forum, jest ju kilka w徠k闚 dotycz帷ych podejrzliwo軼i jednej z os鏏 w zwi您ku. Warto przeczyta to, co na ten temat s康zi造 osoby podejrzewane. Warto przeczyta, by zorientowa si czym takie historie si ko鎍z i kto je ko鎍zy.
Je郵i kto chce, znajdzie spos鏏.
Je郵i kto nie chce, znajdzie pow鏚.

#16 Dzisiaj 15:57:21

Vuk

Vinngo, Busiu, nie zwr鏂i造軼ie uwagi na dwie sprawy:
1. Pani k豉mie (rzekome sms od by造ch, przez co nie chce pokazac telefonu, a telefon ma nowy).
2. Pani twierdzi, 瞠 z nikim nie esemesuje, a jednak esemesy przychodz (cytat: na dzwiek smsa u niej robi mi si niedobrze).

I to jest ju podstawa do podejrze.

#17 Dzisiaj 16:25:26

vinnga
    Moderator

Vuk napisa:

Vinngo, Busiu, nie zwr鏂i造軼ie uwagi na dwie sprawy:
    1. Pani k豉mie (rzekome sms od by造ch, przez co nie chce pokazac telefonu, a telefon ma nowy).
    2. Pani twierdzi, 瞠 z nikim nie esemesuje, a jednak esemesy przychodz (cytat: na dzwiek smsa u niej robi mi si niedobrze).

I to jest ju podstawa do podejrze.

ad. 1. mo瞠 pani zosta豉 zaskoczona 膨daniem ch這paka i napr璠ce pr鏏owa豉 wykombinowa jak捷 wym闚k, kt鏎a by go przekona豉 i by豉 mocniejsza od "nie bo nie".
ad. 2. "kto" w kontek軼ie postu autora to zapewne osobnik p販i m瘰kiej. Zdziwi豉bym si, gdyby dziewczyna mia豉 zakaz pisania z kole瘸nkami. Gdyby natomiast chcia豉 swoje pisanie ukry to pewnie wy陰czy豉by d德i瘯 przychodz帷ych sms闚.

Mamy za ma這 informacji, 瞠by dociec prawdy. Jednocze郾ie autor ma za ma這 podstaw, aby domniemywa oszustwo z jej strony.

#18 Dzisiaj 16:47:27

szazszorszep

Kiedy z moim facetem grzebali鄉y sobie w telefonach i nie rozumia豉m go, 瞠 si tym denerwuje. Jednak i mnie zacz窸o to denerwowa, bo jednak rozmowy z moimi kole瘸nkami to moja prywatna sprawa, czy to sms czy poczta nie chcia豉bym, aby czyta mojej korespondencji. Tak samo nie chcia豉bym, aby patrzy co pisz na tym forum. Teraz ja nie szpieguje i on te nie.
Ale nigdy nie warto ufa do ko鎍a, nigdy! Je瞠li mia豉bym podejrzenia, a on by co kr璚i, to musia豉bym to sprawdzi dla swojego 鈍i皻ego spokoju. I je瞠li masz tak mo磧iwo嗆 to radz Ci zrobi to samo.

Ostatnio edytowany przez szazszorszep (Dzisiaj 16:49:54)

#19 Dzisiaj 17:15:02

vinnga
    Moderator

Przeoczy豉m, 瞠 autor ju pisa o swoim zwi您ku. Nie ma sensu dyskutowa w tym w徠ku, kiedy w poprzednim jest du穎 wi璚ej informacji. W zwi您ku z powy窺zym w徠ek zamykam, a zainteresowanych odsy豉m do poprzedniego w徠ku autora.

#10 2012-03-22 21:10:27

kosmiczny nick
Net-facet

...Nie ma sensu dyskutowa w tym w徠ku, kiedy w poprzednim jest du穎 wi璚ej informacji. W zwi您ku z powy窺zym w徠ek zamykam, a zainteresowanych odsy豉m do poprzedniego w徠ku autora.

Powy窺zy cytat to ko鎍闚ka wklejonej dyskusji na temat warty nowego w徠ku... Mo瞠 sam za這輳 o takim samym tytule, bo chyba to "kij w mrowisko" patrz帷 na to, co wklei貫, Przyjacielu;)
Szkoda, 瞠 Szanowna Moderacja zamkn窸a w徠ek... Du穎 kontrowersji wida by這, albo brak kontrargument闚 jednej z Szanownych uczestniczek smile
Ale korzystaj帷 z okazji: uwa瘸m, 瞠 maj帷 podejrzenia (nie wyssane z palca) - trzeba z豉ma pewne zasady, by pozby si z逝dze... Szkoda czasu na czekanie, a po ...kilku latach nasz partner/ka sam zdob璠zie si na szczero嗆, wcze郾iej korzystaj帷 bezwzgl璠nie z naszej naiwno軼i i ufno軼i...
Wi璚 lepiej - przy nadarzaj帷ej si okazji - bezceremonialnie skonfrontuj w豉sne domys造 z rzeczywisto軼i.
I albo zakochasz si na nowo, albo zaoszcz璠zisz czasu...
砰cz powodzenia....

P.S.
Szanowna Redakcjo, jak瞠 to tak? Zamkn望 taki temat? smile

#11 2012-03-22 21:23:19

vinnga
Moderator

Mog豉bym edytowa Wasze osobiste wycieczki w kierunku moderacji, ale tego nie zrobi. Zamiast tego wyja郾i:
1. w zamkni皻ym w徠ku przedstawiasz bli瞠j nieokre郵ony zwi您ek - nie wiadomo nic o Waszym wieku, sta簑, relacjach
2. przedstawiasz pojedynczy problem - ot nie chcia豉 pokaza telefonu
3. mo積a sobie gdyba: mo瞠 zwi您ek jest wzorowy, a mo瞠 jednak nie ma w nim zaufania, a mo瞠 jest nadmierna kontrola, mo瞠, mo瞠, mo瞠...
4. tamten w徠ek m鏬豚y istnie jako teoretyczne rozwa瘸nia czy w zwi您ku nale篡 komu zagl康a do telefonu czy nie. Ty nie chcia貫 teoretycznej dyskusji tylko odniesienia do konkretnej sytuacji w konkretnym zwi您ku. W zwi您ku, kt鏎y TUTAJ opisa貫, a tam nie.

W tym w徠ku zawar貫 mas informacji potrzebnych, 瞠by udzieli m康rzejszej odpowiedzi, ni "gdybanie" w kwestii "dlaczego nie chcia豉 pokaza telefonu". Chocia瘺y przybli穎ny wiek, nieco informacji o Waszych relacjach, o przesz這軼i, o przyk豉dach nadwyr篹onego zaufania. Nie wpad貫 na to, 瞠 posiadaj帷 takie informacje u篡tkownicy mogliby udzieli zupe軟ie innych odpowiedzi? Ja wpad豉m i dlatego zamkn窸am tamten w徠ek. I bardzo prosz o powstrzymanie si od dalszych dywagacji w kwestii jego zamkni璚ia.

Zapraszam do dyskusji smile

#12 2012-03-22 21:47:16

kosmiczny nick
Net-facet

Tego typu informacji udzielamy mailowo.V.

Ostatnio edytowany przez vinnga (2012-03-22 21:51:44)

#13 2012-03-22 21:49:50

Owadzik91
Przyjaciłka Forum

jak dla mnie, jak i poprzednik闚 Twoja kobieta jest 'dziwna' (?)
ja swojemu na pewno nie zakaza豉bym nowych znajomo軼i, ale na NORMALNEJ p豉szczy幡ie...
a to 瞠 jej ma鹵e雟two si posypa這, bo m捫 j z豉pa na zdradzie...? dla mnie to powa積y zarzut...

...d捫帷 do szcz窷cia....

#14 2012-03-22 23:07:15

Wielokropek
Moderator

irex napisa:

(...)Czy Wy w zwi您ku akceptowaliby軼ie poznawanie przez partnera/k innych os鏏 (p販i przeciwnej dla partnera) i ich do嗆 bliskie relacje kole瞠雟kie? czy niepokoi這by to Was? czy ja przesadzam rzeczywi軼ie i niepotrzebnie si czego doszukuje?

Poznawanie przez partnera innych os鏏 (p販i przeciwnej) i utrzymywanie bliskich z nimi kontakt闚 towarzyskich (kole瞠雟kich) jest dla mnie spraw zupe軟ie oczywist, normaln, nie budz帷 瘸dnego niepokoju.

Inn spraw jest utrzymywanie takich kontakt闚 przez partnera, kt鏎y zdradzi (nawet w innym zwi您ku). W闚czas zrozumia造m by豚y dla mnie pocz徠kowy niepok鎩 partnera. Pocz徠kowy, bo po pewnym czasie niepok鎩 albo znalaz豚y potwierdzenie, albo okaza豚y si tylko tworem wyobra幡i.

Jeszcze inn spraw jest podejrzliwo嗆 jednego z partner闚. Ch耩 zamkni璚ia swego partnera w klatce. Ch耩 odgrodzenia swego partnera od 鈍iata i kontakt闚 towarzyskich (r闚nie z przedstawicielami innej p販i).

A tajemnica korespondencji pozostaje tajemnic. Wiem jednak, 瞠 niekt鏎zy z wa積ych dla siebie powod闚 t tajemnic chc 豉ma/豉mi j.

Brak zaufania jest podstawow przyczyn rozpadu zwi您k闚. Nie ma sensu by w zwi您ku z osob, kt鏎ej si nie ufa. Nie ma sensu by w zwi您ku z osob, kt鏎a nie ufa.

Je郵i kto chce, znajdzie spos鏏.
Je郵i kto nie chce, znajdzie pow鏚.

#15 2012-03-23 01:58:10

Olinka
Redaktor Naczelna Forum

irex napisa:

Czy Waszym zdaniem b璠帷 z kim w zwi您ku wypada, mo積a poznawa innych facet闚 - w przypadku partnerki? czy facet nie ma w闚czas podstaw do niepokoju?

A jak Ty to sobie inaczej wyobra瘸sz? smile Je瞠li 篡jemy w spo貫cze雟twie, to nie jeste鄉y w stanie nie poznawa nowych os鏏. Nowe osoby spotykamy w pracy, na kursach, w sytuacjach towarzyskich, nawet na spacerze, to co mo瞠 niepokoi, to ewentualnie ponadprzeci皻na za篡這嗆 tych relacji.

Osobi軼ie nie wyobra瘸m sobie, 瞠 tylko dlatego, 瞠 jestem w zwi您ku mia豉bym ogranicza kontakty z m篹czyznami wy陰cznie do mojego partnera.
Nie wyobra瘸m sobie r闚nie, 瞠by ktokolwiek z jakiegokolwiek powodu mia przegl康a zawarto嗆 mojej kom鏎ki, poczty mailowej czy czegokolwiek co jest zwi您ane z moj prywatno軼i, nawet w mojej obecno軼i i za moim przyzwoleniem.
Nie wyobra瘸m sobie, 瞠 tylko dlatego, 瞠 jestem w zwi您ku mia豉bym przesta udziela si towarzysko, spotyka z osobami spoza grona naszych wsp鏊nych znajomych, nie m鏂 powiedzie do znajomego ,,pa", a nawet (o ile jest to bli窺za, zwykle wieloletnia, przyjacielska znajomo嗆) cmokn望 go w policzek na po瞠gnanie.

Na szcz窷cie ja 篡j w zdrowym (przynajmniej pod tym wzgl璠em) zwi您ku.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a b璠zie Ci z nami 豉twiej smile

Nie czy samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jeste wszystkim, co masz.

#16 2012-03-23 10:00:35

diana45
Przyjaciłka Forum

Zgadzam sie z wi瘯szo軼i 瞠 mo積a utrzymywa kontakty zawodowe,towarzyskie z przedstawicielami innej p販i.Ale rozumiem podejrzliwo嗆 Irexa,przyzna豉 瞠 zdradzi豉 m篹a,troch to wygl康a jakby ci庵le nie by豉 pewna czego chce i szuka豉,by mo瞠.Co do przegl康ania telefonu...rozumiem 瞠 nie toleruj tego ci co nie byli w takiej sytuacji.Tak jak kto ju pisa-je郵i nie ma podstaw-nie wolno tego robi.Ale je郵i si ma...Po 16latach mojego zaufania w zwi您ku obejrza豉m telefon i...teraz 瘸逝j 瞠 dopiero po 16 latach.I co by這 warte moje zaufanie? By豉m oszukiwana przez wiele lat a on sam z siebie w 篡ciu by si nie przyzna, mia zamiar do ko鎍a 篡cia by ze mn i...z innymi kobietami.     
P.S Teraz mojemu obecnemu m篹owi w telefon nie zagl康am...nie czuj takiej potrzeby:-)

Stopka forum