Czy faceci od nas nie zadużo chcą ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy faceci od nas nie zadużo chcą ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Czy faceci od nas nie zadużo chcą ?

Czasem zastanawiam się o co im tak na prawdę chodzi. Z jednej strony marzą abyśmy w łóżku zachowywały się czasem jak żenski casanova a godzinę pózniej zeby był obiad na stole i zeby ich wyprasowane koszule wisiały w szafie. Powinnysmy slicznie wygladac zeby sie mogli nami chwalic przed kolegami , ale to dbanie o siebie nie poinno nam zajmowac więcej niz 5 minut dziennie. Tego sie do licha nie da pogodzic !!! Albo tylko ja nie potrafię sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy faceci od nas nie zadużo chcą ?

Faceci chca za dożo od nas a my od nich ... taka prawda. Związki to układy wzajemnych wymagań i oczekiwań wobec siebie i nic więcej.

3

Odp: Czy faceci od nas nie zadużo chcą ?

a mój facet ode mnie nic nie chciał( już były;)), oo przepraszam, chciał ...świętego spokoju, bym nie narzekała,że nie ma dla mnie czasu i nie wymagała zbyt częstego widywania, efekty??? no nie jest już moim facetem...w miłości obie strony  muszą coś z siebie dawać, albo wymagać tego co same dały z siebie...no ale bywaja niejasne układy kobieta sprząta, prasuje, gotuje, ma być piękna,zawsze chętna etc. o co chodzi???!!!a on możnowładca w międzyczasie  tzw. pracuje, cokolwiek to znaczy, bo gotowanie poza zwykłym etatem to jużnie praca...proszę was!

4

Odp: Czy faceci od nas nie zadużo chcą ?

Mój były facet uważał, że wszędzie się spóźniam bo godzinami przesiaduję przed lustrem. To nie do końca było tak, po prostu mam mały problem z organizacją czasu. Kiedy miałam gdzieś z nim wyjść, zawsze się wszędzie spóźnialiśmy trochę, ale nic takiego się nie działo przecież z tego powodu.  Po prostu czasem wyskakiwały nagłe niezapowiedziane rzeczy. Np zadzwoniła do mnie moja przyjaciółka i nie mogłam jej odmówić tych 3 minutek z których czasem się zrobiło 30 bo wiem, ze potrzebuje mojej porady i konsultacji i że dzwoni w bardzo ważnej sprawie. Mój ex nie potrafił zrozumieć dlaczego tak robię bo jak ktoś w w niewłaściwym momencie zadzwonił do niego (jakiś kumpel) to potrafił powiedzieć bez obciachu ze jest zajęty i żeby tamten zadzwonił później. Jak ja bym tak powiedziała to moja przyjaźń z moją przyjaciółką zawisła by na włosku. No wiec faceci zbyt wiele wymagają wymagając od nas, żebyśmy zawsze były wszędzie na czas.

5

Odp: Czy faceci od nas nie zadużo chcą ?

Puk Puk - maleńki brak organizacji czasu to urok każdej kobiety smile Od czego w końcu są faceci - żeby nam ten czas organizować smile

Mój facet uwielbia kiedy ładnie wyglądam, ale nie lubi ze mną chodzić po sklepach. Byłoby miło gdyby raz czy drugi się przemógł i powiedział ,że wyglądam fajnie w tym czy pasowałoby mi tamto. Tymczasem gdy tylko gdzieś wchodzimy nawet na moment robi mu  się z miejsca niby gorąco, duszno, tłum go męczy, ludzie go męczą i musimy szybko wyjść. I sama się muszę szwendać po sklepach nie tylko po rzeczy dla siebie ale i dla niego.

6

Odp: Czy faceci od nas nie zadużo chcą ?

Lady - jako facet mogę Ci powiedzieć, że to normalne ze nie lubimy chodzić po sklepach. Bo jest to po prostu nudne ...
Co innego jakby drzwi w przebieralniach były przezroczyste smile Wtedy byśmy stamtąd nie wychodzili smile

7

Odp: Czy faceci od nas nie zadużo chcą ?

Tylko wtedy to już by nie były sklepy Misiaczku smile

8

Odp: Czy faceci od nas nie zadużo chcą ?

Oooo, pojawił się męski głos. Jest Nam bardzo miło, prawda dziewczyny?;)
Myślę, że w związku bardzo ważny jest równy podział obowiązków. Są rzeczy, których robić nie lubimy, poza tym wszyscy mamy wady, ale powinniśmy skupiać się na poznaniu siebie nawzajem i pogodzeniu tych "niedociągnięć" z byciem w szczęśliwym związku.
Niedobra jest sytuacja, gdy jedna ze stron czuje, iż daje więcej niż otrzymuje. Miłość to piękne uczucie i warto dla Niego wiele poświęcić, ale niekoniecznie to, co mamy najcenniejszego-siebie.

9

Odp: Czy faceci od nas nie zadużo chcą ?

Hm, to prawda wink
Ale tak naprawdę, oni się z nami bardziej droczą niż 'wymagają' od nas tego, żebyśmy się pindrowały tylko 5 minut.
A czy my - kobiety nie mówimy im, że za długo oglądają mecz, za często myją swoje auto i za późno pytają czy mogą pomóc w sprzątaniu ?

Trochę tolerancji i miłości, a wszystko da się pogodzić wink

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy faceci od nas nie zadużo chcą ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024