Jestem w ciąży, mąż znalazł sobie inną :( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jestem w ciąży, mąż znalazł sobie inną :(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

1

Temat: Jestem w ciąży, mąż znalazł sobie inną :(

Postanowiłam tu napisać, bo nie radzę sobie z sytuacją, w której się znalazłam. Obecnie jestem w ciąży, mamy już jedno dziecko. 4 dni temu dowiedziałam się, że mąż bardzo intensywnie pisze smsy i dzwoni do koleżanki z pracy. Od dawna podejrzewałam, że coś jest nie tak, czułam, pytałam wiele razy, ale zawsze się wypierał. Widziałam jednak, że zaczął się odchudzać, dbać o siebie, coraz później wracać z pracy i coraz więcej czasu spędzać poza domem. Jednocześnie na każdą próbę zbliżenia się z mojej strony reagował agresją i odpychał mnie. W końcu stwierdził, że nic już do mnie nie czuje, ale jeszcze nie wiedział czy chce rozstania. Kiedy się dowiedziałam o wszystkim, to okazało się, że to moja wina, bo kłócilismy się, o wszystko się czepiałam i nikt by tego nie wytrzymał. Z premedytacją w Swięta Bożego Narodzenia postanowił, że zaczyna szukać kontaktu z tą dziewczyną i tak też zaczął robić. Potrafił wysyłać do niej wiadomości od rana do nocy, a mną i naszą córką nie zainteresował się przez cały dzień. W chwili obecnej mieszka u swojej mamy i nie okazuje żadnej skruchy.
Są chwile, że wyję z rozpaczy i takie, że nienawidzę go i czuję, że bez niego będzie nam lepiej i sobie poradzimy. Myślę, że może tak miało być, że może los postanowił, że mam iść inną drogą, a maleństwo w brzuszku ma mi być wielką pociechą. Gdyby nie ono, to bym się załamała. Mam moje dzieci i mam dla kogo walczyć i żyć. Ale tak strasznie boli, że człowiek z którym jestem 16 lat, którego wydawało mi się znam zrobił coś tak strasznego. Na zimno wyznaczył sobie w głowie plan, który skutecznie realizował. Pocieszcie jakoś sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jestem w ciąży, mąż znalazł sobie inną :(

Dasz sobie radę. Na pewno. smile

Cóż, szkoda, że dopiero po 16 latach przekonałaś się z jakim człowiekiem żyłaś przez te wszystkie lata. Marna to pociecha, ale wg mnie, lepiej późno niż wcale.

Dobrą motywacją do pozostania przy "zdrowym rozumie" jest sporządzenie listy tego, jak Cię źle traktował, jak upokarzał, powieszenie jej w widocznym miejscu i czytanie w chwili zwątpienia (tęsknoty).

3

Odp: Jestem w ciąży, mąż znalazł sobie inną :(

Witaj. Łatwo nam tak radzić, wyobrażam sobie, jakie cierpienie teraz Tobą targa. Mężczyźni, och, brak słów, nie myślą głową, bynajmniej tą na górze. Brak odpowiedzialności, żyłaś tyle lat z takim człowiekiem, a tylko tak można go określić. Współczuję.

4

Odp: Jestem w ciąży, mąż znalazł sobie inną :(

Witaj Wiki31

Nie jesteś tu sama. Jak się niestety okazuje jest nas tu porzuconych w ciąży sporo.
Ja już przez to przeszłam dlatego doskonale rozumiem twój strach, lęki.

W obecnej sytuacji potrzebujesz wsparcia. Napisz czy masz kogos na kogo możesz liczyć. Nie możesz być sama.

Pozatym ważne jest też to byś starała się jak najmniej stresować całą sytuacją.

Napisałaś o tym że coś nas prowadzi....i masz rację smile Zobaczysz że będzie dobrze i że dasz radę!

Będę do Ciebie zaglądać....może pomoże Ci poczytanie mojego wątku
"Mąż porzucił mnie w ciąży, jak odnaleźć siłę "

pozdrawiam ciepło!!!

5

Odp: Jestem w ciąży, mąż znalazł sobie inną :(

Uwierz mi dasz rade bo wszystkie dajemy...
Bylam w takiej samej sytulacji maz porzucil mnie w ciazy....dalam rade choc moje matenstwo zostalo Aniolkiem nadal jeszcze daje rade...sama zostalam bez dziecka i meza...Ty masz w sobie maluszka ktory da Ci sile "przeniesc skaly" dasz rade uwierz mi bo jesli ja daje to kazda z was da.....

6

Odp: Jestem w ciąży, mąż znalazł sobie inną :(

poza tym tutaj na forum znajdziesz pomoc wsparcie i zyczliwych ludzi...wszyscy sie wspieraja
Pomozemy jak tylko bedziemy mogli....

7

Odp: Jestem w ciąży, mąż znalazł sobie inną :(

Mój mąż dokładnie tak samo tłumaczył powód dla którego zostawił mnie i naszego synka i bez pamięci zakochał się w koleżance z pracy, bo ja krzyczałam, bo ja byłam niezadowolona, a tamta jest miła, łagodna, może z nią o wszystkim rozmawiać. Myślałam, że oszaleję, z dnia na dzień zostałam sama z dzieckiem, bo mimo że jego rodzice próbowali mu przemówić do rozumu, a ja jednak po miesiącu chciałam wybaczyć on kategorycznie powiedział, że nas już nie chce i koniec. Droga Viki nie wiem co powiedzieć, rozumiem Cię doskonale, to co twój mąż bierze za linię obrony, że byłaś taka, czy inna to bzdury,  Ty tak mówiłaś, bo czułaś się opuszczona, porzucona, nie chciał z tobą być, nie tęsknił za Tobą tak jak kiedyś i Ty to czułaś. Stąd właśnie bierze się nasze zachowanie, bo wiedziałyśmy , że coś z nimi się działo tylko żadna z nas nie wpadła na to, że facet z którym miałyśmy być do końca życia i który jest ojcem naszych dzieci zadał się z jakąś dziw..., niestety dla mnie one tyle są warte, bo doskonale wiedzą, że biorą do łóżka żonatego faceta, który ma dziecko. Mam nadzieję, że Twój mąż jeszcze się opamięta, chociażby ze względu na to, że niedługo na świecie pojawi się wspaniały mały człowieczek, który będzie miał oczy taka jak tata, albo rączki podobne do taty, to jest magia i życzę Wam, mimo tego bólu jaki w tej przeżywasz żeby mimo wszytko los dal Wam szansę. Mam tylko jedną radę, jeśli możesz zabezpiecz co się da maile, sms- y, bo niestety, to może kiedyś być potrzebne. Ja w dniu kiedy wydał sie romans męża usłyszałam, że to wyłącznie jego wina, że tak wyszło, bo ona ładnie go podeszła, w tej chwili twierdzi, że nigdy nie miał kobiety, a mieszka z nią od pół roku.  Niestety prawda jest taka, że pokochałyśmy fajnych chłopaków, a co one z nich zrobiły i co oni dali z siebie zrobić to jest koszmar. Mój mąż wracał od kochanki  i wmawiał mi, że w pracy była awaria, a nie dodzwoniłam się do niego, bo bateria padła itd. Urodziłyśmy dzieci, które są ich cząstką i zawsze będą nam  ich przypominać, a taki jeden z drugim wolą jakąś babę, która im mieszka w głowie, że są super, mamusia  upierze bokserki da jeść  i jest super, do panienki jak na randkę (mój też oficjalnie mieszka  u mamusi , choć tak naprawdę częściej u kochanki). Zobaczysz mam nadzieję, że zapłacą jeszcze za to. Ja na początku byłam przerażona jak sobie poradzę, ale dziecko daje ogromną siłę i teraz wiem, że bez niego byłoby mi strasznie źle. Wiem, że kładziesz się spać i wstajesz z poczuciem ogromnego żalu i oddałabyś wszystko żeby cofnąć czas. Ja mimo, że minął rok od tamtego dnia nie znalazłam odpowiedzi dlaczego ????? Ja bardzo go kochałam, nigdy go nie zdradziłam, nie okłamałam, dlaczego tak musiało się stać. Tłumaczę sobie tylko tak, że musiało tak być. Bardzo boli mnie to, że dałam mu szansę, bo wiedziałam, że dam radę mu wybaczyć, bo go kocham, a on wybrał tamtą, tego już nigdy mu nie wybaczę. Kochana , muszę trochę pomyśleć żeby Ci coś mądrego doradzić, pamiętaj mimo, że się nie znamy jesteś mi bardzo bliska  i może nie powinnam tak mówić, ale zabiłabym tego Twojego męża za to, że zrobił to właśnie teraz. Jestem z Tobą całym sercem.

8

Odp: Jestem w ciąży, mąż znalazł sobie inną :(

witam...myślałam że taki głupi jest tylko mój syn.Zrobił dokładnie tak jak twój mąż ,niby za brak zaufania ,za czytanie jego sms od koleżanki z pracy....spakował się ,zostawił dwuletniego synka.Było to trzy miesiące temu.Dziecko za nim tęskni pyta czy tata przyjdzie.Próbuję tłumaczyć synowi że żle postępuje,krzywdzi własne dziecko ,powinien cieszyć się że ma rodzinę,rozmawiać po to by było lepiej ,by wróciło zaufanie.Jestem po stronie synowej i staram się jej jak mogę pomagać.Wiem że go kocha i czeka że może zmądrzeje .Próbowałam negocjować bo wiem że czas działa na niekorzyść ,że jak dłużej to potrwa to już nie będzie do czego wracać.Pocieszam ją tak jak każda z pań Ciebie na tym forum.Wszyscy jednak twierdzą że to on sam musi zmądrzeć,bo nic siłą i krzykiem nie zrobimy.Będę śledzić ten wątek może znajdziemy jakiś złoty środek na tych głupich chłopów.

9

Odp: Jestem w ciąży, mąż znalazł sobie inną :(
utracka napisał/a:

witam...myślałam że taki głupi jest tylko mój syn.Zrobił dokładnie tak jak twój mąż ,niby za brak zaufania ,za czytanie jego sms od koleżanki z pracy....spakował się ,zostawił dwuletniego synka.Było to trzy miesiące temu.Dziecko za nim tęskni pyta czy tata przyjdzie.Próbuję tłumaczyć synowi że żle postępuje,krzywdzi własne dziecko ,powinien cieszyć się że ma rodzinę,rozmawiać po to by było lepiej ,by wróciło zaufanie.Jestem po stronie synowej i staram się jej jak mogę pomagać.Wiem że go kocha i czeka że może zmądrzeje .Próbowałam negocjować bo wiem że czas działa na niekorzyść ,że jak dłużej to potrwa to już nie będzie do czego wracać.Pocieszam ją tak jak każda z pań Ciebie na tym forum.Wszyscy jednak twierdzą że to on sam musi zmądrzeć,bo nic siłą i krzykiem nie zrobimy.Będę śledzić ten wątek może znajdziemy jakiś złoty środek na tych głupich chłopów.

Takiej dobrej teściowej i mądrej to tylko pozazdrościć synowej. Moja teściowa wręcz rozbijała moje małżeństwo, aż w końcu pośrednio udało jej się.

10

Odp: Jestem w ciąży, mąż znalazł sobie inną :(

Jest na tym forum paru facetów,którzy się obruszają jak zaczynamy krytykować "ich" postępowanie. Ale przecież jak robią "coś" takiego to przysłowiowy "nóż się w kieszeni otwiera".
Jak można być takim nieczułym łobuzem,który ma w nosie żonę(z którą przeżył 16 lat),dziecko (które przez tyle lat kochało swojego "wspaniałego" ojca). Może to zabrzmi dziwnie,ale w najlepszej sytuacji jest to maleństwo jeszcze nie narodzone......nie będzie musiało ufać takiemu zakłamanemu draniowi.
Pomożemy Ci przejść przez ten ciężki okres w miarę spokojnie,bo musisz pamiętać,że każde Twoje ''złe samopoczucie" może źle wpłynąć na tego maluszka.
Pamiętaj z tego małżeństwa wyniosłaś dwoje wspaniałych istot,które sprawiają,że świat jest piękny i będą z Tobą w najtrudniejszych jego momentach.

11

Odp: Jestem w ciąży, mąż znalazł sobie inną :(

Dor57 jestem facetem, ale podzielam Twoje zdanie, że jak się czyta takie historie to się nóż w kieszeni otwiera. Niestety tak nieodpowiedzialni ludzie jak Mąż Wiki31 zdarzają się w życiu i płeć nie ma tu żadnego znaczenia. A teraz do Ciebie Wiki31, jeżeli jesteś w stanie wybaczyć mężowi i nadal go kochasz to porozmawiaj z nim spokojnie. Niech Ci wytłumaczy sensownie co go pchnęło w objęcia innej kobiety? Co w Tobie mu nie odpowiada? Niech powie jasno, czy jest jeszcze szansa abyście byli razem? Tego Ci życze najbardziej. Jeżeli nie, trudno. Myśl o sobie i dzieciach, one Ci dadzą siłę. Napewno znajdziesz jeszcze wartościowego faceta, który da Tobie i Twoim dzieciom to, czego nie zapewnił Twój mąż. I niech on to widzi, niech wie, jak wiele stracił, bo tak jak on zrobił, to się nie postępuje, nie zostawia się własnej żony, kiedy jest w ciąży. Kiedy tak bardzo potrzebne jest wsparcie a nie stres. Ja bym tak nie potrafił i nie wyobrażam sobie jak można coś takiego zrobić kobiecie, której przysiegało się miłość i wierność. Źyczę Ci aby Twoje życie się ułożyło jak najlepiej i pozdrawiam.

12

Odp: Jestem w ciąży, mąż znalazł sobie inną :(

Droga autorko wątku. Napisz jak się czujesz i jak obecnie wygląda sytuacja.
Pozdrawiam ciepło

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jestem w ciąży, mąż znalazł sobie inną :(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024