Porozmawiajmy o KOBIETACH - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Porozmawiajmy o KOBIETACH

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 45 ]

Temat: Porozmawiajmy o KOBIETACH

Witam. Jestem nowym piszącym. Chciałbym porozmawiać nie tylko z kobietami ale i z mężczyznami jeżeli takowi są na forum.
Moje zdanie jest takie że kobiety nigdy nie wiedzą tak do końca czy robią słusznie i nigdy nie są pewne czego chcą a ja jako mężczyzna tego nie toleruje.
Uważam że kobieta powinna siedzieć w domu, opiekować sie bynajmniej trójką dzieci a i tak facet nigdy nie powinien być pewny że nic się nie dzieje i że żona nie zdradzi, bo zawsze jest też listonosz.
Chciałbym poznać zdanie forumowiczów.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

wujek_dobra_rada.szczerze chcesz znać moją opinię???bardziej szczupłego tematu tutaj nie widziałem smile. ja jestem facetem ale kobiety na taki wzór związku nie złapiesz.rób tak żeby żona cie nie zdradzała...daj jej wszystko to nie będzie tego szukać...jeśli chodzi o samo zdradzanie trzeba wiedzieć z kim się związać...jeśli ktoś ma kredki w głowie to nawet gdybyś niebo uchylił i tak skok w bok będzie.kluczem jest mieć obok siebie kogoś odpowiedniego...a warunki życia wspólnego można sobie ustalić.kobieta to nie jest kura domowa zamknięta w domu  trzymana krótko . ona tak jak każdy chcę być ceniona,chcę sobie wyjść do kina,na basen,do teatru,jakaś kolacja choćby zwykły wypad na pizze daje coś nowego.nie ma wzoru w którym zatrzymasz ją na zawsze...inaczej to z czasem staje się chory układ.każdy z nas ma uczucia...i każdy z nas decyduje co chce a czego nie...siła nic nie zrobisz. chodź mamy takie czasy że dużo zależy od grubości portfela to trafiają się wyjątki wartościowych kobiet. co ja więcej mogę ci powiedzieć???poczytaj wątki tutaj zobacz cierpienie i etapy tego zrozumiesz więcej niż czekać na odpowiedzi tego tematu bo chyba nie trafiłeś z nim...pozdrawiam.

3

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH
wujek_dobra_rada napisał/a:

Witam. Jestem nowym piszącym. Chciałbym porozmawiać nie tylko z kobietami ale i z mężczyznami jeżeli takowi są na forum.
Moje zdanie jest takie że kobiety nigdy nie wiedzą tak do końca czy robią słusznie i nigdy nie są pewne czego chcą a ja jako mężczyzna tego nie toleruje.
Uważam że kobieta powinna siedzieć w domu, opiekować sie bynajmniej trójką dzieci a i tak facet nigdy nie powinien być pewny że nic się nie dzieje i że żona nie zdradzi, bo zawsze jest też listonosz.
Chciałbym poznać zdanie forumowiczów.

Trzeba mierzyć siły na zamiary.
Kup sobie kota.

4 Ostatnio edytowany przez Lady_AL/F (2012-01-28 19:25:56)

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

wujek_dobra_rada ty chyba z choinki się urwałeś. Na jakim ty świecie człowieku żyjesz. Pogieło cię czy co? To nie średniowiecze to XXI wiek:) Kobiety nie muszą siedzieć w domu, bo jest równouprawnienie. Ty też możesz gotować, sprzątać i zajmować się bynajmniej trójką dzieci:)
Pozdrawiam

5

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH
LapkaPandy napisał/a:

Trzeba mierzyć siły na zamiary.
Kup sobie kota.

Popieram!

6

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

Przecież tu śmierdzi prowokacją na kilometr. I mister wujek nie zna znaczenia słowa "bynajmniej"- oto dowód na to, jak łatwo zrobić z siebie ignoranta.

7

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

Tak to niewątpliwie prowokacja, bo przecież żaden normalny mężczyzna by tak nie myślał  smile
Bynajmniej tak mi się wydaje:)

8

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

Hahaha, dziewczyny, rozwalacie mnie ;]

A do autora mogę powiedzieć tyle, żeby się zastanowił co pisze. W każdym tego zdania znaczeniu... wink

9

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

A napisz mi człowieku czy ty jesteś z miasta , czy z wioski, jakie stereotypy tobą kierują a może przyjechałeś z buszu z jakiegoś dziwnego plemienia czy coś w tym rodzaju?
Bo w cywilizowanym świecie ten numer raczej nie przejdzie... Pozdrawiam.

10

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

Masakra jakaś!!! Że też gdzieś po świecie mogą chodzić takie przypadki:)

11

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

Wujku, Ty nasz Wujku najwyraźniej urodziłeś się i nadal żyjesz w ubiegłym wieku, bądź jeszcze w dalszej przeszłości.
Jak powszechnie wiadomo każdemu (Ty jesteś wyjątkiem) mamy XXI wiek, a więc stereotyp, iż żonka powinna siedzieć w domu i zajmować się dziećmi jest okropne i upokarzające...CIEBIE!!
Powszechnie wiadomo, że po to równouprawnienie zostało nam (kobietom) dane przez was (mężczyzn) abyście właśnie pozwolili wychylać z domu noski...
A jaką my kobiety mamy pewność, że Wy wychodząc do sklepu po bułki/fajnki/gazetę nie zdradzacie? Bo jak wiadomo ładna pani w sklepie (Twój tok myślenia) big_smile

12

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

Nie dajcie się "wrobić".......mam wrażenie,że to jest jakaś "nędzna,prymitywna podpucha".
Ten "wujek"...czy jak mu tam.... drwi sobie z nas i pewnie ma niezły ubaw czytając nasze posty.
A tak w ogóle to dno.....

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

pozdrawiam wszystkich użytkowników za opinie a teraz powiem  co mnie boli.
Moja kobieta mnie zdradziła nie wiem czy fizycznie ale przypuszczam że tak.
Poszła sobie z kobieta, zadziwiające,pewnie dla kobiet nie koniecznie ale tak jest i tylko nie mówcie mie kobietki że to moja wina. jesteśmy dwa lata po cywilnym (rodzina na swoim) a półtora roku po kościelnym a ona zakochała sie w kobiecie i to nie tylko przyjaźń bo się przyznała. Ogólnie jesteśmy już ze sobą 8 lat, a raczej byliśmy. Ja mam prace ona też miała, zaraz po kredycie ją straciła. Ja chciałem mieć dziecko ale ona mówiła ze trzeba czekać z jej powodu (brak pracy nie damy rady). Mówiłem że do tej pory dawaliśmy to sobie poradzimy tym bardziej że babcie czekały na wnuki. Zgodziłem sie zresztą nie miałem nic przeciwko żeby nie myślała o bezradności z braku pracy(kobieta po studjach, ja też). Wtedy zaczeły sie fitness, dancehall i stailing(tańce dla kobiet, nie wiem czy tak sie pisze) i sie zaczeło, romanse z prowadzącą dancehall. Były rozmowy, nawet kłótnie ale do niczego konkretnego nie doszlo. Ona ma miłość (ble) a ja zostałem sam, jestem mężczyzną który pragnie rodziny, normalności(nie tak jak pisałem -to była prowokacja). bardzo kocham, ale już doszedłem do wniosku że nie da rady nic z tego odzyskać jeżeli dróga osoba nic nie chce (mówi że chce ale nie robi nic wtym kierunku).
Życie mi legło w gruzach. Ja chciałem tylko dojść do ładu z sobą, mialem trudne dzieciństwo (mój ojciec alkoholik) myślałem że dam rade (miała twardą reke- zrobił bym dla niej wszystko- może nawet na ludzi wyszedł). Dla niej robiłem wszystko, tylko nie mówcie że nie bo za mną nawet teściowa stoi. traci dużlo bo mama tej jej partnerki też je wygania z domu ale do nich nic nie dociera. Ja już nie mogę - bedzie rozwód (ona zostanie bez niczego).

14

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

Racja dor57 to tylko zgrywa... Myśli, ze osiągnie dzięki temu coś... Biedaczek się myli tongue

15

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

A niech będzie padalcowi, niech sobie drwi, w końcu tylko to mu pozostało - jeśli prymityw, ameba jakaś:)
Mnie tam nie przeszkadza nawet jeśli to tylko prowokacja:)
Przynajmniej się ubawiłam a na pewno nie zirytowałam:)

16 Ostatnio edytowany przez Lady_AL/F (2012-01-28 21:07:09)

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

No dobra jeśli taka jest twoja historia, to sorki przepraszam, że tak po tobie pojechałam ale przyznasz, że z takim podejściem nie zatrzymasz kobiety przy sobie.

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

Dzięki Lady, za pocieszenie, szkoda że dla mnie jest to raczej nie zabawne.

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

Dlatego tak pisze bo raczej nic już z tego nie bedzie. A próbowałem na wszelkie sposoby BO KOCHAM.

19

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

Dziewczyny szkoda klawiatury, znów troll wkradł sie.

20

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

Ja uważam, że jeśli kobieta chce zdradzić to uczyni to niezależnie czy będzie siedziała w domu czy będzie z niego wychodziła. Na to wpływu nie masz i nigdy mieć nie bedziesz... Nawet jak zamkniesz ją w domu na 4 spusty big_smile
Zacznij tak działać w swoim życiu, aby nie dawać kobiecie możliwości myśli, później działań do zdrad itp.

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

Jaki troll Niobe. Szukam tylko dobrego słowa jeżeli takie możecie zaoferowć.

22

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

Wiem, że jest Ci ciężko, bo kochasz ale musisz pogodzić się z tym, że ona Ciebie już nie kocha.
Większość z nas tutaj na forum, przeżywała to co Ty przechodzisz teraz.
Przykro mi, że spotkało to również Ciebie ale takie jest już to życie.

23

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

Na początek przepraszam nie miałam pojęcia że tak to wygląda...sorki. Nie będziesz z nią szczęśliwy, nie wiem czy to pocieszenie czy też nie, spróbuj jakoś z tego wybrnąć i zacznij żyć na nowo, ona się nie zmieni, a jeżeli tak to na krótko. Zacznij żyć na nowo bo chyba warto.

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

I to jest przykre po tyly latach i po półtora roku małżeństwa. szkoda że myślałem że do końca życia. A teraz lipa.  Trudno możę damy rade.

25

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

Halo,halo "wujku......."
Jakoś nie mogę znaleźć spójności między twoim pierwszym postem a "tym wyjaśniającym" niby twoją dość dziwną sytuację w związku.
My na tym forum chcąc uzyskać dobre słowo lub dobrą radę jesteśmy szczere a Ty jakoś wszystko "okręcasz".
Zasada szczerość za szczerość.....i tak powinno to wyglądać.

26

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

Dasz radę ja po 17 latach znajomości (w tym 15 latach małżeństwa) dałam radę to Ty też dasz radę.
Tak naprawdę nie masz wyjścia, bo życie kręci się dalej.

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

Wybacz dor chciałem tylko żeby ktoś sie do rozmowy włączył a jakoś nie miałem odwagi jak zacząć.

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

a na  dzień dzisiejszy raczej nie mam ochoty na żadne związki i narazie napewno żadnej kobiecie nie zaufam, mam nadzieje że to sie zmieni, bo inaczej przyszłości nie widze.

29

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

Daj czasowi czas, bo to najlepsze lekarstwo.
Najpierw zakończ jeden związek a później.... Życie pisze takie dziwne scenariusze:)

30

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

Samemu na świecie też jest źle, nikt nie każe ci od razu szukać kolejnej babki, ale mówimy o oderwaniu się od tego, zacznij spotykać się z kolegami,koleżankami będzie mniej bolało...Głowa do góry!!!

31

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

Człowieku, jesteś zraniony i piszesz z tego powodu bzdury. Staram się znaleźć odrobinę zrozumienia dla tych Twoich wypocin- zostałeś zdradzony, i to jeszcze z kobietą, rozumiem, że Twoje męskie ego leży i kwiczy z tego powodu.

W życiu nic nie jest pewne. Brzmi banalnie, ale ja się o tym ostatnio przekonałam na własnej skórze i próbuję uświadamiać. Jedyną stałą w życiu jest zmienna. Żadne kocham, żadne 'nigdy Cię nie zdradzę kochanie', żadne śluby, żadne umowy na czas określony, NIC. Niczego nie możesz być pewny, i jeśli traktujesz coś jako pewnik, to pewne jest tylko to, że będzie bardziej bolało jak to stracisz.

Poza tym- możesz robić za mało, ale też i za dużo- może właśnie zagłaskałeś kotka. Wiem, że to może brzmieć kurozjalnie, ale tak bywa- jak chuchasz i dmuchasz na kobietę (tak samo jest w przypadku mężczyzn), to stajesz się niezdolnym do samodzielności bluszczem, i zaduszasz swojego partnera. Tak nie wolno!

Na pierwszym miejscu powinien być UMIAR, zawsze i wszędzie. Przemyśl to- czy nie poświęciłeś swojej żonie hobby, wolnego czasu, znajomych? Jestem prawie pewna, że tak.

PS. Jeśli miałeś trudne dzieciństwo z alkoholem, to prawdopodobnie oznacza DDA. A to świadczy o tym, że jesteś potencjalnym świrem bez właściwych wzorców i należy Ci się psycholog, bo w innym razie dalej będziesz dostawał po dupsku. Z własnej winy. PARADOKS!

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

Tyle tylko że wstyd sie przyznać przed kim kolwiek jaka jest prawda.

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

Basiu dobrze czasami mówisz ale mało troszeczke wiesz, o czym innym niż zdrada.

34

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

Nie musisz od razu wszystkim mówić jaki macie problem, wystarczy że powiesz,że się wam nie układa a potem...życie pokaże co dalej.

35

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

Każda zdrada boli ale to nie koniec świata. Musisz się pozbierać i tyle, bo nie masz wyjścia.
Boli i będzie boleć jeszcze przez jakiś czas.
W sumie to powinieneś być wdzięczny żonie, że nie chciała dzieci, bo niestety ale w takich sytuacjach one najbardziej cierpią.

36

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

No i po co było zakładać temat o takiej nazwie...?tutaj każdy tobie pomoże.jeśli sam ze sobą będziesz szczery...forum jak widzisz jest anonimowe...chcesz wiedzieć co w sobie zmienić wal jak w dym.tutaj masz każda sytuacje w życiu opisaną...poczytaj o nich.sam bądź szczery z forumowiczami. nie wrzucaj wszystkich kobiet do jednego worka bo to nic nie da.nic nie dzieje się bez przyczyny...sam mam ojca alkoholika ale wiem co w życiu dobre a co złe.rozróżniam wszystko doskonale.i tez przerabiałem zdradę...później kolejne rozstanie jak widzisz żyję...i ma się świetnie.a początki były straszne.a jeśli twoja kobieta znalazła sobie kobietę znaczy że jest bi seksualna i nie robi to jej znaczenia w sypialni.co ty możesz z tym zrobić???zrezygnować z tej twardej reki...mieć granice a nie zasady swoje...i jak chcesz mieć kobietę to za jakiś czas się znajdzie.teraz miej to gdzieś...olej to.i podnieś swoją samoocenę...bo teraz jest ona w strzępkach...powodzenia.i spokojnie...przejdzie ci...

37

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

Czasami jest tak w życiu, że nie wszystko układa się po naszej myśli,, ja byłam z facetem ponad dwa lata, wybaczałam mu wszystkie kłamstwa, wielokrotnie mnie ranił, płakałam przez niego setki razy, ale za każdym razem pozwalałam mu do siebie wracać, nigdy go nie odtrąciłam, zawsze gdy miał jakis problem miał we mnie wsparcie, poświęciłam mu tyle cierpliwości i oddałam mu całe swoje serce, był dla mnie wszystkim, nie broniłam mu spotykac się ze znajomymi ani wychodzic gdzieś z kumplami,mimo że oni pakowali go wciąż w jakieś kłopoty,,były między nami sprzeczki, były tez rozstania, ale zawsze starałam się wszystko łagodzić,zawsze zależało mi na jego dobru,,wkońcu pojawiła się ta druga,jego "przyjaciółka", znał ja dłużej niż mnie,niby się przyjaźnili, ale zaczeła non stop do niego wydzwaniać, czasami był on ze mną a ona mimo ze o tym wiedziała potrafiła do niego dzonic kilka razy, czasami nie miał czasu dla mnie, a ustawiał się z nią na piwo, ona wyżalała się jemu, a on jej opowiadał nasze prywatne sprawy, ona mimo że miała swojego faceta, przyczepiła sie do mojego, kilka razy mówiłam mu że mi się to nie podoba, a on twierdził że histeryzuje i że to tylko koleżanka,, wkońcu postawiłam mu ultimatum: albo ona albo ja,, i wybrał,tylko niestety nie mnie,,stwierdził że nie za mierza z nią zerwać przyjaźni,,i wtedy pękło mi serce;(po jakimś czasie odezwał się, ale stwierdził, że żeby byc razem to trzeba przyjmowac jakieś kompromisy, a że ja nie przyjmuje jego warunków,,ale która normalna kobieta zgodziła by się na życie w takim trójkącie,,więc czasami jest tak w życiu, że mimo to że robimy wszystko by było dobrze, to niestety ta druga osoba tego nie docenia i wymaga niemożliwego,, na początku obwiniałam siebie za wszystko, ale po czasie zrozumiałam wkoncu, że to nie wemnie był problem,tylko w nim,,facet poprostu nie umiał stworzyc normalnego związku i założyć rodziny,,i niestety ja na tym ucierpiałam;/

38

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH
wujek_dobra_rada napisał/a:

Tyle tylko że wstyd sie przyznać przed kim kolwiek jaka jest prawda.

Wstydzić się powinna Twoja jeszczeżona a nie Ty.

39

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH
wujek_dobra_rada napisał/a:

Uważam że kobieta powinna siedzieć w domu, opiekować sie bynajmniej trójką dzieci  zdradzi, bo zawsze jest też listonosz.

big_smile:D:D to szukaj takiej, która będzie SIEDZIAŁA !!!! w domu ! :d:d:d  BUUUUUUU !

40

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

Najlepszym lekarstwem jest nastawienie: miłość jest warta ryzyka ale każdy/każda może Cię zdradzić i tego nie przewidzisz..

41 Ostatnio edytowany przez dor57 (2012-01-29 15:46:18)

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

Dlaczego  ciągle mówisz o wstydzie......przecież to nie Ty nie masz się czego wstydzić.To Twoja....hmm "druga połowa" wystawiła się na pośmiewisko ( jeżeli to tak można określić).
Powinieneś powiedzieć prawdę,bo chociaż to brzmi dziwnie ....to właśnie tylko prawda może Ciebie wyzwolić i pozwolić na dalsze normalne życie.Nie sądzę,żeby ktokolwiek z Twoich znajomych drwił sobie z ciebie z powodu tego rozstania.

42

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

Teraz potrzeba Ci dużo czasu.Wstydzić się nie masz czego Najbardziej teraz ucierpiało Twoje poczucie własnej wartości,poczułeś się oszukany.  Spróbuj zrobić coś tylko dla siebie co sprawi Ci choć na chwilę przyjemność .Zdrady nie zapomnisz ,ale ból po jakimś czasie będzie mniejszy a z czasem przyzwyczaisz się do tego bólu.Życie niestety nie jest bajką i czasami bardzo boli.Dasz radę ,nie jesteś sam ,takich zdradzonych osób jest tu bardzo dużo.Pozdrawiam i życzę lepszego jutra.

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

Dziękuje wszystkim za dobre słowo, tak zrobie wezme się za siebie, znajde sobie jakieś dodatkowe zajęcie żeby zbyt wiele nie myśleć i może w końcu przełamie się żeby normalnie o tym mówić i się nie wstydzić co bedzie najciężej. Może się zdziwicie ale największe wsparcie mam w swojej teściowej i szwagrze chociaż im też jest ciężko i wstyd ale napewno prędzej dojdą do ładu niż ja. Będe dobrej myśli, chociaż chwile załamania też pewnie będą ale mam nadzieje że z czasem coraz rzadziej.

44

Odp: Porozmawiajmy o KOBIETACH

ta, a faceci wiedzą co robią ; znajdują kochankę, 20 lat młodszą, wdawają się w szalony romans i myślą, że to się nigdy nie wyda, wkrótce kochanka zaczyna chcieć mieć go na wyłączność, chce rozwodu i to na dwoje babka wrózyła: odejdzie z płaczem? zajdzie z nim w ciąże? pójdzie do jego żony i powie o wszystkim?
facet nie wie co robic. bo miało byc tak pieknie, to miał być tylko seks- w jego mniemaniu big_smile

ps. podzielam tu zdrowe podejście "bezradny23"- naprawdę gratuluję. przekroczyłeś próg, przed którym WUJEK stoi i się waha.

Posty [ 45 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Porozmawiajmy o KOBIETACH

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024