Pytanie o moroznik kaukaski - oryginalny? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2012-02-16 13:02:33

SabciaT
Niewinne początki

Pytanie o moroznik kaukaski - oryginalny?

Witam,
od jakiegoś czasu stosuję moroznik kaukaski. Efekty są bardzo zadowalające.  nawet mój mąż zaczął zauważać
Ostatnio przeszukiwałam fora i natknęłam się na wątek dotyczący podrabiania moroznika - rzekomo mieszają go na ukrainie z sianem.. (Wg mnie chyba nie bo działą rewelacyjnie...) wie ktoś coś n a ten temat? mad
Natknęłam się na pewną aukcję dot. moroznika i ku mojemu zdziwieniu  okazało się, że producent zaczął się zabezpieczać jakimiś holograficznymi  banderolami aby zapobiec podrabianiu. i mam teraz wątpliwości, ponieważ chcę zamówić jeszcze, ale nie wiem od kogo.. Czy ktoś może wie coś na ten temat ? Chyba lepiej kupić te z zabezpieczeniami, co nie ?. Sprzedawca jeszcze opisał, że po zerwaniu tej banderoli zostają jakieś napisy zapewniające to, że nie byłon nigdy wcześniej otwierany ?? :confused:
Proszę o porady sad

#2 2012-02-21 20:13:50

maks-85
Niewinne początki

Re: Pytanie o moroznik kaukaski - oryginalny?

Witam , kupiłam ten moroznik z tym zabezpieczeniem, zwykła nalepka i nic po niej nie zostaje żaden napis , albo sprzedawca miał na myśli co innego , albo ściema. dis rano wzięłam pierwszy raz , jak zarazie żadnych efektów oczyszczania.  mam pytanie do SABCIA T , a jak używałaś, rano czy wieczorem i w jaki sposób z woda   czy jakoś inaczej??  bo ogólnie czegoś tu nie rozumiem , na stronach  rosyjskich jest napisane ze trzeba zalać miareczkę tego ziółka  ciepłą   woda    na noc a rano dopiero odcedzić i wypić???

#3 2012-03-05 13:59:25

SabciaT
Niewinne początki

Hej,
Dobrze wyczytałaś. Ja też wieczorem zalewam miareczkę ciepłą wodą (do kieliszka 50ml),a na następny dzień rano wypijam. Jeśli chodzi o efekty to trudno, żeby natychmiast zadziałał. Widoczne efekty u mnie zaczęły być ok 2 tygodni po pierwszym zastosowaniu. Co do nalepek to u mnie coś tam zostaje. Po jej zdjęciu nie jest jednolita tylko zmienia się jej struktura. Zostają jakieś wzorki, kropki i jakbym nakleiła raz jeszcze to już nie jest cała srebrna.
A jak u Ciebie teraz przebiega stosowanie? widać jakieś efekty ?

#4 2013-05-20 09:02:58

elcia1228
Niewinne początki

gdzie można kupić oryginalny moroznik

Stopka forum