Brązowy śluz po stosunku. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Brązowy śluz po stosunku.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Brązowy śluz po stosunku.

Zaczne od tego ze od lipcja biore tabletki antykoncepcyjne.

Dwa dni temu kochalam sie ze swoim mezczyzna, skonczyl on we mnie. Od wczoraj zauwazam brazowo- kremowy śluz, jestem po okresie, i dni plodne skonczyly mi sie. Wczesniej nie mialam tak, i wszystko bylo ok. Wiem ze musze isc do ginekologa, i wybieram sie za pare dni, aczkolwiek chcialabym w jakis sposob sie uspokoic. Moze ktoras z netkobiet miala cos podobnego? Martwie sie ze jest cos ze mna nie tak, albo ze to objaw ciazy.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Brązowy śluz po stosunku.

nikt nic nie wie tak?

3

Odp: Brązowy śluz po stosunku.

No to idź do ginekologa. Nikt przez internet Ci nie powie.

Ale zebrało mi się na żarty to: może pijesz za dużo cocacoli

4

Odp: Brązowy śluz po stosunku.

Dziewczynko, jak bierzesz tabletki , nie masz cyklu, czyli ani dni płodnych ani niepłodnych!

Radziłabym się w ogóle wstrzymać z seksem dopóki nie dojrzejesz i nie nabędziesz wiedzy z zakresu podstawowej fizjologii.

Odp: Brązowy śluz po stosunku.

Naszkicowana,
przyjmowanie tabletek hormonalnych sprawia, że nie masz dni płodnych, ani niepłodnych.
Jeśli tabletki przyjmujesz zgodnie z instrukcją, ciąża nie jest prawdopodobna.

W pierwszych miesiącach przyjmowania tabletek, lub popełniając błędy w ich stosowaniu mogą pojawić się plamienia pomiędzy regularnymi krwawieniami. Ciemny śluz może być również objawem infekcji, zakażenia bakteryjnego, grzybicy, nadżerki itp. Jeśli pojawia się bezpośrednio po stosunku, może wiązać się z mikrourazem pochwy - otarciami, rankami powstałymi podczas dynamicznego zbliżenia.

6

Odp: Brązowy śluz po stosunku.

Dziewczyny wczoraj kochałam się z moim chłopakiem i po stosunku zauważyłam taki żółto-lekko brązowy śluz było go troszkę dzisiaj też troszkę tego śluzu zauważyłam na wkładce higienicznej na prawdę niewielką ilość w zasadzie taką kropkę większą. Jestem w połowie cyklu czy to może być związane z owulacją,że jest on ciemniejszy? Dodam,że nigdy wcześniej takiego czegoś nie miałam. Nic mnie nie boli nie piecze.

7

Odp: Brązowy śluz po stosunku.

Nie jestem lekarzem tylko pielegniarka, ale w ramach uspokojenia moge napisac ze taki brazowy sluz to moze byc odrobina krwi zmieszana z naszym naturalnym produktem, moga to byc tylko plamienia pomiedzy okresami, czesto sie zdaza przy tabletkach antykoncepcyjnych.
Oczywiscie bez wizyty u ginekologa sie nie obejdzie bo moze to byc cos wymagajace leczenia.

8

Odp: Brązowy śluz po stosunku.

Tylko,że nie biorę tabletek.

9

Odp: Brązowy śluz po stosunku.
czekoladka7 napisał/a:

Tylko,że nie biorę tabletek.

całkiem możliwe, że owulacyjny:)

10

Odp: Brązowy śluz po stosunku.
czekoladka7 napisał/a:

Tylko,że nie biorę tabletek.

Pisalam do autorki watku, a Tobie moge poradzic zebys nie przejmowala sie takim malym kleksem, ale do lekarza idz na kontrole, koniecznie i napisz czy cos znalezli napewno bedzie dla wielu kobiet pomocne.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Brązowy śluz po stosunku.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024